AGENDA 2030

SPOŁECZEŃSTWO BEZGOTÓWKOWE – CO BYŁO PRAWDZIWYM CELEM ”MEDYCZNEGO CYRKU” OSTATNICH LAT ?

SPOŁECZEŃSTWO BEZGOTÓWKOWE  – CO BYŁO PRAWDZIWYM CELEM ”MEDYCZNEGO CYRKU” OSTATNICH LAT ?

Celowo zaprojektowana pandemia rozpoczęła się na dobre w połowie lutego 2020 r. Model matematyczny o nazwie Ferguson, pracujący w Imperial College London, przestraszył miliony ludzi, prognozując, że w samej Wielkiej Brytanii może umrzeć 600 000 osób. Mówiono o milionach ludzi, którzy zachorują w Wielkiej Brytanii, a szpitale na całym świecie są przepełnione chorymi pacjentami.

Media wywołały panikę, jak to często bywa, i w ciągu kilku dni ludzie odwoływali wakacje i w panice kupowali bułki, mydło i bochenki chleba. Brytyjczycy zawsze w czasach kryzysu kupują bułki, mydło i bochenki chleba. Co ciekawe, osoby, które kupiły więcej rolek papieru toaletowego, zdawały się nie kupować żadnego jedzenia, chociaż można by pomyśleć, że bez tego pierwszego nie byłoby większego zapotrzebowania na to pierwsze. Giełda przeżyła załamanie nerwowe i krach, jak zawsze w takich momentach, a facet o nazwisku Ferguson udzielał wywiadów i wszędzie cytował, dzieląc się swoimi ponurymi prognozami.

W tym momencie, w lutym 2020 r., byłem zaskoczony zamieszaniem wokół czegoś, co nie wydawało mi się bardziej toksyczne niż grypa. W lutym 2020 r. powiedziałem, że według mnie to oszustwo może być częścią planu wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Kiedy spojrzałem na dostępne dane, od razu zdałem sobie sprawę, że coś jest nie tak. Według WHO nierzadko w ciągu jednego sezonu na grypę umiera 650 000 osób. Zacząłem szukać ukrytego planu i wymyśliłem kilka.

28 lutego zasugerowałem, że wirusa można wykorzystać do zapobiegania niepotrzebnym podróżom i oszczędzania ropy na ważniejsze cele, takie jak limuzyny i myśliwce premiera, lub do zabierania księcia Karola na spotkania poświęcone zmianom klimatycznym lub do skierowania nas do obowiązku szczepień. 2 marca zwróciłem uwagę, że podane dane dotyczące śmiertelności były błędne, ponieważ władze zidentyfikowały jedynie osoby, które cierpiały na tę chorobę i przebywały w szpitalu. Nie liczyli tysięcy osób, które zachorowały, ale miały jedynie łagodne objawy. Zwracałem uwagę, że jeśli 1000 osób pójdzie z grypą do lekarza i jeden pacjent umrze, to śmiertelność wynosi 0,1%, natomiast jeśli kolejnych 9 000 osób zachoruje na grypę, ale nie pójdzie do lekarza, to śmiertelność wyniesie 0,01. . .%.

Przewidywałem, że rządy wykorzystają kryzys do stworzenia społeczeństwa bezgotówkowego i pozbycia się osób starszych.

Wszystko to przypomniało mi przesadną obawę przed AIDS, kiedy Brytyjskie Stowarzyszenie Medyczne ostrzegło nas, że do roku 2000 wszyscy będą dotknięci AIDS. 3 marca 2020 roku po raz kolejny ogłosiłem, że nadejdą obowiązkowe szczepienia. Panika narastała i widziałem ludzi chodzących z plastikowymi pudełkami na głowach. W Wielkiej Brytanii koronawirus stał się chorobą podlegającą obowiązkowi zgłaszania.

W ciągu kilku dni lekarze na całym świecie ostrzegali, że starsze osoby będą musiały zostać pozostawione na śmierć, ponieważ wirus zabije miliony, a wszystkie łóżka szpitalne będą potrzebne młodym pacjentom z koronawirusem. 7 marca doniosłem, że ludzie wiwatowali na myśl o śmierci dużej liczby osób starszych. „Łóżka szpitalne zostaną zwolnione” – powiedział jeden z komentatorów.

Do 14 marca nadal był praktycznie osamotniony wśród lekarzy, którzy utrzymywali, że koronawirus nie zabije nas wszystkich. Pamiętam ptasią grypę i świńską grypę. Odrzuciłem wówczas przerażające historie o tych dwóch chorobach, ale władze przedstawiły dramatyczne twierdzenia. WHO twierdziła, że ptasia grypa może zabić nawet 150 milionów ludzi. Powiedziałem, że to śmieci. Ostatecznie ptasia grypa zabiła mniej niż 500 osób. Rząd Wielkiej Brytanii twierdził, że w 2009 r. świńska grypa zabiła 65 000 ludzi i wydał 500 milionów funtów na leki, które trzeba wyrzucić, i po raz kolejny łączna liczba zgonów nie przekroczyła 500.

Dopiero nieco później odkryłem, że tych niezwykle niedokładnych przewidywań dokonał profesor Ferguson z Imperial College London, uniwersytetu powiązanego finansowo z kochającą szczepionki Fundacją Billa i Melindy Gatesów. Ferguson poczynił także absurdalnie niedokładne przewidywania dotyczące choroby szalonych krów: przewidywał, że może umrzeć nawet 150 000 ludzi, ale ogółem było 177. To Imperial College przedstawił fatalne prognozy dotyczące pryszczycy.

Prognozy Fergusona, później określone jako rażąco błędne, doprowadziły do niepotrzebnej śmierci sześciu milionów zwierząt i kosztowały Wielką Brytanię 10 miliardów funtów. Ferguson poczynił także absurdalnie niedokładne przewidywania dotyczące choroby szalonych krów: przewidywał, że może umrzeć nawet 150 000 ludzi, ale ogółem było 177. Pomimo tego, że rządy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, a także większości reszty świata, wysłuchały przewidywań Fergusona, przyjęły je z entuzjazmem i wprowadziły blokady i dystansowanie społeczne.

W tamtym czasie było jasne, że rządom lepiej byłoby zignorować Fergusona i jego zespół w Imperial College i zamiast tego zastosować się do rad Boba Budowniczego lub Listonosza Pata. Świat byłby lepszym i bezpieczniejszym miejscem, ale prawdopodobnie mniej opłacalnym dla firm zajmujących się szczepionkami.

Rozgniewany strachem ludzi przed chorobą, która najwyraźniej nie była bardziej śmiertelna niż grypa, 18 marca nakręciłem film na YouTube. Nazwałem to „Strach przed koronawirusem: oszustwo stulecia”. Film został usunięty z YouTube, a znacznie później usunięty z BrandNewTube po zhakowaniu tej platformy. Udało się go uratować i można go teraz zobaczyćTUTAJ.

Przez lata doświadczyłem wielu prześladowań, głównie ze strony osób zatrudnionych przez firmy farmaceutyczne, ale tym razem prześladowanie było fenomenalne, celowe i z zimną krwią, w związku z czym stałem się obiektem kampanii oszczerstw, oszczerstw i oszczerstw… Ciągle kręciłem filmy, bo nie lubię, jak jestem dręczony – ze strony agresywnych prześladowców, bo było zdecydowanie za późno, żeby przestać, ale wciąż byłem zły z powodu tych wszystkich kłamstw, które głównie opowiadano, i niepotrzebnego zdenerwowania ludzi.

19 marca brytyjskie organy odpowiedzialne za zdrowie publiczne oraz Komitet Doradczy ds. Niebezpiecznych Patogenów zdecydowały, że nowej choroby nie należy już klasyfikować jako „chorób zakaźnej o poważnych konsekwencjach”. Koronawirus został zdegradowany do poziomu grypy.

Kilka dni po tej doniosłej decyzji (która została zignorowana przez prasę głównego nurtu) rząd Wielkiej Brytanii nałożył izolację i wprowadził najbardziej opresyjną ustawę w historii brytyjskiego parlamentu. Ustawa nadzwyczajna, która liczyła 358 stron, przekształciła Wielką Brytanię w państwo totalitarne i dała rządowi i policji niespotykane dotąd uprawnienia. Zakazano zgromadzeń publicznych i wyborów oraz przyznano nowe uprawnienia dotyczące „ograniczeń w wykorzystywaniu i ujawnianiu informacji”. Co ciekawe, wręcz niewytłumaczalne, to samo wydarzyło się na całym świecie.

Idąc za przykładem Fergusona, rządy wprowadziły blokady i dystans antyspołeczny, nakazały osobom starszym pozostać w domu, wysłały tysiące osób starszych ze szpitali do domów opieki, a także odwołały operacje i inne procedury dla milionów pacjentów chorych na raka. .

Choroba okazała się wyjątkowa, ponieważ wydawało się, że lekarze potrafią postawić diagnozę bez wykonywania jakichkolwiek badań, a w niektórych przypadkach nawet bez wizyty u pacjentów. Lista objawów związanych z koronawirusem rosła i rosła, a oficjalna wersja była taka, że każdy, kto kaszle lub kicha, jest zakażony. Tysiące pacjentów wysłano do domów opieki, aby szpitale były puste, aby pielęgniarki mogły nauczyć się tańczyć i ćwiczyć klaskanie.

W Wielkiej Brytanii lekarze byli tak dobrzy w diagnozowaniu koronawirusa, że wkrótce Wielka Brytania przekroczyła liczbę zgonów z powodu wirusa na świecie. W marcu 2020 r. Zwróciłem uwagę, że każdy, kto w rzeczywistości nie został podziurawiony kulami, był uznawany za zmarłego na Covid-19 i że łączna liczba zgonów była przesadzona. Nie wiedziałem, że nawet ciała z dziurami po kulach są uznawane za zgony z powodu Covid-19. Uznawano, że każdy, kto kiedykolwiek miał Covid-19, zmarł z jego powodu, nawet jeśli został potrącony przez autobus lub zaatakowany przez szalonego polityka. Oficjalnie nie można było wyzdrowieć z choroby.

30 marca 2020 r. przewidywałem, że blokady w Wielkiej Brytanii zabiją od 100 000 do 250 000 ludzi. Przewidywałem, że w rezultacie polityka izolacji zabije o wiele więcej ludzi, niż umrze w wyniku wirusa. Niestety, rząd Wielkiej Brytanii przyznał teraz, że ta prognoza również się sprawdziła. A w ciągu najbliższych kilku lat liczba zgonów spowodowanych zamknięciem oddziałów szpitalnych gwałtownie wzrośnie do niewyobrażalnego poziomu. Tak jak przewidywałem, liczba samobójstw będzie gwałtownie rosnąć. Dokładnie to samo wydarzyło się w innych krajach. To jest zbrodnia światowa.Dodaj do tego liczbę osób, które umrą z powodu ubóstwa, gdy poziom bezrobocia ponownie wzrośnie do niespotykanego dotąd poziomu. Ponownie przewidziałem to w marcu 2020 r.

Tymczasem dane własne rządu brytyjskiego pokazują, że liczba osób umierających z Covid-19 była niższa niż liczba osób zwykle umierających na grypę. Mój film zatytułowany „Ostateczny, niezbity dowód na to, że pandemia Covid-19 nigdy nie istniała” ukazał się 19 kwietnia 2021 roku. Film ten został zakazany na YouTube i piracki na BrandNewTube, ale dzięki naszemu absolutnie genialnemu informatykowi jest już dostępnyTUTAJ.

Wskaźniki zgonów w przypadku Covid-19 i grypy są prawie identyczne. Całkowita liczba przypuszczalnych zgonów spowodowanych koronawirusem została mocno przesadzona. Po raz pierwszy w historii rządy zakazały personelowi medycznemu i pielęgniarskiemu debatowania nad oficjalnymi politykami i kwestionowania ich.

Dane rządowe pokazują, że zwykła grypa może dotykać miliard ludzi rocznie. Oficjalne dowody wskazują, że wirus Covid-19 jest mniej zaraźliwy niż grypa. Całkowita liczba zgonów spowodowanych koronawirusem na świecie jest znacznie, znacznie mniejsza niż 650 000, które można uznać , że była grypa- w ciągu jednego sezonu. (To także znacznie mniej niż 1,5 miliona, które mogą umrzeć w ciągu jednego roku na gruźlicę, która jest również chorobą zakaźną).

W połowie lipca 2020 roku powiedziano nam, że Covid-19 wydaje się mieć niespotykaną dotąd moc. Jeśli zachorujesz, zwykle nabywasz odporność. Ale nie, wydawało się, że z covid-19. Ogłoszono, że odporność na covid-19 w tajemniczy sposób zanika po kilku miesiącach. Powiedziano nam, że będziemy musieli się szczepić wielokrotnie, może cztery razy w roku. W lipcu 2020 r. poinformowano, że rząd Wielkiej Brytanii zgodził się na zakup 190 milionów dawek szczepionek dla mniej niż jednej trzeciej tej populacji. Przewidywałem, że akcje firm produkujących szczepionki wzrosną.

Wprowadzone zasady były niesamowicie głupie, niezrozumiałe i nie do obrony. Zdawało się, że całym światem rządzą ludzie, którym na piknik zabrakło choć jednej kanapki i butelki napoju gazowanego. Można iść do pubu, ale nie do kręgielni. Można było zrobić sobie trwałą i pomalować paznokcie, ale oddziały fizjoterapii były nadal zamknięte. Pomysł polegał na tym, aby ludzie byli zdezorientowani, nieszczęśliwi i niemal samobójczi, a wszystko wyszło znakomicie.

Następnie badacze stwierdzili, że wysypka skórna jest kolejnym objawem Covid-19. Najwyraźniej u 8,8% pacjentów z pozytywnym wynikiem testu na Covid-19 również pojawia się wysypka. Nikt w rządzie nie zdawał sobie sprawy, że wysypki prawdopodobnie spowodował ten cholerny płyn dezynfekujący, którego wszyscy zmuszeni byli używać w absurdalnych ilościach.

Dwa i pół roku temu pisałam, że żyjemy w wymyślonym koszmarze. Powiedziałem, że jest to najbardziej nieprawdopodobna źle zarządzana epidemia w historii świata lub – jak opisałem w moim filmie z 18 marca – mistyfikacja stulecia.(Aby obejrzeć mój film opublikowany 18 marca 2020 r., kliknijTUTAJ). Tak czy inaczej, musimy aresztować wszystkie osoby zaangażowane w proces decyzyjny. Vernon Coleman – international bestselling novelist and campaigning authorThe Expose

Kilka dowodów że najgorsze nadejdzie … Dramatyczny wzrost liczby nowotworów zbiega się z szczepionkami Covid

Rak zaczyna się, gdy zmiany genetyczne zakłócają normalną replikację i wymianę komórek w organizmie. Komórki zaczynają rosnąć w niekontrolowany sposób i mogą utworzyć guz. Jest to druga najczęstsza przyczyna zgonów w Stanach Zjednoczonych. Niestety wygląda na to, że liczba zachorowań może wzrosnąć dzięki eksperymentalnym zastrzykom C-19. Ponieważ oficjalne dane rządu USA potwierdzają, że ryzyko zachorowania na raka po szczepieniu na Covid-19 jest 1433 razy większe niż ryzyko podstawowe…..

(…) Phinance Technologies, firma specjalizująca się w niezależnej eksploracji danych i konsultacjach, analizowała brytyjskie roszczenia z tytułu niepełnosprawności na przestrzeni ostatnich siedmiu lat. ( https://phinancetechnologies.com/HumanityProjects/PIP Analysis-Systems.htm ) Całkowitą liczbę nowych wniosków o zasiłki na niezależność osobistą (PIP) dla wszystkich grup wiekowych i ze wszystkich przyczyn złożonych przez osoby twierdzące, że są niepełnosprawne, przedstawiono na poniższym wykresie:

Wskaźnik nowych roszczeń w 2022 r. był o 71% wyższy niż średni wskaźnik w latach 2016–2019 i odzwierciedla wprowadzenie szczepionki na Covid. Phinance Technologies raportuje także osobne dane dotyczące wypłat na rzecz osób niepełnosprawnych na skutek choroby nowotworowej. Płatności te wzrosły w 2022 r. o 35 procent w porównaniu ze średnią długoterminową, co oznacza wzrost o 12 271 przypadków.

Interesujące jest to, że 79-procentowy wzrost zachorowań na nowotwory o wczesnym początku w ciągu 30 lat wzbudził zaniepokojenie mediów głównego nurtu, podczas gdy 35-procentowy wzrost zachorowań na nowotwory w ciągu roku od rozpoczęcia wprowadzenia szczepionki, czyli 13-krotnie wyższy, spowodował zostało zignorowane. 

Wyobraź sobie, że te liczby są powielane na całym świecie. Oznaczałoby to zamiatanie pod dywan dodatkowego miliona przypadków raka. Milion ludzi nie jest świadomych możliwej śmiertelnej przyczyny ich choroby – szczepień przeciwko Covid-19, które są podawane przez tych samych pracowników służby zdrowia, którzy twierdzą, że poświęcają się ochronie zdrowia publicznego….

Udostępnij

SPOŁECZEŃSTWO BEZGOTÓWKOWE – CO BYŁO PRAWDZIWYM CELEM ”MEDYCZNEGO CYRKU” OSTATNICH LAT ?

Globalna Świadomość19 września 202319 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY AMAZON, NASA I SPACE -X POSIADAJĄ SUPER BROŃ WYWOŁUJĄCĄ KATAKLIZMY NA ŚWIECIE ?Następny artykułARRON RUSSO – PRZYJACIEL ELIT

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SPOŁECZEŃSTWO BEZGOTÓWKOWE – CO BYŁO PRAWDZIWYM CELEM ”MEDYCZNEGO CYRKU” OSTATNICH LAT ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?