Przekraczając Rubikon

EFEKT MANDELI, KTO WSZCZEPIŁ NAM FAŁSZYWE WSPOMNIENIA – COŚ DZIEJE SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ !

EFEKT MANDELI, KTO WSZCZEPIŁ NAM FAŁSZYWE WSPOMNIENIA – COŚ DZIEJE SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ !

Najważniejsze elementy i informacje na temat efektu Mandeli, zmiany osi czasu i zmiany rzeczywistości. Dysocjacja duchowa, w psychologii nazywana po prostu dysocjacją i opisująca różne jej odmiany, jest wykorzystywana do przyspieszenia ekspansji świadomości i rozwoju duchowego. Dysocjacja duchowa, między innymi, czasami powoduje zmiany rzeczywistości, zmiany osi czasu i może masowo zmieniać rzeczywistość. Dlatego ta mistrzowska technika powinna być używana z ostrożnością, ponieważ może powodować silne, ale także minimalne zmiany rzeczywistości i zmiany osi czasu.

Użytkownicy duchowej dysocjacji

Użytkownik dysocjacji jest pod każdym względem, a nawet powinien być, odważną i otwartą osobą z wielką wiarą w naturę umysłu i własnego wyższego ja. W przeciwnym razie odważny praktyk szybko stanie się przestraszoną ofiarą – a tego należy unikać.

Dla mnie stosowanie dysocjacji jest najważniejszym i najlepszym kluczem do poszerzania osobistej świadomości. Towarzyszące temu zmiany w rzeczywistości są często minimalne, ale jednak uderzające.

Nagle starsza pani zatrzymuje się na rowerze i chce, byś zawiązał jej buty, albo widzisz osobę zachowującą się dziwnie w niewytłumaczalny sposób. Być może słyszysz dziwne rozmowy, gdy przechodzisz obok niektórych ludzi, z których wszystkie wydają się obracać wokół tego samego tematu, lub nagle możesz zrozumieć, co ptaki śpiewają na drzewie.

Istnieje wiele możliwości. Zmiana rzeczywistości, zmiana osi czasu i przesunięcia rzeczywistości. Jednak dysocjacja nie tylko powoduje wewnętrzne zmiany, ale czasami dochodzi do zbiorowych zmian rzeczywistości. Większość ludzi nie zauważa zbiorowych zmian, po prostu dlatego, że wszyscy w ich osobistym otoczeniu dokonali tej samej zmiany rzeczywistości i zmiana ta jest dla wszystkich oczywista. W związku z tym chciałbym podać kilka przykładów, które wpływają na takie zmiany rzeczywistości i osi czasu w naszym codziennym życiu, ale których ktoś mógł w ogóle nie zauważyć. W tym kontekście podam kilka przykładów, które mogą naświetlić proces i własną świadomość, że świat już doświadczył pewnych takich zmian.

Następujące punkty powinny być sprawdzone w osobistej pamięci:

1. serce znajduje się po lewej stronie klatki piersiowej, a nerki?

Tak było kiedyś, ale po ostatniej zmianie rzeczywistości serce znalazło się nagle i obecnie na środku klatki piersiowej. Nerki, z drugiej strony, zawsze znajdowały się tuż nad kością biodrową. Po globalnej zmianie rzeczywistości znajdują się teraz 20-30 cm wyżej pod płucami. Znany od zawsze pas nerkowy dla motocyklistów miał za zadanie chronić nerki, które znajdują się na wysokości pasa. Jaki jest sens pasa nerkowego teraz, gdy nerki są znacznie wyżej? Dobrze znany pas nerkowy znajduje się teraz o wiele za nisko i nie spełnia już swojego pierwotnego celu, ale nadal istnieje.

2. Monopol i monokl

Każdy z nas grał kiedyś w dzieciństwie w Monopoly. Jeden gra bankiem, a inni rywalizują z nim, kupując drogi i domy. Zwycięzcą tej gry jest ten, kto na koniec doprowadził do bankructwa wszystkich pozostałych graczy i posiada wszystkie pieniądze w grze.

Jednak w tej legendarnej grze dla młodych i starych jest postać, która reprezentuje starszego bogatego mężczyznę w cylindrze i nosi monokl, rodzaj jednookiego okularu. Jeśli spojrzeć na dzisiejszą grę Monopoly, ten starszy pan w ogóle nie ma monokla. Ale są dziesiątki tysięcy ludzi, którzy dokładnie pamiętają, że ta postać zawsze nosiła monokl przyklejony do jej twarzy. Dziś przynajmniej już tak nie jest.

3. James Bond Moonraker

Wiele osób uwielbiało stare filmy o Jamesie Bondzie. W szczególności Rogerowi Moore’owi udało się kilka razy zagrać bohatera MI6.

W filmie „Moonraker” spotyka oddanego zabójcę zwanego Biter, ogromnego ze stalową szczęką, z którym James Bond miał dużo pracy, aby skutecznie uniknąć jego prób zabicia. W dalszej części filmu Biter zakochał się w drobnej blondynce w okularach, z piegami i wydatnym aparatem ortodontycznym. Jedną ze scen z Moonrakera, która była bardzo zabawna i zawsze rozśmieszała publiczność, była ta, w której Biter po raz pierwszy się roześmiał i zademonstrował swoje metalowe zęby, nie chcąc od razu nikogo atakować.

W tym samym czasie jego nowa dziewczyna z metalowym aparatem ortodontycznym śmiała się obok niego. Idealna para! Ale jeśli obejrzysz ten film teraz, zauważysz, że dziewczyna bitera nigdy nie nosiła aparatu ortodontycznego. Miliony ludzi pamiętają jednak dokładnie tę scenę filmową z przeszłości.

4. Queen: We are the Champions … of the world

Każdy, kto zna słynną piosenkę zespołu Queen zatytułowaną „We are the Champions”, pamięta, że na końcu utworu znajdował się wers: „We are the Champions… of the world”. Wielu wciąż ma przed oczami obraz Freddiego Mercury’ego stojącego na scenie i wykrzykującego te słowa na głos do publiczności. Cóż za epicka chwila, zwłaszcza gdy sportowiec lub kandydat wyłaniał się jako zwycięzca spośród wielu uczestników.

Ale jeśli posłuchać piosenki dzisiaj, druga część „…of the world” w ogóle się nie pojawia.

5. prezydent Abraham Lincoln i cylinder

Ile razy widziałeś te stare zdjęcia w swoim życiu? Abraham Lincoln w teatrze, na fotelu prezydenckim i wiele portretów, które zostały wykonane. Nawet dzisiaj można znaleźć niezliczone portrety na różnych portalach internetowych. Ale jeśli zapytasz ludzi, co wyróżnia Abrahama Lincolna, zwłaszcza na jego zdjęciach, otrzymasz odpowiedź, że zawsze nosił bardzo wysoki czarny kapelusz. Co ciekawe, to również zmieniło się wraz ze zmianą osi czasu, ponieważ na wszystkich portretach, które można obecnie znaleźć w Internecie, Abraham Lincoln w ogóle nie nosi nakrycia głowy.

6. Efekt Mandeli

Jeśli zapytasz przypadkowych ludzi, kiedy zmarł Nelson Mandela, często powiedzą ci, że było to w latach 60-tych lub 70-tych. Większość ludzi pamięta, jak obecnie stał na scenie, z mikrofonem przed nosem, wykrzykując światu swój protest. Ale nagle Mandela odszedł. Jego śmierć nastąpiła jednak dopiero w 2013 roku.

7. Królewna Śnieżka i magiczne lustro

Z pewnością pamiętasz bajkę Królewna Śnieżka, w której zła czarownica zawsze stała przed swoim lustrem i mówiła: „Lustereczko, lustereczko, powiedz przecie, Kto najpiękniejszy jest na świecie?”. Cóż, ze względu na zmiany na osi czasu, to zaklęcie również się zmieniło i teraz nazywa się: „Magiczne lustro na ścianie, kto jest najpiękniejszy z nich wszystkich?”.

8. „Luke, jestem twoim ojcem!”

Miliony ludzi przysięgają, że w decydującym pojedynku w „Gwiezdnych Wojnach”, pomiędzy Lukiem Skywalkerem a Darthem Vaderem, ten ostatni ostatkiem sił wykrzyczał spod swojego czarnego hełmu: „Luke, jestem twoim ojcem!”. Jeśli obejrzysz ten film Gwiezdnych Wojen dzisiaj, przekonasz się, ku zaskoczeniu milionów, że Darth Vader mówi tylko: „Jestem twoim ojcem!”. To wszystko! Imię Luke, oznaczające jego syna, nigdy nie pojawiło się w tym zdaniu. W rzeczywistości każdy fan Gwiezdnych Wojen założyłby się o swój laserowy miecz, że to legendarne zdanie „Luke, I am your father!” padło w finałowej scenie. Jak miliony fanów Gwiezdnych Wojen, którzy widzieli ten film setki razy, mogą źle pamiętać?

Wciąż jest wiele takich elementów, które zmieniły się ze względu na zmiany linii czasu. Wielu pamięta jak było kiedyś, ale nie zauważyli zmian. Jak usprawiedliwiają tę zmianę? Mówiąc sobie: „w takim razie musiałem się pomylić albo pamięć spłatała mi figla…”. Ale skoro miliony ludzi pamiętają poprzednią wersję, to jak to możliwe?

Pytanie brzmi, czy wszyscy ci ludzie po prostu źle pamiętają, ponieważ pamięć spłatała im figla?

Psychologia mówi o zniekształceniu pamięci

Psychologia, która jest powszechnie używana do wyjaśniania lub w jakiś sposób usprawiedliwiania takich zdarzeń, raczej nazywa ten efekt „zniekształceniem pamięci”. Psychologowie są zatem głęboko przekonani, że miliony osób, które pamiętają, doświadczyły tego samego zniekształcenia pamięci w tym samym czasie. Jest tak również w przypadku psychologa Emila Kraeplina. Jednak badania wykazały, że więcej osób pamięta oryginalną wersję niż wersję obecnie dostarczaną. Tak więc większość ludzi doświadczyła „zniekształcenia pamięci”, a mniejsza część nie? Czy nie jest po prostu tak, że ta mniejsza część cierpi z powodu usprawiedliwienia pamięci?

Goethe-Institut jest również pewien, że większość ludzi cierpi na fałszowanie pamięci, a oni sami z pewnością nie. Twierdzą, że ludzie są łatwo oszukiwani przez swoją pamięć… a wierzący w fałszowanie pamięci z pewnością nie są.

Komu ufasz bardziej? Sobie czy nieznanym psychologom?

To, w co wierzysz, a w co nie, zależy od ciebie. W tym miejscu mogę jednak zadeklarować, że mam więcej wiary w osobiste spostrzeżenia ludzi niż w analizy psychologów, których zadaniem od wieków było uznawanie ludzi myślących inaczej za chorych psychicznie i leczenie ich szkodliwymi tabletkami, a w nagłych przypadkach elektrowstrząsami, aż w końcu przyznają psychologom rację.

Jeśli fan Gwiezdnych Wojen widział niesławny film (patrz punkt 8) Gwiezdne Wojny sto razy, a psycholog najwyżej raz, to raczej arogancko jest twierdzić, że fan cierpi na zniekształcenia pamięci. Ale w jaki sposób to zjawisko faktycznie występuje? Wyjaśnia to indywidualna i zbiorowa dysocjacja.

Praktyka dysocjacji

Praktyka duchowej dysocjacji, tj. uczenie się kontrolowania dysocjacji i celowe jej stosowanie, przynosi minimalne zmiany w indywidualnym doświadczaniu poszczególnych codziennych scen. Nazywam to minimalnymi zmianami rzeczywistości. Możliwe jest jednak, że krótkotrwała dysocjacja może pojawić się globalnie, na przykład w wyniku ogólnoświatowego szoku wywołanego ważnym wydarzeniem. Przykładami takich wstrząsów są między innymi wydarzenia takie jak 9/11 czy plandemia 2020. Następnie oferują one portale zachęcające miliardy ludzi do zmiany ich osi czasu.

Wszystko to opiera się na uświadomieniu sobie, że nasz codzienny świat nie istnieje sam i jako jedyna wersja samego siebie, ale że istnieje niezliczona ilość innych równoległych rzeczywistości, w których od czasu do czasu się przechodzi.

Zmiany na osi czasu i przesunięcia rzeczywistości

Większość z tych zmian, które można nazwać zmianami osi czasu, zmianami rzeczywistości lub przesunięciami rzeczywistości, ma jednak tę okoliczność, że większość ludzi nie pamięta, kiedy im się to przydarza: Zazwyczaj się tego nie pamięta. Tylko wtedy, gdy zostanie im to wskazane, zwykle pamiętają, ale inni w pełni zaakceptowali nową wersję rzeczywistości i broniliby jej swoim życiem.

Moim zaleceniem w tym miejscu jest, aby zaufać własnym spostrzeżeniom i nie słuchać naukowców, którzy zostali wezwani do wiarygodnego uzasadnienia niezwykłych wydarzeń. Zaufanie do samego siebie, do własnej percepcji, do wiadomości płynących z wewnątrz, a także do wiadomości płynących z własnego ciała, jest wielką lekcją, która stoi ponad wszystkimi liniami czasu.

Udostępnij

EFEKT MANDELI, KTO WSZCZEPIŁ NAM FAŁSZYWE WSPOMNIENIA – COŚ DZIEJE SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ !

Globalna Świadomość6 września 20236 września 2023

Następujące punkty powinny być sprawdzone w osobistej pamięci:

1. serce znajduje się po lewej stronie klatki piersiowej, a nerki?

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNAJWIĘKSZE KŁAMSTWA W JAKIE UWIERZYŁ ŚWIAT OD 2020 ROKUNastępny artykułNIE WIEDZĄ JAK TO UKRYĆ – TRWAJĄ, DZIWNE MASOWE ZJAWISKA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • EFEKT MANDELI, KTO WSZCZEPIŁ NAM FAŁSZYWE WSPOMNIENIA – COŚ DZIEJE SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ !
  • Następujące punkty powinny być sprawdzone w osobistej pamięci:
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?