Świat jest inny

CZY AMAZON, NASA I SPACE -X POSIADAJĄ SUPER BROŃ WYWOŁUJĄCĄ KATAKLIZMY NA ŚWIECIE ?

CZY AMAZON, NASA I SPACE -X POSIADAJĄ SUPER BROŃ WYWOŁUJĄCĄ KATAKLIZMY NA ŚWIECIE ?

Emerytowany generał brygady sił zbrojnych USAF Charles Jones publicznie oświadczył , że w całych Stanach Zjednoczonych niemal codziennie rozpylane są miliony ton aluminium i baru, a wysoka obecność aluminium w środowisku może sprawić, że pożary będą gorętsze niż kiedyś. Oświadczenie gen. Jonesa na temat palności pyłu aluminiowego i zwiększonej intensywności pożarów zostało poparte przez szefa operacji straży pożarnej w Cal, Steve’a Crawforda .

Chemtraile i aerozole w powietrzu od dawna uważane są za domenę zwolenników teorii spiskowych, ale w witrynie, którą gorąco polecamy, Mind4Survival , opublikowano niedawno artykuł na temat zwiększonego zainteresowania geoinżynierią ze strony rządu federalnego. Geoinżynieria polega na rozpylaniu drobnych cząstek w imię – zgadłeś! – zmian klimatycznych i jest to temat będący przedmiotem aktywnych badań.

LOS ANGELES , 6 września 2018 r. /PRNewswire/ — Zbierając materiały do swojej nowej powieści, autor Denis Mills odkrył alarmujący związek między smugami chemicznymi a superpożarami. Dziennikarz odkrył, że bezprecedensowe poziomy nanopyłu glinu i baru, głównych składników smug chemicznych, z których oba mają charakter zapalający, podsycają dzikość superpożarów.

Super pożar napędzany aluminium


Z publicznego źródła zacytowano wypowiedź emerytowanego generała brygady sił zbrojnych USAF, gen. Charlesa Jonesa, który stwierdził: „Te smugi rozprysków białego samolotu są wynikiem naukowo weryfikowalnego rozpylania cząstek aluminium i innych toksycznych metali ciężkich, polimerów i chemikaliów ”
 .

„Niemal codziennie w całych Stanach Zjednoczonych rozpyla się miliony ton aluminium i baru, stwierdził Mills, były oficer marynarki wojennej i absolwent Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles . „Wystarczy spryskać ogień pyłem aluminium lub baru i zobaczyć, co się stanie. Jest blisko materiału wybuchowego. Kiedy wybuchają pożary, pył aluminium/baru powoduje intensywność pożaru tak dużą, że strażacy wymyślili nowy termin „firenados” – powiedział. Całe Stany Zjednoczone, a także różne inne kraje NATO, są poddawane próbom, są spryskiwane.”

Rząd od lat zaprzecza istnieniu oprysków chemtrails. Obecnie nazywa program różnymi nazwami, wszystkie w ramach Geoinżynierii.

Według szefa operacji Cal Fire , Steve’a Crawforda , pożary płoną inaczej i bardziej agresywnie. Donoszono, że pożary rozprzestrzeniają się szybciej niż ktokolwiek kiedykolwiek widział, a bariery, które w przeszłości je ograniczały, takie jak rzeki, już nie działają.

W kalifornijskim regionie Mount Shasta Francis Mangel , biolog z USDA, zbadał i stwierdził podwyższony poziom glinu w próbkach wody i gleby wynoszący 4610 części na milion, co stanowi 25 000 razy więcej niż bezpieczne wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia.

Nikt jednak nie może zaprzeczyć nowo odkrytej zaciekłości pożarów ani pojawieniu się milionów ton nanopyłu aluminium/baru, który zabija roślinność oraz powoduje choroby i śmierć. Denis Mills Aluminum Dust from Geoengineering Fueling Super Wildfires According to Author

Niektóre pożary mogą być spowodowane czymś więcej…
5,3 miliarda dolarów wydanych na broń wykorzystującą energię bezpośrednią w 2022 r. – czy nadeszła nowa era „wojny klimatycznej”?

Michel Chossudovsky jest wielokrotnie nagradzanym autorem, emerytowanym profesorem ekonomii na Uniwersytecie w Ottawie, założycielem i dyrektorem Centrum Badań nad Globalizacją (CRG) w Montrealu oraz założycielem i redaktorem Global Research .Kilkakrotnie prezentowaliśmy jego prace w Health ImpactNews , podobnie jak profesor Chossudovsky prezentował w przeszłości moją pracę w Global Research .Profesor Chossudovsky zajmuje się tematem broni energetycznej opracowywanej przez źródła rządowe od ponad dwudziestu lat. W 2007 roku opublikował artykuł na temat „wojny pogodowej” w czasopiśmie The Ecologist , w którym użył terminu „wojna klimatyczna”.

Prowadzi także stronę Substack , na której niedawno opublikował kilka artykułów na temat broni wykorzystującej energię bezpośrednią (DEW). Podaje, że DEW to „ biznes wart 5,3 miliarda dolarów (2022), który do 2027 roku ma wzrosnąć do 12,9 miliarda dolarów ” .Zatem DEW nie są teoriami spiskowymi. Są prawdziwe i wydaje się na nie miliardy dolarów, głównie przez nasz rząd USA, korzystający ze środków amerykańskich podatników.

Wraz z tradycyjnymi wykonawcami w dziedzinie obronności, takimi jak Lockheed Martin, Raytheon, Boeing i wieloma innymi, którzy opracowują DEW, Big Tech staje się również głównym odbiorcą kontraktów Departamentu Obrony, a Elon Musk ma obecnie najwięcej satelitów na orbicie, wiele z nich jest finansowanych i używany przez armię amerykańską i jej nową gałąź wojskową, Siły Kosmiczne, zapoczątkowaną przez Donalda Trumpa podczas jego kadencji jako prezydenta USA.Amazon.com otrzymał także miliardy dolarów w postaci kontraktów na wysłanie sprzętu w przestrzeń kosmiczną.

To właśnie tutaj PRAWDZIWE niebezpieczeństwo leży w Big Tech, a nie w szumie dotyczącym sztucznej inteligencji , w który chcą, żeby ludzie uwierzyli i który obecnie skupia całą uwagę (rzekomo) w WaszyngtonieKiedy stale widzisz twarz Elona Muska na zdjęciach z głowami państw, na przykład na jego rzekomej zbliżającej się wizycie z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu, nie daj się zwieść, wierząc, że mówią oni tylko o wszystkich niebezpieczeństwach, jakie sztuczna inteligencja stwarza dla ludzkości, lub otwarcie nowych fabryk Tesli.Najprawdopodobniej najgorętszym tematem jest broń ukierunkowana energetycznie i trwający wyścig zbrojeń w kosmosie, a Elon Musk ma obecnie najlepsze produkty na rynku do tego celu, a tysiące satelitów jego firmy SpaceX jest już na orbicie.

Weather Warfare: „Uważajcie na eksperymenty armii amerykańskiej związane z wojną klimatyczną”

„Wojna klimatyczna” trwa

Obiekt HAARP był w pełni operacyjny już od połowy lat 90. XX wieku i posiadał zaawansowane możliwości.Choć projekt HAARP został zamknięty w 2014 r., w ciągu ostatnich dziesięciu lat techniki ENMOD stawały się coraz bardziej wyrafinowane i precyzyjne. Duża część dokumentacji została tajna.W Stanach Zjednoczonych broń o ukierunkowanej energii (DEW) jest przedmiotem badań kilku agencji powiązanych z Pentagonem, w tym między innymi DARPA, Laboratorium Badawczego Sił Powietrznych i Biura Badań Marynarki Wojennej .

Artykuł ten , mający znaczenie dla oceny niedawnych katastrof klimatycznych , opublikowany po raz pierwszy przez The Ecologist (7 grudnia 2007 r.), zawiera przegląd i historię. Potwierdza także rolę prywatnych wykonawców wojskowych w rozwoju HAARP, w tym BAE Systems Inc i Raytheon. Rzadko doceniany w debacie na temat globalnych zmian klimatycznych fakt, że światową pogodę można teraz modyfikować w ramach nowej generacji wyrafinowanej broni elektromagnetycznej. Zarówno Stany Zjednoczone, jak i Rosja rozwinęły możliwości manipulowania klimatem do celów wojskowych.

Techniki modyfikacji środowiska są stosowane przez armię amerykańską od ponad pół wieku. Amerykański matematyk John von Neumann, we współpracy z Departamentem Obrony USA, rozpoczął badania nad modyfikacjami klimatu pod koniec lat czterdziestych XX wieku, u szczytu zimnej wojny i przewidział „niewyobrażalne dotąd formy wojny klimatycznej”. Podczas wojny w Wietnamie, począwszy od 1967 roku w ramach Projektu Popeye, którego celem było przedłużenie pory monsunowej i zablokowanie szlaków zaopatrzeniowych wroga wzdłuż szlaku Ho Chi Minha, stosowano techniki zasiewania chmur.

Armia amerykańska opracowała zaawansowane możliwości, które umożliwiają jej selektywne zmienianie wzorców pogodowych. Technologia, która jest udoskonalana w ramach Programu Badań nad Aktywną Zorzą Wysokiej Częstotliwości (HAARP), stanowi uzupełnienie Strategicznej Inicjatywy Obronnej – „Gwiezdne Wojny”. [Obiekt HAARP został zamknięty w 2014 r. Od tego czasu opracowano bardziej zaawansowane obiekty] . Z wojskowego punktu widzenia HAARP jest bronią masowego rażenia, działającą z atmosfery zewnętrznej i zdolną do destabilizacji systemów rolniczych i ekologicznych na całym świecie.

Zgodnie z dokumentem Sił Powietrznych USA AF 2025 , modyfikacja pogody „oferuje bojownikowi szeroki zakres możliwych opcji pokonania przeciwnika lub wywarcia na nim przymusu”, a jego możliwości obejmują wywoływanie powodzi, huraganów, susz i trzęsienia ziemi: „Zmiana pogody stanie się częścią bezpieczeństwa wewnętrznego i międzynarodowego i będzie mogła zostać dokonana jednostronnie… Może mieć zastosowania ofensywne i defensywne, a nawet zostać wykorzystana do celów odstraszania. Zdolność do generowania opadów, mgły i burz na Ziemi lub modyfikowania pogody kosmicznej… a także wytwarzanie sztucznej pogody, wszystko to stanowi część zintegrowanego zestawu technologii [wojskowych]. *(Pogoda jako mnożnik siły: posiadanie pogody w 2025 r. )

W 1977 r. Zgromadzenie Ogólne ONZ ratyfikowało międzynarodową konwencję, która zakazała „militarnego lub innego wrogiego stosowania technik modyfikacji środowiska mających rozległe, długotrwałe lub poważne skutki”. Zdefiniowano „techniki modyfikacji środowiska” jako „każdą technikę zmiany – poprzez celową manipulację procesami naturalnymi – dynamiki, składu lub struktury Ziemi, w tym jej fauny i flory, litosfery, hydrosfery i atmosfery, lub przestrzeni kosmicznej”.

Chociaż treść Konwencji z 1977 r. została ponownie potwierdzona w Ramowej konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (UNFCCC) podpisanej podczas Szczytu Ziemi w Rio w 1992 r., debata na temat modyfikacji pogody do celów wojskowych stała się naukowym tabu. Analitycy wojskowi milczą na ten temat. Meteorolodzy nie badają tej sprawy, a ekolodzy skupiają się na emisji gazów cieplarnianych w ramach Protokołu z Kioto. Możliwość manipulacji klimatycznych lub środowiskowych w ramach programu wojskowego i wywiadowczego, choć milcząco przyznana, nie jest również częścią szerszej debaty na temat zmian klimatycznych pod auspicjami ONZ.

Program HAARP

Założona w 1992 r. firma HAARP z siedzibą w Gokona na Alasce to zestaw anten o dużej mocy, które przesyłają za pośrednictwem fal radiowych o wysokiej częstotliwości ogromne ilości energii do jonosfery (górnej warstwy atmosfery). Ich budowę sfinansowały Siły Powietrzne USA, Marynarka Wojenna USA i Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony (DARPA). Obsługiwany wspólnie przez Laboratorium Badawcze Sił Powietrznych i Biuro Badań Marynarki Wojennej, HAARP stanowi system potężnych anten zdolnych do tworzenia „kontrolowanych lokalnych modyfikacji jonosfery”. Według oficjalnej strony internetowej www.haarp.alaska.edu , HAARP będzie stosowany „w celu wywołania małej, zlokalizowanej zmiany temperatury jonosfery, tak aby reakcje fizyczne mogły być badane za pomocą innych instrumentów znajdujących się w miejscu HAARP lub w jego pobliżu”.

Jednak Rosalie Bertell , prezes Międzynarodowego Instytutu ds. Zdrowia Publicznego, twierdzi, że HAARP działa w następujący sposób: „gigantyczny grzejnik, który może powodować poważne zakłócenia w jonosferze, tworząc nie tylko dziury, ale długie nacięcia w warstwie ochronnej, która zapobiega bombardowaniu planety śmiercionośnym promieniowaniem”.

Fizyk dr Bernard Eastlund nazwał go „największym grzejnikiem jonosferycznym, jaki kiedykolwiek zbudowano”. HAARP jest przedstawiany przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych jako program badawczy, ale dokumenty wojskowe potwierdzają, że jego głównym celem jest „wywoływanie modyfikacji jonosfery” w celu zmiany wzorców pogodowych oraz zakłócania komunikacji i radaru. Według raportu rosyjskiej Dumy Państwowej:

„Stany Zjednoczone planują przeprowadzić eksperymenty na dużą skalę w ramach programu HAARP [oraz] stworzyć broń zdolną do niszczenia linii komunikacji radiowej oraz sprzętu zainstalowanego na statkach kosmicznych i rakietach, powodować poważne wypadki w sieciach elektrycznych oraz rurociągach naftowych i gazowych, a także mieć negatywny wpływ na zdrowie psychiczne całych regionów”.

Analiza oświadczeń Sił Powietrznych USA wskazuje na coś nie do pomyślenia:„Ukryta manipulacja wzorcami pogodowymi, systemami komunikacji i zasilania elektrycznego jako broń w wojnie globalnej, umożliwiająca Stanom Zjednoczonym zakłócanie i dominację we wszystkich regionach”.

Manipulacja pogodą jest bronią wyprzedzającą w pełnym tego słowa znaczeniu. Może być skierowany przeciwko wrogim krajom lub „przyjaznym narodom” bez ich wiedzy, wykorzystany do destabilizacji gospodarek, ekosystemów i rolnictwa. Może również wywołać spustoszenie na rynkach finansowych i towarowych. Zakłócenia w rolnictwie powodują większą zależność od pomocy żywnościowej i importowanych podstawowych zbóż z USA i innych krajów zachodnich.

HAARP został opracowany w ramach anglo-amerykańskiego partnerstwa pomiędzy Raytheon Corporation, która jest właścicielem patentów HAARP, Siłami Powietrznymi Stanów Zjednoczonych i British Aerospace Systems (BAES).

Projekt HAARP jest jednym z kilku wspólnych przedsięwzięć w zakresie zaawansowanych systemów uzbrojenia pomiędzy dwoma gigantami z branży obronnej. Projekt HAARP został zainicjowany w 1992 roku przez Advanced Power Technologies, Inc. (APTI), spółkę zależną Atlantic Richfield Corporation (ARCO). APTI (wraz z patentami HAARP) zostało sprzedane przez ARCO firmie E-Systems Inc w 1994 r. E-Systems, na zlecenie CIA i Departamentu Obrony USA, wyposażyło „Plan Zagłady”, który „pozwala Prezydentowi zarządzać wojna atomowa’. Następnie przejęta przez Raytheon Corporation, jest jednym z największych wykonawców usług wywiadowczych na świecie. BAES był zaangażowany w rozwój zaawansowanego etapu układu antenowego HAARP w ramach kontraktu z 2004 roku zawartego z Biurem Badań Marynarki Wojennej.

Instalacja 132 nadajników wysokiej częstotliwości została powierzona przez BAES swojej amerykańskiej spółce zależnej BAE Systems Inc. Jak wynika z lipcowego raportu [2007] opublikowanego w Defense News, projekt został zrealizowany przez dział Electronic Warfare firmy BAES. We wrześniu [2007] otrzymał główną nagrodę DARPA za osiągnięcia techniczne w zakresie projektowania, budowy i aktywacji układu anten HAARP.

System HAARP jest w pełni operacyjny i pod wieloma względami przyćmiewa istniejące systemy broni konwencjonalnej i strategicznej. Chociaż nie ma niezbitych dowodów na jego wykorzystanie do celów wojskowych, dokumenty Sił Powietrznych sugerują, że HAARP jest integralną częścią militaryzacji przestrzeni kosmicznej. Można by się spodziewać, że anteny zostały już poddane rutynowym testom.

Na mocy UNFCCC Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu (IPCC) ma uprawnienia do „oceny informacji naukowych, technicznych i społeczno-ekonomicznych istotnych dla zrozumienia zmiany klimatu”. Mandat ten obejmuje wojnę ekologiczną. „Geoinżynieria” jest uznawana, ale leżące u jej podstaw zastosowania wojskowe nie są przedmiotem analiz politycznych ani badań naukowych zawartych na tysiącach stron raportów IPCC i dokumentów uzupełniających, opartych na wiedzy specjalistycznej i wkładzie około 2500 naukowców, decydentów i ekologów. „Wojna klimatyczna” potencjalnie zagraża przyszłości ludzkości, ale przypadkowo została pominięta w raportach, za które IPCC otrzymała w 2007 r. Pokojową Nagrodę Nobla. 

Udostępnij

CZY AMAZON, NASA I SPACE -X POSIADAJĄ SUPER BROŃ WYWOŁUJĄCĄ KATAKLIZMY NA ŚWIECIE ?

Globalna Świadomość18 września 202318 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNY DOKUMENT ”HISTORIA ADAMA I EWY” – CZY CIA WIE KIEDY NADEJDZIE RESET CYWILIZACJI ?Następny artykułSPOŁECZEŃSTWO BEZGOTÓWKOWE – CO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY AMAZON, NASA I SPACE -X POSIADAJĄ SUPER BROŃ WYWOŁUJĄCĄ KATAKLIZMY NA ŚWIECIE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?