Świat jest inny

INFORMATOR NASA – ”HAARP JEST WŁĄCZONY OBECNIE NA PEŁNEJ MOCY”

INFORMATOR NASA – ”HAARP JEST WŁĄCZONY OBECNIE NA PEŁNEJ MOCY”

Gdy na początku lat 80. rozpoczynano realizację tego projektu, był on częścią słynnej Inicjatywy Obrony Strategicznej (SDI) nazywanej ”programem Gwiezdnych Wojen” powstałym za czasów Regana.

Broń klimatyczna niesie ze sobą ogromne zagrożenie dla całej ludzkości dlatego również, że ma ogromny zasób energii i nieprzewidywalne katastrofalne skutki. Dla porównania: zwykły cyklon, który w przyrodzie jest w ciągłym ruchu, ma ogromną moc, porównywalną z kilkudziesięcioma bombami atomowymi i wodorowymi.

W wywiadzie dla Exopolitics TV dr Leuren Moret omówiła opracowanie naukowe M. Hayakawy i Y. Hobary p.t. Bieżący status badań sejsmiczno – magnetycznych dla krótkoterminowych prognoz trzęsień ziemi”.  Wynika z niego, że „nowoczesne trzęsienia ziemi” charakteryzują się wysyłaną częstotliwością ULF, którą można wykryć aż do 12 dni przed trzęsieniem, 3-dniowym okresem ciszy przed trzęsieniem oraz transmisją fal o częstotliwości 2,5 Hz emitowanych przez HAARP podczas trzęsienia oraz zaraz po trzęsieniu gdy występują wstrząsy wtórne. 

To nowe pole badań sejsmologicznych zbiega się w czasie z eksponencjalnym wzrostem ilości trzęsień ziemi o wielkiej magnitudzie, które rozpoczęło się od ok. 1965 roku. Wszystko rozpoczęło się właściwie w latach 50-tych, gdy zaczęto dofinansowywać American Geophysical Union, w celu prac nad HAARP-em pod przykrywką badań sejsmicznych.

2004 –  wystrzelenie francuskiej satelity Demeter , który jest komponentem broni opartej na HAARP i chemtrailach (w przestrzeni kosmicznej i w atmosferze). zadaniem „Demeter” było dokładne monitorowanie sygnatur trzęsień ziemi oraz  fal ULF (Ultra Low Frequency – o bardzo niskiej częstotliwości).

Opracowanie Hayakawy i Hobary zawiera spis „nowoczesnych” trzęsień ziemi (po 1965 roku), które zawierały anomalie w postaci fal ULF (Spitak w Armenii, Loma w Prieta, CA w USA oraz Kobe/Izu/Kagoshima/Iwate w Japonii). Zawiera też spis trzęsień, które nie zawierały tej anomalii (Northridge w Kalifornii , Okushiri i Erimo w Japonii). Z tego opracowania Moret wyciąga ważny wniosek, że za pomocą HAARP rządy pewnych krajów czynią wrogie działania wobec własnych obywateli, wywołując trzęsienia ziemi, które powodują straszne kataklizmy środowiskowe.

Klimatyczna broń działa nader prymitywnie, ale solidnie. Wydaje się, że jest bardzo skomplikowana, ale w rzeczywistości jest to dość prosty system, nad którym jak wiadomo pracowano również w Związku Radzieckim. Ale po jego upadku wielu naukowców zostało zwabionych do USA, gdzie stworzono im sprzyjające warunki i z ich pomocą zakończono badania, które rozpoczęto w ZSRR.

Nie mogli, czy nie zdążyli, mniejsza o to. Na Alasce, w Grenlandii i Norwegii stworzono naziemne stacje, potężne pola anten, które mogą tworzyć potężne promieniowanie na satelitach, które poruszają się po zsynchronizowanych orbitach, zapewniając transmisje programów telewizyjnych, telefonowanie i przekaz innych informacji, rozmieszczono również urządzenia wojskowe.

Obrót po synchronicznej orbicie jest wtedy kiedy prędkość obrotu satelity pokrywają się z szybkością obrotu Ziemi, w ten sposób, satelity jakby zawisają nad wybranym punktem na Ziemi, obracając się z tą samą prędkością co Ziemia. Na tych satelitach znajdują się anteny nadawczo-odbiorcze, które nie muszą wytwarzać dużej mocy, dlatego że swoją moc czerpią z Ziemi używając mikrofal. I w zależności od tego, jaki rejon Ziemi ci, którzy koordynują te działania wybierają, kierują tam ze stacji naziemnych potężne promieniowanie. Na przykład, z Alaski, Norwegii, Grenlandii w tym celu aby w potrzebnym miejscu stworzyć, tzw. soczewkę jonową.

A czym jest soczewka jonowa? Kiedy takie satelity wysyłają promieniowanie, to jednocześnie re-emitują je między sobą. W ten sposób powstaje nałożenie na siebie wielu promieni z wielu satelitów, które tworzą stałą falę w potrzebnym miejscu i w odpowiedniej ilości. Fala ta „pompowana” jest do takiego stopnia, że doprowadza to do jonizacji górnych warstw atmosfery, gdzie znajduje się ozon i gdzie orbitują satelity.

W tym momencie warstwa ochronna znika, powstają jony, które już nie chronią powierzchni ziemi i przez to miejsce zaczyna przenikać na Ziemię silny strumień kosmicznego promieniowania i ciężkiego promieniowania słonecznego. Naturalnie, tam gdzie zostanie otwarte takie „okienko”, będzie wszystko wypalać na ziemi.

W Rosji tego lata mieliśmy to samo, ale w gorszym wariancie. Dlaczego? Dlatego, że na Nizinie Wschodnioeuropejskiej powstała ogromna soczewka jonowa, potwierdzeniem tego są dane naszych uczonych mówiące, że w tej strefie warstwa ozonowa zmalała do 43%! Utworzyła się ogromna ozonowa dziura, mówiąc prościej. Upał sam z siebie nie robi dziur ozonowych.

Dziura ozonowa występuje w górnych warstwach atmosfery, gdzie temperatura jest bardzo niska, dlatego wysokie temperatury i gorące lata nigdy nie prowadzą i doprowadziły do zmniejszenia grubości warstwy ozonowej i pojawienia się dziury. Ta anomalia najwyraźniej jest sztucznego pochodzenia. Do tego na terenie równiny Wschodnioeuropejskiej dziura ozonowa nie mogła się pojawić w zasadzie z wielu powodów, nad którymi teraz nie będziemy się zastanawiać

Oprócz stworzenia takiej potężnej soczewki jonowej i powstania dzięki temu potężnego słonecznego ultrafioletowego i silnego kosmicznego promieniowania, zastosowano jeszcze tzw. broń geofizyczną.

Istotą broni geofizycznych jest to, że skorupa ziemska nie jest najsłabszym miejscem, jest solidna, ale pod nią, jak wiadomo, jest rozpalona magma. I przez to, że dolne warstwy skorupy, które znajdują się w kontakcie z magmą chociaż posiadają niskie przewodnictwo cieplne rozgrzewają się tak samo, w wyniku czego następuje słabe ogrzewanie powierzchni. Jeśli zwiększyć przewodność cieplną dolnych warstwach skorupy to magma zacznie działać jak rozgrzana patelnia i znacznie jeszcze bardziej ogrzewać górne warstwy.

Nie tak gwałtownie, oczywiście, jak na patelni – olej nie zacznie wrzeć – ale, niemniej jednak, podniesienie temperatury warstw, które znajdują się bliżej powierzchni utworzą efekt podwójnego podgrzania. Efekt gorącej patelni. I co mamy? Mamy dwa systemy podgrzewania – jeden z powietrza, a drugi – pod powierzchnią ziemi.

Po zniszczeniu broni klimatycznej bilans temperatury odbudowuje się bardzo szybko, natomiast gorąca patelnia – nagrzewając skorupę ziemską – nie jest w stanie szybko ostygnąć, nawet kiedy zostanie jej przywrócona normalna przewodność cieplna..

„Ostrzegałem, że Deep State użyje HAARP do wywołania chaosu w lipcu. Europa poniosła szkody o wartości pół biliona dolarów, zniszczone domy, miasta, wsie, niepełnosprawne samochody. Liczba ofiar śmiertelnych wciąż rośnie. Pomyśl o powodziach dotykających elektrownie jądrowe. 

Wycieki informacji, przerwy w dostawie prądu, uszkodzenia dróg, inne awarie w kraju. Łańcuch dostaw żywności, dystrybucja towarów koleją… Ciężarówki zatrzymywały się w wielu częściach Europy, na Bliskim Wschodzie. Uszkodzenia wciąż są liczone, ponieważ woda cofa się, a sztormy wciąż przemieszczają się na wschód, ale na zachodzie coraz więcej sztormów. 

Wiele rodzin na całym świecie jest uwięzionych na pustyni i na obszarach wiejskich w całym kraju, bez dostępu do pomocy w nagłych wypadkach.

Wiele osób uważa, że ​​te powodzie niszczą jedynie system głębokiej podziemnej bazy wojskowej (DUMBS). Ale to nie do końca prawda. Broń meteorologiczna jest używana przez Głębokie Państwo do tworzenia chaosu na całym świecie”.

Lista ostatnich trzęsień ziemi:

 • Trzęsienie ziemi o sile 4,2 w pobliżu Iquique, prowincja Iquique, Tarapaca, Chile
 • Trzęsienie ziemi o sile 5,3 odczuwalne w Bikanerze Radżastanu
 • Trzęsienie ziemi o sile 4,3 uderza u wybrzeży w pobliżu Eureki
 • Kokopo, 5.4. Trzęsienie ziemi w Papui Nowej Gwinei
 • Trzęsienie ziemi w Papui o 5,8 odczuwalne 140 km od Nowej Gwinei
 • Trzęsienie ziemi 6.1 w Panamie
 • Kheszt, Iran 5.4 trzęsienie ziemi
 • Nuku »kocham Tonga 5.4 trzęsienie ziemi
 • Wyspy Sandwich Południowych 5.7 Trzęsienie ziemi
 • Tokio Japonia. 5.5 Trzęsienie ziemi
 • Trzęsienie ziemi w Fortune California 5.1
 • Region Tristan da Cunha 5.0 Trzęsienie ziemi
 • 191 km NE of Lospalos, Timor Leste 5.1 Earthquake
 • 47 km CZTERY od Otra Banda, Dominikana trzęsienie ziemi 3,8
 • 28 km na południowy wschód od Mina, Nevada 4.0 Trzęsienie ziemi
 • Adak, Alaska 4.3 Trzęsienie ziemi
 • 12km WSW of Petrolia, CA 4.3 trzęsienie ziemi
 • Południe od Wysp Kermadeckich 4.7 Trzęsienie ziemi
 • 2 km na południowy zachód od Choco, Peru 4.1 Trzęsienie ziemi
 • Wyspy Kurylskie 4.2 trzęsienia ziemi
 • 7 km na ENE od Asímion, Grecja 4.2 trzęsienia ziemi
 • 106 km na południowy wschód od Pondaguitan, Filipiny 5.2 trzęsienie ziemi
 • 141 trzęsie ziemi w Parku Narodowym Yellowstone

Ponad 35 trzęsień ziemi na całym świecie w ciągu ostatnich kilku godzin.

Udostępnij

INFORMATOR NASA – ”HAARP JEST WŁĄCZONY OBECNIE NA PEŁNEJ MOCY”

Globalna Świadomość20 września 202320 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułRADIOAKTYWNE LWY BABILONU, 'U’-KRAIŃSKI- TERENY WOJNY TO JEDEN WIELKI NAPROMIENIOWANY POLIGON DOŚWIADCZALNY !Następny artykułDLACZEGO ANTARKTYDA JEST TAK WAŻNA DLA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI ? CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • INFORMATOR NASA – ”HAARP JEST WŁĄCZONY OBECNIE NA PEŁNEJ MOCY”
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?