Świat jest inny

NADEJŚCIE ANTYCHRYSTA – ELON MUSK I TAJEMNICA 'X’

NADEJŚCIE ANTYCHRYSTA – ELON MUSK I TAJEMNICA 'X’

Szanowni Państwo, dziś zrobimy sobie szybkie studium biblijne na temat wielu pojawień się litery „x” oraz wniosków z tą literą związanych w odniesieniu do Antychrysta i jego nadchodzącego królestwa. Otóż wielu chrześcijan nie zdaje sobie sprawy, że litera „x” jest bezpośrednio związana z Antychrystem, a „sługusy” takie jak (w naszej opinii) Elon Musk, pracują gorączkowo, aby ją ożywić.

Głównym tematem Biblii jest nadchodzący Król, Jezus Chrystus i królestwo, które wkrótce zostanie Mu dane podczas drugiego przyjścia. Ale zanim to nastąpi, Diabeł zdobędzie tron na siedem krótkich lat i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby go utrzymać.

Kochani, kiedy przyjrzymy się uważnie następującym fragmentom (które zamieszczamy poniżej), pojawiają się tam dość dziwne rzeczy dotyczące słów, które albo kończą się, albo zaczynają się na literę „x”. Spójrzcie:

Rex – Król, to jest Antychryst, fałszywy król, kserokopia. Łacińskie słowo oznaczające króla to „rex” i to jest dokładnie to, czym jest Antychryst, król, ale z haczykiem. On nie jest prawdziwym Mesjaszem, jest podróbką, trochę jak wtedy, gdy robisz kopię czegoś za pomocą kopiarki, takiej jak, powiedzmy, standardowy i kultowy Xerox.

Hex – klątwa lub magiczne zaklęcie. „I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło.” Apokalipsa Świętego Jana 13:16-17. Teraz ten fałszywy król, nazwijmy go „Panem Xeroxem”, przynosi coś, kiedy przybywa, a my nazywamy to „hexem”. Jest to coś, co przeklina tego, kto to otrzymuje, spójrz na Apokalipsę Świętego Jana 14: 9-11, widzimy tutaj wyraźny opis klątwy, przekleństwa:

A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia.”

Ospa (Pox) – wypełnione ropą, krosta, pęcherz, wrzód lub pęcherzyk. „I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz.” Apokalipsa Świętego Jana 16:2. Więc „Pan Xerox” rozdaje swój „Hex” i co to daje? Wytwarza ospę w ciałach ludzi, którzy przyjęli „Hex”, to jest klątwę, przekleństwo.

χάραγμα– Znak, znamię. „I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło.” Apokalipsa Świętego Jana 13:16-17. Rzadko zaglądam do Greki, ale dzisiaj to zrobiłem i co zobaczyłem? Greckie słowo oznaczające „znak”, jak w „Znaku Bestii”, i jest to χάραγμα. Czy zauważyłeś, że greckie słowo zaczyna się na literę „x”?

χξϛ (piętno) – w tym miejscu na myśl przychodzi 666”„Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Apokalipsa Świętego Jana 13:16-18. Tutaj mamy słowa 600, 60 i 6 zapisane po grecku jako χξϛ. Czy zauważyłeś, jaka była pierwsza litera? Tak, to jest ponownie „x”.

W matematyce i naukach ścisłych „X” oznacza nieznaną wielkość, być może pamiętasz „rozwiązywanie dla x” na lekcjach algebry w szkole średniej. Nie mogę wam powiedzieć imienia nadchodzącego Antychrysta, nikt nie może, on naprawdę jest „Panem X”, ale być może jego największa siła jest również jego największą słabością.

Z perspektywy czasów ostatecznych, zobaczenie dużej ilości „x” powinno wywołać nasze prorocze „czerwone flagi”, a w 2023 roku mamy ich cały wysyp. Elon Musk właśnie zmienił nazwę Twittera na X, a jego celem otwarcia jest przejęcie co najmniej 50% globalnego systemu finansowego. To dużo „kupowania i sprzedawania”, nie sądzisz?

Udostępnij

NADEJŚCIE ANTYCHRYSTA – ELON MUSK I TAJEMNICA 'X’

Globalna Świadomość30 sierpnia 202330 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE WOJNY – O CO I Z KIM NAPRAWDĘ TOCZU SIĘ ”GRA” ?Następny artykułWPŁYW OKULTYZMU I CZARNEJ MAGII NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Ostatnie wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NADEJŚCIE ANTYCHRYSTA – ELON MUSK I TAJEMNICA 'X’
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?