Otwórz oczy

2024 – CO PRZYNIESIE ROK ”ZABÓJCY SMOKÓW”

2024 – CO PRZYNIESIE ROK ”ZABÓJCY SMOKÓW”

Istnieją tajne pisma, których znajomość ujawniana jest tylko wybranym osobom. Istnieją również przepowiednie oparte na tych tajnych pismach, które mają bardzo wysoki procent spełnienia. Co nas czeka? Jakie „niespodzianki” może przynieść ten trudny nadchodzący rok przestępny?

Lata przestępne słyną z katastrof i wielkich poświęceń, dlatego ludzie zawsze podchodzą do nich z ostrożnością. Już choćby z tego powodu rok 2024 nie będzie łatwy – budzi lęki i obawy. Istnieją jednak przekonania, że ​​rok następujący po roku przestępnym zabiera jeszcze więcej istnień ludzkich.

Rok Vishapa i Zabójców Smoków

Świat posługuje się nowoczesnym kalendarzem, który liczony jest od daty Narodzenia Chrystusa. Ale istnieje kalendarz (kalendarz bizantyjski to kalendarz księżycowo-słoneczny) od stworzenia Świata, a następny rok to 7533. Według tajnego pisma ma on liczbę 18 i nie mówimy tu o numerologii.

18 to liczba sprzeczności i próżności. To rok szarego Vishapa – najstarszego stworzenia podobnego do smoka.

Szarość to nie kolor, ale równowaga między dobrem a złem, między czernią a bielą. W Biblii jest to bestia strzegąca Otchłani. Według starożytnej mitologii ormiańskiej bóg wojny Vahagn walczył z Vishapem o swoją ukochaną. W chrześcijaństwie wyczyn ten przypisuje się św. Jerzemu Zwycięskiemu.

Vishap w chrześcijaństwie zaczął oznaczać mroczną siłę, ale w różnych eposach i legendach Vishap często pomaga bohaterowi, podziwiając jego odwagę i odwagę. Ponadto Smok Vishap często pojawia się w postaci strażnika skarbów i wiedzy.

To królewskie stworzenie zrodzone z miłości Słońca i Morza, jest pośrednikiem między człowiekiem a bogami. Jedną z jego dziwactw jest to, że lubi, gdy się z nim walczy i faworyzuje Zabójców Smoków. A jeśli bohater jest odważny, zaczyna się z nim zaprzyjaźniać. Dlatego rok Vishapa będzie sprzyjający tylko ludziom próżnym i silnym, tym, którzy pragną więcej.

To także rok Zabójców Smoków, rok bohaterów. W pewnym stopniu są to dzieci Vishapa, posiadają jego siłę, mądrość i próżność. Między innymi otwarta jest dla nich wizja świata. Wewnętrzny głos prowadzi ich naprzód i znajdują coś, czego nie mają inni.

Smok się budzi

Vishap jest sprawiedliwy. Ukarze każdego, kto przez przebiegłość lub agresję zdobył cudzą własność. Dotyczy to nie tylko finansów, ale także terytoriów. 

Miłość do matki, dzieci, wiedzy, sprawiedliwości, ochrony doprowadzi osobę lub osoby do wielkich rezultatów. W tym roku zostanie wyłoniony nowy światowy lider.

Ten rok będzie pomyślny dla tych, którzy mają coś wspólnego ze Smokiem i uwiecznili go w swojej epopei. To będzie rok ich powstania.

Morza Północne przygotowują dla nas niezwykłą niespodziankę. W 2024 roku odkryte zostaną nowe pola i odkryty zostanie pewien kamień, który z biegiem czasu stanie się droższy od diamentu.

Vishap jest strażnikiem światów, stoi pomiędzy światem umarłych i żywych. A w 2024 roku zacierają się granice między światem żywych i umarłych. Coraz częściej ludzie będą śnić o zmarłych bliskich – doradzą lub zasugerują coś.

Czeka na nas ogromna liczba dziwnych zjawisk niebieskich, takich jak słupy światła lub zorza polarna na tych szerokościach geograficznych, gdzie coś takiego nigdy się nie zdarzało. To będzie rok trzęsień ziemi i aktywności wulkanów – Smok się budzi, zaczyna otrząsać się z negatywności i brudu. W 2024 roku obudzi się pięć wulkanów.

Trzęsienia ziemi spowodują wylanie mórz i rzek z brzegów. W niektórych krajach powinniśmy spodziewać się niezwykłych upałów; na północy i na biegunach nastąpi szybkie topnienie lodowców.

To rok podpaleń – pożarów wywołanych przez człowieka. Nie zapominajcie, że Smok jest stworzeniem ziejącym ogniem, więc będzie dużo ognia.

Problemy globalne

Rok 2024 to rok państw, które chcą się rozwijać i zrobić wszystko, aby uniezależnić się od innych. Smok jest dla nich korzystny. To rok siedzącego trybu życia. Ale nomadzi będą mieli trudności. W ich liczbie są także Żydzi, którzy z woli losu rozproszeni są po całym świecie. Nie mają ziemi, nie są z nią związani korzeniami, więc będą mieli mnóstwo problemów.

Rok 2024 to rok wzrostu pamięci historycznej. Musimy wrócić do naszych korzeni, a każdy, kto będzie trzymał się swojej ziemi, swoich korzeni, swojego domu i swojej historii, zwycięży.

Istnieje powiązanie z mitami o smokach, o walce Dobra ze Złem, tak było na Ziemi od zawsze, istnieją pewne cykle, temu nie można zaprzeczyć i każdy postrzega protesty ludności przeciwko polityce jako cel zniszczenia ich własnego społeczeństwa. gospodarka.

Jeden z istniejących sojuszy międzynarodowych upadnie i zacznie się tworzyć inny. Niektóre kraje europejskie podejmą próbę oderwania się od istniejącej unii z chęcią opuszczenia jej i zaprzestania uczestnictwa w jej miejscu pobytu.

Watykan czeka bardzo duży skandal. Kolos na glinianych filarach zachwieje się i będzie gotowy upaść.

Znów narzucą światu agendę 2020. Nowa choroba uderzy głównie w Europę, w USA praktycznie nie dotrze, chociaż będą próby jej wprowadzenia.

Coś eksploduje w powietrzu i nastąpi wielkie objawienie – ludzie zrozumieją, że rządzący zatruli cały świat.

To bardzo korzystny czas dla Chin. Japonia może tracić grunt pod nogami, zamieniając się w zwykłe państwo. Mongolia zacznie dawać oznaki życia – w jakiś sposób się wyróżni i zaskoczy cały świat.

Na Bliskim Wschodzie rozpoczyna się prawdziwy Armagedon. Wszystko obróci się przeciwko tym, którzy rozpoczęli konflikt zbrojny. Masowy exodus ludności. Wiele ofiar. Ogień. Całe miasta spłoną.

Poważne problemy zaczynają się od dynastii królewskich, co może doprowadzić do upadku monarchii. Zaczną się skandale. W Arabii Saudyjskiej odbędzie się cały proces; niektórzy książęta z dynastii zostaną aresztowani. Niepokoje społeczne będą coraz częstsze na całym świecie, ale w państwach monarchicznych pojawi się pragnienie zasadniczych zmian i rewolucji.

Wielu ezoteryków twierdzi, że rok 2024 nie będzie łatwy. To rok hałasu, katastrof, skandali, klęsk żywiołowych. A łatwiej jest je przetrwać tym, którzy są odważni, odważni i próżni, którzy wyznaczają sobie cele i je realizują, ale nie byle jakim sposobem, ale otwarcie i szczerze.

Udostępnij

2024 – CO PRZYNIESIE ROK ”ZABÓJCY SMOKÓW”

Globalna Świadomość28 grudnia 202328 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDZIEŁO MROCZNEGO GENIUSZU – CO JESZCZE USZKADZAJĄ NOWE WERSJE PREPARATÓW ?Następny artykułWRÓG U BRAM I TAJEMNICZY OBIEKT NA TERENIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 2024 – CO PRZYNIESIE ROK ”ZABÓJCY SMOKÓW”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?