Świat jest inny

KTO RZĄDZI TAJNYMI STOWARZYSZENIAMI KTÓRE RZĄDZĄ ŚWIATEM ?

KTO RZĄDZI TAJNYMI STOWARZYSZENIAMI KTÓRE RZĄDZĄ ŚWIATEM ?

Podczas gdy tajne stowarzyszenia pragnące rządzić światem toczą ostateczną bitwę między Gogiem i Magogiem, satanizm jest siłą zła stojącą za nieokiełznanym chaosem dziejącym się na całej planecie

Moim pierwotnym zamiarem było napisanie na temat tego, kto tak naprawdę jest naszym wrogiem i poruszenie kwestii takich jak „ Rosja jest…” , więc nałożyliśmy na nią sankcje (gospodarcze i inne), a mimo to ich gospodarka kwitnie jak nigdy dotąd.

Sankcje nałożone na ich produkcję energii, a mimo to sprzedają więcej gazu ziemnego i produktów naftowych niż kiedykolwiek wcześniej, krytykując ich za stale rosnące możliwości nuklearne, a mimo to sprzedajemy je i wprost oddajemy im nasz uran, a mimo to odkupujemy go od nich, wzbogacony dla naszych elektrowni, niszczymy niektóre rurociągi z ropą na północy, a mimo to pomogliśmy im w zainstalowaniu rurociągów na południu (pomyśl o Turcji itp.), „zniszczmy ich walutę”, choć rzeczywiście to nasza jest niszczona, ostro krytykujemy ich program kosmiczny, a mimo to kupujemy od nich trochę silników (rosyjski RD-180 jest w naszym rakiety nośne Atlas) do wyposażenia naszych rakiet kosmicznych w nowsze RD-181, które wciąż są dostarczane, i wiele innych tematów, które obalają rzeczywistość naszej wojny z Rosją.

Następnie mówimy, że jesteśmy w stanie wojny z Iranem i otrzymujemy te same rezultaty. Wiele miliardów w gotówce dla Iranu, skierowanie sprzętu wojskowego przez Afganistan, sankcje, które nie działają, ataki na ich pełnomocników w Libanie i Syrii, a jednocześnie finansowanie ich operacji, bezpośrednie wsparcie wielu ich operacji na kampusach naszych uczelni, w naszych ośrodkach doradczych , i tak dalej. Czy naprawdę jesteśmy z nimi w stanie wojny? Według agentów propagandy w mediach „informacyjnych” jesteśmy, ale nie w rzeczywistych obszarach pomocy wielu form.

Chaos; to określenie, które przychodzi mi na myśl, CHAOS ! I tak właśnie jest. Antifa nie ma blokady na ten termin i dziwię się, że nie użyła symbolu gwiazdy chaosu jako swojego logo. Na początku moje pierwotne intencje nieco się zmieniły, ale nadal chodzi o chaos i o to, kim naprawdę są nasi wrogowie, a Rosja i Iran nadal znajdują się na szczycie, wraz z Chinami i koncepcją reżimów totalitarnych, które one wszystkie reprezentują. Ale jest w tym wszystkim pewien zwrot, można powiedzieć, że w szeregach panuje chaos. Chaos jest również powszechny w satanizmie, który jest siłą stojącą za tym, co dzieje się teraz na tym świecie.

artykule na temat Sacred Geopolitics rzucamy okiem na ideę, według której światowi przywódcy polityczni i wojskowi mają obsesję na punkcie idei bitew w czasach ostatecznych. Nie, nie tylko wierzenia islamskie odwracają role szatana i Boga, ale robi to również wiele innych osób. Omówiliśmy już wcześniej, w jaki sposób islamskie idee głoszą, że zapoczątkowują czasy ostateczne, niszcząc Izrael, tak jak Bóg zapowiedział, że zrobią to siły szatana, ale przyłącza się do nich także wielu światowych przywódców. Rosja jest jednym z nich, ale jeszcze jeden może być (dla wielu z nas nie) niespodzianką. Dla wyjaśnienia pozwolę sobie krótko zacytować ten artykuł.

„ Podobne oczekiwania wyraził George W. Bush. W okresie poprzedzającym inwazję na Irak w 2003 r. Bush powiedział prezydentowi Francji Jacques’owi Chiracowi: „ Gog i Magog działają na Bliskim Wschodzie . W czymś, co brzmiało jak połączenie nauk New Age i ewangelii, nawoływał francuskiego przywódcę: „ Ta konfrontacja jest 'wolą boga’, który chce wykorzystać ten konflikt do wymazania wrogów swego ludu, zanim rozpocznie się nowy wiek ”. …. Chirac zastanawiał się, „jak ktoś może być tak powierzchowny i fanatyczny w swoich przekonaniach”. Mówi się także , że w tym samym roku Bush powiedział palestyńskiemu ministrowi spraw, że swoimi inwazjami na Irak i Afganistanpełnił 'boską misję’ i 'otrzymał rozkazy od samego boga’. ( Wessels. Tora, Ewangelia i Koran, s. 193 )

Tak, niech to za chwilę zapadnie w pamięć.Rosyjski filozof Aleksander Dugin (często pojawiał się w wiadomościach około 2 do 10 lat temu) w książce zatytułowanej Konspirologya stwierdził„ Zakon Eurazji przeciwko Zakonowi Atlantyku (Atlantydy). Wieczny Rzym przeciwko Wiecznej Kartagonie. Okultystyczna wojna punicka niewidzialnie trwająca przez tysiąclecia. Planetarny spisek Ziemi przeciwko morzu, Ziemi przeciwko wodzie, autorytaryzmowi i idei przeciwko demokracji i materii ”

Eurazja to większa Europa Wschodnia i Północna Azja, w zasadzie większy obszar lądowy, który kiedyś był ZSRR. Atlantyk odnosi się do narodów Europy Zachodniej sprzymierzonych ze Stanami Zjednoczonymi, zasadniczo do Anglii (wyspa) i Stanów Zjednoczonych (kontynent wyspiarski) opartych na wodzie. Eternal Rome and Cathargo nawiązuje do nacisków Katona Starszego na wojny punickie w rzymskim Senacie i oznacza zamiłowanie do wojny.

Odniesienie do okultyzmu daje dużą wskazówkę co do tego, jakie siły są w to zaangażowane, podczas gdy terminy Ziemia (ląd) i Woda (Morze) odnoszą się do większej Rosji (ląd zamknięty) w porównaniu z atlantycką koalicją Wielkiej Brytanii i Ameryki (pomyśl o NATO). Autorytaryzm i Idea wskazują, że oni wiedzą najlepiej i nie powinniśmy się kłócić, podczas gdy nasz pogląd na demokrację (powszechna zgoda rządzonych) jest w jakiś sposób drastycznie gorszy. Tak, jest to wezwanie do wojny przeciwko chrześcijańskiemu Zachodowi w całości. Można by pomyśleć, że skoro Putin twierdzi, że Rosyjska Cerkiew Prawosławna jest tak wielka, to musi być chrześcijaninem, ale jest to fałszywe twierdzenie.

Nie jest on prawdziwym chrześcijaninem w żadnym sensie; to wszystko pozory ze względu na władzę. I tak, fanatycy i okultyści wierzą, że jest to powtórka starożytnej Atlantydy (reprezentowanej przez ideę fenickiego/anglosaskiego wodnego świata) w porównaniu z północnym centrum białych narodów Szambali na kontynencie, które zrodziło rasę aryjsko – rosyjską . Zakon Eurazji i Zakon Atlantyzmu są w nieustannej wojnie, gdy Dugin naucza, że są przedstawicielami „ Bractwa Światła ”, podczas gdy Zachód jest królestwem złych magów, czyli „ Braci Cienia ”. Szambala kontra Atlantyda; Tradycyjny liberalny (wolność i wolność) handel/kapitał/rynki przeciwko dyktatorskiemu reżimowi i wirtualnemu niewolnictwu.

Wszystko to zostało omówione w książce Dugina „ Podstawy geopolityki: geopolityczna przyszłość Rosji”, a Wład Putin przestrzega tej doktryny co do joty i dlatego tak wielu (szczególnie w Rosji) uważa Dugina za duchowego i doktrynalnego mistrza Putina. Al-Dżazira nazywa Dugina Mózgiem Putina , a New York Times nazywa go Filozofem Putina. Wzywa do czegoś, co jest równoznaczne z nową imperialną Rosją zgodnie z ideami eurazjatyzmu, wykorzystując swoją ultranacjonalistyczną wizję przeciwko „dekadenckiemu” Zachodowi.

Możemy na to patrzeć jak na nasze Dobro w porównaniu ze złem, ale to jest zbyt surowe; zło w naszych różnych tajnych stowarzyszeniach, które chcą rządzić światem, z łatwością dorównuje jakiemukolwiek złu w systemach komunistycznych, które reprezentują, podczas gdy oni uczestniczą w tych samych instytucjach tajnego zła, aby sami rządzić światem. Stwarza to konflikt, który może być; nie, w ostatecznym rozrachunku dokona zniszczenia ziemi. Ciekawy, krótki (8,5-minutowy) film przedstawiający podstawy tego zagadnienia można zobaczyć w pierwszym filmie poniżej. Nieco dłuższy, trwający 26 minut, drugi film poniżej w skrócie omawia koncepcję eurazjatyzmu i cele tej koncepcji.

W tej książce znajdują się także jego wizje przyszłości, rzeczy, które Rosja musi zrobić. Na przykład trwająca obecnie aneksja Ukrainy, inwazja na Gruzję, która miała miejsce w 2008 r., aneksja Krymu w 2014 r., jego pomysły na kontrolę nad Turcją, która również jest w toku oraz kontrolę nad Armenią i jej powiązaniami z Teheranem . Cofnij się nieco i spójrz ponownie na te obszary. Rosja, Turcja i otaczające je obszary stanowią Gog w wielu tłumaczeniach, podczas gdy Teheran reprezentuje Persję, tworząc ogromną część koalicji Gog/Magog, która będzie próbowała raz na zawsze zniszczyć Izrael.

To prawda, że musimy dodać do tej mieszanki północne wybrzeża Afryki i kilka innych krajów, ale ostateczne siły bojowe ustawiają się tuż przed naszym „tak”. Chociaż Chiny nie są wymienione szczegółowo, z wyjątkiem tego, że nie ma ich na liście narodów Szambali sporządzonej przez Dugina, ale nie pomijaj ich zaangażowania, ponieważ wydaje się, że obecnie jest to w dużym stopniu zaangażowane. Jest jeszcze trochę czasu i wiele okoliczności i warunków, które należy spełnić przed ostatecznymi wojnami, ale sytuacja szybko się wyrównuje, a Rosja odgrywa swoją rolę.

To może być dobry moment, żeby uporządkować kilka spraw. Ludzie na całym świecie pod wpływem piękna Bożego stworzenia są cudowni. To prawda, że istnieje wiele różnic kulturowych i tym podobnych, ale wszyscy jesteśmy (stworzeniami) Bożymi. Miliardy… ludzi na całym świecie mogą zostać zniszczone w nadchodzących wojnach… żydzi też są (Tory) dobrymi ludźmi, chociaż ich religia (a właściwie także siła polityczna -Faryzeusze) jest tą, która zabiłała ich i (niszczy wiarę w) naszego Boga. Judaizm polityczny jest obecnie czystym złem (Talmud – odrzucają prawdziwego Boga), podczas gdy w swojej pierwotnej formie za czasów króla Dawida tak nie było; Bóg stworzył go pod ręką Mojżesza, aby reprezentował swój lud, z którego miał pochodzić Jego Jednorodzony Syn.

To przez nich przeszły zapisy o stworzeniu, oczyszczeniu ziemi przez potop, prorokach historii, naszych pismach świętych, w tym o tym, co jest dla mnie najcenniejsze, czyli Nowym Testamentem . Ale zło tkwi w przywództwie Żydów. Przekręcając Prawo dla własnych korzyści materialnych, niszcząc jednocześnie pokój i prawdy, które ono pierwotnie zawierało, oraz przez niezliczoną ilość drobnych rzeczy, które według samego Chrystusa niszczą znaczenie Prawa, tak jak robi to wiele, a nawet większość współczesnych sekt chrześcijańskich dzisiaj, ale czy wszyscy mają nienawidzieć chrześcijan z powodu zła niektórych – ich przywódców? 

Prawo, które mówiło o przyjściu Chrystusa i Jezusa z Nazaretu, jest spełnieniem, które oni odrzucają. To jest ich zło, które zostanie zniszczone, kiedy zrozumieją i i utwierdzi nieliczne resztki tego ludu w Ewangelii Chrystusa. Nie wszystko złe pochodzi od tak zwanych” Żydów” (ani też nie wszystko jest nazywane Żydami z plemienia Judy), a koalicje tworzące się w celu ich unicestwienia są tak samo złe jak faryzeusze, łącznie z irracjonalną nienawiścią do Żydów.

Żydzi sprzeciwiają się wojnie Izraela z Palestyńczykami

Cytując z The Strategy Bridge na temat przyszłych wizji Dugina, stwierdzamy, że jego „ strategiczna wizja obejmuje cały świat; jest ambitna i cuchnie eschatologicznymi fantazjami. Istnieje jednak kilka punktów, które można uznać za krótkoterminowe obawy mocarstw zachodnich. Podstawy jego wielkiej strategii….Według Dugina podstawą jego wielkiej strategii są trzy osie: oś Moskwa–Berlin, oś Moskwa–Tokio i oś Moskwa–Teheran. Oś Moskwa-Berlin koncentruje się na oddzieleniu w Europie państw byłego Związku Radzieckiego od atlantystów, a konkretnie na oderwaniu ich od Unii Europejskiej i NATO.

Oś Moskwa-Tokio dąży do walki z Chinami. Oś Moskwa-Teheran ma na celu wywarcie wpływu na świat islamski . Jednocześnie nie lekceważ współpracy Libii z Rosją, ponieważ wielu najemników Grupy Wagnera to w rzeczywistości Libijczycy. Koalicja Gog rzeczywiście się formuje. Dugin jest bardzo zaangażowany w działalność rosyjskiej armii, ponieważ uczy on jego dzieł w swoich szkołach wojskowych. Nie należy również zapominać o jego wielkim wpływie na Putina.

Stanford Politics 6 lat temu stwierdziło, że „ eurazjatyzm stanowi ideologiczną podstawę polityki zagranicznej Putina ” i że „ oprócz swojej działalności na Ukrainie, w Iranie i Turcji,Rosja staje się coraz potężniejszą siłą politycznąw Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych ”. Jest to teraz jeszcze bardziej oczywiste niż kiedykolwiek i jak zauważyliśmy na początku tego artykułu, „ pierwotnym zamiarem było napisanie na temat tego,kto tak naprawdę jest naszym wrogiemi poruszenie kwestii takich jak „Rosja jest ” i myślę, że odpowiedzieliśmy na to pytanie całkiem nieźle jak na tak krótką kolumnę. W tej rubryce nie ma nic naprawdę nowego, więc starałem się pogrupować rzeczy, aby miały większy sens i pogłębiły nasze zrozumienie tego, w co się wpakowaliśmy.

A kiedy zbliżamy się do faktycznej wojny domowej w tym niegdyś wielkim narodzie, chciałbym również zacytować ten fragment, który dotyczy tak zwanej alternatywnej prawicy i jej niszczycielskich sił na tym narodzie. „ W Stanach Zjednoczonychalternatywna prawica białych nacjonalistówrównieżma powiązania z Rosją. Lider skrajnej prawicy Richard Spencer jest żonaty z Niną Kouprianową, Rosjanką, która jest tłumaczką dzieł Dugina na język angielski. Ostatecznie Dugin stara się wyeksportowaćtożsamość, czy to kulturową, rasową, religijną czy narodową, poza granice Rosji do Europy i Ameryki Północnej.

Nic dziwnego, że alternatywna prawica, która promuje ustanowienie etno-państwa wyłącznie dla białych, zostaje ośmielona tożsamościowym przesłaniem Dugina . Co więcej, widoczne ożywienie alternatywnej prawicy przez Rosję stanowi poważny problem tutaj, w Stanach Zjednoczonych.W miarę jak etniczny trybalizm, który uosabia alt-prawica, staje się coraz bardziej powszechny w naszym kraju, rozerwie kruchą jedność, która umożliwia realizację idei Ameryki ”. Obecne wojny rasowe oraz ataki i nienawiść do BIAŁYCH to tylko jeden z aspektów rozdzierania tego narodu. Jeśli uważasz, że sytuacja się pogarsza, poczekaj, aż wojny antychrześcijańskie nabiorą tempa.

Widzimy, że ta strategia sprawdza się już od jakiegoś czasu i spowodowała głębokie zgnilizny w naszym społeczeństwie, w którym Kenijczyk kieruje Białym Domem zdalnie. Lewica zła (w tym Alt-Prawica, która jest obecnie główną frakcją jastrzębi wojennych) robi wszystko, co w jej mocy, aby wepchnąć nas w wojnę nuklearną z Rosją, o czym także wydaje się, że im się podoba. Niech Bóg zlituje się nad nami wszystkimi. Boże błogosław

Kto rządzi tajnymi stowarzyszeniami, które rządzą naszym światem?

Kanadyjski dziennikarz, wykładowca i historyk Matthew Ehret dołącza do Setha Holehouse’a, aby przedstawić nam wzmacniającą perspektywę historyczną na dość szaloną przepaść, w której się dzisiaj znajdujemy.. Europejskie rodziny arystokratyczne znane jako Czarna Szlachta (masoneria, iluminaci …) kontrolują… rządy świata, ich siły zbrojne i agencje wywiadowcze; korporacje, mafia chazarska i wszystkie główne gangi przestępcze i kartele narkotykowe, które obecnie przejęły południową granicę Stanów Zjednoczonych, aspekty wielu lokalnych rządów stanowych i agencji federalnych.Czarna Szlachta jest fundamentem globalnego syndykatu przestępczego kontrolującego tę planetę.Te same linie infiltrują, budują, doją, niszczą i prowadzą wojnę z Ameryką od pierwszego dnia.

Matt mówi o rewolucji we Francji? Mówi, że sprawy potoczyły się dynamicznie w ciągu zaledwie kilku miesięcy 1789 roku, wszystkie kluczowe postacie, które odegrały rolę w powodzeniu rewolucji, siedziały w więzieniu lub zostały ścięte. Wydarzyło się coś, co zmieniło rewolucję francuską w jakobińską rzeź pod rządami tłumu, podczas której wszystkich naukowców nazwano „elitarami” i obcięto im głowy. Po 5 latach wojny domowej zginęło tak wiele tysięcy ludzi, że każdy, kto miał kwalifikacje, nie żył, a próżnię trzeba było czymś wypełnić – a tym czymś był Napoleon, finansowany przez Rothschildów, czyli bankierów z City of London. Napoleon przystąpił do prowadzenia wojny w Europie przez 23 lata, wmawiając ludziom jakąkolwiek koncepcję „republiki”, powodując, że tęsknili za jakąkolwiek stabilizacją – co doprowadziło do przywrócenia monarchii Burbonów – i przywrócenia oligarchicznego , model autokratyczny. „Problem – reakcja – rozwiązanie”, jak zwykł mawiać David Icke.

Moim zdaniem Burbonowie są prawdopodobnie najważniejszymi drapieżnikami Czarnej Szlachty. Potem nastąpiły masowe represje w całej Europie wraz z dekretami karlowarskimi , na mocy których sztuka i literatura zostały ocenzurowane i zakazane jako „powstańcze”, a wszyscy miłujący wolność, pracowici Niemcy i inni Europejczycy wyjechali do Ameryki, na korzyść tej ostatniej , znacznie przyczyniając się do budowy infrastruktury młodego narodu. Kombinat oligarchiczny telegrafuje swoją działalność w znanych nam instytucjach, takich jak Światowe Forum Ekonomiczne, Grupa Bilderberger, Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych (aka Chatham House) itp.

Matt zauważa: „Henry Kissinger, gdy w latach pięćdziesiątych XX wieku wprowadzano go do Grupy Bilderberger, był już uczniem Williama Yandella Elliotta , stypendysty / kontrolera Rhodesa , który kierował operacją Chatham House-of-Harvard w USA .” Wyjaśnia, jak uczeni Rhodesa poddawani są praniu mózgu w Oksfordzie i wysyłani z powrotem do różnych części świata, aby pracowali na rzecz Jednego Rządu Światowego – co w rzeczywistości oznacza przywrócenie Imperium Brytyjskiego – i podważali takie rzeczy, jak rewolucja amerykańska lub jakiekolwiek inne państwo narodowe pragnie sprawować swą suwerenność.

Kontynuuje: „Więc tak w pewnym sensie działał system stypendiów Rhodesa w ciągu ostatniego stulecia, a mentorem Kissingera był jeden z tych agentów wysokiego szczebla, którzy szkolili Zbigniewa Brzezińskiego, Pierre’a Elliotta Trudeau i Samuela P. Huntingtona. „Tak więc Kissinger, pierwszą tezą, którą pisze, która staje się jego wejściem do wyższych klubów, jest jego ocena Kongresu Wiedeńskiego z 1815 roku , który, jak wskazuje, jest szczytem cywilizacji ludzkiej, do zorganizowania obecnego powinniśmy dążyć dążenie do Nowego Porządku Świata w latach pięćdziesiątych, kiedy to pisze, jest wzorem do naśladowania dla Kongresu Wiedeńskiego.

„Więc wiele osób nie zdaje sobie sprawy ze znaczenia tego ciężaru, ponieważ to definiuje wszystko, co będzie robił przez następne 70 lat jego nadmiernie produktywnego, złego życia. „Tak naprawdę to właśnie ten pomysł – i on przez to przechodzi – sprawił, że Castlereagh-Metternich, oligarchiczne naczelne dowództwo, udało im się stworzyć system maksymalnego zastoju, żadnych zmian, maksymalnej kontroli – przynajmniej przez pewien okres – nad elitarna klasa panów, która ma panować nad większą klasą rodzin niewolników w ramach systemu względnego porozumienia w sprawie trzymania populacji – i myśli – w klatce.

„A więc to jest reorganizacja, którą przeprowadzał pod przewodnictwem ludzi takich jak David Rockefeller, Nelson Rockefeller, którzy ściągnęli go do Komisji Rockefellera w 1956 r., która opublikowała Raport Rockefellera, który wciąż jest tajny, ale mamy pewne oczyszczone publiczne streszczenia, które zawierają został wydany, zasadniczo przechodząc przez temat: „Jak Ameryka zostanie przekształcona w Nowy Porządek Świata lub odegra w nim rolę, co znowu Nelson Rockefeller, David Henry Luce, wielki faszysta z Time Magazine ”. Wszyscy są częścią tej komisji. Laurence Rockefeller to kluczowa postać, a Kissinger to jeden z jego pierwszych występów.

„I o to właśnie chodzi: zawsze gramy lewą kontra prawą; Jakobini kontra Girondais… oni po prostu oszukują siebie nawzajem tymi technikami kondycji ludzkiej.

„Dzięki temu można lepiej dotrzeć do tego, co kryje się za Bliskim Wschodem, do wszystkich problemów Bliskiego Wschodu, począwszy od lat 90. XIX wieku, kiedy brytyjskie naczelne dowództwo zaczęło wystawiać na pokaz wielu zagorzałych antysemickich faszystów, podobnie jak lord Balfour, który gardził Żydami, wszyscy wdrażali projekt mający na celu przekonanie Żydów, aby wszyscy zamieszkali na pustyni w bardzo niestabilnej, kontrolowanej strefie.

„Lord Balfour, Lloyd George, lord Chamberlain, lord Milner – kontroler Okrągłego Stołu, współautor Porozumień Balfoura, wszyscy oni są antysemitami, którzy gardzą Żydami, chcą oczyścić świat z Żydów – z wyjątkiem „dobrych” Żydów, którzy lepiej przystosowują się do typu oligarchicznego trybu kulturowego, jaki chcą stworzyć – i współpracują z pewnymi ludźmi, takimi jak Walter Rothschild, który jest pożytecznym workiem pieniędzy – ale nigdy nie mieszka w Izraelu.

Nigdy. Nigdy! „Kupił tam ziemię, żeby pomóc innym Żydom z niższych szczebli tam przejść, ale nigdy tam nie mieszkał. Żaden Rothschild nie mieszkał w Izraelu! Bo to nigdy nie miało być coś, co będzie stabilnym obszarem. „To zostało zaprojektowane – idziesz do regionu, a następnie tworzysz geopolityczną strefę chaosu, wokół której znajdują się główne państwa cywilizacyjne świata; Azja, Afryka, Rosja, Eurazja, Azja Środkowa, Europa – wszystko to krzyżuje się w tej małej strefie u wybrzeży Morza Śródziemnego. To zwrot geopolityczny… tak to widzą.

„Moim zdaniem istnieje materialny element oligarchii, który rzeczywiście jest powiązany przede wszystkim ze
starymi rodzinami Europy, takimi jak stara szlachta. „Niektórzy z nich są monarchami, inni po prostu należą do panów i różnych rodzin szlacheckich Włoch, zwłaszcza niektórzy z nich, jak rodzina Orsini, mogą prześledzić swój rodowód aż do cesarza Klaudiusza; , czołowych członków rzymskiego Senatu – Cesarstwa Rzymskiego – ma bezpośrednią ciągłość wiodących rodzin, które są spadkobiercami tak zwanych „rodzinnych fondi”, czyli trustów rodzinnych, które podtrzymują i wielopokoleniowe tradycje wśród tych klas rządzących – co jest niefortunne, ponieważ moim zdaniem wiele z tych dzieci jest wielokrotnie maltretowanych i wychowywanych tak, aby złamały coś ludzkiego, aby zostać menedżerami systemu, w którym się urodziły.

To trochę chore…
„Opracowali pewne niezbędne sztuki infiltracji i wypaczania czegokolwiek – czy to chrześcijaństwa , muzułmanina, żyda – wszystkiego, co jest instytucją, religijną czy polityczną. Mają pewne techniki, o których już wspomniałem , które zostaną zastosowane do przekształcenia go w jego przeciwieństwo lub wydobycia najgorszych elementów czegokolwiek, zniszczenia go od wewnątrz – lub po prostu użycia go przez pewien czas, zanim zniszczą go dla własnej korzyści.

Udostępnij

KTO RZĄDZI TAJNYMI STOWARZYSZENIAMI KTÓRE RZĄDZĄ ŚWIATEM ?

Globalna Świadomość22 listopada 202322 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGLOBALNA INFRASTRUKTURA CYFROWA JUŻ DZIAŁA – AUSTRALIA EKSPERYMENTEM DLA CBDC, ZAKAZ GOTÓWKI I PASZPORT CYFROWYNastępny artykułTAJNY DOKUMENT ONZ –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KTO RZĄDZI TAJNYMI STOWARZYSZENIAMI KTÓRE RZĄDZĄ ŚWIATEM ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?