Otwórz oczy

CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ 11 PAŹDZIERNIKA ?

CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ 11 PAŹDZIERNIKA ?

Na 4 (lub 11 października 2023 r.) FEMA w USA zaplanowała ogólnokrajowy test przekazywania obywatelom komunikatu ostrzegawczego dotyczącego działań w określonej hipotetycznej sytuacji awaryjnej. I choć takie testy są dość powszechne jak na dzisiejsze standardy, tym razem sygnał będzie transmitowany przez sieć 5G.

Jeżeli oczekiwane zdarzenie rzeczywiście nastąpi, testowanie nieco je załagodzi. Każdy będzie czekał, aż na jego telefonie pojawi się wiadomość o końcu świata i nie będzie się tak stresował, czy i kiedy nadejdzie. A jeśli wiadomość dotrze, wielu pomyśli, że to ćwiczenie, i nie będzie się tym przejmować. Jednak w tym roku są niuanse. 

Wręcz przeciwnie, wśród zwolenników teorii spiskowych panuje niepokój w związku z datą 10 kwietnia, gdyż w całej Rosji odbędą się szkolenia kadr obrony cywilnej.

Z komunikatu kanału wynika, że ​​szkolenie zaplanowano na 3 października. Legenda ćwiczeń głosi, że w Federacji Rosyjskiej wprowadzono stan wojenny, przeprowadzono powszechną mobilizację i zniszczono 70% mieszkań. W ćwiczeniach wezmą udział urzędnicy, od dowódców obrony cywilnej po szefów korporacji państwowych. Wyjaśniono, że po raz pierwszy takie ćwiczenia przeprowadza się jednego dnia dla wszystkich regionów.

Załączony do komunikatu kanału rzekomy rozkaz Rospotrebnadzoru stwierdza, że ​​szkolenie prowadzone jest w warunkach rosnącego zagrożenia konfliktami zbrojnymi z udziałem mocarstw nuklearnych. Źródło kanału dodało, że poprzednie legendy nie wspominały o mobilizacji, ale co do zasady „legendy są dostosowane do współczesnych realiów”.

Biorąc pod uwagę, że 3 i 4 października już niedaleko w kalendarzu, nowa inicjatywa edukacyjna Rosjan wygląda ze wszystkich stron trochę dziwnie. Wskazuje także na konflikty nuklearne, a data jest również zbliżona do amerykańskiej. 

Wydarzenie staje się szczególnie interesujące w świetle faktu, że zwolennicy teorii spiskowych odkryli, co następuje:

Uderzenie pioruna

Film „Powrót do przyszłości” to nie tylko arcydzieło amerykańskiego kina początku lat 80., ale także film pełen przepowiedni, z których oficjalnie spełniło się tylko około dwudziestu pięciu: 

Powrót do przyszłości: 5 przewidywań, które film sprawdził się na rok 2015

Istnieją także nieoficjalne przepowiednie, teorie spiskowe, głoszące, że wkrótce ludziom może zostać zaproponowane leczenie elektrowstrząsami i kajdany. 

Nie brakuje także podprogowych nawiązań do 11 września i bardzo ciekawego momentu – zegara, który wskazuje 10.04 w momencie, gdy bohaterowie filmu po raz kolejny postanowili zmienić świat.  

Powrót do przyszłości przewiduje 11 września

Możliwe, że to tylko zbieg okoliczności, jak myślą optymiści, lub zaszyfrowana wiadomość o globalnej gwieździe, jak twierdzą pesymiści. Jako realiści oba punkty widzenia traktujemy z równą uwagą i szacunkiem, bo okoliczności nas do tego skłaniają: słońce świeci, kosmici się poruszają, a sytuacja na Ukrainie wymyka się spod kontroli.

Dlatego też, jeśli źli kosmici zdecydują się zaaranżować apokalipsę zombie dla naszych dobrych współobywateli, będzie to nieoczekiwane dla wszystkich, a przesłanie FEMA w tej sprawie jest bardziej uspokajające niż stresujące. Ale nie wykluczamy całkowicie czegoś innego, co będzie miało miejsce w dniach 4–11 października i nie będzie to wcale wiadomość testowa, ale pewne globalne procesy.

Udostępnij

CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ 11 PAŹDZIERNIKA ?

Globalna Świadomość30 września 202330 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZEMILCZANE SPOTKANIE ELIT – ”ŚWIAT NIE WRÓCI JUŻ DO NORMALNOŚCI”Następny artykułYALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ 11 PAŹDZIERNIKA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?