Skok w króliczą norę

BYŁA AKTORKA FILMÓW DLA DOROSŁYCH WYZNAJE PRAWDĘ O HOLLYWOOD

BYŁA AKTORKA FILMÓW DLA DOROSŁYCH WYZNAJE PRAWDĘ O HOLLYWOOD

Świat jest kontrolowany przez elitarnych pedofilów, którzy „poświęcają i torturują dzieci” dla sportu, według byłej gwiazdy dla dorosłych Jenny Jameson, która twierdzi, że Hollywood milczy na temat handlu seksualnego dziećmi, ponieważ „nie tylko biorą w nim udział, ale także kryją wielkich graczy”.

Według Jameson, hollywoodzki przemysł rozrywkowy jest kontrolowany przez pedofilów, z których wielu sprawia, że Jeffrey Epstein „wygląda jak amator” i angażuje się w rytualne składanie ofiar z dzieci i torturowanie ich.

„Jeśli myślisz, że Epstein jest w jakiś sposób wyjątkowy, to niestety się mylisz… jest WIELU Epsteinów, którzy sprawiają, że wygląda on jak amator. Zabawy w polowanie na dzieci, składanie ofiar, torturowanie dzieci w wieku nawet 2 lat” – powiedział Jameson.

„Przykład tego, co widziałem”, powiedział Jameson. „Kobieta miała naszywkę ze skóry ze znakiem, przyszytą do jej futra… powiedziała, że pochodzi od 8-letniego chłopca. Powiedziałem o tym policjantom poza imprezą, a oni się śmiali”.

Jameson coraz głośniej mówiła o szerzącej się pedofilii i wykorzystywaniu dzieci wśród elit i w branży rozrywkowej, odkąd stała się gwiazdą i została nazwana najsłynniejszą na świecie wykonawczynią filmów dla dorosłych i „Królową porno”.

Jednak w 2008 roku po cichu odeszła po osiągnięciu szczytu, a teraz rozumie, że jej obowiązkiem jest ostrzeganie innych o prawdziwej naturze przemysłu rozrywkowego.

Jenna nie jest jedynym byłym informatorem, który ujawnia przestępstwa światowej elitarnej siatki pedofilskiej.

Pedofilia jest zakorzeniona w „ wyższych sferach ” na całym świecie i istnieją „ dowody ” na to, że elitarni pedofile handlują dziećmi w celach seksualnych dla swojej obłąkanej przyjemności, mówi współzałożyciel Wikipedii Larry Sanger, który nawoływał świat, aby obudził się w „ strasznej rzeczywistości” .”

Pedofilia jest zakorzeniona w „wyższych sferach” na całym świecie i istnieją „dowody” na to, że elitarni pedofile handlują dziećmi w celach seksualnych dla swojej obłąkanej przyjemności, mówi współzałożyciel Wikipedii Larry Sanger, który nawoływał świat do przebudzenia się i ujrzenia „strasznej rzeczywistości” .”
Pedofilia jest zakorzeniona w „wyższych społeczeństwach” na całym świecie , twierdzi współzałożyciel Wikipedii Larry Sanger

Zdaniem  Larry’ego Sangera , zjawisko pedofilii elit jest systematyczne.

Wielu sławnych Ludzi wie o handlu dziećmi w celach seksualnych  ”, po czym dodał, że „ niektórzy biorą w tym udział, a… media i sądy to tuszują”. ” 

Sanger, który jest współzałożycielem  Wikipedii , ukuł jej nazwę i napisał większość jej pierwotnej polityki zarządzania, zwrócił teraz swoją ogromną uwagę na plagę elitarnej pedofilii, mówiąc: „ To nie jest żart, to prawda. ” 

Sanger  stworzył  obszerny wątek na ten temat na Twitterze, łącząc różnych powszechnie znanych sprawców z mniej znanymi, choć nie mniej niepokojącymi demaskacjami i zatajeniami z najnowszej historii, próbując obudzić masy na to, co opisuje jako „ Rzeczywistość i horror ” handlu dziećmi w celach seksualnych przez elity.

„ Niestety to się zdarza… i to ciągle… i to”.

Udostępnij

BYŁA AKTORKA FILMÓW DLA DOROSŁYCH WYZNAJE PRAWDĘ O HOLLYWOOD

Globalna Świadomość30 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBILL GATES OBIECUJE WPOMPOWAĆ mRNA DO ŻYWNOŚCI NA CAŁYM ŚWIECIENastępny artykuł2024 ”ROK SMOKA” CO PLANUJĄ CHNY DLA ŚWIATA W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BYŁA AKTORKA FILMÓW DLA DOROSŁYCH WYZNAJE PRAWDĘ O HOLLYWOOD
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?