Otwórz oczy

JAKIE MIEJSCA NA ŚWIECIE UKRYWA GOOGLE MAPS ?

JAKIE MIEJSCA NA ŚWIECIE UKRYWA GOOGLE MAPS ?

Mapy Google zrewolucjonizowały sposób, w jaki poruszamy się po świecie, zapewniając łatwy dostęp do szczegółowych map i zdjęć satelitarnych nawet najbardziej odległych miejsc.

Jednak chociaż to narzędzie może być niezwykle przydatne do wyszukiwania wskazówek, ujawniło również kilka naprawdę przerażających widoków, których Google mógł nie chcieć, abyś zobaczył.

W tym artykule przyjrzymy się 7 najbardziej przerażającym miejscom na Ziemi, które Mapy Google próbowały ukryć.

Od opuszczonych szpitali po tajne bazy rządowe, bądź przygotowany na podróż do najciemniejszych zakątków globu.

7- Stanowisko HAARP — Gakona, Alaska

Źródło: Wikipedia

Znajdująca się w Gakona na Alasce strona HAARP jest placówką badawczą, która od lat jest przedmiotem teorii spiskowych. Celem obiektu jest badanie ziemskiej jonosfery i jej wpływu na systemy komunikacji i nawigacji.

Jednak niektórzy uważają, że HAARP jest zaangażowany w tajne eksperymenty wojskowe, kontrolę umysłu i manipulację pogodą. Witryna zawiera szereg anten, które mają gigantyczną szczotkę do włosów.

Według teoretyków spiskowych anteny te są w stanie wytwarzać silne promieniowanie elektromagnetyczne, które może wpływać na ludzkie umysły i powodować klęski żywiołowe, takie jak trzęsienia ziemi i huragany.

Pomimo tych twierdzeń naukowcy pracujący w miejscu HAARP twierdzą, że nie ma dowodów na poparcie tych teorii. Utrzymują, że badania placówki mają charakter czysto akademicki i nie mają zastosowania wojskowego.

Chociaż prawda o stronie HAARP pozostaje niejasna, warto zauważyć, że obiekt był wspominany w kulturze popularnej, w tym w serialach telewizyjnych i grach wideo.

6- Śnieżne siodło — najniebezpieczniejsze miejsca na świecie

Źródło: Wikipedia

Głęboko w Himalajach leży miejsce znane jako Śnieżne Siodło. To jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie, i to nie tylko ze względu na surowy, mroźny klimat.

Ta zdradziecka przełęcz pochłonęła życie niezliczonych ludzi, a jej śmiertelna reputacja odstrasza nawet najbardziej doświadczonych wspinaczy.

Mapy Google próbowały ukryć tę lokalizację przed użytkownikami, ale dlaczego? Być może miało to zniechęcić poszukiwaczy mocnych wrażeń do niebezpiecznej wyprawy. A może chodziło po prostu o ochronę tych, którzy nie byli świadomi niebezpieczeństw czyhających w ośnieżonych szczytach.

Tak czy inaczej, Śnieżne Siodło pozostaje tajemniczym i zabójczym miejscem, owianym tajemnicą. Ci, którzy odważą się podjąć wyprawę, muszą być przygotowani na wszystko, od nagłych lawin po ukryte szczeliny.

To miejsce, w którym króluje natura, a przetrwają tylko najsilniejsi i najbardziej odporni.

Chociaż Śnieżne Siodło może być ukryte w Mapach Google, jego reputacja go wyprzedza, służąc jako ostrzeżenie dla tych, którzy odważą się stąpać po jego niebezpiecznym terenie.

5- Baza lotnicza Volkey — opuszczony teren Nevady

Źródło: Wikipedia

Baza lotnicza Volkey, położona na opustoszałym terenie Nevady, jest ściśle zastrzeżonym obszarem w Mapach Google. Ta odległa baza lotnicza jest tak niedostępna, że ​​nawet najdziwniejsze zdjęcia satelitarne nie mogą jej przeniknąć.

Ponieważ krążą plotki, że jest to centrum tajnych eksperymentów, nie ma wątpliwości, że za tymi murami dzieje się coś złowrogiego.

Według różnych źródeł, baza lotnicza Volkey jest znana z przechowywania ściśle tajnych samolotów wojskowych, które wciąż są rozwijane.

Krążą też pogłoski, że baza lotnicza służy jako baza dla zaawansowanych badań naukowych w dziedzinie aeronautyki i uzbrojenia.

Biorąc pod uwagę ściśle tajny charakter tego obiektu, nie jest niespodzianką, że okoliczne tereny również zostały całkowicie niedostępne.

Chociaż jest to owiane tajemnicą, istnieje kilka relacji o dziwnych zdarzeniach i obserwacjach na otaczającej pustyni.

Niektórzy uważają, że te dziwne zdarzenia mogą mieć związek z tajemniczymi eksperymentami przeprowadzanymi w murach bazy lotniczej.

Pomimo małomównego charakteru rządu Stanów Zjednoczonych w sprawie bazy lotniczej Volkey, jedno jest pewne — obiekt jest rajem dla tajemnic, intryg i odrobiny strachu dla tych, którzy są na tyle ciekawi, by poszukać go w Mapach Google.

4- Obiekt jądrowy Marcoule — Francja

Źródło: Wikipedia

Znajdująca się na południu Francji elektrownia jądrowa Marcoule ma mroczną historię, o której niewiele osób wie. Miejsce to było domem dla pierwszego w historii reaktora jądrowego we Francji, a także miejscem poważnej awarii jądrowej w 2011 roku.

Eksplozja nastąpiła w jednym z obiektów, w wyniku której jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne. Pomimo wypadku strona nadal działa i nadal jest wykorzystywana do badań nad energią jądrową.

Witryna jest ściśle strzeżona i niedostępna dla publiczności, ale Mapy Google pozwalają rzucić okiem na tę niesamowitą witrynę. Z góry widać złowrogie wieże chłodnicze i elektrownie jądrowe, które emitują nawiedzoną atmosferę.

Tajemnica otaczająca to miejsce przypomina o potencjalnych zagrożeniach związanych z energią jądrową i odpowiedzialności związanej z jej wykorzystaniem.

Elektrownia jądrowa Marcoule to tylko jeden z przykładów ukrytych i potencjalnie niebezpiecznych lokalizacji, które Mapy Google ujawniły światu.

3- Babilon — historyczny punkt orientacyjny

Źródło: Wikipedia

Jednym z miejsc, które Mapy Google próbowały przed tobą ukryć, jest starożytne miasto Babilon. To miasto było jednym z największych imperiów w historii, znanym z zaawansowanej kultury, inżynierii i nauki.

Jednak było to również miejsce wielkiej przemocy i zniszczeń, a zdobywcy przez wieki pustoszyli jego mieszkańców i architekturę.

Chociaż Babilon jest obecnie atrakcją turystyczną, jego prawdziwa historia nie jest powszechnie znana ani dyskutowana. Jego ruiny są potężnym przypomnieniem ludzkiej zdolności zarówno do wielkości, jak i zniszczenia.

Pomimo prób Google Maps, aby ukryć tę witrynę, pozostaje ona ważnym historycznym punktem orientacyjnym, który należy zbadać i zapamiętać dla przyszłych pokoleń.

2- Granica między Waszyngtonem a Oregonem — Silos rakietowy

W gęstym lesie na granicy Waszyngtonu i Oregonu znajduje się ukryty klejnot, który nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu. Betonowa konstrukcja, która wygląda jak duży stół piknikowy z otworem

środek może nie wydawać się dużo, ale to pozostałości po wycofanym z eksploatacji silosie rakietowym z czasów zimnej wojny.

Korpus Inżynierów Armii Stanów Zjednoczonych zainstalował tę konstrukcję w 1961 roku, aby pomieścić pocisk Atlas uzbrojony w głowicę nuklearną. Silos rakietowy działał przez prawie dekadę, zanim został dezaktywowany.

Dziś miejsce to jest opuszczone i silnie strzeżone, ale niektórym nieustraszonym odkrywcom udało się zakraść i zrobić kilka zdjęć niesamowitej betonowej kopuły.

To mrożące krew w żyłach przypomnienie najciemniejszych dni na świecie i rzut oka na stronę historii, o której wszyscy wolelibyśmy zapomnieć.

1- Zakład karny Elmira — najgorętsze więzienie w stanie Nowy Jork

Źródło: Wikipedia

Zakład karny Elmira w Nowym Jorku jest jednym z najbardziej niesławnych więzień w Stanach Zjednoczonych. Może pomieścić 1543 więźniów i słynie z surowych przepisów i surowych warunków.

Nic dziwnego, że Mapy Google próbowały ukryć tę przerażającą lokalizację przed użytkownikami. Więzienie jest otoczone murami o wysokości 25 stóp i zostało nazwane „Najgorętszym więzieniem w stanie Nowy Jork”.

Słynie z braku klimatyzacji i intensywnego upału, przez co życie w środku jest nie do zniesienia w miesiącach letnich. Placówka ta była miejscem wielu protestów i strajków, ponieważ więźniowie próbowali walczyć o lepsze warunki życia.

Oprócz upału, więźniowie w Zakładzie Karnym Elmira są poddawani wielu innym okrutnym warunkom. Niektórzy twierdzą, że często są przetrzymywani w swoich celach do 23 godzin dziennie, a więzienie jest oskarżane o przetrzymywanie więźniów w izolatkach przez miesiące, a nawet lata.

To miejsce, w którym szerzy się przemoc i nadużycia, a historie tych, którzy zostali tam uwięzieni, są naprawdę mrożące krew w żyłach.

Nic dziwnego, że Mapy Google próbowały ukryć tę lokalizację przed opinią publiczną. Chociaż Zakład Karny Elmira może być poza zasięgiem wzroku, nie powinno się o nim zapominać.

Nieludzkie warunki wewnątrz wyraźnie przypominają o wadach naszego systemu sądownictwa karnego i musimy nadal walczyć o reformę, aby nikt nigdy więcej nie był narażony na te przerażające warunki.

Punkty do rozważenia

Po zbadaniu tych siedmiu przerażających miejsc, które Mapy Google próbowały przed nami ukryć, jasne jest, że wielu miejsc na świecie lepiej nie widzieć.

Chociaż Mapy Google mogą próbować ukrywać przed nami te miejsca, należy pamiętać, że świat jest pełen tajemnic i cudów.

Do nas należy decyzja, czy odkryć te ukryte lokacje, czy po prostu zostawić je w cieniu.

Niezależnie od Twojej decyzji, miejsca te przypominają, że świat jest pełen tajemnic i niespodzianek, które czekają na odkrycie. Więc wyjdź i odkrywaj, ale miej się na baczności — nigdy nie wiesz, co możesz znaleźć.

Udostępnij

 1. mitotane decreases levels of estrogens conjugated synthetic by affecting hepatic intestinal enzyme CYP3A4 metabolism cialis buy ESPN first reported the pending discipline of Miller, who didnГў t answer calls or respond to texts to his cellphone from the AP on Monday

 2. The imprinting ink contains black iron oxide, polyvinyl acetate phthalate, and propylene glycol buy propecia uk Ligstroside aglycone LA, Fig 1 induced apoptotic cell death in HER2 dependent breast cancer and showed moderate in vitro cytotoxicity against a panel of human cancer cell lines 20

 3. Pingback: meritking
 4. Pingback: meritking
 5. Pingback: meritking
 6. Pingback: meritking
 7. Pingback: kingroyal
 8. Pingback: meritking
 9. Pingback: kingroyal
 10. Pingback: grandpashabet
 11. Pingback: meritking
 12. Pingback: fuck google
 13. Быстромонтируемые строения – это современные конструкции, которые различаются высокой быстротой строительства и мобильностью. Они представляют собой здания, заключающиеся из эскизно созданных компонентов или узлов, которые могут быть скоро установлены в территории развития.
  Стоимость здания из сэндвич панелей отличаются гибкостью и адаптируемостью, что разрешает легко преобразовывать а также адаптировать их в соответствии с интересами покупателя. Это экономически успешное и экологически устойчивое решение, которое в последние лета заполучило маштабное распространение.

 14. Pingback: porn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAKIE MIEJSCA NA ŚWIECIE UKRYWA GOOGLE MAPS ?

Globalna Świadomość24 lipca 202331 lipca 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO STAŁO SIĘ Z ARKĄ PRZYMIERZA ?Następny artykułCZYM SĄ DZIWENE OBIEKTY SPADAJĄCE NA ZIEMIĘ NA CAŁYM ŚWIECIE ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • JAKIE MIEJSCA NA ŚWIECIE UKRYWA GOOGLE MAPS ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?