Przekraczając Rubikon

WPŁYW OKULTYZMU I CZARNEJ MAGII NA TWOJE ŻYCIE – CIA, ŚWIĄTYNIA SETA, HAKOWANIE LUDZKOŚCI – TOM 2

WPŁYW OKULTYZMU I CZARNEJ MAGII NA TWOJE ŻYCIE – CIA, ŚWIĄTYNIA SETA, HAKOWANIE LUDZKOŚCI – TOM 2

Pełny zakres wojny psychologicznej, którą rząd USA (i jego opiekunowie) potajemnie prowadził na świecie przez prawie sto lat, jest przerażającą, ale niezbędną perspektywą, z którą należy się pogodzić. Wolna wola, sprawczość, te idee uderzają w samo sedno tego, co czyni nas ludźmi. To otrzeźwiająca myśl, że nasze myśli i gusta zostały starannie ukształtowane przez ludzi, którzy zamierzają przekształcić nas w idealną klasę niewolników.

Od pokoleń amerykańska ojczyzna jest celem i poligonem doświadczalnym skoncentrowanego ataku na ludzki umysł; okultystycznego ataku na samą istotę tego, co czyni nas wolnymi. Co godzinę jesteśmy zaangażowani w mentalną i duchową walkę, której nawet nie jesteśmy w stanie pojąć. Najbardziej niebezpiecznym polem bitwy jest to, z którego nie zdajemy sobie sprawy.

„W tej wojnie, która była totalna w każdym znaczeniu tego słowa, widzieliśmy wiele wielkich zmian w naukach wojskowych. Wydaje mi się, że nie najmniejszą z nich był rozwój PSYCHOLOGICZNEJ WOJNY jako specyficznej i skutecznej broni… Bez wątpienia WOJNA PSYCHOLOGICZNA udowodniła swoje prawo do godnego miejsca w naszym arsenale wojskowym”.

— President Dwight D. Eisenhower

Pomimo potwornych nadużyć i zła, których doświadczyliśmy, wszystkie te zniewagi są przyjmowane z ulgą przez zniewieściałe społeczeństwo. Pomimo posiadania ponad biliona sztuk broni, amerykańscy obywatele nieustannie przyzwalają na nowe i bardziej zdeprawowane wykroczenia przeciwko naszej wspólnej przyzwoitości. Pozwalanie dzieciom na okaleczanie się i chemiczną kastrację jest tak radykalnie ostentacyjną formą zła; a jednak nasz naród siedzi bezczynnie, gdy jego dzieci są gwałcone w szkołach publicznych, za które płacą.

Dorośli mężczyźni tańczą w stringach dla maluchów i niemowląt, naśladując akty seksualne i angażując się w niewypowiedziane okropności. Wrzucanie dzieci w ogień Molocha miało więcej sensu niż to całkowicie zdeprawowane szaleństwo. Trudno jest nawet wyrazić słowami poziom zła, które nasze amerykańskie społeczeństwo uwolniło na świecie, od broni biologicznej przebranej za „szczepionki” po ten ruch pedoakceptacji. Jak mogło do tego dojść?

Tego poziomu apatii i akceptacji najbardziej przerażających nadużyć, jakie można sobie wyobrazić, nie da się wytłumaczyć w żaden racjonalny sposób. Tylko po dziesięcioleciach niestrudzonej subwersji i prania mózgu mogliśmy osiągnąć ten stan. Tylko stając się niewolnikami komfortu i rozrywki, mogliśmy upaść tak nisko. I tylko porzucając Prawdę, mogliśmy popaść w kłamstwa. Im głębiej zagłębiamy się w te tematy, tym bardziej Efezjan 6:12 odbija się echem w moich myślach.

Naprawdę nie walczymy tylko z ciałem i krwią. W tym kraju i na tym świecie działają niewidzialne siły. Wszechobecna ciemność i zło, które spowijają tę planetę, są teraz namacalne i staną się boleśnie realne w 2020 roku i później. Nie oszukujmy się i nie udawajmy zaskoczenia tym wynikiem, ponieważ nasi wrogowie pracowali niezwykle ciężko w ostatnim stuleciu, aby kultywować tę zgniliznę.

W moim poprzednim artykule z tej serii omówiliśmy długą historię poszukiwania kontroli umysłu przez Tajemną religię. Dzisiaj zagłębimy się w ten temat, ponieważ ma on śmiertelnie poważne konsekwencje dla naszego społeczeństwa i rodzin. Jest to również temat, który odegrał ogromną rolę we współczesnych działaniach wojennych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Projekty takie jak MK ULTRA nie były aberracją, ale kluczowym aspektem amerykańskiej polityki XX wieku.

13 kwietnia 1953 roku zastępca dyrektora Richard Helms napisał do dyrektora Dullesa o pozwolenie na dalsze ukrywanie tajnego programu o nazwie MK ULTRA. Projekt ten był kontynuacją tajnych programów wojny biologicznej i chemicznej, które rozpoczęły się już w 1944 roku w ramach Projektu BLUEBIRD i Projektu ARTICHOKE. Ze względu na wysoce niemoralne i nieetyczne eksperymenty, Helms chciał, aby „jak najmniej osób [w CIA] wiedziało o naszym zainteresowaniu tymi dziedzinami i tożsamości tych, którzy dla nas pracują”.

Dr Gottlieb został polecony przez Helmsa do kierowania projektem w celu dalszego „rozwijania zdolności w zakresie tajnego wykorzystywania materiałów biologicznych i chemicznych”. (Notatka Helmsa z 3 kwietnia 1953 r.) Badania te koncentrowały się na tym, jak zarówno wydobyć informacje lub zgodność od podmiotu, jak i jak zapobiec temu samemu atakowi na własnych agentów. Ci diabelscy ludzie chcieli kontrolować ludzkie zachowanie za pomocą psychodelicznych i halucynogennych narkotyków, elektrowstrząsów, promieniowania i intensywnego warunkowania psychologicznego.

W XX wieku reżim przeprowadził wiele takich barbarzyńskich i potwornych eksperymentów na swoich obywatelach. Eksperymenty z kiłą Tuskegee zostały w ostatnich latach dobrze udokumentowane w głównych źródłach informacyjnych. To tylko jeden z szeregu podobnych nieetycznych eksperymentów biologicznych przeprowadzanych na obywatelach Ameryki. Operacja Sea-Spray była jednym z setek programów, w ramach których amerykańskie wojsko uwolniło rzekomo „nieszkodliwe” bakterie i patogeny na swoich obywatelach.

Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych twierdzi, że musiała przeprowadzić wojnę chemiczną przeciwko mieszkańcom San Francisco, aby dowiedzieć się, jak najlepiej chronić obywateli San Francisco przed wojną chemiczną. Dziesiątki osób zginęło w wyniku powikłań spowodowanych infekcjami w następstwie tego ataku.

W latach 1949-1969 na terenie Stanów Zjednoczonych przeprowadzono co najmniej 239 testów środków biologicznych i chemicznych na otwartym powietrzu. Ci sami sprawcy przeprowadzili tysiące eksperymentów radiacyjnych z udziałem żywych ludzi, wiele z nich na nieświadomych lub niechętnych uczestnikach. Eksperymenty te obejmowały między innymi: wstrzykiwanie kobietom w ciąży cząstek radioaktywnych, wkładanie prętów radowych do nosów dzieci w wieku szkolnym, karmienie radioaktywną żywnością dzieci upośledzonych umysłowo, celowe rozpylanie radioaktywnych cząstek nad miastami USA i Kanady, celowe narażanie żołnierzy na działanie bomb jądrowych w celu przetestowania ich skutków oraz napromieniowywanie jąder więźniów wbrew ich woli. To tylko niewielka próbka przerażających, nieludzkich „eksperymentów” przeprowadzanych przez reżim na swoich obywatelach i całym świecie.

Czy psychopata „eksperymentuje” z kotem swojego sąsiada, gdy rozcina go, by zobaczyć, co się stanie? Nazywanie tych rażących przejawów barbarzyństwa eksperymentami to chory żart; to nic innego jak wojna chemiczna, prowadzona przeciwko nam od pokoleń. Niezliczone ofiary zostały dotknięte truciznami stosowanymi przeciwko nam. Fluor jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znaczących przykładów, jakie mogę wskazać.

Pomimo tego, że jest znaną neurotoksyną, prawie każde miasto w Ameryce dodaje go do wody. Jest to niebezpieczna neurotoksyna rozwojowa, a badania wskazują ją jako jedną z wielu przyczyn wzrostu ADHD, upośledzenia funkcji poznawczych i różnych trudności w uczeniu się wśród naszej populacji. Przyczynia się do wielu problemów zdrowotnych i psychicznych, dlaczego więc upierać się przy jego stosowaniu? Ponieważ rząd chce nas chronić przed próchnicą? Tak, jestem pewien, że nie ma to nic wspólnego z dobrze znanym szkodliwym wpływem fluorku na IQ.

Ofiara MK ULTRA poddawana terapii elektrowstrząsowej, Archiwa Narodowe
Ofiara MK ULTRA poddana deprywacji sensorycznej, Archiwa Narodowe
Ofiara MK ULTRA podłączona do prototypowego zestawu słuchawkowego do elektrowstrząsów, Archiwa Narodowe
Rys. 2A „Niezidentyfikowana biała kobieta w wieku od 8 do 10 lat. Poddana 6-miesięcznemu leczeniu przy użyciu dużych dawek LSD, elektrowstrząsów i deprywacji sensorycznej. Eksperymenty pod kryptonimem: MK ULTRA, około początku lat 60-tych. Pamięć badanej została wymazana, a jej mózg stał się mózgiem noworodka”.

Być może największym kłamstwem na temat MK ULTRA jest to, że była to wyłącznie praca nieuczciwych frakcji w aparacie wywiadowczym. Ta fałszywa narracja jest snuta przez ograniczonych historyków; wygodna opowieść wyjaśniająca głębokie powiązania między bankowością, prywatnym biznesem, uniwersytetami i War Inc. w poszukiwaniu najbardziej skutecznych narzędzi do manipulowania masami. Ta bajka nie mogła być dalsza od prawdy, jak jasno wynika z notatki Helma do dyrektora Dullesa.

Operacja ta została zapoczątkowana przez dwóch czołowych przywódców rodzącej się Centralnej Agencji Wywiadowczej. Obejmowała ona koordynację między setkami instytucji, zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego. Eksperymenty MK ULTRA były prowadzone na kampusach uniwersyteckich i w prywatnych firmach. Reżim prowadził eksperymenty w tym samym nikczemnym duchu przez dziesięciolecia przed MK ULTRA i kontynuował je przez dziesięciolecia od zakończenia programu. Twierdzenie, że jest inaczej, jest albo skrajną ignorancją, albo umyślną ślepotą.

Większość dokumentów MK ULTRA została zniszczona. Badacze uważają, że pozostałe skąpe dowody stanowią mniej niż 5% całkowitej dokumentacji stworzonej przez te programy. Obraz, jaki malują nam te fragmenty, jest wystarczająco przerażający. W ciągu dwóch dekad swojego istnienia MK ULTRA zrodził ponad 149 różnych podprojektów, takich jak MK OFTEN. W projekt zaangażowanych było ponad 80 uniwersytetów, klinik medycznych i więzień. Co najmniej 185 badaczy było bezpośrednio opłacanych przez CIA, a także 15 fundacji i kilka firm farmaceutycznych. Lista znanych cywilnych współpracowników jest następująca:

Princeton University, Stanford University, University of Delaware, Eli Lilly & Company, University of Minnesota, University of Denver, Worcester Foundation for Biomedical Research, Emory University, University of Illinois, Montana State College, University of Richmond, Georgetown Hospital, University of Oklahoma, New Jersey Neuropsychiatric Institute, Cornell University, University of Florida, University of Maryland, Butler Hospital and Health Center, McGill University w Montrealu, Kanada, University of Kentucky, University of Wisconsin, John Hopkins University, Massachusetts Institute of Technology, Harvard University,

Ohio State University, Queen’s College, Pennsylvania State University, Children’s International Summer Villages, Inc. University of Houston, American Psychological Association, University of London w Wielkiej Brytanii, University of Indiana, University of Helsinki w Finlandii, Texas Christian University, Columbia University, St. Francis Memorial Hospital, Veterans Administration, George Washington University, University of Texas i wreszcie J.P. Morgan Bank w Nowym Jorku.

Czy ta lista czcigodnych i szanowanych amerykańskich instytucji wydaje ci się nielegalną siecią nieuczciwej frakcji szemranych oficerów wywiadu w amoku? Czy nie pokazuje to wyraźnie instytucjonalnych mocy, które zjednoczyły się za misją kontrolowania ludzkiego umysłu?

„Świadoma i inteligentna manipulacja zorganizowanymi nawykami i opiniami mas jest ważnym elementem demokratycznego społeczeństwa. Ci, którzy manipulują tym niewidzialnym mechanizmem społeczeństwa, tworzą NIEWIDZIALNY RZĄD, który jest prawdziwą siłą rządzącą naszym krajem.
… Jesteśmy rządzeni, nasze umysły są kształtowane, nasze gusta formowane, nasze idee sugerowane, w dużej mierze przez ludzi, o których nigdy nie słyszeliśmy. Jest to logiczny wynik sposobu, w jaki zorganizowane jest nasze demokratyczne społeczeństwo. Ogromna liczba istot ludzkich musi współpracować w ten sposób, jeśli mają żyć razem jako sprawnie funkcjonujące społeczeństwo.
… W prawie każdym akcie naszego codziennego życia, czy to w sferze polityki, czy biznesu, w naszym zachowaniu społecznym czy w naszym myśleniu etycznym, jesteśmy zdominowani przez stosunkowo niewielką liczbę osób … które rozumieją procesy umysłowe i wzorce społeczne mas. To oni pociągają za przewody, które kontrolują umysł publiczny”.

Edward Bernays, ojciec współczesnej propagandy

Przez prawie dwadzieścia lat, pod auspicjami MK ULTRA, amerykańscy obywatele byli nieświadomie terroryzowani i represjonowani. Sukcesy programu można dostrzec w zgniłych owocach jego obszernych eksperymentów. Do najbardziej znanych ofiar (lub sukcesów, w zależności od punktu widzenia) MK ULTRA należą Unabomber, Ted Kaczynski i Charles Manson.

Podczas studiów na Harvardzie, w wieku zaledwie 16 lat, Ted został zapisany na eksperymenty MK ULTRA prowadzone przez dr Henry’ego Murraya. Dr Murray był ekspertem w dziedzinie tortur i technik przesłuchań, doskonalonym podczas służby w Biurze Służb Strategicznych (OSS), prekursorze CIA. Doświadczenie to podsyciło nienawiść Kaczyńskiego do technologii i nowoczesnego społeczeństwa, co ostatecznie doprowadziło do trwającego dziesięciolecia szału seryjnych zamachów bombowych.

— Ted Kaczynski, author of Industrial Society and It’s Future, the Unabomber & MK ULTRA victim

Powiązania Mansona z CIA i MK ULTRA stały się przedmiotem coraz większej kontroli w ciągu ostatnich kilku dekad wraz z odtajnieniem i ujawnieniem wcześniej tajnych dokumentów. W czasie, gdy Manson był internowany w więzieniu Vacaville, CIA przeprowadzała eksperymenty MK ULTRA na swoich więźniach. Manson odbywał karę w więzieniu Vacaville za brutalne sodomizowanie młodego chłopca. Jednak pomimo tej haniebnej zbrodni, został zwolniony warunkowo w 1967 roku po spędzeniu prawie połowy życia w zakładzie zamkniętym.

Zwolnienie warunkowe Mansona? Rzekomy doktorant z Berkeley o nazwisku Roger Smith (chłopcze, trudno wymyślić bardziej ogólne nazwisko niż to). Odtajnione dokumenty MK ULTRA ujawniają, że podczas gdy Smith dorabiał jako kurator i uczęszczał do szkoły podyplomowej, przeprowadzał eksperymenty z LSD w imieniu CIA. Cóż za pracowity facet. Roger Smith – jeśli to w ogóle jego prawdziwe nazwisko – był agentem rządowym, prawdopodobnie bezpośrednio zatrudnionym, a nie tylko finansowanym przez Agencję. Nieopisane nazwisko, różnorodne dziedziny kariery, kontrakty rządowe; wskazówki wskazują na agenta Smitha jako opiekuna Charlesa Mansona.

Co reżim widział w tym charyzmatycznym psychopacie? Użyteczne narzędzie? Potencjalnego inicjatora? Chociaż Manson wielokrotnie łamał warunki zwolnienia warunkowego, nigdy nie trafił do aresztu. Oskarżyciel Mansona, Vincent Bugliosi, porównał techniki programowania Charlesa do tych stosowanych przez amerykańskie wojsko. W jaki sposób tak skutecznie manipulował tymi młodymi kobietami, by stały się makabrycznymi, bezlitosnymi morderczyniami?

Czy Charles Manson jedynie naśladował eksperymenty, którym został poddany w więzieniu? Manson wielokrotnie powtarzał w wywiadach po skazaniu: „Jestem tylko tym, do czego zostałem wyszkolony”. Morderstwa rodziny Manson zapoczątkowały koniec ery kontrkultury; przesiąknięte krwią ostrzeżenie przed niebezpieczeństwami związanymi z wolnymi narkotykami i wolną miłością. Czy morderstwa rodziny Manson były eksperymentem, który poszedł strasznie źle, czy może poszedł strasznie dobrze?

Charles Manson, ofiara MK ULTRA czy agent CIA?

W erze po wojnie w Wietnamie nasz naród był świadkiem zgodnego wzrostu rozmieszczenia i wykorzystania wojny psychologicznej jako narzędzia operacyjnego. Jednym z najważniejszych dzieł w tej dziedzinie jest MindWar. W tym tomie, spopularyzowanym w sferze cywilnej przez Williama Coopera, widzimy fundamentalny punkt końcowy MK ULTRA i okultystyczną wolę władzy. Nie jest to już tylko wojna psychologiczna, ale atak na umysł i wolę przeciwnika. Termin MindWar został wybrany przez jego autora, ówczesnego majora Michaela Aquino, jako celowo prowokacyjny termin, mający na celu przekazanie agresywnego kolejnego kroku w tej walce z ludzkim umysłem.

MindWar to celowe, agresywne przekonywanie wszystkich uczestników wojny, że ją wygramy.

MindWar, wojna psychologiczna, psy-ops, jakikolwiek termin chcesz użyć, to nic innego jak czary w najczystszej postaci. Są manifestacją woli użytkownika, bezpośrednim wysiłkiem, by nagiąć wroga do swoich pragnień. Jest to esencja czarów i jest to esencja operacji psychologicznych praktykowanych przez szemrane siatki szpiegowskie i współczesne siły zbrojne.

Ten główny wysiłek nie może rozpocząć się na poziomie firmy lub oddziału; musi pochodzić z poziomu krajowego.

Jak wyraźnie stwierdził Aquino, ta operacja jest operacją krajową. Nie wystarczy, że wojsko lub organizacje wywiadowcze rozmieszczą tę agitację wyłącznie w ojczyźnie. Musimy podjąć wspólny wysiłek na każdym szczeblu rządowym.

Istnieją pewne czysto naturalne warunki, w których umysły mogą stać się bardziej lub mniej podatne na idee, a MindWar powinien w pełni wykorzystać takie zjawiska, jak atmosferyczna aktywność elektromagnetyczna, jonizacja powietrza (tj. HAARP, 5G, 6G) i fale o ekstremalnie niskiej częstotliwości (tj. ELF).

W zimnym, klinicznym języku powyższy cytat doskonale opisuje najskuteczniejsze narzędzia, jakich nasz wróg użył przeciwko nam. Udowodniono, że jonizacja powietrza wpływa na ludzkie emocje. Te naładowane jony, zwane plazmą, mogą powodować depresję lub czujność. (Soyke, Fred i Edmonds, Alan, The Ion Effect. New York: E.P. Dutton, l977) Wykazano, że aktywność elektromagnetyczna wywołuje reakcje fizyczne u ludzi, nawet do punktu wywołania stanów hipnozy. (Ravitz, Leonard J., M.S., M.D., F.R.S.H., „Electro-magnetic Field Monitoring of Changing State-Function, lncluding Hypnotic States” w Journal of American Society of Psychosomatic Dentistry and Medicine, Vol. 17, No. 4, 1970). Te potężne narzędzia są wykorzystywane przeciwko nam każdego dnia, gdy kąpiemy się w tych niewidzialnych siłach elektromagnetycznych.

Podpułkownik Michael Aquino, autor MindWar, uczeń Antona LeVaya i założyciel The Temple of Set.

„Opinia publiczna nie jest w stanie zrozumieć tej broni, a zatem nie może uwierzyć, że jest atakowana i ujarzmiana przez broń”.

Cicha broń dla cichych wojen,

Jeśli pomysł, że te niewidzialne siły lub fale energii mogą manipulować ludzkimi emocjami wydaje się naciągany, zachęcam do zapoznania się z literaturą naukową na ten temat. Konsensus jest dość jasny: jesteśmy bardziej podatni na te siły, niż większość z nas docenia. Jeśli badania nie były wystarczające, być może zapoznanie się z licznymi patentami dotyczącymi kontroli umysłu wyjaśni ci: to już nie jest eksperyment, to ćwiczenie z żywym ogniem. Dr Hendricus G. Loos posiada szczególnie fascynującą technologię, która ilustruje ten proces.

Dr Loos jest od dawna związany z War Inc., ściśle współpracując z ARPA i DARPA przez całą swoją karierę. Jego specjalnością była manipulacja plazmą i jej wpływ na ludzkie ciało. Jego patent z 1991 roku opisuje proces, w którym obraz w telewizorach lub monitorach komputerowych może być pulsowany w celu manipulowania układem nerwowym widza. Innym narzędziem, którym dysponują ci współcześni czarodzieje, jest system cichej prezentacji podprogowej, czyli projekcja głosów/myśli w głowach ludzi. Częstotliwość używana do przesyłania tych wiadomości przypadkowo znajduje się w dolnym zakresie widma 5G.

Jak pokazuje rozwijająca się literatura naukowa, telewizja była główną bronią w wojnie mającej na celu zniszczenie amerykańskiego umysłu. Podczas gdy efekty opisywane przez dr Loosa są wystarczająco przerażające, nawet naukowcy głównego nurtu potwierdzili niebezpieczeństwa związane z tą technologią. Intensywne oglądanie telewizji jest najczęściej definiowane jako ponad 3 godziny dziennie, próg, który przeciętny Amerykanin osiąga obecnie, oglądając ponad 30 godzin telewizji tygodniowo. Wykazano, że powtarzające się, bezmyślne oglądanie telewizji obniża IQ (M. Morgan i L. Gross, „Television Viewing, I.Q. and Academic Achievement,” Journal of Broadcasting, 24:2, Spring, 1980). Binge watching sprawiło, że uszkodzenie mózgu stało się nowoczesną formą sztuki.

W ciągu 30 sekund oglądania telewizji stajemy się neurologicznie mniej zdolni do krytycznego myślenia. Płat czołowy, część mózgu najbardziej związana z funkcjami wykonawczymi i krytycznym myśleniem, jest prawie całkowicie nieaktywny podczas oglądania telewizji. Jest to proces podobny do hipnozy, skutecznie wprowadzający badanego w wysoce sugestywny i podatny stan.

Skutki nawet umiarkowanego oglądania telewizji to: zmniejszone krytyczne myślenie, mniejsza motywacja, mniejsza kreatywność, mniejsza wytrwałość i bardziej konformistyczne wzorce myślowe. Innymi słowy, „jest to długi sposób na powiedzenie, że medium telewizyjne pierze ci mózg”. (Krugman, Herbert E. „Brain Wave Measures of Media Involvement”, Journal of Advertising Research, 1971; 11.1, 3-9). Wpływ tego medium na naszą kulturę jest prawie niemożliwy do oszacowania. Kiedy Imperium Amerykańskie upadnie, a nasz postmortem zostanie napisany, pojawienie się tej rakotwórczej technologii będzie najważniejszym z winowajców.

Kontrolować istotę ludzką, wymuszając wolę praktykującego na niechętnych masach; to jest mroczna sztuka, którą okultyści próbowali opanować przez tysiąclecia. Wśród pierwszych wyznawców religii misteryjnych, Egipcjan, widzimy genezę okultystycznego dążenia do kontroli umysłu. Pod wieloma względami MK ULTRA i podobne projekty są po prostu nowoczesną manifestacją tych starożytnych czarów; zamienili zaklęcia na elektromagnetyczne fale energii, a mikstury na halucynogeny. Lucyferiańskie dążenie do kontrolowania ludzkości nie zakończyło się w latach 70-tych, ale trwa nadal. Według mojej oceny, choć gorzko mi to mówić, wydaje się, że w dużej mierze osiągnęli ten cel.

MK ULTRA i jego następcy się nie skończyli. Zostały po prostu przemianowane. Weterani i wojskowi byli użytecznymi królikami doświadczalnymi w oryginalnych eksperymentach z LSD. Administracja Weteranów wznawia te eksperymenty na umysłach członków służby; tym razem z ładniejszą, bardziej przyjazną okleiną. Tak, ten sam rząd odpowiedzialny za wysyłanie nas do bezsensownych maszyn do mielenia mięsa przez dwa stulecia teraz troszczy się o nas. Jasne.

Eksperymenty War Inc. dotyczące hipnozy, zdalnego widzenia i kontroli umysłu nie były porażkami: odniosły ogromny sukces, co potwierdzają własne dokumenty CIA. Skąd więc ta bajka o zamknięciu tych „nieuczciwych” i „szalonych” programów? Aby oszukać łatwowierną opinię publiczną, by myślała, że się zakończyły, podczas gdy te same siły włączyły swoją nikczemnie zdobytą wiedzę do krajowej kampanii terroru. Zostaliśmy obaleni, zmanipulowani i zaprojektowani tak, by stać się najbardziej uległą i służalczą klasą ludzi w całym istnieniu. Średniowieczni chłopi mieli więcej wolności i godności niż przeciętny mieszkaniec dużego miasta, i niestety nie jest to hiperbola.

Nasza odrętwiała, apatyczna reakcja na to, co zrobiono naszej kulturze, naszym rodzinom, naszym dzieciom i naszemu życiu, nie jest normalna.

Nasz obecny rozpustny stan i naszą nieistniejącą reakcję na niego można wytłumaczyć jedynie tym wpojonym zachowaniem. Nasz zbiorowy stan duchowego i umysłowego osłabienia został bezpośrednio pobudzony przez te złowrogie siły; wszystko po to, by zamienić nas w bezmyślne bestie. Podczas gdy te złowrogie siły bez wątpienia wdrażały te technologie i metodologie na nas z coraz większą częstotliwością, dzielimy się naszą częścią winy.

Dopuściliśmy te gadżety do naszego życia. Włożyliśmy iPady w ręce naszych maluchów. Umieściliśmy telewizory w każdym pokoju w domu. Jesteśmy chętnymi wspólnikami w tej zbrodni. Nieświadomymi, oszukanymi, ale jednak współwinnymi.

Udostępnij

WPŁYW OKULTYZMU I CZARNEJ MAGII NA TWOJE ŻYCIE – CIA, ŚWIĄTYNIA SETA, HAKOWANIE LUDZKOŚCI – TOM 2

Globalna Świadomość30 sierpnia 202330 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNADEJŚCIE ANTYCHRYSTA – ELON MUSK I TAJEMNICA 'X’Następny artykułKRÓL KAROL – ”15-MINUTOWE MIASTA ZOSTANĄ WPROWADZONE W STYLU WOJSKOWYM”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WPŁYW OKULTYZMU I CZARNEJ MAGII NA TWOJE ŻYCIE – CIA, ŚWIĄTYNIA SETA, HAKOWANIE LUDZKOŚCI – TOM 2
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?