Otwórz oczy

JAK ELITY AGENDY 2030 KREUJĄ ”BEZGOTÓWKOWE SPOŁECZEŃSTWO”

JAK ELITY AGENDY 2030 KREUJĄ ”BEZGOTÓWKOWE SPOŁECZEŃSTWO”

Szanowni Państwo wiele wskazuje na to, że będziemy pokoleniem, które ujrzy na własne oczy „bezgotówkowe społeczeństwo”. Wiele wskazuje na to, że możemy być również jako pokolenie świadkami ujawnienia się antychrysta, wielkiego ucisku i „znamienia bestii”. Możecie w to wierzyć bądź też nie wierzyć, ale to wszystko nadchodzi, a Elon Musk i jemu podobni, pomagają aby to wszystko wprowadzić.

Zdjęcie na górze tego artykułu jest tym, które zrobił Geoffrey Grider, gdy wybrał się na zakupy w lipcowy weekend w Outlets Mall na Rt 16 w Saint Augustine. Jak sam komentuje: „na Florydzie jest wiele takich sklepów z tabliczkami na oknach głoszącymi ich bezgotówkową strukturę korporacyjną”. Czy wiecie, że wiele fast foodów testuje modele biznesowe, które są w 100% na wynos i w 100% bezgotówkoweChick-fil-a robi to teraz i nie są jedyni.

Jedną z rzeczy, które zrobiła pandemia (PLANdemia) i blokady (Lockdowny), było znaczne przyspieszenie naszego przejścia do „społeczeństwa bezkontaktowego” i „społeczeństwa bezgotówkowego”. Nie można twierdzić, że nie jest to szybszy i łatwiejszy sposób kupowania rzeczy, ponieważ absolutnie tak jest. Transakcje cyfrowe tylko w samych Stanach Zjednoczonych Ameryki stanowią 80% wszystkich transakcji od 2022 roku.

Dodatkowo dwie piąte wszystkich Amerykanów nie używało gotówki w tym samym okresie. W Szwecji gotówka stanowi zaledwie 1% PKB tego kraju. Globalny identyfikator cyfrowy wkrótce będzie obowiązkowy, będzie tego wymagał aspekt bezgotówkowy. Dlatego Bill Gates, Elon Musk i wszystkie duże korporacje inwestują w sprzęt i oprogramowanie, które sprawią, że stanie się to rzeczywistością.

Kochani, Elon Musk kupił Twittera, aby przejąć globalny system finansowy. Ten sam Elon Musk dobrze się bawi, publikując głupie rzeczy i rozśmieszając ludzi. Naprawdę on lubi być wyśmiewany za swoje błędy w przejmowaniu Twittera. Dlaczego? Bo kiedy tak się dzieje, nie zwracasz uwagi na fakt, że kupił Twittera dla danych i używa ich ogromnych farm serwerów, aby je „schrupać”. Musk w pewnym sensie OFICJALNIE może mniej dbać o Twittera jako produkt, ale NIEOFICJALNIE bardzo zależy mu na kontrolowaniu globalnego systemu finansowego. I to właśnie robi Elon Musk.

Reasumując należy jednoznacznie stwierdzić, że to właśnie teraz (za naszego pokolenia) zaczyna się „koniec” a modlitwa jest naszą i waszą pierwszą linią obrony przed narastającą falą ciemności w dniach ostatecznych. Drodzy Czytelnicy „Wojna Duchowa” jest prawdziwa, bitwa intensywna, a czas jest krótki.

Udostępnij

JAK ELITY AGENDY 2030 KREUJĄ ”BEZGOTÓWKOWE SPOŁECZEŃSTWO”

Globalna Świadomość15 sierpnia 202315 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE NA PRZYSZŁE WYDARZENIA W KOMIKSACH DC I MARVELNastępny artykułDEW WEAPON – TAK DZIAŁA BROŃ ENERGETYCZNA ELIT W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK ELITY AGENDY 2030 KREUJĄ ”BEZGOTÓWKOWE SPOŁECZEŃSTWO”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?