Świat jest inny

TAJEMNICZY PROROK I ”NIEODWRACALNE ZMIANY” W 2024 ROKU

TAJEMNICZY PROROK I ”NIEODWRACALNE ZMIANY” W 2024 ROKU

Abhigya Anand to 16-letni astrolog z Indii, który niedawno zwrócił się do mieszkańców Ziemi z nowym przesłaniem, którego warto posłuchać. Podobnie jak inni ludzie obdarzeni przenikliwym zmysłem, młody wizjoner poszukuje odpowiedzi na pytanie: „Co czeka nas dalej w tych trudnych czasach?”. Jego nowe prognozy na rok 2024 mogą uchylić rąbka tajemnicy.

O utalentowanym Hindusie zaczęto mówić już w 2019 roku. Przewidział on początek pandemii koronawirusa i podał dokładną datę śmierci prezydenta Haiti Jovenela Moïse w 2021 roku. Na podstawie obliczeń astrologicznych Anand określił okres zakłócenia porządku światowego na dużą skalę na granicy między zimą 2021 a wiosną 2022 roku. Jego nowa prognoza dalekiego zasięgu do kwietnia 2024 r. pozwoli ludziom przygotować się najlepiej, jak potrafią.

Nieodwracalne transformacje w 2024 roku

Aby zobaczyć wydarzenia przyszłości, Abhigya Anand wykorzystuje wiedzę ze starożytnych pism świętych, doświadczenie przodków, własną analitykę i niektóre fakty historyczne. Na swoim kanale Youtube młody jasnowidz powiedział, że globalny wzrost zła i konfliktów na Ziemi jest sprowokowany specjalnym układem planet. Będzie on miał wpływ przez kolejne 400 lat.

„Nadchodząca era Wodnika przynosi nieodwracalne przemiany na świecie, a Rosja będzie jednym z krajów, które zapoczątkują te zmiany” – mówi młody chłopak.

Według niego wojny będą przyciągać uwagę społeczności światowej przez cały kolejny rok, ale nie chodzi tylko o konflikt zbrojny między Federacją Rosyjską a Ukrainą. Wrogość wybuchnie w różnych częściach planety. Wiele krajów zwiększy swój budżet wojskowy. Krwawy Mars w ósmym domu ostrzega przed agresją i rywalizacją, masowymi zgonami i sporami o duże pieniądze. Jego wojownicza energia jest w stanie przekształcić każdą lokalną waśń w konflikt na pełną skalę. Anand wzywa polityków do rozważenia każdej decyzji i myślenia 20 kroków naprzód.

Co przygotowała dla nas Matka Natura?

Chłopiec indygo wskazuje, że jesień 2023 r. będzie wyjątkowo trudny. Według jego obliczeń planetą wstrząsną poważne klęski żywiołowe od połowy października do końca grudnia. Ludzkość będzie musiała ” rozwikłać ” ich konsekwencje do pierwszego miesiąca wiosny 2024 roku. Anand wzywa do magazynowania wody deszczowej i skupienia się na produkcji energii za pomocą paneli słonecznych.

„Ludzkość zostanie skonfrontowana z ogniem, wodą i powietrzem. Planeta spodziewa się całej serii trzęsień ziemi, które będą następować jedno po drugim. Ale nie będziemy w stanie jasno powiedzieć, gdzie spodziewać się następnego” – ostrzega astrolog.

Udało mu się również zidentyfikować niektóre punkty według gwiazd – USA i Włochy.

Katastrofy ekologiczne

Młody astrolog zwraca również uwagę na inne problemy na dużą skalę, które zagrażają życiu ludzkości.

„Żyjemy w prawdopodobnie najbardziej suchych czasach w historii. Poziom wody spada, a zabytki przeszłości, zakopane w głębinach, wychodzą na powierzchnię. Te znaki są zwiastunami kłopotów” – mówi jasnowidz.

W okresie od 2024 do 2026 roku świat doświadczy zmiany stref wpływów. Może to doprowadzić do nierozsądnej dystrybucji żywności, powodując głód setek tysięcy ludzi. Natura zemści się za nadużywanie pestycydów i opóźnienia w handlu zbożem. Niestety, nikt nie może wpłynąć na tę sytuację.

https://youtube.com/watch?v=LyU0l1aX3lY%3Ffeature%3Doembed

Będziemy obserwować zmianę biegunowości w globalnej gospodarce. Bogate kraje zaczną szybko tracić swój dobrobyt. Kraje trzeciego świata wejdą w „złotą erę”: doświadczą bezprecedensowego wzrostu gospodarczego, rozwoju rolnictwa, tworzenia nowych przedsiębiorstw i wprowadzania zaawansowanych technologii. Ale to wymaga czasu, w tym przetrwania inflacji światowych walut. Tak czy inaczej, skala niestabilności finansowej zadziwi całą ludzkość.

Astrolog donosi, że wkrótce możemy być świadkami ujawnienia światowego oszustwa. Być może mówimy o kryptowalutach.

Nowe niebezpieczne wirusy

W swojej nowej przepowiedni Abhigya wspomina o najstarszych stworzeniach na naszej planecie, które „ponownie podniosą głowę”. Mowa o wirusach, a młody astrolog upatruje źródła wszystkich kłopotów w naukowcach, którzy próbują z nimi walczyć. Z tego powodu wirusy mutują, a zimą 2023 roku ludzie będą musieli ponownie podjąć wyzwanie. Chłopiec ostrzega: nowa pandemia przewyższy tę, której doświadczyliśmy 2 lata temu. Pierwszy wybuch nowej niebezpiecznej choroby zostanie odnotowany w Afryce. Kraje ponownie zostaną zmuszone do zamknięcia swoich granic.

Ale mądry Hindus uspokaja: ludzkość jest w stanie się obronić. Kluczem do pokonania przeciwności losu jest współczucie. Musimy być bardziej życzliwi dla zwierząt i tych, którzy są mniejsi i słabsi. Zgodnie z prawami równowagi, natura uspokoi się i okaże nam więcej miłosierdzia. Wszystko, co genialne, jest proste, prawda?

Udostępnij

TAJEMNICZY PROROK I ”NIEODWRACALNE ZMIANY” W 2024 ROKU

Globalna Świadomość14 września 202314 września 2023

Nowe niebezpieczne wirusy

W swojej nowej przepowiedni Abhigya wspomina o najstarszych stworzeniach na naszej planecie, które „ponownie podniosą głowę”. Mowa o wirusach, a

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY PROJEKT BRICS TO TAJNY PLAN ŚWIATOWYCH ELIT ?Następny artykułCZY ”NIE BĘDZIESZ MIAŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘSLIWY” STANIE SIĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ? DLACZEGO ANTARKTYDA JEST TAK WAŻNA DLA ŚWIATOWYCH

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICZY PROROK I ”NIEODWRACALNE ZMIANY” W 2024 ROKU
  • Nowe niebezpieczne wirusy
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?