Otwórz oczy

”TO WIELKI KLUB” – TAJNE AKTA EPSTEINA UJAWNIONE !

”TO WIELKI KLUB” – TAJNE AKTA EPSTEINA UJAWNIONE !

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych i niepokojących spraw, które wstrząsnęły Hollywood i światem rozrywki w ostatnich latach, jest skandal z Jeffreyem Epsteinem. Nazwisko tego potężnego człowieka nadal wywołuje kontrowersje nawet po jego śmierci. Niedawno opublikowano listę znanych nazwisk rzekomo powiązanych z jego sprawą. Ujawnienie tej listy nastąpiło na wniosek nowojorskiego sędziego, który nakazał upublicznienie nazwisk z pozwu sprzed lat. Nazwiska te były ukryte pod pseudonimami takimi jak „John” i „Jane Does”. Niektóre z nazwisk były już znane opinii publicznej, ale nie jest jasne, czy z dokumentów wyłoniły się nowe szczegóły dotyczące powiązań z Jeffreyem Epsteinem.

Którzy celebryci są zamieszani w sprawę Jeffreya Epsteina?

Lista jest mieszanką osób oskarżonych o przestępstwa, osób składających zarzuty i niektórych, którzy byli potencjalnymi świadkami przestępstw. Lista zawiera około 180 nazwisk, z których niektóre są powiązane z handlem seksualnym, w tym z udziałem członków rodziny królewskiej i byłych przywódców USA. Co zaskakujące, nazwisko Billa Clintona pojawia się w tych dokumentach ponad 50 razy, a angielski książę Andrzej również ma być wśród nich. Innym politykiem, który pojawia się na tej liście jest Barack Obama i jego żona Michelle Obama.

Ponadto osobistości ze świata rozrywki, takie jak Beyoncé, Jay-Z, Rihanna, Alec Baldwin, Katy Perry, Lady Gaga, Madonna, Miley Cyrus i inni są wymienieni jako „X” na liście opublikowanej w sieciach społecznościowych.

Jakie zarzuty postawiono Jeffreyowi Epsteinowi?

Jeffrey Epstein został oskarżony o seksualne wykorzystywanie nieletnich i prowadzenie sieci wyzysku, która ułatwiała nielegalne spotkania o charakterze seksualnym z chłopcami i dziewczętami. Virginia Giuffre to Amerykanka, która oskarżyła księcia Andrzeja, syna królowej Elżbiety II, i Jeffreya Epsteina o seksualne wykorzystywanie jej, gdy była nieletnia. Sieć ta była powiązana z politykami, biznesmenami i artystami, co doprowadziło do powszechnych kontrowersji. Pomimo licznych zarzutów i dowodów przeciwko niemu, Epstein utrzymywał swoją niewinność i kwestionował fakty.

Jego śmierć w 2019 roku w celi nowojorskiego więzienia, podczas gdy był oskarżony o wykorzystywanie seksualne i handel ludźmi, została zgłoszona jako samobójstwo (choć jest to wątpliwe) przez powieszenie, była to jego druga próba odebrania sobie życia.

Lista celebrytów powiązanych z Jeffreyem Epsteinem po raz kolejny wstrząsnęła światem rozrywki i polityki. W miarę pojawiania się kolejnych szczegółów, skandal ten będzie nadal wywoływał dyskusje i debaty.

Gwiazda NFL Aaron Rodgers oskarża Jimmy’ego Kimmela o bycie blisko Jeffreya Epsteina

Sezon zasadniczy NFL wkracza na ostatnią prostą, a dzień rozgrywek już niedługo. Większość rozstrzygnięć już zapadła, a dziewięć drużyn ma już zagwarantowane miejsce w play-offach. Kilka drużyn wciąż walczy o pozostałe trzy bilety. Jednak New York Jets nie są jedną z nich. Drużyna ma za sobą rozczarowujący sezon, w którym nie spełniła oczekiwań z bilansem 6:10. Było to jednak również spowodowane szokiem związanym z kontuzją Aarona Rodgersa. Supergwiazda NFL dopiero wiosną przeniosła się z Green Bay Packers do Nowego Jorku, a kibice i władze klubu nagle zaczęli marzyć o Super Bowl. Rodgers zerwał jednak ścięgno Achillesa już w pierwszym meczu sezonu i od tamtej pory Jets musieli radzić sobie bez niego. Tym samym nie mają szans na awans do play-offów.

Pod względem czysto sportowym Rodgers nie trafił w tym roku na pierwsze strony gazet. Jednak poza boiskiem wywołuje jeszcze większe poruszenie. Na przykład regularnie pojawia się w programie sportowym „The Pat McAfee Show”, w którym mówi głównie o futbolu amerykańskim. Podczas swojego ostatniego wystąpienia, 40-latek wypowiedział się jednak na zupełnie inny temat: wydarzeń związanych z przestępcą seksualnym Jeffreyem Epsteinem.

„Kiedy lista się ukaże, wystrzelę kilka korków od szampana. Ale są ludzie, w tym Jimmy Kimmel, którzy mają nadzieję, że lista nie zostanie upubliczniona” – Rodgers oskarżył prezentera telewizyjnego.

Jest to poważne oskarżenie, którego Kimmel nie chciał puścić płazem. Wieczorem odpowiedział na X.

„Drogi dupku, dla jasności: Nie spotkałem Epsteina, nie leciałem z nim, nie odwiedziłem go ani nie miałem z nim żadnego kontaktu” – powiedział bez ogródek legenda telewizji.

„Nie znajdziesz mojego nazwiska na żadnej liście” – dodał Kimmel, po czym ponownie uderzył w Rodgersa.

„Pomijając ewidentnie fałszywe bzdury, których kretyńscy szaleńcy tacy jak ty nie potrafią odróżnić od rzeczywistości. Twoje lekkomyślne słowa narażają moją rodzinę na niebezpieczeństwo”.

Prezenter telewizyjny zakończył swoją tyradę ostrzeżeniem.

„Rób tak dalej, a będziemy nadal omawiać fakty w sądzie” – zagroził Rodgersowi pozwem sądowym.

To nie pierwszy raz, kiedy obaj mają ze sobą na pieńku. Kimmel już w przeszłości krytykował Rodgersa za jego sprzeciw wobec szczepionek i teorie na temat UFO. Oto potwierdzeni goście na wyspie Jeffreya Epsteina (źródło).


Prezydent Trump i żaden z jego głównych darczyńców nigdy nie odwiedzili wyspy. Bill Clinton odwiedził wyspę 53 razy:

Adam Perry Lang
Akon
Al Gore
Alan Dershowitz
Albert Pinto
Alec Baldwin
Allison Mack
Alyssa Rogers
Anderson Cooper
Andrea Mitrovich
Andres Pastrana
Angelina Jolie
Anthony Kiedis
Anthony Weiner

Barack Obama
Ben Affleck
Bernie Sanders
Beyoncé
Bill Clinton
Bill Gates
Bob Saget (nie żyje)
Bruce Willis

Casey Wasserman
Callum Hudson-Odoi
Celine Dion
Charles Barkley
Charlie Sheen
Charlize Theron
Chelsea Handler
Cher
Chris Tucker
Chris Wagner
Chrissy Teigen
Cyndi Lauper
Claire Hazel
Courteney Cox
Courtney Love

Demi Moore
Dan Schneider
David Koch
David Spade
David Yarovesky
Dolores Zorreguieta
Donovan Mitchell
Doug Band
Drew Barrymore

Ed Buck
Ed Tuttle
Ehud Barak
Ellen DeGeneres
Ellen Spencer
Eminem
Emmy Tayler

Fleur Perry Lang
Francis X. Suarez
Freya Wissing
Gary Roxburgh (pilot)
George Clooney
Ghislaine Maxwell
Glenn Dubin
Greg Holbert (nie żyje)
Gwen Stefani
Gwendolyn Beck

Hank Coller (pilot)
Heather Mann
Heidi Klum
Henry Rosovsky
Hillary Clinton

James Franco
James Gunn
Jay-Z
Jean-Luc Brunel (nie żyje)
Jean-Michel Gathy
Jeffrey Jones (nie żyje)
Jim Carrey
Jimmy Kimmel
Joe Biden
Joe Pagano
John Cusack
John Legend
John Podesta
John Travolta
Joy Behar
Juan Pablo Molyneux
Juliette Bryant
Justin Roiland
Justin Trudeau

Kathy Griffin
Katy Perry
Kelly Spam
Kevin Spacey
Kirsten Gillibrand
Kristy Rogers (nie żyje)

Lady Gaga
Larry Summers
Larry Visoski (pilot)
Laura Z. Waterman
Lawrence M. Krauss
Linda Pinto
Lisa Summers
Lynn Forester de Rothchild

Madonna
Mandy Ellison (asystentka)
Mare Collins-Rector
Marina Abramovit
Mark Epstein
Mark Lloyd
Melinda Luntz
Meryl Streep
Michelle Obama
Michelle Wolf
Mikel Arteta
Miley Cyrus

Nadine Dorries
Naomi Campbell
Naomi Watts
Natalie Blachon de Perrier
Nicole Junkermann

Olga Kurylenko
Oliver Sacks
Oprah
Orlando Bloom

Paris Hilton
Patton Oswatt
Paul Mellon
Paula Epstein (nie żyje)
Paula Hala
Peter P. Marino
Pharrell Williams
Książę Andrzej
Książę Karol

Quentin Tarantino

Rachel Maddow
Rainn Wilson
Ralph Ellison
Ray Barzana (pilot)
Ricardo Legorreta Vilchis
Rihanna
Rita Wilson
Rob Reiner
Robert DeNiro
Robert Downey Jr.
Rodney E. Slater
Ronald Burkle
Rudy Gobert

Sander Burger
Sarah Kellen (asystentka)
Sarah Silverman
Seth Green
Shelley Harrison
Shelley Lewis
Sophie Biddle-Hakim
Sophie Trudeau
Stephen Collins
Stephen Colbert
Steven Spielberg
Steven Tyler
Svetlana Glazunova

Teala Davies
Tiffany Gramza
Tom Hanks
Tom Pritzker
Tyler Grasham (nie żyje)

Victor Salva
Wanda Sykes
Whoopi Goldberg

Wiadomo, że Epstein potajemnie nagrywał swoich klientów uprawiających seks z nieletnimi w celu szantażu. Dlaczego FBI nie ujawniło nazwisk polityków, członków rodziny królewskiej i arystokratów, którzy byli na wyspie Epsteina?

Skarbnica dokumentów sądowych, w tym zapieczętowana lista ponad 150 nazwisk związanych z nieżyjącym już miliarderem, handlarzem dziećmi Jeffreyem Epsteinem, pozostanie podobno zapieczętowana do co najmniej 22 stycznia. Opóźnienie zostało ogłoszone w środę w amerykańskim sądzie okręgowym dla południowego okręgu Nowego Jorku. Przedłużenie nastąpiło po tym, jak sędzia Loretta Preska zgodziła się na 30-dniowe przedłużenie na wniosek niezidentyfikowanego „Johna Doe 107”, który chciał zachować anonimowość, aby uniknąć „ryzyka obrażeń fizycznych”.

The #EpsteinClientList gets delayed from being released to the public for at least another 30 days. #AlexJonesWasRight pic.twitter.com/NCx0mOX1hn

— Modern Warfare with Alex Jones (@AlexJonesMW3) January 3, 2024

W zgłoszeniu stwierdzono:
 Pismo złożone przez John Doe 107. POTWIERDZENIE: Wniosek Doe 107 o przedłużenie o 30 dni zostaje uwzględniony. Doe 107 musi przedłożyć sądowi do wglądu z wyłączeniem jawności do dnia 22 stycznia 2024 r. oświadczenie pod przysięgą potwierdzające jej twierdzenie, że jest zagrożona obrażeniami fizycznymi w swoim hrabstwie zamieszkania oraz zawierające szczegółowe informacje na temat otrzymywanych przez nią nienawistnych wiadomości.   Obrońca Doe 107 może również do tego dnia przedstawić dodatkowe dowody faktyczne na poparcie twierdzenia Doe 107, że ujawnienie odpowiednich zapisów naraziłoby ją na ryzyko fizycznej krzywdy. TAK ORZECZONO. (Podpisane przez sędzię Lorettę A. Preskę w dniu 21.12.2023 r.) 

Oto prawdziwa lista opublikowana przez główny nurt, taki jak newsweek.com:

 1. Ghislaine Maxwell
 2. Virginia Lee Roberts Giuffre
 3. Kathy Alexander
 4. Miles Alexander
 5. James Michael Austrich
 6. Philip Barden
 7. REDACTED
 8. Cate Blanchett
 9. David Boies
 10. Laura Boothe
 11. Evelyn Boulet
 12. Rebecca Boylan
 13. Joshua Bunner
 14. Naomi Campbell
 15. Carolyn Casey
 16. Paul Cassell
 17. Sharon Churcher
 18. Bill Clinton
 19. David Copperfield
 20. Alexandra Cousteau
 21. Cameron Diaz
 22. Leonardo DiCaprio
 23. Alan Dershowitz
 24. Dr. Mona Devanesan
 25. REDACTED
 26. Bradley Edwards
 27. Amanda Ellison
 28. Cimberly Espinosa
 29. Jeffrey Epstein
 30. Annie Farmer
 31. Marie Farmer
 32. Alexandra Fekkai
 33. Crystal Figueroa
 34. Anthony Figueroa
 35. Louis Freeh
 36. Eric Gany
 37. Meg Garvin
 38. Sheridan Gibson-Butte
 39. Robert Giuffre
 40. Al Gore
 41. Ross Gow
 42. Fred Graff
 43. Philip Guderyon
 44. REDACTED
 45. Shannon Harrison
 46. Stephen Hawking
 47. Victoria Hazel
 48. Brittany Henderson
 49. Brett Jaffe
 50. Michael Jackson
 51. Carol Roberts Kess
 52. Dr. Karen Kutikoff
 53. Peter Listerman
 54. George Lucas
 55. Tony Lyons
 56. Bob Meister
 57. Jamie A. Melanson
 58. Lynn Miller
 59. Marvin Minsky
 60. REDACTED
 61. David Mullen
 62. Joe Pagano
 63. Mary Paluga
 64. J. Stanley Pottinger
 65. Joseph Recarey
 66. Michael Reiter
 67. Jason Richards
 68. Bill Richardson
 69. Sky Roberts
 70. Scott Rothstein
 71. Forest Sawyer
 72. Doug Schoetlle
 73. Kevin Spacey
 74. Cecilia Stein
 75. Mark Tafoya
 76. Brent Tindall
 77. Kevin Thompson
 78. Donald Trump
 79. Ed Tuttle
 80. Emma Vaghan
 81. Kimberly Vaughan-Edwards
 82. Cresenda Valdes
 83. Anthony Valladares
 84. Maritza Vazquez
 85. Vicky Ward
 86. Jarred Weisfeld
 87. Courtney Wild
 88. Bruce Willis
 89. Daniel Wilson
 90. Andrew Albert Christian Edwards, Duke of York

Niektóre części akt pozostają poufne, w tym te identyfikujące osoby, które były dziećmi, gdy były wykorzystywane seksualnie przez Epsteina…..

Dano adwokatom każdej z wymienionych osób możliwość przejrzenia akt przed ich odtajnieniem i argumentowała, że nie powinny one zostać upublicznione. Jedna z kobiet, „Doe 107”, której nazwisko pojawia się w aktach, otrzymała dodatkowe 30 dni na przedstawienie w sądzie argumentów, dlaczego jej nazwisko powinno pozostać utajnione. W środę ogłoszono, że drugie badanie „Doe 110” jest obecnie rozpatrywane przez sąd.

Udostępnij

”TO WIELKI KLUB” – TAJNE AKTA EPSTEINA UJAWNIONE !

Globalna Świadomość5 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY W 2024 ROKU ZATRZYMA SIĘ TSUNAMI ŚMIERCI mRNA ?Następny artykułLICZBY BESTII I MESJASZA – TAJEMNICZE KODY I 7

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ”TO WIELKI KLUB” – TAJNE AKTA EPSTEINA UJAWNIONE !
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?