extra-terrestrial

”ONI POTRAFIĄ PRZYJĄĆ DOWOLNĄ FORMĘ” – CZY MIJAMY OBCYCH NA ULICACH ?

”ONI POTRAFIĄ PRZYJĄĆ DOWOLNĄ FORMĘ” – CZY MIJAMY OBCYCH NA ULICACH ?

Doktor astrofizyki Hugh Ross od dawna bada kwestię istnienia życia pozaziemskiego. Przez wiele lat zajmował się doniesieniami ludzi o kosmitach i niezidentyfikowanych zjawiskach. I doszedł do zdumiewających wniosków.

„Około 99% tego, co ludzie nazywają UFO, mógłbym wyjaśnić jako zjawiska naturalne, mistyfikacje lub tajne rządowe działania wojskowe” – powiedział Ross w podcaście Billy’ego Hallowella. „Ale istnieje pozostały 1%, który należy do innej kategorii i to rzeczywiście będą zjawiska UFO”.

Astrofizyk ma jednak własną teorię na temat natury kosmitów.

„Biblia mówi nam, że Bóg stworzył dwa różne rodzaje inteligentnego życia – jedno jest ograniczone fizyką wszechświata, a drugie nie. Kosmici są w rzeczywistości duchowymi manifestacjami, a nie dosłownymi kosmicznymi istotami”.

Naukowiec znalazł na to poszlakowe dowody. Na przykład, pomimo wielu twierdzeń o wypadkach kosmicznych, lądowaniach statków kosmicznych i rzekomych spotkaniach z kosmitami, „nigdy nie pozostawiono żadnych szczątków ani artefaktów”, co Ross uważa za niezwykłe.

„Gdyby to był fizyczny statek, który uderzył w Ziemię, bylibyśmy w stanie znaleźć przynajmniej jakieś szczątki i artefakty” – powiedział. „Ale zazwyczaj to, co widzimy, to tylko krater, stopiony śnieg lub zwęglona ziemia i zniszczona roślinność”.

Inną interesującą cechą jest to, że Ross zauważył, że interakcja z kosmitami „nigdy nie przynosi nic dobrego”.

„Najmniejsze, co się stanie po jednym z tych spotkań, to powracające koszmary. W najgorszym przypadku po prostu cię zabiją”.

Ross uważa, że nie można ignorować podobieństw między opętaniem a rzekomymi interakcjami z kosmitami, od wejścia w trans po automatyczne pisanie.

Wniosek, jaki wyciąga naukowiec, jest nieoczekiwany. „To, co uważamy za obce formy życia, to upadłe anioły, które mogą przybrać dowolną formę. Mogą wyglądać jak twój zmarły dziadek. Mogą wyglądać jak latające spodki. Mogą wyglądać jak krasnoludek. Nie ufaj istotom nadprzyrodzonym – sprawdź je”.

Nawiasem mówiąc, w 2008 roku wielebny José Gabriel Funes, który w tym czasie był szefem Obserwatorium Watykańskiego, powiedział, że nie widzi konfliktu między wiarą w kosmitów a Biblią.

„Jak możemy wykluczyć, że życie wyewoluowało gdzieś indziej? Tak jak istnieje wiele istot na Ziemi, tak mogą istnieć inne istoty, nawet inteligentne istoty stworzone przez Boga. Nie jest to sprzeczne z naszą wiarą, ponieważ nie możemy ograniczać twórczej wolności Boga” – powiedział wtedy.

Czy kosmici są wśród nas?

Opinia, a raczej teoria, że kosmici nie tylko odwiedzają Ziemię, ale są stale wśród nas, nie jest nowa. Została nawet oficjalnie ogłoszona na Uniwersytecie Kalifornijskim przez Jonathana Malkinsona, który jest jednym z wykładowców.

Nawiasem mówiąc, zasugerował on, że Obcy (ich rasa byłaby trudna do określenia) stale przebywają między ludźmi jako obserwatorzy obcej cywilizacji, która kontroluje ludzkość.

Malkinson, wraz z dziennikarzami i naukowcami, zasugerował, że tacy „obcy” mogą przybrać dowolną formę, w tym osobę, więc są dla nas niewidoczni. Swoją teorię uzasadnił w szczególności dziwnymi przypadkami ludzi spotykających się z twarzami, które wydawały się sztuczne.

Uczestnicy takich spotkań (można powiedzieć, spotkań trzeciego rodzaju) zawsze podkreślają, że czuli, że osoba przed nimi nie była prawdziwą osobą, mimo że wyglądała jak zwykły przechodzień.

Wspomniane spotkania odnotowano na każdym kontynencie i w niemal każdym kraju.

Kilka miesięcy temu profesor Uniwersytetu Stanforda Harry Nolan powiedział, że istoty pozaziemskie nie tylko odwiedzają Ziemię, ale także żyją wśród ludzi.

„Myślę, że można pójść jeszcze dalej – oni nie tylko nas odwiedzili, byli tu przez długi czas i nadal tu są” – powiedział specjalista na konferencji Pentagon, Extraterrestrial Intelligence and Crashed UFO w Nowym Jorku.

Dr Nolan uważa, że obce „zaawansowane formy inteligencji” nie próbują być jak ludzie, ale używają małego przebrania.

„To coś w rodzaju testu na inteligencję. Pojawiają się wśród nas i sprawdzają, czy jest ktoś, kto może zrozumieć, jaki rodzaj anomalii jest przed nim ” – podzielił się swoją opinią profesor.

„Obcy nie chodzą po ziemi w skórzanych kombinezonach. Ale są zaszyfrowani na swój własny sposób „- powiedział dr Nolan

Może się wydawać, że taka teoria wychodząca z ust znanych naukowców jest przesadą, ale wielu z nich wierzy, że mity, legendy i święte księgi dowodzą, że kosmici zawsze żyli z ludźmi.

Znani kosmici wśród nas

Zwolennicy teorii kosmitów wśród ludzi zauważają, że mogą do nich należeć nie tylko przypadkowi ludzie, ale także celebryci, oraz członkowie elity artystycznej i politycznej.

Na dowód tego prezentowane są liczne filmy, nagrania z przypadkowych spotkań, z wiadomości, z ceremonii wręczenia nagród, konferencji, na których widać, jak nagle znana osoba traci swoje rysy.

Dla wielu osób jest to dowód na to, że kosmici są kiepscy w ukrywaniu się i czasami mają problemy z utrzymaniem kamuflażu i mogą zostać zauważeni.

„Mogą przybrać dowolny kształt”: słynny astrofizyk ujawnił nieoczekiwane informacje o kosmitach 2
Zdjęcie: Wygenerowano w Midjourney
Wydrążone czarne oczy
W wielu krajach pojawiają się historie nie tyle o tajemniczych spotkaniach, ale także o nagłym blasku z nieba. Sporo osób z pewnym przerażeniem donosi, że widziało tę nagłą wizytę kosmitów (wiek, płeć, rasa były różne) podobnych do ludzi.

Według opowieści, oczy takich gości były czarne, duże, praktycznie bez białek i wydawały się być pozbawione jakichkolwiek ludzkich emocji.

Takie spotkania bywają dziwne, krótkie i pozostawiają po sobie silne poczucie niepokoju.

Jaszczuroludzie, czyli Reptilianie

Jeśli kosmici istnieją na Ziemi lub poza nią, nie wiemy dokładnie, jak wyglądają. Mogą być podobni do ludzi lub zupełnie niepodobni i przypominać na przykład jaszczurki.

Teoria reptilian pochodzących z innej galaktyki, ale żyjących wśród ludzi jest bardzo popularna.

Pasuje do starych amerykańskich wierzeń o gadzich istotach, które kiedyś pomogły im przetrwać mroczny okres w historii ludzkości. Reptilianie, bo tak nazywane są tajemnicze istoty, powinni być w stanie modyfikować swój wygląd na ludzi w celu kontroli umysłu.

Od niepamiętnych czasów

Jest prawdopodobne, że w naszych czasach kosmici żyją w bliskim sąsiedztwie ludzi. Wielu z nich znajduje się w tajnych bazach, takich jak dobrze znana baza Dulce. Inne gatunki mogą istnieć w innych wymiarach, ale w naszym wymiarze mogą przybierać dowolną formę i podszywać się pod ludzi.

Z pewnością każdy natknął się na ludzi, którzy zachowują się dziwnie w życiu codziennym lub doświadczył uczucia „déjà vu”, które nagle pojawia się w umyśle, ale bez względu na to, jak o tym myślisz, nie możesz tego wyjaśnić.

Można założyć, że „twórcy” tych niematerialnych doznań i wrażeń są w rzeczywistości przedstawicielami obcej cywilizacji, mieszającymi się z tłumem i próbującymi zebrać pewne informacje.

Innymi słowy, kosmici są wśród nas od bardzo, bardzo dawna, czy nam się to podoba, czy nie. Ich cel jest nieznany. Być może wiedzą o tym tylko urzędnicy rządowi świadomi tajnego sojuszu.

Ale jedno jest pewne: gdyby przybyli ze złymi intencjami, już dawno by nas tu nie było.

Udostępnij

”ONI POTRAFIĄ PRZYJĄĆ DOWOLNĄ FORMĘ” – CZY MIJAMY OBCYCH NA ULICACH ?

Globalna Świadomość24 sierpnia 202324 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŚWIAT ZOSTANIE PODZIELONY NA 3 STANY – TAJEMNICZA PRZEPOWIEDNIA ”OKULTYSTYCZNEGO NOSTRADAMUSA”Następny artykułWSZYSKO CO SIE DZIEJE WIDZIELIŚMY JUŻ W FILMACH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”ONI POTRAFIĄ PRZYJĄĆ DOWOLNĄ FORMĘ” – CZY MIJAMY OBCYCH NA ULICACH ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?