Otwórz oczy

”ONI ŻYJĄ” – MUSK WSZCZEPIA LUDZIOM NEURALINK

”ONI ŻYJĄ” – MUSK WSZCZEPIA LUDZIOM NEURALINK

Elon Musk, miliarder i założyciel Neuralink, oznajmił światu, że pierwszy człowiek otrzymał implant od startupu zajmującego się chipem mózgowym. Człowiek ten otrzymał wspomniane „błogosławieństwo” w niedzielę (28-01-2024 roku) i szybko wraca do zdrowia. W swoim poście zamieszczonym na platformie mediów społecznościowych X (dawny Twitter) w poniedziałek (29-01-2024 roku), Elon Musk nie krył zadowolenia z tego faktu.

I teraz ważna kwestia, otóż Bill Gates „otrzymał” nazwisko „Gates”, które to słowo przy wypowiadaniu można tłumaczyć jako „brama”. Natomiast Elon Musk „otrzymał” nazwisko „Musk”, które przy wypowiadaniu można tłumaczyć jako „maska”. Kochani, Elon Musk jest poniekąd następcą Billa Gates’a. W mojej opinii obaj chadzają na „sznurku” CIA a zatem „globalnej banksterki”, która de facto kontroluje CIA i nie tylko CIA.

Ci ludzie dosłownie wzięli się nie wiadomo skąd, i nagle stali miliarderami, którzy oferują nam najnowocześniejszą technologię. Innymi słowy „bajki” na dobranoc są bardziej wiarygodne. Pozwólcie, że podzielę się z wami moją hipotezą. Otóż Bill Gates „BRAMA” był tym, który miał przeprowadzić ludzkość ku nowym technologiom i z tą nową technologią wspomnianą ludzkość zapoznać oraz „oswoić”.

Gdy to już zaistniało, i Bill stał się „wyklęty” w znacznej części społeczności międzynarodowej, ot tak NAGLE pojawia się Elon Musk „MASKA”. Dlaczego maska? Otóż udaje on kogoś kim nie jest, czyli udaje anty-systemowca a podobnie jak Bill funkcjonuje na „sznurku” szeroko pojętego „Deep State”. Zatem na nowo jest w stanie zwieść znaczną część ludzkości, nawet tą, która straciła zaufanie do Billa. I tak też czyni, stąd między innymi chipy mózgowe, które stanowią element „systemu zniewolenia” jaki nadchodzi. Innymi słowy Bill w Elon w mojej opinii grają do tej samej bramki. To tyle wstępu.

A zatem, Elon Musk osiągnął niewyobrażalną sławę i bogactwo dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii wspomaganej sztuczną inteligencją, a teraz ogłosił na platformie X, że jego firma Neuralink z powodzeniem wszczepiła chip mózgowy pierwszemu człowiekowi. Wielu być może zareaguje słowami: „wow!!!” Ale spokojnie, nie tak szybko. Biblia, wciąż wyprzedza wszystko, co wymyślił lub jeszcze wymyśli Elon Musk i jemu podobni. Ten nowy chip mózgowy? Wiemy, o co w tym wszystkim chodzi.

I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Księga Apokalipsy Świętego Jana 13:15-18.

Zabawne, jak technologia, nagle, daje nam takie rzeczy jak iWatchAmazon Palm Pay, chip mózgowy Neuralink, czy to tylko ja, czy ktoś inny widzi tutaj budowanie motywu? Czytelnicy naszego portalu z pewnością dostrzegają tutaj długoletni plan składający się z trzech krokówKrok pierwszy: zaprosili nas przed komputer, co miało miejsce w latach 1994-2007. Krok 2: polega na tym, że zastosowali na nas technologię, która rozpoczęła się w 2007 roku wraz z iPhonem i trwała do 2020 roku. Krok 3: to zaszczepienie technologii wewnątrz naszych ciał, gdy świat przygotowuje się na przyjęcie Antychrysta i jego znaku.

Elon Musk tak mówi o swoim nowym chipie mózgowym: „Umożliwia sterowanie telefonem lub komputerem, a za ich pośrednictwem prawie każdym urządzeniem, po prostu myśląc”. Naprawdę powinieneś zdmuchnąć kurz ze swojej Biblii (jeżeli takowy na niej zalega) i wrócić do jej czytania, albowiem Biblia wyprzedza Muska i jego sługusów z Doliny Krzemowej. Sięgaj po Biblię i módl się a zrozumiesz i zbawisz się (czasu pozostało już niewiele).

NASA WYŁĄCZA KWANTOWY KOMPUTER

Komputer kwantowy to zasadniczo nowa logika w sprzęcie elektronicznym, która ma dosłownie niesamowity potencjał w porównaniu z tradycyjnymi systemami.

Krótko mówiąc, w konwencjonalnym procesorze mamy tylko dwa stany wyjściowe 1 i 0, ale w komputerze kwantowym w grę wchodzą kubity, które implikują setki możliwych stanów zajścia zdarzenia 1 lub 0. Dzięki działaniu prawdopodobieństwa chmurze, moc i prędkość układu kwantowego wzrasta dość znacząco.

Odejdźmy teraz na chwilę od fizycznych aspektów zagadnienia i skupmy się na kinematografii. Każdy widział świetny film Terminator, prawda? Pamiętasz, czym jest Skynet? To przebiegła sztuczna inteligencja, która przejęła kontrolę nad wszystkimi systemami, którymi można sterować poprzez sieć i które mają dostęp do Internetu. Zjednoczona grupa komputerów rozpoczęła walkę z człowiekiem i próbę zniszczenia życia na planecie.

Niewiadomą jest także to, że na całym świecie prowadzone są prace nad stworzeniem sztucznej inteligencji. Inteligentne systemy monitoringu, sztuczna inteligencja i generowanie obrazu – to wszystko jest już naszą rzeczywistością.

Rośnie także wszechświat cyberzagrożeń stojących przed NASA. Agencja stała się atrakcyjnym celem dla zagranicznych i krajowych hakerów ze względu na swoją działalność w przestrzeni kosmicznej i badania w takich obszarach, jak rozwój nowych samolotów. 

W ciągu ostatniego roku dział IT NASA odnotował duży wzrost liczby ataków phishingowych na pracowników agencji, przy czym hakerzy próbowali wykorzystać przejście na pracę zdalną, aby nakłonić pracowników do podania danych osobowych, które można wykorzystać w celu uzyskania dostępu do NASA systemy.

Niedawno okazało się, że NASA planuje zainstalować pierwszy inteligentny system na komputerze kwantowym i spróbować przetestować jego działanie. Po ujawnieniu informacji działacze zażądali natychmiastowego przerwania prac.

Terminator wkroczył do świata kwantowego
Terminator wkroczył do świata kwantowego.

Komputery kwantowe mogą łamać systemy szyfrowania, narażając poufne informacje na złośliwe ataki. Co więcej, podobnie jak w Terminatorze, nikt nie będzie wiedział, że tak się stało.

Modelowanie zewnętrznych systemów aktywistów pokazało, że najbardziej nieszkodliwym zakończeniem takiej pracy jest dystrybucja danych osobowych pracowników za pośrednictwem bazy danych o nieznanych adresach e-mail. Ale równie łatwo może dojść do wycieku bardziej tajnych danych.

Co więcej, sztuczna inteligencja w połączeniu z mocą i specyfiką komputera kwantowego jest w stanie robić różne rzeczy – przemierzać Internet, budować własne sieci neuronowe, przechwytywać kontrolę nad dowolnymi systemami elektronicznymi.

Kiedy informacja dotarła do rządu, NASA była zobowiązana do tymczasowego zawieszenia działania swojego komputera kwantowego i zaprzestania prac nad rozwojem do czasu wyjaśnienia okoliczności. 

Przecież algorytm AI został już wczytany do systemu NASA. O sytuacji wypowiadali się już Elon Musk i słynny fizyk Michio Kaku.

W świecie, w którym technologia nieustannie wyznacza granice tego, co możliwe, stoimy u progu kolejnej rewolucji, która może przynieść naszemu gatunkowi niesamowity postęp.

Ale komputery kwantowe są również obarczone zagrożeniami, które są trudne do obliczenia, zwłaszcza w połączeniu ze sztuczną inteligencją. Czy maszyny wkrótce przejmą kontrolę, czy też technologia ta przyniesie nam tylko korzyści?

Udostępnij

”ONI ŻYJĄ” – MUSK WSZCZEPIA LUDZIOM NEURALINK

Globalna Świadomość31 stycznia 202431 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułADEPT MASONERII UJAWNIA KIM JEST SZATAN I W KOGO WIERZĄ ELITYNastępny artykułTAJNE STOWARZYSZENIA WATYKANU – CZARNY PAPIERZ, BIAŁY PAPIERZ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”ONI ŻYJĄ” – MUSK WSZCZEPIA LUDZIOM NEURALINK
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?