AGENDA 2030

BILL GATES OBIECUJE WPOMPOWAĆ mRNA DO ŻYWNOŚCI NA CAŁYM ŚWIECIE

BILL GATES OBIECUJE WPOMPOWAĆ mRNA DO ŻYWNOŚCI NA CAŁYM ŚWIECIE

Ponieważ globalistycznej elicie coraz trudniej jest przekonać ludzkość do poddania się Covidowi i niekończącym się dopalaczom, muszą oni znaleźć nowe, przebiegłe sposoby, aby wymusić na nas swoje ciosy.
Raportowanie o globalistycznej elicie to praca na pełny etat, ponieważ, jak mówi Biblia, niegodziwcy nie śpią. Weźmy na przykład Billa Gatesa. Zamiast przyznać, że ludzkość obudziła się na prawdę o katastrofalnych eksperymentalnych szczepionkach na Covid-19, Gates, który nie jest lekarzem, podwaja wysiłki i bierze na siebie zaszczepienie świata ukradkiem.

Według eugenika-miliardera zwierzęta hodowlane, w tym krowy, świnie i kurczaki, mają nieodpowiednią genetykę. Jedynym sposobem na „naprawienie” tej genetyki jest „zaszczepienie” każdego zwierzęcia hodowlanego na świecie nowymi szczepionkami mRNA.

Gates, który rozwiódł się z żoną ze względu na bliskie relacje ze zmarłym pedofilem Jeffreyem Epsteinem , odwiedził  farmę Langhill Farm na Uniwersytecie w Edynburgu , aby uruchomić szkolną Globalną Akademię Rolnictwa i Bezpieczeństwa Żywnościowego.

Zamiast owijać w bawełnę i zaciemniać, jak to robił przed pandemią Covida, Gates wydawał się swobodnie przechwalać się pompowaniem szczepionek mRNA zwierzętom hodowlanym przeznaczonym na talerze obiadowe.

Gates staje się coraz bardziej arogancki i nie odczuwa już żadnego wstydu z powodu otwartego rozgłaszania swoich prawdziwych intencji wobec planety na widoku.

Dopóki wszystkie zwierzęta, w tym zwierzęta spożywcze, nie zostaną zaszczepione najnowszymi truciznami Big Pharma, dostawy żywności pozostaną „brudne”, zdaniem Gatesa. Tylko on i jego globalistyczni sługusy mogą „oczyścić” naturę za pomocą nowych chemikaliów i technik modyfikacji DNA – co próbują również zrobić z ludźmi.

„Fundacja Gatesów współpracuje z DFID w wielu kwestiach, a wśród nich jest nasza wspólna praca nad zwierzętami gospodarskimi” – stwierdził Gates, odnosząc się do brytyjskiego Departamentu Rozwoju Międzynarodowego.

„Pomaganie zwierzętom w przetrwaniu, czy to dzięki szczepionkom, czy lepszej genetyce, pomagając im być bardziej produktywnymi – to robi wielką różnicę”.

Jak to zwykle bywa, Gates rozpoczął to wszystko od zabawy w Boga z życiem innych ludzi, eksperymentując na trzecim świecie, który postrzega jako swoje osobiste lenno.

Według Roberta F. Kennedy’ego Jr. każdy, kto jest gotów pozwolić Billowi Gatesowi dyktować światową i amerykańską politykę zdrowotną, powinien przyjrzeć się jego osiągnięciom w Afryce.

„Być może miliony dzieci umarły niepotrzebnie”, powiedział Kennedy Jr, który podzielił się informacjami z recenzowanej publikacji w szanowanym czasopiśmie.

„Każdy, kto broni Billa Gatesa i WHO, musi wyjaśnić Morgensen et al 2017”.

„Jest to recenzowana publikacja w szanowanym czasopiśmie autorstwa czołowych naukowców opisująca wyniki zbliżone do ludobójstwa” – powiedział Kennedy Jr.

Robert F. Kennedy Jr. również potępił Gatesa i jego „mesjanistyczne przekonanie, że jest wyświęcony, aby uratować świat za pomocą technologii”.

„Szczepionki są dla Billa Gatesa strategiczną filantropią, która zasila jego liczne firmy związane ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo zajmujące się identyfikacją szczepionek) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną – szczyt korporacyjnego neoimperializmu” – napisał Kennedy Jr.

„Obsesja Gatesa na punkcie szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że jest on wyświęcony, aby zbawić świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem mniejszych ludzi”.

Ponieważ Gates postrzega biednych ludzi jako mniej wartościowych niż on sam, stają się oni królikami doświadczalnymi dla wszystkich jego nowomodnych przedsięwzięć mających na celu zmianę całego świata na jego własne podobieństwo.

Pozostaje jednak pytanie: czy te jajka są rzeczywiście bezpieczne? Czy to mięso nadaje się do spożycia przez ludzi? A może zawiera te same modyfikacje mRNA, które występują u ludzi po wstrzyknięciu „Covid”? Co te zastrzyki zrobią z żywnością, która jest produkowana i sprzedawana masom?

„Wkrótce będziemy jeść zmienione DNA, chore zwierzęta z tych samych szczepionek mRNA, które przyczyniły się do pandemii” Died Suddenly „, ostrzegło konto na Twitterze o nazwie „DJ Freedom Rocket”. „Co może pójść nie tak…”

Inne konto odpowiedziało na to, że najwyraźniej jemy już „w pełni zaszczepione” produkty pochodzenia zwierzęcego, nie wspominając już o wszystkich genetycznie zmodyfikowanych (GMO) produktach roślinnych, które są dostępne na rynku i w dostawach żywności od dziesięcioleci.

„Czy wiesz o doniesieniach, że Pharma chce teraz wstrzykiwać mRNA do żywności?” – zapytało to samo konto. „Do owoców i warzyw? Do paszy dla zwierząt? Do fałszywych szczepionek dla zwierząt hodowlanych. Maltuzjanie zamierzają zatruć naszą żywność”.

Wszystko to było przygotowywane przez wiele lat. Trzynaście lat temu Gates spotkał się z innymi globalistami, w tym Warrenem Buffettem, Davidem Rockefellerem, George’em Sorosem, Michaelem Bloombergiem, Tedem Turnerem, Oprah Winfrey, aby wyczarować skoordynowaną odpowiedź na „problem” wzrostu populacji, który wszystkie te postacie postrzegają jako zagrożenie dla „rasy ludzkiej” – czyli dla nich samych i ich nieuczciwie zdobytego bogactwa i wystawnego stylu życia, które zostały zbudowane na plecach tych samych ludzi, których teraz próbują eksterminować.

Co niepokojące, Gates jest obecnie największym prywatnym właścicielem gruntów rolnych w Ameryce.

Według zeszłorocznej edycji Land Report 100, corocznego badania największych właścicieli ziemskich w kraju, Gates nabył 270 000 akrów ziemi w całej Ameryce. Ma on również na oku rolnictwo w Afryce Subsaharyjskiej i Azji Południowej.

Analitycy łączą teraz kropki w jego programie dotyczącym masowych szczepień i projektów modyfikacji genów zwierząt gospodarskich z zakupami gruntów rolnych. Krytycy nie mogą nie martwić się, że plan globalnej elity polegający na przejęciu dostaw żywności jest powoli realizowany.

W styczniu 2020 r. Fundacja Gatesów ogłosiła utworzenie podmiotu non-profit o nazwie Gates Ag One, którego celem jest „przyspieszenie wysiłków na rzecz zapewnienia drobnym rolnikom w krajach rozwijających się (…) dostępu do niedrogich narzędzi i innowacji, których potrzebują, aby w sposób zrównoważony poprawić wydajność upraw i dostosować się do skutków zmian klimatu”.

Uruchomienie nastąpiło na krótko przed niepowodzeniem Sojuszu na rzecz Zielonej Rewolucji w Afryce (AGRA), który został założony w 2006 roku przez fundację biznesmena oraz Fundację Rockefellera.

„Poza oczywistym zwrotem finansowym z inwestycji, dlaczego jeszcze Gates miałby interesować się inżynierią genetyczną zwierząt gospodarskich? Chociaż nie znamy wewnętrznego funkcjonowania umysłów globalistów, możemy rozważyć kilka teorii, które ostatecznie kończą się tym samym wynikiem – własnością i kontrolą kilku samozwańczych elit z Gatesem jako ich frontmanem” – skomentowała Rhoda Wilson z Expose.

Jednym z możliwych celów Gatesa w forsowaniu GMO zwierząt hodowlanych jest ich zdziesiątkowanie i zmuszenie ludzi do spożywania w przyszłości nieorganicznej żywności zastępczej wyhodowanej w laboratorium, co zasadniczo wyeliminuje wolność wyboru ludzi.

Jacob Bruns, pisząc dla Headline USA, wyjaśnia: „W opinii światowych miliarderów istnieją religijne i polityczne „przeszkody”, które mogą stanąć na drodze ich masowych eksperymentów”. I nie mógł mieć więcej racji.

To nie przypadek, że globalistyczna elita na Światowym Forum Ekonomicznym aktywnie pracuje nad obaleniem religii i przekonaniem ludzkości, że Bóg nie żyje, a Jezus to fake news.

Globalna elita, na czele z takimi postaciami jak Klaus Schwab i Bill Gates, są w tym momencie jak złoczyńcy z kreskówek. Z wyjątkiem tego, że są prawdziwi i niezwykle niebezpieczni.

Udostępnij

BILL GATES OBIECUJE WPOMPOWAĆ mRNA DO ŻYWNOŚCI NA CAŁYM ŚWIECIE

Globalna Świadomość30 grudnia 202330 grudnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGATES WRÓCIŁ – ”SEERS” I NOWE ĆWICZENIA PANDEMICZNENastępny artykułBYŁA AKTORKA FILMÓW DLA DOROSŁYCH WYZNAJE PRAWDĘ O HOLLYWOOD

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BILL GATES OBIECUJE WPOMPOWAĆ mRNA DO ŻYWNOŚCI NA CAŁYM ŚWIECIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?