Otwórz oczy

AGENT CIA WYZNAJE PRZED ŚMIERCIĄ ,,W 2024 ROKU UMRĄ MILIARDY”

AGENT CIA WYZNAJE PRZED ŚMIERCIĄ ,,W 2024 ROKU UMRĄ MILIARDY”

W ostatnich miesiącach swojego życia były agent CIA Joseph Spencer zebrał rodzinę i powiedział im, że ma wiele tajemnic, którymi musi podzielić się ze światem w formie wyznania na łożu śmierci.

Wielu uważało go wówczas za zwolennika teorii spiskowych rozpowszechniającego daleko idące teorie na temat tajnych stowarzyszeń i ich planów dla ludzkości.

Jednak w 2023 r. jego wyznanie na łożu śmierci zyskuje na popularności, ponieważ wszystko, co przepowiedział, dzieje się w tej chwili, jak w zegarku – jedna przerażająca przepowiednia za drugą.

Były agent CIA przewidział kilka kluczowych rzeczy, w tym epidemię pedofilii i handlu dziećmi, obsesję elity na punkcie wyludnienia, smug chemicznych, ujawniania informacji o kosmitach oraz to, co opisał jako „zmodyfikowany wirus grypy”, który zostanie spuszczony na ludzkość przez psychopatyczną elitę .

Czy coś z tego brzmi znajomo?

Ale na tym jego przepowiednie się nie kończą i to właśnie prognozy na rok 2024 szokują tych, którzy znają jego twórczość.

Spencer zaczął od opisania procesu, w wyniku którego został zrekrutowany i przemieniony w superżołnierza CIA z zadaniem „zabijania i zapominania”.

Globalna elita od dziesięcioleci planowała rozpętać mistyfikację klimatyczną i wyludnić świat. Na długo zanim większość ludzi miała pojęcie o planie, Spencer i jego koledzy byli żołnierzami piechoty w wojnie przeciwko ludzkości.

Jak się okazuje, Spencer zabrakło tylko kilku lat. Istnieje jednak wiele dowodów na to, że klika planowała spuścić Covid na świat w 2017 r. – ale musiała opóźnić swoje plany po wyborze Trumpa w 2016 r.

Przyznał to Calin Georgescu, były prezes Klubu Rzymskiego i były dyrektor wykonawczy Organizacji Narodów Zjednoczonych. Niedawno nakręciliśmy o tym film –zobaczcie .

A jeśli to wam nie wystarczy, zły doktor Mengele naszych czasów, Anthony Fauci, również został przyłapany na przechwalaniu się „niespodziewanym wirusem” zaplanowanym na 2017 rok.

Według Spencera te „niespodziewane wybuchy” i bieżące wydarzenia nie są dziełem przypadku, ale częścią trwającego od kilkudziesięciu lat planu mającego na celu doprowadzenie do wyludnionego, postindustrialnego społeczeństwa, w którym elity zamykają i degradują ludzkość w ogromnych więzieniach na świeżym powietrzu .

Według Spencera, który ostrzega, że załamanie demograficzne w świecie zachodnim osiągnie poziom krytyczny na początku lat 2020., klika udoskonala systemy wyludniania od dziesięcioleci.

Według Spencera elita ma zaplanowane na rok 2024 ogromne wydarzenie, które zmieni bieg przyszłości ludzkości – utworzenie Jednego Rządu Światowego i Nowego Porządku Świata.

A jeśli śledzisz propagandę nadawaną ostatnio przez główne serwisy informacyjne, zdasz sobie sprawę, że elity już zaczęły kłaść podwaliny pod to wielkie oszustwo.

Odważni mężczyźni i kobiety, tacy jak Joseph Spencer, od dziesięcioleci ujawniają plany elity.

Czy dołączysz do tych odważnych głosicieli prawdy w walce o wolność, czy też kulisz się ze strachu i poddasz się żądaniom globalnej elity? Wybór należy do ciebie. Ale cokolwiek zrobisz, nie lekceważ konsekwencji swoich wyborów.

Udostępnij

AGENT CIA WYZNAJE PRZED ŚMIERCIĄ ,,W 2024 ROKU UMRĄ MILIARDY”

Globalna Świadomość16 września 202316 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNE ELITY BUDUJĄ PIERWSZE SUPER WOJSKOWE SMART-MIASTO W KALIFORNIINastępny artykułCO SKRYWAJĄ PREZYDENCKIE BUNKRY – NA CO SZYKUJĄ SIĘ ELITY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • AGENT CIA WYZNAJE PRZED ŚMIERCIĄ ,,W 2024 ROKU UMRĄ MILIARDY”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?