Świat jest inny

TERRA AUSTRALIS – CZY AUSTRALIA JEST ODGRODZONA OD TAJNYCH WEJŚĆ NA ANTARKTYDĘ ?

TERRA AUSTRALIS – CZY AUSTRALIA JEST ODGRODZONA OD TAJNYCH WEJŚĆ NA ANTARKTYDĘ ?

Czy elity odgradzają nas z każdej strony od możliwości dostania się na Antarktydę ?

Jak donosi oficjalna strona miasta Wszystko zaczyna się w Hobart… Nasza lokalizacja jako najbardziej wysuniętego na południe miasta świata, z działającym portem głębokowodnym tuż obok, ugruntowała naszą rolę jako jednego z zaledwie pięciu miast na świecie, które stanowią bramę do odwiedzania i pracy na Antarktydzie.

Inne miasta-bramy Antarktyki to Christchurch w Nowej Zelandii, Cape Town w Republice Południowej Afryki, Punta Arenas w Chile i Ushuaia w Argentynie.

Opieka nad Antarktydą i zarządzanie nią zawsze były ważne dla interesu narodowego Australii ze względu na nasze znaczące roszczenia do terytorium, naszą wiodącą rolę w 60-letnim Systemie Traktatów Antarktycznych , powiązanie Antarktydy z przyszłością klimatyczną świata oraz jej bliskość do nas.

Międzynarodowa reputacja Australii jako przywódcy Antarktyki jest w dużym stopniu uzależniona i wspierana przez rolę Hobart jako miasta-bramy oraz istniejącą tutaj koncentrację aktywności antarktycznej.

Nasze głębokie powiązanie z Antarktydą jest osadzone w historii naszego miasta, naszych budynkach i nabrzeżu, naszej kulturze i sztuce, naszych ludziach, naszej sile roboczej oraz naszej przyszłości gospodarczej i klimatycznej.

Terra Australis Incognita

Nazwa nadana wielkiemu i nieznanemu kontynentowi południowemu. Mapy z tego okresu przedstawiały Terra Australis jako rozległy kontynent, którego centrum znajdowało się na biegunie południowym i rozciągał się na północ aż do około 60° szerokości geograficznej południowej, a na Oceanie Spokojnym prawie aż do równika.

Australijska ściana czyli Terra Australis Incognita. W rzeczywistości jest to ogrodzenie… rzekomo zbudowane z gryzoni, dingo i innych zwierząt. Długość „ogrodzenia” wynosi już 5 323 kilometrów. Mur jest w wielu miejscach pod napięciem i jest okresowo patrolowany. Ale po co?

Ludzie nie mogą przekroczyć tego muru. I nie ma naocznych świadków, którzy tam byli i mogliby rozwiać spekulacje. Ci, którzy próbują przekroczyć mur, ryzykują karę więzienia (wydawałoby się to takie straszne, przekroczyli ogrodzenie, widzieli zwierzęta) lub grzywnę, której wysokość wynosi około 20 000 dolarów.

Jedną z prawdziwych teorii jest to, że za ogrodzeniem ukryte jest coś, czego zwykli ludzie nie powinni widzieć i wiedzieć. A wszyscy świadkowie są po prostu odwracani, aby nie pozwolić im na rozpowszechnianie tajemnicy. Więc teraz spójrz uważnie na mapę, a wszystko zrozumiesz.

Na najstarszych mapach Australia była połączona z Antarktydą…

Udostępnij

TERRA AUSTRALIS – CZY AUSTRALIA JEST ODGRODZONA OD TAJNYCH WEJŚĆ NA ANTARKTYDĘ ?

Globalna Świadomość8 września 20238 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWYWIAD ZE SPECJALISTĄ OD UPROWADZEŃ PRZEZ ”OBCYCH” – GDZIE TAK NAPRAWDĘ PORYWANI SĄ LUDZIE ?Następny artykułBROŃ ELEKTROMAGNETYCZNA – OD

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Ostatnie wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TERRA AUSTRALIS – CZY AUSTRALIA JEST ODGRODZONA OD TAJNYCH WEJŚĆ NA ANTARKTYDĘ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?