Świat jest inny

TAJEMNICE MONSANTO – PO CO USA KUPIŁO NA UKRAINIE 17 MLN HEKTARÓW ZIEMI ?

TAJEMNICE MONSANTO – PO CO USA KUPIŁO NA UKRAINIE 17 MLN HEKTARÓW ZIEMI ?

Czy wiecie, dlaczego USA wysyłają tak dużo broni na Ukrainę? Bądźcie pewni, że nie dzieje się tak z powodu miłosierdzia chrześcijańskiego. Po prostu dlatego, że trzy duże amerykańskie firmy międzynarodowe kupiły od Zełenskiego 17 milionów hektarów świetnej ziemi.

Są to firmy Cargill (która wzięła udział w symulacji „Food Chain Reaction – A Global Food Security Game”), Dupont oraz Monsanto (spółka formalnie niemiecko-australijska, ale z kapitałem amerykańskim). Pięć procent ukraińskich gruntów rolnych zostało także zakupionych przez Chiny.

Aby zrozumieć, ile to jest 17 mln hektarów, wystarczy pomyśleć, że całe Włochy mają 16,7 mln hektarów gruntów rolnych. Krótko mówiąc, 3 amerykańskie firmy wykupiły na Ukrainie więcej użytecznych gruntów rolnych niż mają ich Włochy.

A kim są udziałowcy owych trzech firm? Zawsze ci sami: Vanguard, Blackrock, Blackstone. To znaczy te same 3 firmy finansowe, które kontrolują wszystkie banki świata, jak również wszystkie znaczące przedsiębiorstwa przemysłu zbrojeniowego na kuli ziemskiej. Krótko mówiąc, są samowystarczalni.

To dlatego już w okresie poprzedzającym wybuch wojny na Ukrainie nastąpił gwałtowny wzrost cen pasz (Cargill i Du Pont) oraz nawozów (Monsanto-Bayer) – ponieważ oni już wtedy wszystko wiedzieli, o wszystkim byli poinformowani.

Mass-media nagłaśniają wojnę. Rzecz jasna – ich właścicielami są te same Vanguard, Blackrock i Blackstone. A Biden chce wojny – bo, co oczywiste, został wybrany przez tę samą wspaniałą trójkę.

Co z tymi wszystkimi pieniędzmi zrobią powszechnie znane nam osoby – czyli Buffet, Soros i Gates – którzy są jawnymi i ukrytymi udziałowcami wymienionych wcześniej 3 wielkich firm finansowych? Czy żywią się gwarancjami bankowymi i funduszami hedgingowymi?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJEMNICE MONSANTO – PO CO USA KUPIŁO NA UKRAINIE 17 MLN HEKTARÓW ZIEMI ?

Globalna Świadomość7 lipca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAKIE SĄ UKRYTE CELE AGENDY 2030Następny artykułUNICOIN – NOWY PORZĄDEK WALUTOWY NADCHODZI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ? DLACZEGO ANTARKTYDA JEST TAK WAŻNA DLA ŚWIATOWYCH

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE MONSANTO – PO CO USA KUPIŁO NA UKRAINIE 17 MLN HEKTARÓW ZIEMI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?