Świat jest inny

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA

Ludzie, którzy starają się robić wszystko dobrze, wszystko zgodnie z „medialnymi wytycznymi”, nie mogą nigdy zaznać spokoju, ponieważ są nieustannie oszukiwani. Wmawia się im, że taka a taka jest „normalność”, takie a takie są „normy”, i właśnie tego „oni” chcą, tego właśnie chce szatan, który posługuje się mediami „głównego rynsztoku”. Demony nie chcą abyś „wiedział”, one chcą twojego zamartwiania się o przyszłość i opracowują strategię przeciwko każdemu człowiekowi z osobna.

Szatan będzie dążył do tego abyś porzucił wszelkie przejawy zdroworozsądkowego myślenia, abyś de facto porzucił swój „umysł”. Szatan doskonale rozumie, że ostatecznie prawda i tak wychodzi na jaw, to też robi, co może aby na tyle „zdegradować” umiejętność logicznego myślenia u człowieka, by ten nie był w stanie dostrzec owej prawdy, gdy już „wypłynie”, ona na powierzchnię. Natomiast każdy kto dostrzeże prawdę, będzie określony jako „teoretyk spisku”.

Spójrzcie na prezenterów „głównego rynsztoku”, czy to telewizyjnego, radiowego czy prasowego. Oni widzą świat jako coś „komicznego”. Widzą świat jako jakąś chorą mieszankę „bólu i komedii”, oraz „przyjemności” i „intelektualnej schizofrenii”Otóż ta „komediowość” jest jednym z podstawowych „wektorów” kontroli umysłu człowieka (nie wielu jest na tyle przebudzonych, którzy potrafią być ponad tym systemem manipulacji).

Zatem ci „agenci” ogólnej „komediowości”, wprowadzają cię w przyjemny stan i skupiasz się na dowcipie, czy też wykpieniu takiego czy innego człowieka bądź wydarzenia a oni wówczas mogą niepostrzeżenie „wślizgnąć” się do twojego umysłu z licznymi „zniekształconymi informacjami”. Odbiorca natomiast kojarzy ten „syf” z „przyjemnością”„Oni” potrafią wykpić każdą prawdę, każdą tragedię, po prostu wszystko, nawet największe „świętości”A wszystko po to, abyś postrzegał życie jako coś „komediowego”.

Szatan rekrutuje by kusić, by uwodzić i „mówi”„po prostu kochaj mnie, rób, co chcesz, ale po prostu kochaj mnie a ja «pokocham» cię moją «miłością»”To całe dzisiejsze „pieprzenie” spod znaku „New Age”, ma na celu skłonienie ludzi do dysocjacji i nie różni nie niczym od upijania się alkoholem. Zatem „rób, co chcesz, a wszystko, co uczynisz uznaj za prawo”. Tak prezentuje się droga do anarchii i całkowitej „degrengolady”.

Ile razy słyszeliście w mediach „głównego ścieku” zdania typu: „ubieraj się tak”„myśl tak, a tak nie myśl”„mów w taki sposób, inny jest niedozwolony”„nie mów stanowczo, bo to działa na mnie negatywnie”„to jest mowa nienawiści”„to jest naruszenie zasad poprawności politycznej”„bądź tolerancyjny, aż do bólu” i tak dalej, i tak dalej. Co to za jakieś oderwanie od rzeczywistości? Ale o zgrozo! To się dzieje od lat. Ten proceder „wysadzania” naszego życia codziennego w „powietrze”, nie rozpoczął się przecież od dziś!

Jedyną prawdziwą rzeczą, jaką możemy spotkać w mediach jest data i czasami prognoza pogody. Wszystko inne podlega gradacji i wypaczeniu w zależności od stacji, właściciela i lobby, które kieruje danym medium. Prosty przykład manipulacji medialnej: wojna z Irakiem i rzekoma broń masowej zagłady, wojna w Afganistanie, nikt już nie wie, o co w tej wojnie chodzi? Wojna w Libii i lincz, na Kaddafim, a my dalej nie wiemy, o co tam chodziło? Wojna w Syrii, czy wiesz, o co tam chodzi?

Dosłownie nikt o niczym nie wie. Tak to zostało zamotane, że nikt już nie ma pojęcia, o co się te wszystkie wojny toczą. Dlaczego prowadzono wojnę w Wietnamie? Kto ją spowodował i dlaczego? Ściślej rzecz ujmując są osoby, które rzeczywiście wiedzą, jednak przytłaczająca większość nadal śpi i nie dostrzega faktów a fakty są takie, że niemal wszystkie wojny to stek kłamstw i oszustw. Czy wiesz jak nazywana jest telewizja przez filmowców? Nazywana jest: „skrzynką dla idiotów”.

Nie daj się zmanipulować współczesnemu światu, uodpornij swój umysł na indoktrynalne kłamstwa, nie jesteś produktem i wyrobem programów telewizyjnych, jesteś wolnym człowiekiem i o tę wolność każdego dnia, każdy powinien dbać. To twój czas a twoje działania robią różnicę, początkowo w twoim życiu, następnie połączone z działaniami innych ludzi mogą zmienić oblicze tej ziemi. Wszystko rozpoczyna się od pojedynczego źdźbła trawy.

Udostępnij

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA

Globalna Świadomość28 września 202328 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOSIRIS-REX – NASA SPROWADZIŁA ”COŚ” DZIWNEGO NA ZIEMIĘNastępny artykułPRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI ENERGI Z

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI ? CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?