Otwórz oczy

TAJEMNICA ”INTELIGENTNYCH LICZNIKÓW” – CZY KAŻDY POSIADA MASZT TELEFONII KOMÓRKOWEJ W SWOIM DOMU?

TAJEMNICA ”INTELIGENTNYCH LICZNIKÓW” – CZY KAŻDY POSIADA MASZT TELEFONII KOMÓRKOWEJ W SWOIM DOMU?

We wtorek 5 września 2023 r. brytyjski parlament po cichu zatwierdził ustawę torującą drogę do zmuszenia obywateli Wielkiej Brytanii do instalowania inteligentnych liczników w swoich domach i indywidualnych urządzeń elektrycznych, w tym; lodówki, zmywarki i pralki mają być wyposażone w inteligentne funkcje (źródło ). Kluczem do inteligentnej funkcjonalności jest to, że urządzeniami tymi można sterować zewnętrznie „w odpowiedzi na sygnały obciążenia”, co oznacza, że inteligentne liczniki wkrótce pozwolą na zdalne racjonowanie energii lub nawet jej całkowite odcięcie, zgodnie z koalicją Smart Tyranny [ŹródłoSmart Tyranny – Thinking Coalition .

Niezbędne uaktualnienie

Znajdujemy się w sytuacji, w której trudno będzie odmówić, ponieważ stan planuje zmusić domy, które nie spełniają wymagań, do zainstalowania inteligentnego licznika, pod groźbą kary w wysokości 15 000 funtów. „Zastąpienie tradycyjnych liczników gazu i energii elektrycznej inteligentnymi licznikami to dla Wielkiej Brytanii niezbędna modernizacja infrastruktury krajowej” – mówi nam rząd, który promuje stosowanie inteligentnych liczników jako sposobu na oszczędzanie pieniędzy. ( źródło ).

Mogło to zachęcić 33 miliony domów i małych firm w Wielkiej Brytanii, które już zainstalowały inteligentne i zaawansowane liczniki, ale obywatele odczuwali presję, aby je zainstalować ze względu na nieustępliwych, nadgorliwych dostawców energii elektrycznej, którzy pracowali nad osiągnięciem „wiążących rocznych celów instalacyjnych” swoich firm ” w celu wprowadzenia inteligentnych i zaawansowanych liczników od 2022 r. Obecnie skupiają się na zainstalowaniu inteligentnych liczników u pozostałych „nieinteligentnych” klientów do końca 2025 r., co może tylko oznaczać, że będą musieli zwiększyć presję, abyśmy wszyscy mieli je zainstalowane wbrew naszej woli.

Nie dostarczają

Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej twierdzą, że inteligentne liczniki zapewniają konsumentom korzyści — takie jak dostęp do większej ilości danych, lepsze usługi oraz oszczędności kosztów i energii dzięki analizie danych. A jednak raporty z całego świata wielokrotnie sugerują, że inteligentne liczniki nie spełniają tych obietnic i nie mają wpływu na zużycie energii.Jednym z przykładów jest to, że w Holandii konsumenci oszczędzają zaledwie 1 procent na rachunkach za energię – znacznie poniżej przewidywanej kwoty.

Katastrofalne skutki zdrowotne

Brak korzyści to jedno, ale promieniowanie inteligentnych liczników wiąże się również z poważnymi problemami w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa. Inteligentne liczniki są odpowiedzialne za „katastrofalne skutki” dla zdrowia ludzi i zwierząt. Czy z pewnością to od jednostki zależy, czy podejmie to ryzyko tylko po to, by zaoszczędzić kilka funtów?

Nic dziwnego, że w rządowym „Przewodniku po inteligentnych licznikach dla gospodarstw domowych” stwierdza się, że w rzeczywistości „nie ma dowodów na to, że liczniki stwarzają jakiekolwiek ryzyko dla zdrowia” ( źródło ). Wiemy, że istnieje.Twierdzą również, że fale radiowe prawdopodobnie będą „znacznie słabsze niż w przypadku innych urządzeń codziennego użytku, takich jak nasze telefony komórkowe”. Ponownie jest to nieprawda.

Według doniesień starszy wykładowca polityki nuklearnej na Uniwersytecie Kalifornijskim Daniel Hirschodkrył, że inteligentne liczniki „mogą emitować intensywne impulsy promieniowania ponad 14 000 razy KAŻDEGO DNIA”. ustalił, że liczniki bezprzewodowe emitują 100–150 razy więcej promieniowania niż telefon komórkowy, tym samym podważając twierdzenie przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, że promieniowanie jest nieznaczne. (źródło)

To samo dotyczy standardowych inteligentnych liczników i podobno nie są one tak złe jak inteligentne liczniki w wąskopasmowej sieci kratowej. Według grupy Sheild Your Body te nowe inteligentne liczniki muszą w sposób ciągły emitować pola elektromagnetyczne, aby sprostać wymaganiom w zakresie przesyłania danych . Oznacza to, że będziemy stale narażeni na emisję pól elektromagnetycznych, co może skutkować szeregiem problemów zdrowotnych ( źródło )

Oczywiście jest to znane wielu organizacjom zajmującym się ochroną zdrowia, na przykład według American Cancer Society „promieniowanie RF jest potencjalnym czynnikiem rakotwórczym, a inteligentne liczniki wydzielają promieniowanie RF. Możliwe, że inteligentne liczniki mogą zwiększać ryzyko raka”. Nawet Światowa Organizacja Zdrowia oświadczyła, że „promieniowanie niejonizujące, takie jak emitowane przez inteligentne liczniki, jest czynnikiem rakotwórczym klasy 2B – tej samej kategorii co DDT, na podstawie badań nowotworu mózgu wykonanych za pomocą telefonów komórkowych”

Ponadto w artykule w recenzowanym czasopiśmie Journal of Neuroscience stwierdzono, że „nadwrażliwość na pola elektromagnetyczne może objawiać się jako zespół neurologiczny indukowany w dobrej wierze przez środowisko”. Jest ich niewątpliwie znacznie więcej, ale co ważne, doświadczenia konsumentów więcej niż tylko pokazały niebezpieczeństwa związane z instalacją inteligentnego licznika, dlaczego są one ignorowane?

Grupa zadaniowa

5 stycznia 2023 r. Arthur Firstenberg z grupy zadaniowej ds. telefonów komórkowych napisał, że pięć tygodni wcześniej prosił ludzi o przesłanie e-maili do Komisji Regulacji Publicznych Nowego Meksyku (PRC) w sprawie ich doświadczeń z inteligentnymi licznikami. To, co otrzymał w odpowiedzi, opisał jako „rozdzierające serce świadectwa”, które napływały z całego świata, a wśród których znalazły się historie o „katastrofalnych skutkach dla zdrowia i życia dorosłych, dzieci, osób starszych, zwierząt domowych, hodowlanych, ptaków, dzikich zwierząt, owady, robaki, rośliny, sąsiedzi, pracownicy i całe społeczności”. Poniżej znajdują się fragmenty i streszczenia niektórych z 271 zeznań opublikowanych na stronie z komentarzami publicznymi na stronie internetowej ChRL.

Świadectwa szkód od inteligentnego licznika

Jennifer Andree jest mieszkanką Nowego Meksyku, która została poważnie ranna w wyniku działania inteligentnego licznika, „który całkowicie zdewastował moje życie”. Jest pielęgniarką i weteranem, która nie miała pojęcia o inteligentnych licznikach, dopóki nie została zraniona przez jeden z nich. Do zdarzenia doszło w bazie sił powietrznych Kirtland w Nowym Meksyku. „Przez trzy i pół miesiąca” – pisze, spała z głową oddaloną o około jedną stopę po drugiej stronie ściany od panelu elektrycznego zawierającego dwa inteligentne liczniki elektryczne. „Wszystko, co przewodzi prąd elektryczny lub emituje jakiekolwiek promieniowanie”, powoduje teraz jej bóle głowy, zamglenie mózgu i wewnętrzne pieczenie.

„Nie mogę już tolerować życia w środowisku miejskim” – pisze – „dlatego przeprowadziłam się do Południowej Dakoty, do czystszego środowiska na wsi. Z powodu krzywd, na jakie zostałam narażona, jestem oddzielona od rodziny, co jest przyczyną moich cierpień… Mam uprawnienia pielęgniarskie, ale nie mogę już pracować w swoim zawodzie”.

Maryann McCabe pisze z Wielkiej Brytanii: „Od chwili włączenia [inteligentnego licznika] nie mogłam chodzić po mieszkaniu, nie mogłam pisać e-maili, nie mogłam myśleć i nie mogłam spać. To był absolutny koszmar, dopóki nie został wyłączony.” Harriet Greene, mieszkanka Nowego Meksyku, pisze : „Mogłam zrezygnować i zachować stary licznik. Wszyscy, z którymi rozmawiam, którzy zostali zmuszeni do zaakceptowania inteligentnych liczników, skarżyli się na liczne skutki.

Lauren Bond pisze : „W moim budynku zainstalowano inteligentne liczniki, a promieniowanie, które emitują w mieszkaniach, powoduje u mnie ciągły, piekący ból skóry”.

Jeanne Thompson pisze z Kalifornii: „Moja matka zmarła na rozległego guza mózgu spowodowanego przez rząd sześciu inteligentnych liczników przed jej mieszkaniem, na ścianie w miejscu wezgłowia jej łóżka. Odkryliśmy to już po jej śmierci. Możesz sobie wyobrazić mój szok i przerażenie, gdy uświadomiłam sobie to.”

Doktor Linda Thomas pisze : „Widziałam okropne osłabienie u dorosłych i dzieci w wyniku zainstalowania inteligentnych liczników w mojej okolicy”. Należą do nich napady nieświadomości u 2-letniego chłopca oraz chroniczne zmęczenie i fibromialgia u jego matki.

Mario Desira pisze z Malty : „W 2017 roku mój licznik energii elektrycznej zapalił się i prawie spowodował pożar domu. Na szczęście byłem w domu i interweniowałem, zanim wydarzyło się coś gorszego.

Persefona Maywald pisze z Kalifornii , że kilka miesięcy po zainstalowaniu inteligentnego licznika zdiagnozowano u niej podejrzenie choroby Parkinsona, a później wymieniono licznik i w ciągu kilku tygodni wszystkie jej objawy zniknęły.

Simone St. Clare pisze z Kalifornii , że odkąd zainstalowano inteligentny licznik, przy jej karmnikach prawie nie było kolibrów, a w jej ogrodzie zmniejszyła się liczba gąsienic.

Deirdre Novella pisze z Nowego Jorku , że w ciągu kilku miesięcy od zainstalowania w jej pracy inteligentnego licznika zaczęły jej wypadać włosy, że zdiagnozowano u niej białaczkę i że przez całe życie rozwinęła się u niej alergia na prąd.

Sheila Reavill , która pracuje jako specjalistka ds. promieniowania elektromagnetycznego („EMRS”) w Gruzji, pisze, że po zainstalowaniu inteligentnych liczników „podpis inteligentnego licznika, który zarejestrowałam [na jej mierniku częstotliwości radiowej] w mojej sypialni, był dokładnie o godzinie, w której się budziłam na nogach w nocy”; że jej sąsiadka i córka sąsiadki budzą się dokładnie o tej samej porze co ona każdej nocy; że jej border collie zaczęła mieć problemy ze skórą i obudziła się z płaczem dokładnie w tym samym czasie; i że ona i jej pies obudzą się w tym samym czasie z biegunką.

Rebeca Randle pisze z Kalifornii, że chociaż miała inteligentny licznik, nie mogła spać i nie było ptaków; i że po usunięciu inteligentnego licznika ptaki wróciły.

Robert Workman , lekarz EMRS w Missouri, pisze: „Potwierdziłem obrażenia spowodowane promieniowaniem bezprzewodowym, a inteligentny licznik wydaje się być najbardziej szkodliwy dla mnie i moich klientów. Po usunięciu licznika elektronicznego ITRON wielu moich klientów natychmiast zauważa poprawę stanu zdrowia. Ten miernik był torturą dla mnie i innych w St Louis. W mojej profesjonalnej opinii ten miernik zabija całe życie biologiczne.

Lekarz Diane Peterson pisze z Kalifornii, że „u większości [ludzi] objawy nagle wystąpiły i dopiero później odkryły, że zaczęły się natychmiast po zainstalowaniu inteligentnego licznika”.

Sema Kelly pisze: „Sąsiadce mojej przyjaciółki zamontowano inteligentny licznik. Nie wiedziała, że wiąże się to z takimi zagrożeniami, ale wkrótce odkryła, że jej kurczakom na podwórku wyrosły ogromne guzy na gardłach i tułowiu. Jaja, które składały, miały dziwne kształty i kolory, a kurczaki sprawiały wrażenie zmęczonych, czego nie widziano nigdy przed instalacją inteligentnych liczników”.

Andre Fayolle pisze , że inteligentny licznik przyprawiał jego rodzinę o bóle głowy, powodował znikanie zwierząt, ptaków i owadów oraz spowodował pożar, który spalił jego dom.

Karen Crenshaw pisze z Kalifornii
 , że nie miała pojęcia o niebezpieczeństwach związanych z inteligentnymi licznikami, dopóki w jej domu nie zainstalowano inteligentnego licznika Itron, po czym budziła się nagle w nocy co godzinę, miała nieprzyjemne odczucia w uszach, nabawiła się wysokiego szumu w uszach i poczuła ucisk w klatce piersiowej.
Annette Lillig pisze z Wielkiej Brytanii: „Wszyscy, których znam, a którzy [posiadają inteligentny licznik], odczuli ich negatywne skutki”.

Beverly Jennings pisze: „W Capitola w Kalifornii cały bank inteligentnych liczników stanął w płomieniach, wzniecając pożar, w wyniku którego spalił się kompleks apartamentów”.

Margaretha Tierney pisze z Australii , że zachorowała dwa tygodnie po zainstalowaniu inteligentnego licznika i chorowała przez pięć lat, dopóki nie przeniosła go z domu.

Sarah Wild pisze , że miała kołatanie serca, ból głowy i panikę, dopóki nie usunięto jej inteligentnego licznika. Pisze, że jej 80-letnia sąsiadka „przekształciła się z niezwykle żywej, aktywnej, wychodzącej na zewnątrz osoby, która w ciągu 6 miesięcy od zainstalowania inteligentnego licznika stała się kulejąca i zapominająca” i zmarła w ciągu 18 miesięcy.

Dino DeBenetti pisze z Ontario w Kanadzie, że po zainstalowaniu inteligentnego licznika stan zdrowia i zachowanie jego żony pogorszył się, co doprowadziło do ich rozwodu. Pisze również, że od czasu zainstalowania licznika dwukrotnie próbował wykluć się płodnych jaj kurzych w inkubatorze w swoim domu, za każdym razem z ponad 20 zapłodnionymi jajami i za każdym razem nie wykluło się ani jedno jajo.

Karen Blomquist pisze z Kalifornii , że po zainstalowaniu w jej domu inteligentnych liczników doznała uszkodzenia ucha wewnętrznego, bezsenności, lęku, nieustannego kołatania serca i migreny, więc po dwóch miesiącach uciekła z domu, aby ratować życie. Donosi również, że wszystkie jej zwierzęta zachorowały na raka i zmarły.

Tina Cada pisze z Florydy , że chociaż zrezygnowała z inteligentnego licznika we własnym domu, „[w] dniu, w którym instalowano je [w jej sąsiedztwie], wyszłam na zewnątrz i nie miałam pojęcia, gdzie jestem. Miałem najgorszy rodzaj dezorientacji. Reakcja ta trwała przez pierwsze kilka miesięcy”. Zgłasza utrzymujące się ataki zawrotów głowy i ciągłą suchość w ustach, że jej nastoletni syn ma suchość w ustach, bóle głowy i problemy ze snem, że pies jej sąsiadki nagle zachorował na raka i zdechł po zainstalowaniu inteligentnych liczników, że jej kot zaczął się inaczej zachowywać i że wszystkie nietoperze zniknęły.

Laurie Grams pisze z Teksasu , że mieszka w kompleksie apartamentowym, więc nie mogła zrezygnować, a także ma problemy ze snem i pobudzenie od czasu zainstalowania inteligentnych liczników.

Jennifer Wood pisze z Wirginii Zachodniej, że „w ciągu ostatnich dziewięciu lat dosłownie znałam tysiące ludzi, którzy po zainstalowaniu w domach inteligentnych liczników zachorowali tak, że musieli się przeprowadzić tak samo jak ja”.

Elizabeth Foley Walsh pisze z Karoliny Północnej
że nie wiedziała nic o inteligentnych licznikach, dopóki nie zainstalowano ich w jej domu i w następnym tygodniu nie zaczęła odczuwać silnych bólów i zawrotów głowy oraz napadów padaczkowych. Pisze, że myślała, że umiera, dopóki na tydzień nie wyjechała na kemping i objawy nie ustąpiły; że bóle głowy jej sąsiadki zaczęły się w tym samym czasie, co jej; że starszy sąsiad po drugiej stronie ulicy zaczął wielokrotnie upadać natychmiast po tym, jak zaczęły się u niego bóle głowy; i że kiedy w końcu przeprowadziła się do miejsca bez inteligentnego licznika, „była oszołomiona zmianą w moim zdrowiu”.

Zauważyła, że „żaby zniknęły tego samego lata po uruchomieniu inteligentnego licznika” – setki żab, które wcześniej zamieszkiwały strumień za ich podwórkiem – i że zniknęły wszystkie wróble i szpaki domowe, i że wiewiórki „nagle się oswoiły i nagle dużo odpoczywały”. Wygląda na to, że dyszą i wydają się być chorzy”. Pisze, że musiała porzucić 18-letnią karierę w epidemiologii rozwojowej.

Rainer Grobe pisze , że tego samego dnia, w którym zainstalowano inteligentny wodomierz, u jego żony wystąpiły zaburzenia rytmu serca, bardzo wysokie ciśnienie krwi i zemdlała, w związku z czym musieli sami usunąć wodomierz, co pociągnęło za sobą konsekwencje prawne i finansowe.

Kent Casady pisze z Niemiec , że on i jego żona kupili dom z inteligentnym licznikiem, a kiedy się wprowadzili, nie było w nim owadów, pszczół, motyli ani ptaków, a „brud na podwórku był martwy”. Po usunięciu inteligentnego licznika w glebie pojawiły się „dżdżownice, pszczoły, motyle, kolibry, pająki i inne stworzenia”.

Kimberly Webber z Taos w Nowym Meksyku pisze, że chociaż mogły zrezygnować z inteligentnego licznika w swoim domu, nie mogły zrezygnować z tego w miejscu pracy oraz że „[zauważyliśmy] pobudzenie, drażliwość , depresja, bóle głowy, dzwonienie w uszach i inne objawy występujące u nas i u naszych pracowników w miejscu pracy.” Przenieśli swoją firmę do nowej lokalizacji bez inteligentnego licznika i „wszystkie objawy zniknęły dla nas i naszego zespołu”.

Ellen Habeck pisze: „Dopóki nie zbadałam tej kwestii, nie mogłam zrozumieć, dlaczego śpię tak fragmentarycznie i dlaczego budzę się z silnym tachykardią. Myślałam, że serce wyskoczy mi z piersi. Potem nie mogłem spać i nie mogłem dobrze funkcjonować rano.” Wreszcie: „Rozejrzałem się i odkryłem, że w miejscu, do którego się przeprowadziłem, znajdował się inteligentny licznik umieszczony za ścianą sypialni”. Dodaje: „Sąsiadka zapytała mnie, dlaczego sądzi, że będzie się źle czuć, pracując godzinami w określonym pomieszczeniu w swoim domu. Zauważyła również, że wszelkie rośliny, które umieściła w tym pokoju, obumarły, podczas gdy rosły w innych pokojach. Rozejrzałem się i zobaczyłem, że bezpośrednio po drugiej stronie ściany pokoju, w którym siedziała, znajdował się inteligentny licznik, a inteligentny licznik sąsiada wskazywał dość blisko tego pokoju”.

Arlena Griffinjest mieszkańcem Santa Fe, który w latach 2019–2020 przez krótki czas mieszkał w południowej Kalifornii. Pisze: „Nie miałam nigdy problemów z sercem, ale kiedy przeprowadziłam się do domu na osiedlu w hrabstwie San Diego, co noc budziłam się z wstrząsem i miałam wrażenie, jakbym poczuła uderzenie łyżkami defibrylatora. Gdy się obudziłem, przez resztę nocy moje serce na przemian biło, biło jak szalone i przerywało, a ja trząsłem się godzinami.

Pojawiły się również problemy z oczami – moje oczy paliły, były czerwone i opuchnięte. Każdego dnia czułem się lepiej, kiedy wychodziłem z domu, ale każdej nocy okropne objawy wracały. To było przerażające i wyczerpujące… Zatrudniliśmy inspektora, który zbadał nasz dom pod kątem promieniowania RF/EMF i stwierdził, że wysokie odczyty nie pochodzą z naszej posesji (mieliśmy miernik analogowy), ale z domu naszego sąsiada.

Stephanie Dickerson pisze z Karoliny Północnej, że „obecnie każdego dnia, a zwłaszcza nocy, cierpi z powodu nowo zainstalowanych” inteligentnych liczników w jej sąsiedztwie i że „zmuszono mnie do opuszczenia trzech poprzednich lokalizacji domowych z powodu instalacji inteligentnych liczników… Moje tętno wzrosło stają się niebezpiecznie wysokie, nie mogę regulować temperatury ciała, odczuwam ciągłe wibracje w tułowiu i nogach, pogorszyła się praca mojego mózgu i w ogóle nie mogę spać. Ta fizyczna reakcja na nowo zainstalowane inteligentne liczniki zagraża mi życiu.”

Brenda Rogers pisze z Kalifornii, że „musiała opuścić mój dom kamperem, aby znaleźć miejsce do spania” ze względu na inteligentny licznik i że musiała porzucić dom, w którym mieszkała od 30 lat.

Catherine Ralston mieszka w Taos. „Pod moim adresem postawiono inteligentny licznik” – pisze. „Zacząłem mieć problemy ze snem w nocy. Zacząłem mieć bóle głowy. Przestałam budzić się szczęśliwa. Moje emocje były płaskie. Stało się to szybko, w ciągu kilku tygodni. Ktoś powiedział mi o objawach pojawiających się u ludzi po zainstalowaniu inteligentnych liczników w ich miejscu zamieszkania. Poszedłem szukać inteligentnego licznika. Następnie przeniosłem łóżko w miejsce w budynku jak najdalej od licznika i spałem z głową na końcu łóżka najdalej od licznika. Całą noc przespałem, obudziłem się bez bólu głowy. Nie jestem właścicielem nieruchomości i właściciel nie chce współpracować z przedsiębiorstwem energetycznym w sprawie zwrotu starego licznika. Czuję się błogosławiona, że ktoś powiedział mi o okropnym wpływie inteligentnych liczników na zdrowie ludzkie”.

Glenn Kikel przeprowadził się do Nowego Meksyku z Kolorado. Pisze, że kiedy w ich domu w Kolorado zainstalowano inteligentny licznik, wystąpiły u niego szumy uszne, a u żony kołatanie serca, a oba problemy zdrowotne ustały po przeniesieniu licznika.

Diane Craig pisze , że „doświadczyła silnego szumu w uszach, drżenia, problemów z pamięcią krótkotrwałą oraz obszaru z tyłu szyi u podstawy czaszki, który był gorący pod dotykiem mojego męża” w ciągu 4 godzin po inteligentnym miernik zainstalowano 3 metry za wezgłowiem jej łóżka. Zapłacili za rezygnację zarówno dla siebie, jak i sąsiada, aby czuć się dobrze – pisze.

Alvita Armanavičienė z Łotwy przesłała to zaskakujące zdjęcie krzaka stojącego zaledwie kilka cali od inteligentnego licznika: Simone Bercu pisze , że ona i jej rodzina pięć lat temu opuściły domy w innych stanach i przybyły do Nowego Meksyku, aby uciec przed inteligentnymi licznikami. „Inteligentne liczniki wyniszczyły nasze małe dzieci i nas samych, a ich skutki są nadal zauważalne” – pisze.

Annie Mattingly z Santa Fe pisze : „Mojej córki, mieszkającej w innym stanie, nie było w domu, gdy w jej domu zainstalowano inteligentny licznik. W ciągu kilku dni od zdrowego powrotu do domu zachorowała, a teraz, kilka lat później, nadal boryka się z problemami zdrowotnymi i tylko częściowo funkcjonuje”.

ML pisze z Pensylwanii : „Kiedy nasz licznik zaczął nadawać, zauważyłem dwa ptaki, które zdechły w odległości około 7 metrów od niego”.

Lukas Zillmer pisze : „Mam osobiste doświadczenie związane ze złym snem, budzeniem się w nocy i budzeniem się wciąż zmęczonym narażeniem na promieniowanie generowane przez inteligentne liczniki, które sprawiało, że życie było prawie nie do zniesienia”.

Simone Prince pisze z Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, że u jej kota rozwinęła się nadczynność tarczycy, gdy w jej kamienicy zainstalowano inteligentny licznik, i że ona sama w tym samym czasie przeszła z niedoczynności tarczycy w nadczynność tarczycy.

Jesteśmy o krok bliżej totalitarnej kontroli, czego dowodem jest projekt nowej ustawy rządowej. Pomimo wiedzy, co jest dla nas dobre, a co niezwykle niebezpieczne, nasza dyktatura marionetkowego rządu jest zdecydowana odebrać nam prawo do wyboru, czy narażać swoje zdrowie, instalując inteligentny licznik tylko po to, aby zaoszczędzić kilka funtów.

Witamy w Nowym Porządku Świata , spodziewajcie się więcej tej autorytarnej, szkodliwej kontroli.

Co to jest inteligentny licznik

Inteligentne liczniki monitorują, mierzą (a w przyszłości kontrolują) i przekazują dostawcom usług prywatnych dane dotyczące zużycia energii elektrycznej, gazu i wody przez klientów. Działają w bezprzewodowej sieci kratowej z inteligentnymi licznikami sąsiadów i transmitują intensywne impulsy częstotliwości RF EMF niejonizującego promieniowania mikrofalowego 24 godziny na dobę. Promieniowanie jest tego samego rodzaju, które emituje maszt. Obietnica to bardziej ekologiczne środowisko i oszczędności – rzeczywistość jest odwrotnie. Duża liczba zgłosiła naruszenia prywatności, zagrożenia dla bezpieczeństwa i ochrony, szkody dla środowiska i znacznie wyższe rachunki.

W Kanadziepo instalacji wzrosły 80% rachunków, często o ponad 50% więcej niż poprzednio. To samo odnotowano w USA.W Wielkiej Brytanii rząd stwierdził, że wdrożenie będzie kosztować podatników 11 miliardów funtów, co pozwoli zaoszczędzić około 25 funtów na gospodarstwo domowe rocznie – a będzie to możliwe tylko pod warunkiem posiadania dwóch inteligentnych liczników i ograniczenia zużycia.

Pole elektromagnetyczne i zdrowie.Ponad 5000 badań pokazuje, że promieniowanie RF EMF jest szkodliwe dla ludzi, roślin i zwierząt. Pole elektromagnetyczne jest powiązane z: Bezsenność, Bóle głowy, Kołatanie serca, Napady, Alergie, Podniecenie, Mdłości, Wymioty, Szumy uszne, Zawroty głowy, Zaćmienie mózgu, Kiepska pamięć, Depresja, Słaba koncentracja, Trudności w nauce, Lęk, Guzy mózgu, Białaczka, Rak, Zawały serca Europejskie badania wykazały, że co najmniej jedna na 20 osób jest umiarkowanie lub silnie wrażliwa na promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej.

Hodowle ludzkie, zwierzęce i komórkowe wskazują na długoterminowe, ogólnoustrojowe skutki promieniowania na zdrowie, w tym zaburzenia hormonalne, uszkodzenia DNA, wyciek bariery krew-mózg, zmniejszenie i uszkodzenie liczby plemników, zaburzenia snu, trudności w uczeniu się, demencję i raka. Istnieją obawy, że kobiety w ciąży i dzieci są szczególnie bezbronne. W marcu 2012 r. badania dr Andrew Goldswortha ostrzegły, że inteligentne liczniki wody mogą poważnie obniżyć jakość wody, prowadząc do zwiększonej toksyczności trucizn obecnych w organizmie.

Jest to szczególnie niepokojące w przypadku obszarów takich jak Londyn – uzdatniona elektromagnetycznie woda może usunąć ołów z rur, powodując toksyczność ołowiu wśród ludności. W raporcie Rady Europy „Potencjalne zagrożenia związane z polami elektromagnetycznymi i ich wpływem na środowisko” wezwano do natychmiastowego ograniczenia narażenia dzieci na pola elektromagnetyczne. Opowiadają się za zastosowaniem „zasady ostrożności” w przypadku emisji bezprzewodowych, aby zapobiec katastrofom związanym ze zdrowiem publicznym…

Udostępnij

TAJEMNICA ”INTELIGENTNYCH LICZNIKÓW” – CZY KAŻDY POSIADA MASZT TELEFONII KOMÓRKOWEJ W SWOIM DOMU?

Globalna Świadomość11 września 202311 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułATAKI NA WTC – CO TAK NAPRAWDĘ STAŁO SIĘ TEGO DNIA ?Następny artykuł20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICA ”INTELIGENTNYCH LICZNIKÓW” – CZY KAŻDY POSIADA MASZT TELEFONII KOMÓRKOWEJ W SWOIM DOMU?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?