AGENDA 2030

LUDZIE PRZYSZŁOŚCI – KIM BĘDZIE IDEALNY OBYWATEL ŚWIATA PO ”WIELKIM RESECIE”

LUDZIE PRZYSZŁOŚCI – KIM BĘDZIE IDEALNY OBYWATEL ŚWIATA PO ”WIELKIM RESECIE”

Pisałem o tym, że wielkie pieniądze wydano na dwa programy odkodowania ludzkiego genomu, na ten prywatny projekt Celera Genomics, na czele którego stał ówczesny Musk – Craig Venter oraz na ten publiczny GENOM- Projekt Poznania Ludzkiego Genomu, prowadzony przez Francisa Collinsa. Jak zwykle inżynierowie stworzyli mikro model heglowskiego konfliktu, dwie drużyny badaczy ścigały się tym razem o to kto pierwszy opatentuje kod ludzkiego GENOMU. Taki model stwarza nieustanną presję, wydobywa z ludzi nadzwyczajną energię, sprytnie podlewaną obietnicą WIELKIEJ NAGRODY.

Tym razem nagroda przekraczała wszystko co do tej pory oferowano za przekroczenie kolejnej granicy poznania. Teraz już rozumiecie dlaczego tak ważne było przejęcie kontroli nad emisją waluty, reszta to już tylko kwestia czasu. Ogromne pieniądze zainwestowano w ten wyścig do GENOMU, wzniesiono z pieniądza gigantyczną więżę, jaka otoczyła szczelnie badania.

Jak pamiętacie 26 czerwca 2000 roku Prezydent Clinton i brytyjski Premier Tony Blair wspólnie zaprezentowali pierwszy szkic ludzkiego GENOMU. Niestety, zamiast euforii przyszło wielkie rozczarowanie, okazało się że ludzki genom ma mniej genów niż ziarnko ryżu. Wielka, giełdowa bańka runęła z hukiem, pociągając za sobą upadek tysięcy firm, przede wszystkim z Izraela. Ich akcjonariusze liczyli na to że dysponując akcjami korporacji dysponujących prawami, choćby do fragmentu GENOMU, staną się Panami życia i śmierci i popłynie ku nim wezbrana rzeka forsy.

Przypomnę że cztery lata potem, w 2004 roku, opublikowano GENOM szympansa. To też miał być przełom, liczono że stanie się jasne, jak przebiegała ewolucja, tymczasem budowa GENOMU szympansa potwierdziła jedynie to co jest oczywiste, że to zupełnie inny gatunek, że nie ma nic wspólnego z człowiekiem. Szympans i człowiek to dwa różne projekty tego samego kreatora.

Inwestycje elity cechuje jednak ergonomia, więc bogaty dorobek biotechnologii i biologii molekularnej wykorzystano już po trzech latach podczas II Wojny w Zatoce Perskiej. Po 2000 roku rozbudowano bazę wojskowych laboratoriów biotechnologicznych. W 2002 roku zaatakował po raz pierwszy wirus SARS. Od 2003 do 2009 roku dynamicznie rozwijano to co udało się uzyskać podczas prac nad ludzkim genomem. Kolejne wersje patogenów testowały Hong Kongu, Wietnam, Chiny i Tajlandię.

Zaraz potem patogen przeskoczył do Meksyku, gdzie w 2009 rok wybuchła „epidemia” świńskiej grypy. To wtedy Premier Kopacz nie zdecydowała się na zakup szczepionek. Jak ujawniła Madonna, podczas otwarcia IO w Londynie, w 2012 roku, niespodzianka dla była już gotowa. Warto przypomnieć że w 2014 roku EBOLA testowała ludzkość w kilku krajach świata. Pisałem o tym, że znane nam korporacje opatentowały aż 19 odmian EBOLI.

Wracajmy do naszego tematu. Już w latach 70-tych ubiegłego wieku odkryto że naturę płci w rzeczywistości kształtują hormony. Wbrew temu co wielu sobie wyobraża płód posiada narzędzia do stworzenia zarówno męskich, jak i żeńskich narządów płciowych. To jest bardzo ważne, to chyba najważniejszy etap rozwoju poczętego dziecka, wytworzenie narządów płciowych. Dlaczego ? HORMONY, ten układ produkuje hormony, jakie tworzą system nerwowy, kształtują strukturę mózgu. Mniej więcej po sześciu tygodniach od poczęcia płód zasilany jest czterokrotnie silniejsza dawką hormonów, niż w późniejszym okresie, jakie wpływają na dalszy jego rozwój.

To jest niezwykle ważny moment, jeżeli organizm dziecka wyprodukuje odpowiednią ilość testosteronu ukształtuje mózg według męskiego wzorca. Pierwotnie wzorzec mózgu jest żeński. I tu mamy dwie możliwości. Organizm matki zdoła wytworzyć męskie narządy płciowe, ale sam płód nie wyprodukuje koniecznego zasobu testosteronu, będziemy więc mieli chłopca z żeńskim mózgiem i wszystkimi tego konsekwencjami. Może być i tak że narządy płciowe u dziecka poczętego zostaną żeńskie, a sam płód wytworzy tyle testosteronu, by zmienić wzorzec mózgu na męski.

Oto źródło homoseksualizmu. Co ważne, kiedy przekroczona zostanie już granica, za jaką mózg jest już płciowo uformowany, tych zmian nie da się już cofnąć, nie pomoże żadna terapia hormonalna, bo hormony ukształtowały już system nerwowy właściwy dla danej płci, reagujący specyficznie na bodźce z otoczenia.

Wynika z powyższego, że można modyfikować naturę płci w okresie płodowym, w zasadzie do okresu dojrzałości, bo jak wiemy drugie uderzenie hormonów następuje w okresie dorastania., tyle tylko że tu testosteron jest podawany w mniejszych dawkach ale systematycznie. Badania na szczurach wykazały że kastracja lub zatrzymanie produkcji testosteronu u osobników z męskimi narządami płciowymi powodowały, że szczur stawał się prospołeczny, znacznie mniej agresywny, lizał inne szczury, opiekował się nimi, przytulał do nich.

U szczurów jest nieco inaczej, bo ludzki mózg kształtuje swój wzorzec w okresie płodowym, a potem, w ograniczonych czasowo ramach, w trakcie dorastania ten wzorzec się jedynie umacnia lub osłabia , u szczurów ten proces następuje ju po narodzinach, a więc rodzą się z narządami płciowymi, ale ich mózgi nie mają jeszcze wzorca konkretnej płci. Dlatego szczury są takim wdzięcznym przedmiotem badań. Tylko sukcesywne, systematyczne podawanie szczurom hormonów dawało widoczne i trwałe efekty.

Z powyższego wynika, że aby zmodyfikować płeć człowieka trzeba systematycznie dostarczać do organizmu przyszłej matki, matki w okresie ciąży oraz do wzrastającego organizmu dziecka, związki jakie zaburzą proces hormonalny, najlepiej zablokują produkcję testosteronu. TEN PROCES NA ŚWIECIE TRWA JUŻ OD BLISKO 30 LAT. Z wodami gruntowymi związki zaburzającego system hormonalny wypełniają rzeki, zbiorniki i ujęcia wody. Chemtrails to nie tylko związki odbijające światło. Jeszcze raz podkreślam, chodzi o przyszłe matki, a więc terapia musi być prowadzona ze znacznym, powiedzmy, dwudziestoletnim wyprzedzeniem, by matka przekazywała płodowi te związki w okresie wczesnej ciąży.

To z tego powody likwidują małą, detaliczną przedsiębiorczość i kanalizują sprzedaż w korporacyjnym szlaku transportowym, tu wszystko odbywa się wyłącznie pod kontrolą, nikt tego nie tylko nie rozumie, mówimy tu o złożonych związkach chemicznych, ale tego nie widzi. To z tego powodu, między innymi, znikają małe sklepy ze zdrowym źródłem zaopatrzenia, a rodzą się wielkie sieci do jakich łatwo wprowadzić co trzeba. Warto przy tym pamiętać że konsumenci nie mają już prawie alternatywy, chyba że ktoś ma swoja działkę, gospodarstwo, czy ujęcie wody. Dlatego tak ważna jest neutralizacja prywatnego systemu produkcji rolnej i skanalizowanie wszystkiego do jednego obiegu.

Żmudna praca przynosi efekty, obecna młodzież nie jest zdolna do agresji, do walki, do oporu. Pojęcie dysforii płciowej nie jest medycynie nieznane. Niedopasowanie tożsamości płciowej do płci przypisanej diagnozowano do tej pory wyłącznie z powodów genetycznych ( zespół Turnera ). Dziś statystyki sprawiają że włosy stają dęba. W 2017 roku, w USA, notowano około 15 000 przypadków dysforii rocznie, już cztery lata później takich przypadków zarejestrowano ponad 42 000, a więc ponad 200% więcej. Dziś, mniej więcej 5% amerykańskich dzieci klasyfikuje się do grupy z upośledzoną tożsamością płciową.

Wszystko to odbywa się jak zwykle pod hasłem sprawiedliwości społecznej, badania od lat pokazują bowiem że kobieta diametralnie różni się od mężczyzny. Stosowano różne wybiegi. Przykładowo, twórca testów na IQ, dr. D.Wechsler, tak manipulował testami żeby stworzyć test jaki ukryje istniejące, biologiczne i wrodzone różnice, jakich w milionach obiektywnych testów nie dało się ukryć.

Dr Julian Stanley i dr Camilla Benbow pracowali przez lata z uczniami wybitnie zdolnymi obu płci. Niestety, wyniki są jakie są i nie ulegają zmianie, na każdą wybitnie zdolną dziewczynkę z matematyki przypada …….. trzynastu uzdolnionych matematycznie chłopców. Skoro nie da się tego zmienić, bo niby jak, to trzeba pozbyć się mężczyzny ? Takim rozwiązaniem byłby na pewno zainteresowany ktoś kto chciałby rządzić światem i narzucać mu swój dyktat. Oczywiście, jak pisałem, cel jest ukryty, ale jakoś trzeba dotrzeć do kobiet, najlepiej zagrać na tym co jest ich najmocniejszą stroną, czyli na emocjach, by poczuły się dyskryminowane, i „gorsze”, jak robotnicy i chłopi przed rewolucją w Rosji i w Chinach.

Na koniec wspomnę jedynie że praca mózgów kobiety i mężczyzny diametralnie się różni. U kobiet mechanizmy języka, komunikacji werbalnej są znacznie lepiej rozwinięte niż u mężczyzn, gdyż kobieta używa do tego tylko przedniej części lewej półkuli, a mężczyzna musi użyć dwóch obszarów, przodu i tyłu lewej półkuli. Generalnie kobiety mają lepszy słuch, wzrok i węch, zaś mężczyźni znacznie lepiej rozwiniętą wyobraźnię przestrzenną. Dlatego nie ma ani jednej znanej kobiety – fizyka kwantowego, wybitnej matematyczki, malarki, astrofizyka czy architekta.

Czy to upośledza kobiety ? Ależ skąd, kobieta jest piękna swą kobiecością , a mężczyzna męskością. W zamierzchłych czasach na Ziemi występował MATRIARCHAT, wiązało się to jednak z wielkim szacunkiem jakim obdarzano kobietę – dawczynię życia, widziano w kobicie emisariusza boskiego stworzenia. Dziś kobiety nie chcą jednak mieć dzieci, więc próbują dorównać mężczyźnie na ringu i w piwiarni.

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

LUDZIE PRZYSZŁOŚCI – KIM BĘDZIE IDEALNY OBYWATEL ŚWIATA PO ”WIELKIM RESECIE”

Globalna Świadomość3 sierpnia 20233 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWIELKIE UJAWNIENIE – CO SIĘ DZIEJE W TAJNYCH BAZACH NA ANTARKTYDZIE ?Następny artykułTAJNE BAZY W DULCE I PAKT PREZYDENTA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • LUDZIE PRZYSZŁOŚCI – KIM BĘDZIE IDEALNY OBYWATEL ŚWIATA PO ”WIELKIM RESECIE”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?