Świat jest inny

ANTARKTYDA, PUSTA ZIEMIA I OBCY – NACHODZĄ KOLEJNE REWELACJE, NA CO CHCĄ NAS PRZYGOTOWAĆ ?

ANTARKTYDA, PUSTA ZIEMIA I OBCY – NACHODZĄ KOLEJNE REWELACJE, NA CO CHCĄ NAS PRZYGOTOWAĆ ?

Odkrycie z 2022 roku powraca do wiadomości teraz, gdy pojawiają się rewelacje na temat UFO i nie-ludzkich bytów, które zostały znalezione w niektórych z nich.

Tak więc w 2022 roku napisano o odkryciu projektu WISSARD, że pod lodem Zachodniej Antarktydy znajdują się ogromne mokradła, które mogą być siedliskiem życia, nieznanego reszcie planety.

Projekt Whillans Ice Subglacial Access Research Drilling został oficjalnie zlecony przez National Science Foundation w celu oficjalnego skanowania pod lodem Antarktydy, ponieważ wielu wierzyło, że wraz z nadchodzącym globalnym ociepleniem możemy dowiedzieć się coraz więcej o naszej historii, jaką znamy.

Samego odkrycia dokonano około 2700 stóp pod lodem, gdy doniesiono o podążaniu za jeziorem Whillans, aby zobaczyć, dokąd prowadzi, tylko po to, by odkryć, że jest tam ogromna przestrzeń.

Jak dotąd niewiele wiadomo na ten temat, jednak wielu uważa, że może to wskazywać, że teoria Pustej Ziemi jest fundamentalna, ponieważ może wskazywać na fakt, że kosmici rzeczywiście żyją pod powierzchnią naszej planety.

Jednak historia Ziemi nie mówi o istotach pozaziemskich, ale o innych stworzeniach, które żyły wśród ludzi lub rządziły nimi i nie były tylko posągami, ale „żywymi” istotami, a także o istniejącej wcześniej technologii, takiej jak Vimanas.

Jak pisały media w 2022 roku:

„Kto wie, może kiedy będziemy wiercić w mokradłach, możemy napotkać inne formy życia, w tym kosmitów, gady, a nawet ludzi, którzy przeciwstawili się zasadom naszego społeczeństwa i postanowili stworzyć swoją cywilizację pod naszym nosem”.

Należy również przypomnieć, że stosunkowo niedawno demaskator i badacz-samouk Eric Hecker twierdził, że na biegunie południowym istnieje wysoce zaawansowana technologia zdolna do wywoływania trzęsień ziemi.

A to nie wszystko, co powiedział. Prawda może być ukryta w podziemnym mieście Kandath na Antarktydzie.

Rewelacje o kosmitach przyszłym miesiącu ?

Profesor Avi Loeb prowadzi badania fragmentów meteorytu IM1, który rozpadł się nad wyspą Manus w pobliżu Papui Nowej Gwinei w styczniu 2014 roku.

Twierdzi on, że wszystko wskazuje na to, że IM1 był obiektem międzygwiezdnym. Loeb wykorzystuje małe fragmenty, aby udowodnić, że obiekt został stworzony przez kulturę.

Jedno jest pewne, nieustannie przygotowują opinię publiczną na coś obcego, co może zostać ujawnione. W rzeczywistości profesor wspomina, że jeśli domniemane istoty pozaziemskie należą do zaawansowanej cywilizacji, możemy się od nich uczyć.

Wcześniej były oficer wywiadu David Grusch, który zeznawał pod przysięgą przed podkomisją nadzorczą Izby Reprezentantów USA ds. bezpieczeństwa narodowego, zrzucił bombę, mówiąc, że Stany Zjednoczone odzyskały nie-ludzkich pilotów z zestrzelonych niezidentyfikowanych statków.

Historyczne przesłuchanie w Waszyngtonie wyraźnie zasygnalizowało, że wybrani urzędnicy są bardziej niż kiedykolwiek otwarci na dyskusję na temat możliwości, że kosmici są prawdziwi. Czy naprawdę chcą pokazać kosmitów, czy po prostu zamierzają wykorzystać narrację o „zagrożeniu ze strony obcych”, aby wpłynąć na opinię publiczną i narzucić to, czego chcą, ale także przykryć inne kwestie?

Ponadto były pilot marynarki wojennej David Fravor opisał, jak wyglądało UFO podczas lotu w 2004 roku. Mówił o niesamowitej technologii i statku, który chciałby pilotować, powiedział też między innymi, że pojawienie się nieznanych obiektów było rutyną…

Udostępnij

ANTARKTYDA, PUSTA ZIEMIA I OBCY – NACHODZĄ KOLEJNE REWELACJE, NA CO CHCĄ NAS PRZYGOTOWAĆ ?

Globalna Świadomość22 sierpnia 202322 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTESTUJĄ ”BLUEBEAM” NA CAŁYM ŚWIECIE ! – ”FAŁSZYWA NIWAZJA” NADCHODZI !Następny artykułCZY NADCHODZI COVID 2.0 ? CO CZEKA NAS

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ? DLACZEGO ANTARKTYDA JEST TAK WAŻNA DLA ŚWIATOWYCH

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ANTARKTYDA, PUSTA ZIEMIA I OBCY – NACHODZĄ KOLEJNE REWELACJE, NA CO CHCĄ NAS PRZYGOTOWAĆ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?