Otwórz oczy

TAJEMNICA ALERTÓW RCB – PO CO DOSTAJESZ SMSY O ZAGROŻENIU

TAJEMNICA ALERTÓW RCB – PO CO DOSTAJESZ SMSY O ZAGROŻENIU

Na pewno każdy dostał kiedyś jakiś alert RCB, który kompletniej nie miał pokrycia z rzeczywistością, i niby miał być taki huragan, a tu nawet liść nie drgnął na drzewie. Niejednokrotnie wykorzystywano owe narzędzie do siania strachu, a jak się mogliśmy przekonać również do zachęcania do udziału w wyborach coby frekwencja była wystarczająca.

Niby RCB kończy swoją działalność bo przecież, jest to całkowicie normalne, że dana instytucja zmienia nazwę, aby nikt nie kojarzył przekrętu tej następnej z przekrętami poprzedniej i teraz będzie Służba Dyżurna Państwa podległa pod MSWiA (czyt. cel ten sam, tyle, że nowa nazwa). To, że jest to kolejny element spektaklu, mający na celu odciągnięcie uwagi Narodu Polskiego od dozbrajania po zęby baz wojskowych na terytorium Polski to już czytelnicy WAR zapewne wyłapują.

Zestawię powyższe z ostatnimi zakazami wejścia do lasów w wielu rejonach Polski. Wiadomo, do lata jeszcze trochę, maj zimny jak nigdy, więc zamiast zagrożenia pożarowego trzeba wymyślać inne historie. Aż strach pomyśleć co to będzie jak słonko przygrzeje. Żeby nie było, że w tym roku wiele lasów będzie zamkniętych ‘z powodu suszy’ co to niby pożar spowodować w trakcie jej trwania może wszystko z wyjątkiem maszyn i pracowników wycinających na potęgę całe hektary Polskich Lasów.

Odnośnie tej mapki podpiętej do posta to obszar objęty zakazem wstępu przebiega wzdłuż narysowanego hipotetycznego przebiegu systemu BARS łączącego węzeł 101 z węzłem 203. Przebiega on dokładnie przez Poligon Nowa Dęba, na którym stacjonują i ryją pod zasłoną manewrów szczury z uSSarmy, Poligon Lipa RADomyśl oraz potężne poligony po stronie Białorusi.

Krążą teraz takie newsy, że ukraińSSko – roSSyjski spektakl jest po to, aby wysiedlić Ukraińców i przesiedlić tam żydów z iSSraela. Inną wersją tych fermentów jest to, że niby mają być przesiedleni również do Polski. Wystarczy zajrzeć w historię miast leżących dziś na terenie Polski oraz Ukrainy, aby zobaczyć, że już wieki temu było ich tu i tam od groma. Wystarczy zrozumieć, że JW GROM (Grupa Realizacyjna Operacji Most, a nie jak to później zostało wprowadzone Grupa Reagowania Operacyjno Manewrowego) była stworzona na potrzeby spektaklu mającego na celu zasiedlenie iSSraela. Nawiasem mówiąc tu właśnie swoją korporacyjną rolę odegrał gen. Petelicki.

Należy zrozumieć, że chociażby faktycznie doszło do zwrotnego przesiedlania z iSSraela na tereny byłego związku RADzieckiego lub do Polski to jest to jedynie show organizowany przez korporacje, wykorzystujący podziały wynikające z wprogramowania na różne narody religii powstałych z rozbicia wiary abrahamowej, tylko po to, aby Polski Naród skupiał się na tych newsach i dzielił miedzy sobą, zamiast łączyć się i skupić się na tym co robią w Polsce szczury z uSSarmy oraz po co realizowany jest od lat przerzut do Europy olbrzymiej ilości wyszkolonych wojowników trzeciego odłamu wiary abrahamowej (temat na osobny post).

Osobiście uważam, że noszenie emblematów PW (Polska Walcząca) przez żołnierzy Jednostek Specjalnych, którzy są najemnikami na usługach korporacji odpowiedzialnych za wywołanie IIWŚ i śmierć milionów Polaków jest delikatnie mówiąc profanacją tego symbolu.

Bardzo proszę o kontakt na wartojest@protonmail.com Żołnierzy WP, którzy stacjonują w koszarach obojętnie, w której JW. Potrzebuję zasięgnąć informacji. Jak tylko ją uzyskam skasuję ten fragment posta.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJEMNICA ALERTÓW RCB – PO CO DOSTAJESZ SMSY O ZAGROŻENIU

Globalna Świadomość7 sierpnia 20237 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMASZ BYC ”GOŁY I WESOŁY” – JAKĄ PRZYSZŁOŚĆ SZYKUJE CI KLAUS SCHWAB I ROTHSCHILDNastępny artykułTAJEMNICZE ZMIANY ŚWIATOWYCH PRZEPISÓW ZDROWOTNYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICA ALERTÓW RCB – PO CO DOSTAJESZ SMSY O ZAGROŻENIU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?