Otwórz oczy

CZY UJAWNIENIE AKT EPSTEINA TO KOLEJNA OPERACJA FŁASZYWEJ FLAGI ?

CZY UJAWNIENIE AKT EPSTEINA TO KOLEJNA OPERACJA FŁASZYWEJ FLAGI ?

Skandal wokół profesjonalnego, wysoce przestępczego handlu nieletnimi w celu ich wykorzystywania, który od lat budzi kontrowersje, zwłaszcza w USA, ale także na całym świecie, nabiera wybuchowego tempa, jak komentują światowe media. Setki dokumentów sądowych zawierających nazwiska współpracowników Epsteina zostały ujawnione na polecenie amerykańskiej sędzi okręgowej Loretty Preski w zeszłym miesiącu.

Bohaterami są jedne z najbardziej znanych osobistości we wszystkich dziedzinach, których teorie i praktyki zostały przyjęte przez rządy na całym świecie. Międzynarodowe media jednogłośnie przytaczają obecnie prawdziwe nazwiska wybrane z liczących 45 943 strony dokumentów sądowych.

Treść, opublikowana w środę, była częścią pozwu złożonego przeciwko Epsteinowi przez jedną z jego ofiar. Dokumenty zostały wcześniej zapieczętowane lub zredagowane w celu ukrycia nazwisk ponad 100 ofiar, współpracowników lub przyjaciół Epsteina, którym nadano imię „J. Doe” i unikalny numer identyfikacyjny.

Dokumenty opublikowane 3 stycznia zszokowały wielu, pisze The Guardian. W rzeczywistości nowe informacje mówią, że kontakt Billa Gatesa z Jeffreyem Epsteinem był głównym powodem, dla którego była żona Melinda Gates złożyła pozew o rozwód po 27 latach. Oto, co mówi artykuł w Vanity Fair z lutego 2022 roku: „Melinda Gates mówi, że współpraca Billa Gatesa z 'złym’ Jeffreyem Epsteinem doprowadziła do rozwodu”.

Chociaż wielu mężczyzn wymienionych w dokumentach nie jest oskarżonych o jakiekolwiek nadużycia seksualne, nazwiska, które są słyszane, są naprawdę niesamowite, a nieoficjalnie jest ich jeszcze więcej, co spowoduje falę globalną i niemal pewny czarny znak reputacji.

Interesujące szczegóły

Miliarder Epstein, który zmarł w więzieniu w tajemniczych okolicznościach, napisał kiedyś do swojego brata:

„Jeśli powiem wszystko, co wiem o politykach i kandydatach (w Stanach Zjednoczonych), będą musieli odwołać wybory”.

Dokumenty potwierdzają, że były premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, były premier Izraela Ehud Barak, brytyjski książę Andrzej, twórca „Gwiezdnych wojen” George Lucas, miliarder Glenn Dubin, były wiceprezydent Al Gore, zmarły gubernator Nowego Meksyku Bill Richardson, francuski agent modelek Jean-Luc Brunel, założyciel Microsoftu Bill Gates, iluzjonista David Copperfield, słynny stylista fryzur Frederic Fekkai, były dyrektor generalny Victoria’s Secret Lex Wexner. Są też Harvey Weinstein, Bill Clinton, George W. Bush, Lindsey Graham, Mark Zuckerberg. A także gwiazdy Hollywood (Michael Jackson, Naomi Campbell, Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Bruce Willis, Cameron Diaz, Kevin Spacey), czołowi naukowcy i inni przedstawiciele branży modelingowej, modowej, polityki i biznesu.

Wspomniano, że Doug Band, jeden z najbliższych współpracowników Billa Clintona, któremu przypisuje się rehabilitację wizerunku 42. prezydenta po skandalu z Moniką Lewinsky, dołączył do Clintona i Epsteina podczas różnych podróży do Azji i Afryki. Z zeznań świadka:

Pytanie: „Czy Jeffrey kiedykolwiek rozmawiał z tobą o Billu Clintonie?”.

Odpowiedź: „Powiedział kiedyś, że Clinton lubi młodych ludzi, to znaczy dziewczyny”.

Oprócz Billa Clintona, jak już zauważyliśmy, w ujawnionych materiałach wspomniany jest książę Andrzej. Mówi się, że Ghislaine Maxwell i Epstein położyli kiedyś rękę księcia Andrzeja na piersi nieletniej (17-letniej) Virginii Giuffre. Ofiara pedofilii Virginia Giuffre twierdziła również, że spała z miliarderem Tomem Pritzkerem, który jest członkiem prestiżowego Aspen Institute i prezesem Hyatt Hotels. Maxwell poradził jej również, aby uprawiała seks z miliarderem zarządzającym funduszem hedgingowym Glennem Dubinem.

Cóż, całkowite przełamanie schematu. Pojawiły się informacje, że Epstein wysłał wiadomość e-mail do Ghislaine Maxwell, prosząc ją o znalezienie kogoś, kto obali twierdzenia Giuffre, że słynny brytyjski profesor Stephen Hawking również uczestniczył w orgii nieletnich.

Skandal o gigantycznych rozmiarach, ponieważ elitarny krąg został zamknięty

Czy nadszedł czas, aby wybuchł globalny skandal, który przygotowywano od dawna, aby ludzie powstali przeciwko „brudowi”, który ignorowali przez tak długi czas, ale po prostu nie wyobrażali sobie jego rozmiarów?

Nadchodzi czas, gdy demokracje ustąpią miejsca kontrolowanemu chaosowi, który z kolei przyniesie „zbawcę świata”, a nawet początkowo rząd światowy, który rzekomo wymierzy sprawiedliwość i narzuci porządek, oferując każdemu to, co niezbędne do życia, ponieważ wszystko wywróci się do góry nogami?

Znowu obywatele zostaną oszukani, ponieważ tak zwany „zbawca świata”, który będzie wydawał się tak „sprawiedliwy i dobry” według standardów tego świata, będzie szefem samego „brudu”, który po prostu wyrzuci do kosza niepotrzebne mu podpunkty i przedstawi się jako „rozwiązanie” problemu, który sam spowodował. Czas czyni każdego mądrzejszym!

Udostępnij

CZY UJAWNIENIE AKT EPSTEINA TO KOLEJNA OPERACJA FŁASZYWEJ FLAGI ?

Globalna Świadomość6 stycznia 20246 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułLICZBY BESTII I MESJASZA – TAJEMNICZE KODY I 7 BIBLIJNYCH PIECZĘCI APOKALIPSYNastępny artykułNIEOCZEKIWANE ZWROTY AKCJI I I DZIWNE WYDARZENIA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY UJAWNIENIE AKT EPSTEINA TO KOLEJNA OPERACJA FŁASZYWEJ FLAGI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?