Otwórz oczy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY

Wołodymyr Zełenski poprosił Marinę Abramović, artystkę performance, aby została ambasadorem Ukrainy.

Pani Abramović, zaciekła krytyczka nielegalnej inwazji Władimira Putina, powiedziała, że ukraiński prezydent poprosił ją o pomoc w odbudowie szkół.

76-letnia Serbka organizuje swoją pierwszą indywidualną wystawę w Wielkiej Brytanii i jest pierwszą artystką, która ma dużą wystawę w głównych galeriach Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Londynie.

Odwiedzający wystawę muszą przeciskać się między dwiema nagimi modelkami, aby wejść na wystawę, lub zdecydować się na ominięcie tego, co jeden z dziennikarzy nazwał „nagimi bramami”.

„Byłem pierwszym artystą, który poparł wojnę Ukrainy z Rosją i zabrał głos. To zdecydowanie powtórka z historii” – powiedziała w wywiadzie dla Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Szanghaju.

Marina Abramovic poparła wojnę Ukrainy z Rosją Credit: Shutterstock/ANDY RAIN/EPA-EFE „Zostałam zaproszona przez Zelensky’ego do bycia ambasadorem Ukrainy, aby pomóc poszkodowanym dzieciom w odbudowie szkół i tym podobnych”.

Dodała: „Zostałam również zaproszona do członkostwa w zarządzie organizacji Babyn Jar, aby nadal chronić pomnik”.

Centrum pamięci o Holokauście Żydów zamordowanych przez nazistów na Ukrainie zostało uszkodzone przez rosyjskie ataki rakietowe w marcu ubiegłego roku.

Pani Abramović zainstalowała swoją pracę „Kryształowa ściana płaczu” w centrum pamięci w Kijowie na cztery miesiące przed inwazją Rosji na Ukrainę w lutym 2022 roku.

Ściana o długości 40 metrów i wysokości trzech metrów jest wykonana z węgla i wystają z niej duże kryształy kwarcu. Odwiedzający mogą dotknąć instalacji, która odzwierciedla zachodnią ścianę w Jerozolimie.

Four Crosses znajduje się w Royal Academy of Arts Credit: AFP/HENRY NICHOLLS Nie została ona uszkodzona w wyniku ataku rakietowego, który zabił pięć osób i uszkodził budynek.

„Stworzenie Kryształowej Ściany Płaczu było tylko pierwszym krokiem w radzeniu sobie z nową historią i zastanawianiu się, jak pomóc uzdrowić nasz coraz bardziej podzielony świat” – powiedziała Abramović.

Artystka opublikowała wideo w Internecie kilka dni po tym, jak Putin rozpoczął niesprowokowaną wojnę. Mówiła w nim o tym, że urodziła się w byłej Jugosławii, która została kiedyś najechana przez Związek Radziecki, i nazwała Ukraińców „dumnymi, silnymi i godnymi”.

„Jestem w pełni solidarna z [narodem ukraińskim] w tym niemożliwym dniu” – powiedziała w filmie. Atak na Ukrainę jest atakiem na nas wszystkich. To atak na ludzkość i musi zostać powstrzymany”.

Wkrótce po inwazji, pani Abramović wznowiła jeden ze swoich najsłynniejszych spektakli, The Artist is Present, aby zebrać pieniądze dla Ukrainy.

Dzieło Abramović w Kijowie nie zostało uszkodzone w wyniku ataku rakietowego, w którym zginęło pięć osób. AFP/JOEL SAGET Zapytano ją, jak pogodziła transcendentalny charakter swojej pracy z okrutnymi realiami współczesnego świata.

„Myślę, że prawdziwa zmiana przychodzi tylko poprzez zmianę samego siebie. Zmieniając siebie, możesz zmienić tysiące i możesz zmienić świat” – powiedziała.

„Gandhi był jednym z przykładów w historii, który dokonał rewolucji bez upuszczenia ani jednej kropli krwi”.

Pani Abramović jest tylko jedną z kilku celebrytów, którzy zostali zatrudnieni, aby pomóc Kijowowi w walce o public relations w celu zapewnienia ciągłego wsparcia dla jego walki.

Mark Hamill, aktor, który grał Luke’a Skywalkera w oryginalnych filmach Star Wars, zebrał fundusze na zakup dronów zwiadowczych dla ukraińskich żołnierzy na pierwszej linii frontu.

Abramovic to artysta, który jest szczególnie doceniany przez wysokie osoby w naszym świecie. Organizuje przyjęcia dla polityków, biznesmenów i gwiazd Hollywood pod nazwą „Spirit Cooking”. Poniżej zdjęcie jednej z takich elitarnych imprez.

hollywoodzki kanibalizm

Naśladuje się również ludzi i można ich jeść. Obok Abramovica czerpiącego „krwi” jest Lady Gaga, która zaśpiewała amerykański hymn narodowy podczas inauguracji Joe Bidena.

Chociaż Abramovic zaprzecza, że ​​jest satanistką, jej „sztuka” mówi sama za siebie: sfotografowała się z głową martwego kozła i maluje pentagram na brzuchu kobiety. Oba są odrębnymi symbolami satanizmu.

Wąż i rogi, którymi przyozdabia się Abramovic, mówią wiele

Dobrze znany posąg używany na całym świecie w kultach satanistycznych jest pokazany poniżej: ludzkie ciało z kozimi nogami i głową kozła.

Obok figury diabła jest… dwoje dzieci. Wykorzystywanie i poświęcanie dzieci siłom ciemności jest centralnym elementem satanizmu. Znajduje to również odzwierciedlenie w sztuce Abramovica. Po lewej stronie widać wizerunek związanego dziecka, zalanego krwią.

W świecie pedofilii używa się słów kodowych. Słowo kodowe dla młodej dziewczyny to… pizza. Chłopiec to hot dog, a bardzo mały chłopiec to „makaron”. Orgia z małymi chłopcami to „sos do makaronu” itp.

Udostępnij

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY

Globalna Świadomość23 września 202323 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FINastępny artykułDLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?