AGENDA 2030

GLOBAL FOOD RESET – NADCHODZI GLOBALNY RESET ŻYWIENIOWY

GLOBAL FOOD RESET – NADCHODZI GLOBALNY RESET ŻYWIENIOWY

Kilka poważnych pytań dotyczy tego, czy nowe fałszywe „hodowane” mięso z kurczaka będzie oznaczane jako takie, gdy będzie podawane we wszystkich głównych restauracjach i sprzedawane w supermarketach w całym kraju wkrótce, teraz, gdy zostało zatwierdzone do „wytwarzania” z komórek kurczaka w laboratorium .

Zwolennicy naturalnego zdrowia nazywają to Franken-mięsem , ponieważ tylko sam Frankenstein byłby na tyle głupi, aby jeść eksperymentalne, laboratoryjnie wymyślone, naukowe śmieciowe jedzenie z kurzych komórek.

Globalne zaopatrzenie w żywność jest „resetowane” przez podstępnych globalistów, którzy finansują tworzenie wirusów o zwiększonej funkcjonalności, śmiercionośnych „szczepionek” krzepnięcia krwi na te wirusy oraz mięsa frankenów dla wszystkich zarażonych i wstrzykniętych zombie do utonięcia zęby jak śliniące się wilkołaki. Według entuzjastów zmian klimatu i ekstremistów, w ciągu najbliższych kilku lat ludzie zakończą życie na ziemi, jeżdżąc pojazdami napędzanymi paliwem, latając samolotem w dowolne miejsce, używając plastikowych słomek w Starbucks i czekając na to… jedząc zwierzęta lądowe .

Podobno, zgodnie z fałszywymi wiadomościami i kontrolowaną przez farmację „zieloną maszyną” środków masowego przekazu, jedzenie karaluchów, robaków i fałszywego mięsa zrobionego z komórek kurzych wyhodowanych w probówce i wstrzykniętych Bóg wie czym, jest całkowicie zrównoważone. sprawiają, że trzęsie się i krwawi jak prawdziwe mięso.

Jak dotąd tylko singapurskie i amerykańskie „regulatory” zatwierdziły sprzedaż mięsa frankeńskiego

Czy nowe, przygotowane w laboratorium MUTANT CHICKEN CHUNKS zawierają białka kolczaste, które dodatkowo zatykają układy naczyniowe wszystkich mas, którym wstrzyknięto Covid i każdego innego, kto nie zwraca uwagi na to, co wchodzi do ust?

Zapomnij o tym całym jedzeniu od pola do stołu, globaliści chcą, aby wszyscy, którzy zajmują się nowym mięsem od laboratorium do toalety, gdzie nie ma przepisów bezpieczeństwa ani badań klinicznych krótko- lub długoterminowych, dowiedzieli się, jak to sztuczne mięso wpłynie Ciało ludzkie.

To wszystko jest jednym wielkim globalistycznym eksperymentem na owcach, podobnie jak grypa Wuhan z laboratorium na człowieka i zastrzyki z laboratorium na człowieka w ramach oszustwa od 2019 roku na zawsze.

Przygotuj się na to, że firmy „Upside Foods” i „Good Meat” wkrótce wrzucą przygotowane w laboratorium zmutowane kawałki kurczaka do wszystkich korporacyjnych franczyzowych i dużych restauracji sieciowych. Czy będą musieli nosić jakąkolwiek etykietę ostrzegawczą? Oczywiście wolno im już nazywać to „mięsem”, ale nie waż się nazywać „mlekiem” mleka konopnego lub owsianego.

Czy „Upside Foods” i „Good Meat” wyhodują mięso z probówki w laboratorium, użyją robotów kuchennych do zmieszania i sprasowania, a następnie pokroją je z grzbietami, aby wyglądało jak prawdziwa pierś z kurczaka, a następnie będą serwować je w restauracjach wszystko upieczone i upieczone do perfekcji, aby naiwni amerykańscy zjadacze franków mogli się nimi pożywić?

Tak, Departament Rolnictwa zatwierdził plan dietetyczny dziwacznych globalistów

„Panie i pani, czy zechcielibyście zjeść porcję smażonych na grillu karaluchów lub pikantnych robaków jalapeno do średnio krwistego, hodowanego w komórkach, pieczonego na węglu drzewnym steku laboratoryjnego?”

Później, podczas posiłku, „Gdybyś wiedział, całe nasze mięso frankońskie jest oznaczone jako„ zrównoważone ”w programie Światowego Forum Ekonomicznego w sprawie zmian klimatu i przez Towarzystwo Redukcji Populacji Billa Gatesa”.

Marka Good Meat w niedawnym oświadczeniu zachwalała własną miksturę laboratoryjną z mięsa Franken: „Dziś jest przełomowy moment dla rozwijającego się sektora mięsa hodowlanego, drobiu i owoców morza oraz dla światowego przemysłu spożywczego”. Potem wtrąciła się firma Upside Foods , twierdząc, że hodowane mięso w USA „fundamentalnie zmieni sposób, w jaki mięso trafia na nasz stół”.

Chodzi podobno o obniżenie temperatury na Ziemi, bo oceany wszędzie zalewają wybrzeża, bo plaże wyglądają dokładnie tak samo jak pięć lat temu, kiedy Królowa Zmian Klimatu, Greta jakoś , powiedziała, że wszyscy albo utoniemy oceanach lub spłonął żywcem po tym, jak stanął w płomieniach.

Fałszywe kawałki kurczaka będą najpierw podawane w NIEUJAWNIONYCH restauracjach w Waszyngtonie i San Francisco, aby przetestować dziwaczne mięso na barankach w metropoliach rządzonych przez Demokratów, a następnie w sklepach spożywczych w innych opanowanych przez zombie (skrajnie liberalnych) miastach Ameryki . Jak dotąd „roślinna” żywność Franken była kompletną katastrofą w tym kraju, okrzyknięta tym, czym naprawdę jest, przez każdego obrońcę zdrowia naturalnego na tej planecie.

Dostrój częstotliwość wiadomości o jedzeniu do FoodSupply.news i otrzymuj aktualizacje na temat eksperymentalnych kawałków mięsa pochodzących z laboratoriów do prowadzonych przez korporacje centrów mięsnych w pobliżu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLOBAL FOOD RESET – NADCHODZI GLOBALNY RESET ŻYWIENIOWY

Globalna Świadomość4 lipca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZARNY BUDRŻET ŚWIATA – KTO FINANSUJE TAJNE PROJEKTY ELIT ?Następny artykuł”NET ZERO” – NOWE OBLICZE TRANSHUMANICZNEJ AGENDY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GLOBAL FOOD RESET – NADCHODZI GLOBALNY RESET ŻYWIENIOWY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?