Świat jest inny

OKULTYSTYCZNE URODZINY NAWIEKSZEJ SATANISTKI W BRANŻY – ZOBACZ JAK BAWIĄ SIĘ ELITY

OKULTYSTYCZNE URODZINY NAWIEKSZEJ SATANISTKI W BRANŻY – ZOBACZ JAK BAWIĄ SIĘ ELITY

Zainspirowana filmem „Oczy szeroko zamknięte” impreza urodzinowa Doja Cat zgromadziła takie gwiazdy jak Justin Bieber, Ariana Grande i Kendall Jenner, ubrane w bieliznę i maski. Oto spojrzenie na ten dziwaczny, symboliczny i rytualny romans.

W ciągu ostatnich lat Doja Cat stworzyła kilka hitowych piosenek, wystąpiła z kilkoma znanymi artystami i zdobyła kilka trofeów na rozdaniach nagród. Ta uwaga mediów pozwoliła jej wyróżnić się ze stada nieznanych raperów i stać się jedną z największych gwiazd w branży muzycznej. Sukces ten miał jednak swoją cenę.

Wraz ze wzrostem popularności Doja Cat, wszystko wokół niej przybrało dziwaczny obrót. Symbolika otaczająca jej twórczość stała się mroczniejsza, a jej posty w mediach społecznościowych sprawiały, że ludzie martwili się o jej stabilność psychiczną.

Krótko mówiąc: Doja Cat wydaje się podążać podobną ścieżką do Britney Spears – ostatecznego niewolnika branży.

Na wczesnych etapach swojej kariery Doja Cat miała standardowy wygląd „żeńskiej gwiazdy pop”.

W ostatnich miesiącach otaczające ją obrazy zmieniły się na nadużycia, kontrolę umysłu i poddanie się elicie.

W tej sesji zdjęciowej V Magazine „plastikowa” Doja jest przykuta i kontrolowana przez ośmiornicę (klasyczny symbol reprezentujący elitę). W ostatnich tygodniach Doja angażowała się w dziwne zachowania, które przypominają niesławne załamanie głowy Britney Spears z 2007 roku.

Na pokazie Balenciaga 2023 Doja miała rozjaśnione, ogolone włosy – klasyczny sposób identyfikacji niewolników MK (patrz Kanye West, kiedy został zwolniony z przymusowej hospitalizacji). Ponadto jej makijaż został celowo wykonany tak, aby wyglądał, jakby miała podbite oko i posiniaczoną wargę – nawiązanie do znęcania się nad niewolnikami przemysłowymi.

Krótko mówiąc, Doja Cat jest w pełnym trybie „branżowego niewolnika”. Fakt ten był w pełni widoczny na jej 27. urodzinach, które odbyły się 21 października.

Impreza urodzinowa, wyraźnie zainspirowana filmem Eyes Wide Shut (który opowiada o okultystycznych rytuałach magii seksualnej elity), była gwiazdorską imprezą, na której prawie każdy gość był certyfikowanym niewolnikiem branży. Przykład: Prawie wszyscy z nich byli w pewnym momencie prezentowani na tej stronie.

Oto spojrzenie na tę symboliczną imprezę.

Parada niewolników

Film Oczy szeroko zamknięte opowiada o okultystycznych rytuałach, które gromadzą bogatych i wpływowych ludzi z niewolnikami seksualnymi. Wielu gości na przyjęciu urodzinowym Doja Cat było przebranych za niewolników.

Przed imprezą kilku gości weszło na scenę, podczas gdy paparazzi robili zdjęcia. Było to zainscenizowane wydarzenie medialne, które było raczej cringy i żenujące dla wszystkich zaangażowanych.

Justin Bieber przez lata był niewolnikiem branży i często angażował się w dziwne, upokarzające sytuacje. Na imprezę przybył w masce i pelerynie.

Żona Biebera, Hailey, przybyła na imprezę w bieliźnie – odpowiednim stroju dla branżowego beta kociaka.

Raper Tyga nie nagrał hitowej a często jest częścią tych dziwnych hollywoodzkich wydarzeń towarzyskich. Być może ma to związek z faktem, że był w związku z 16-letnią Kylie Jenner, gdy miał 20 lat.

Artystki Normani, Justine Skye i Coi Leray postawiły na wygląd niewolnicy seksualnej. To jest to, co te nowe artystki muszą zrobić, aby zaistnieć w branży.

Doja Cat przybył na imprezę w masce Eyes Wide Shut i pelerynie. Następnie tort urodzinowy wyszedł z pojazdu i był paradowany przed kamerami. Przynajmniej można powiedzieć, że ten tort był symboliczny.

Na szczycie tortu symbol masonów: Kwadrat i kompas. Na dole klasyczny symbol reprezentujący Iluminatów: Wszechwidzące oko wewnątrz trójkąta.

Chociaż wydarzenie to można interpretować jako głupie przyjęcie urodzinowe o tematyce Iluminatów, przekształciło się ono w prawdziwy rytuał poddania / upokorzenia z udziałem Doja Cat. Ponieważ w rzeczywistości nic z tego nie jest żartem.

Rytuał uległości


Po imprezie serwisy plotkarskie natychmiast doniosły, że Doja Cat „przypadkowo” się obnażyła.

Czy ten „wypadek” został zainscenizowany? Prawdopodobnie. Czy to zwykły zbieg okoliczności, że kandydaci na masonów odsłaniają jedną pierś podczas rytuału inicjacji? Prawdopodobnie nie. Tort urodzinowy dosłownie miał na sobie masońskie symbole.

Zdjęcie kandydata na masona z odsłoniętą jedną piersią. Następnego dnia do sieci „wyciekło” kilka zdjęć Doja Cat pozującej półnago na imprezie. To również było prawdopodobnie zaplanowane.

Kilka osób opublikowało zdjęcia nagiej Doja Cat w mediach społecznościowych.

Fakt, że Doja była jedyną osobą obnażającą się na imprezie, jest wymowny. W tym wydarzeniu o tematyce elitarnej orgii była „główną dziwką”. W rytuale uległości i upokorzenia musiała obnażyć się przed tymi gośćmi, a za pośrednictwem mediów przed całym światem. Są to rodzaje poświęceń, które niewolnicy branżowi muszą podejmować, aby pozostać w łaskach swoich opiekunów.

Jeśli tego nie zrobią… mogą stać się częścią „Klubu 27”.

Udostępnij

OKULTYSTYCZNE URODZINY NAWIEKSZEJ SATANISTKI W BRANŻY – ZOBACZ JAK BAWIĄ SIĘ ELITY

Globalna Świadomość21 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZNAKI CZASÓW KOŃCA – WATYKAN OFICJALNIE BUDUJE IMPERIUM ANTYCHRYSTANastępny artykułAGENDA 2030 JUŻ W POLSCE – KRAKÓW I WARSZAWA TO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI ? CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OKULTYSTYCZNE URODZINY NAWIEKSZEJ SATANISTKI W BRANŻY – ZOBACZ JAK BAWIĄ SIĘ ELITY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?