Otwórz oczy

SCHWAB – 'NOWYM 11 WRZEŚNIA BĘDZIE NISZCZĄCY SYSTEM ŚWIATOWY CYBER ATAK”

SCHWAB – 'NOWYM 11 WRZEŚNIA BĘDZIE NISZCZĄCY SYSTEM ŚWIATOWY CYBER ATAK”

Światowe Forum Ekonomiczne planuje poważny atak sieciowy i cybernetyczny, który spowoduje powszechną utratę zasilania, odłączając zdecydowaną większość Amerykanów od sieci energetycznej i Internetu, pogrążając naród w bezprecedensowym chaosie na lata, zgodnie z informatorem WEF, który ostrzega, że globalistyczna elita postrzega atak jako moment Arki Noego.

Podczas gdy większość populacji zostanie pozostawiona sama sobie w desperackiej walce o przetrwanie, którą większość przegra, ci, którzy zostali wyznaczeni przez Davos jako ulepszeni ludzie, zostaną uratowani przez to, co WEF nazywa swoją technologiczną Arką Noego.

Według WEF atak na sieć energetyczną pozostawi większość kraju w ciemności na lata, a cyberatak będzie tak rozległy, że odłączy Internet dla wszystkich z wyjątkiem tych z telefonami satelitarnymi, pogrążając naród w chaosie. To właśnie z tego chaosu powstanie feniks z popiołów, zgodnie z informatorem WEF, który wyjaśnił dokładnie, w jaki sposób globalna elita planuje przejąć kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi, usuwając nasze podstawowe wolności i zapoczątkowując Wielki Reset. Najpierw przyjrzyjmy się temu, co Klaus Schwab już powiedział na ten temat i zwróćmy uwagę na jego mowę ciała.

Nie zwracajmy wystarczającej uwagi na przerażający scenariusz kompleksowego cyberataku, który doprowadziłby do całkowitego zatrzymania dostaw energii, transportu, usług szpitalnych i całego naszego społeczeństwa. Kryzys COVID-19 byłby pod tym względem postrzegany jako niewielkie zakłócenie w porównaniu z poważnym cyberatakiem. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie mowy ciała, aby zrozumieć podekscytowanie Schwaba związane z poważnym cyberatakiem.

Globalna elita położyła już podwaliny pod pandemię COVID, wstępnie programując masy, a to jest ostatni gwóźdź do trumny. Jak więc zamierzają to zrobić?

Przede wszystkim należy pamiętać, że wolność nie jest za darmo. Nie możemy brać wolności za pewnik, gdy globalistyczna elita pracuje nad tym, by nam ją odebrać. Elity są zdeterminowane, aby rozpętać chaos w Ameryce, a następnie planują uderzyć raz. Jak powiedział Obama, nigdy nie pozwól, by dobry kryzys poszedł na marne. Według WEF, ogromna sieć energetyczna i cyberatak mogą zostać wykorzystane do pogrążenia Ameryki w chaosie, jednocześnie wrabiając wroga, kochających wolność amerykańskich patriotów, w przestępstwo.

W Stanach Zjednoczonych znajduje się 18 kluczowych punktów transformatorowych. Nie jest to żadna nowość; zostało to szczegółowo opisane w raportach Senatu od lat. Uderzając w większość tych punktów transformatorowych, Ameryka pogrąży się w ciemności na dwa do trzech lat. Umożliwiłoby to reżimowi Bidena, działającemu w imieniu globalistycznej elity, wprowadzenie stanu wojennego i racjonowania pod pozorem tak zwanej odpowiedzialnej konsumpcji, która tak się składa, że jest tematem tegorocznego COP28 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Unia Europejska wypróbowała koncepcję redukcji popytu, podnosząc ceny energii o 500% w ciągu ostatnich 12 miesięcy, ale nie była w stanie zmniejszyć konsumpcji na tyle, by osiągnąć sadystyczne cele zerowe netto WEF. Kolejną koncepcją do wdrożenia jest więc ograniczenie podaży. W następstwie ataku na sieć energetyczną dostawy energii elektrycznej będą poważnie racjonowane przez lata, całkowicie zmieniając życie, jakie znamy w Ameryce.

Mają też kozła ofiarnego, który weźmie na siebie winę. Oczywiście obwinią konserwatystów i zwolenników teorii spiskowych. Media głównego nurtu już rozpoczęły wstępne programowanie. Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzega przed potencjalną eskalacją niepokojących taktyk ze strony prawicowych ekstremistów. Catherine Heritage ma więcej informacji na ten temat i dołącza do nas z Waszyngtonu. Catherine, rozumiemy, że sieć energetyczna może być celem? Dzień dobry.

Według raportu wywiadowczego uzyskanego przez CBS News, grupy te opracowały wiarygodne i konkretne plany ataku na sieć energetyczną od co najmniej 2020 roku jako sposób na zakłócenie funkcjonowania kraju i rządu. Raport ostrzega, że ekstremiści wyznający różne ideologie będą prawdopodobnie nadal planować i zachęcać do fizycznych ataków na sieci energetyczne, które obejmują ponad 6400 elektrowni i prawie pół miliona mil linii wysokiego napięcia.

Chociaż w biuletynie podkreślono, że ataki na małą skalę prawdopodobnie nie spowodują powszechnej utraty zasilania, mogą spowodować zakłócenia w infrastrukturze krytycznej, takiej jak szpitale i departamenty policji. Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego odnotował kilka wskaźników, w tym rozmowy online. Chociaż raport nie sugeruje bezpośredniego zagrożenia, Sekretarz Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzegł, że samotni wilcy i małe grupy ekstremistów są jednym z największych zagrożeń krajowych, ponieważ trudno je wykryć, zakłócić i szybko zmobilizować.

Czas pokaże, czy normalsi dadzą się nabrać na kłamstwa mediów głównego nurtu. Dzięki pracy mediów alternatywnych i ludzi takich jak ty, coraz więcej osób budzi się i odrzuca globalistyczną agendę. To krytyczny moment w historii i musimy kontynuować dobrą robotę.

Asystentka Klausa Schwaba, Yvonne Owarori, znana w kręgach Davos jako prorok, porównała rozległy atak cybernetyczny i sieciowy na Stany Zjednoczone do biblijnej opowieści o Arce Noego, kiedy wielka powódź pokryła całą powierzchnię Ziemi. Jednak zamiast dosłownej arki, która zabrała nas w bezpieczne miejsce, Owarori twierdzi, że globalna elita posiada technologiczną Arkę Noego, która uratuje specjalną mniejszość ulepszonych ludzi przed masowym wyginięciem.

Owarori dał nam wskazówkę, kto przetrwa atak WEF. Mniejszość, która podpisała się pod technokomunistyczną przyszłością WEF, ci, którzy podłączyli się do sieci, zaszczepieni i wzmocnieni, zniewoleni. Ludzie będą dosłownie częścią sieci. Wszystkie ciała, wszystkie mózgi będą połączone w sieć i nie będziesz w stanie przetrwać, jeśli zostaniesz od niej odłączony. Ponieważ twoje własne części ciała, twój własny układ odpornościowy, być może zależy od ciągłego połączenia z kolonią, z siecią. Jeśli brzmi to szalenie, musisz zrozumieć, z kim mamy do czynienia.

Klaus Schwab i jego kolesie działają w przekonaniu, że są dosłownie bogami. Nowe moce, które teraz zdobywamy, zwłaszcza moce biotechnologii i sztucznej inteligencji, naprawdę przekształcą nas w bogów. I nie mam tu na myśli jakiejś literackiej metafory, ale dosłowny sens. To, że ludzie zyskują boskie zdolności, zwłaszcza zdolność do tworzenia i projektowania życia. I tu pojawia się problem. Harari dokładnie wie, kto zginie w wielkim kryzysie wywołanym przez globalistyczne elity.

To jest wielki program depopulacji w akcji. Zobacz, jak lekceważąco odnosi się do nich jako homo sapiens. Nie każdy będzie w stanie się zmodernizować i nie każdy będzie miał dostęp do nowych algorytmów Big Data lub kontrolę nad nimi. Spośród 8 miliardów ludzi na świecie zdecydowana większość pozostanie zwykłymi homo sapiens i prawdopodobnie straci swoją wartość ekonomiczną, władzę polityczną i kontrolę nad swoim życiem. Prawdopodobnie będziemy świadkami skrajnie nierównego społeczeństwa, w którym bardzo mała elita, albo ulepszonych ludzi, albo tych ludzi, którzy są właścicielami głównych algorytmów, takich jak algorytm Google lub algorytm Facebooka.

Elita globalistów nie może przestać mówić o swoim spisku mającym na celu wyludnienie świata, a teraz stają się bardzo konkretni w swoich planach. 1% z 1% i ich sympatycy w biznesie i polityce wydają się być zgodni co do tego, że wielki reset to świetny pomysł, a fakt, że żaden zwykły człowiek nie podziela ich entuzjazmu, nie wydaje się im ani trochę przeszkadzać. Ale przyszłość nie należy do nich, a ludzie powoli, ale z pewnością budzą się do ich planu.

Udostępnij

SCHWAB – 'NOWYM 11 WRZEŚNIA BĘDZIE NISZCZĄCY SYSTEM ŚWIATOWY CYBER ATAK”

Globalna Świadomość27 września 202327 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ?Następny artykułOSIRIS-REX – NASA SPROWADZIŁA ”COŚ” DZIWNEGO NA ZIEMIĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SCHWAB – 'NOWYM 11 WRZEŚNIA BĘDZIE NISZCZĄCY SYSTEM ŚWIATOWY CYBER ATAK”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?