Świat jest inny

TAJNE STOWARZYSZENIA WATYKANU – CZARNY PAPIERZ, BIAŁY PAPIERZ I SZARY PAPIERZ

TAJNE STOWARZYSZENIA WATYKANU – CZARNY PAPIERZ, BIAŁY PAPIERZ I SZARY PAPIERZ

Za wspaniałością Watykanu kryją się sekrety starożytnych rodów , które od wieków potajemnie rządzą światem. Witamy w tajemniczej krainie „Czarnej Szlachty”, tajemniczej grupy elitarnych rodzin, które odegrały kluczową rolę w kształtowaniu historii, od czasów pogańskich rzymskich Cezarów po korytarze samego Watykanu. W tym artykule zagłębiamy się w sieć ich wpływów, odkrywając Białego Papieża, Szarego Papieża i Czarnego Papieża oraz ich powiązania z najbardziej tajnymi stowarzyszeniami znanymi człowiekowi.

Dziedzictwo Czarnej Szlachty: W sercu mocy tej tajnej kliki leży linia rodowa sięgająca początków cywilizacji. Te starożytne rody zaaranżowały powstanie imperiów, upadek królów i ustanowienie instytucji religijnych. Od rzymskich cezarów po katolickie Kolegium Kardynałów, ich wpływ był wszechobecny, choć spowity ciemnością.

Można się zastanawiać, w jaki sposób tak tajemnicza grupa mogła ukształtować bieg historii. Odpowiedź leży w ich przebiegłej umiejętności działania w cieniu i pociąganiu za sznurki władzy zza kulis. Aby zrozumieć ich wpływ, musimy najpierw przeanalizować triadę władzy w Watykanie: Biały Papież, Szary Papież i Czarny Papież.

Biały Papież: „Chrześcijański papież”, powszechnie znany jako Biały Papież, jest figurantem Kościoła katolickiego i symbolem duchowego przywództwa dla milionów ludzi na całym świecie. Ale co, jeśli powiem ci, że nawet w Watykanie strunami władzy manipuluje niewidzialna ręka? Czarna szlachta, ze swoim strategicznym rozmieszczeniem krewnych na wpływowych stanowiskach, często dzierżyła ogromną władzę za pośrednictwem Białego Papieża.

Doskonałym tego przykładem jest papież Paweł III, urodzony jako Alessandro Farnese w 1468 roku. Rodzina Farnese, głęboko zakorzeniona w czarnej szlachcie, była silnie powiązana z rodzinami bankowymi arcykapłanów. Pontyfikat papieża Pawła III upłynął pod znakiem szeregu znaczących wydarzeń, które przyniosły korzyść interesom Czarnej Szlachty. To nie przypadek, że rodzina Farnese odegrała kluczową rolę w powstaniu Kontrreformacji, ruchu mającego na celu przeciwstawienie się reformacji protestanckiej, która zagrażała władzy Kościoła.

Ale wpływy Czarnej Szlachty wykraczają poza papieskie rody. Sięga do samego serca hierarchii watykańskiej, gdzie władzę sprawują Szary Papież i Czarny Papież.

Szary Papież: Tytuł Szarego Papieża nie jest tak dobrze znany jak tytuł Białego Papieża, ale nie można przecenić jego znaczenia. Postać ta pełni rolę władzy stojącej za tronem papieskim, głównego stratega, który dba o to, aby interesy Watykanu były zgodne z interesami Czarnej Szlachty. Podczas gdy Biały Papież jest publiczną twarzą Kościoła, Szary Papież jest lalkarzem pociągającym za sznurki z cienia.

Tożsamość Szarego Papieża jest często ściśle strzeżoną tajemnicą, znaną tylko nielicznym. Są mistrzami intrygi, manipulacji i dyplomacji, wyszkolonymi w sztuce utrzymywania status quo przy jednoczesnym wspieraniu interesów Czarnej Szlachty. Wpływ Szarego Papieża rozciąga się na pokolenia, zapewniając, że Watykan pozostanie bastionem władzy dla nielicznych elit.

Czarny Papież: Jeśli Szary Papież działa w cieniu, Czarny Papież mieszka w najgłębszej otchłani tajemnicy. Czarny Papież, znany również jako Przełożony Generalny Towarzystwa Jezusowego, jest przywódcą Zakonu Jezuitów, potężnej i wpływowej organizacji w Kościele katolickim. Jezuitów opisywano jako „tajną armię” Kościoła, a ich wpływy wykraczają daleko poza kwestie religijne.

Związki Czarnej Szlachty z jezuitami nie są przypadkowe. To wykalkulowana strategia konsolidacji władzy. Towarzystwo Jezusowe zostało założone przez baskijskiego szlachcica Ignacego Loyolę i jego towarzyszy w celu obrony Kościoła katolickiego i przeciwdziałania wpływom reformacji protestanckiej. Powiązania Loyoli z Czarną Szlachtą odegrały kluczową rolę w zapewnieniu wsparcia i ochrony raczkującemu zakonowi.

Na przestrzeni wieków jezuici odgrywali kluczową rolę w polityce, edukacji i szpiegostwie. Ich lojalność wobec Czarnego Papieża i chęć dołożenia wszelkich starań, aby chronić interesy Watykanu i Czarnej Szlachty, uczyniły z nich potężną siłę w sprawach globalnych.

Kto ma najwyższą władzę

Tajne stowarzyszenia: Aby w pełni zrozumieć zakres wpływów Czarnej Szlachty, musimy zbadać tajne stowarzyszenia, którym przypisuje się założenie. Te tajne organizacje działały za zamkniętymi drzwiami, dzierżąc władzę i wpływy znacznie wykraczające poza to, co sugerowałaby ich publiczna osobowość.

 1. Masoneria: Początki masonerii są owiane tajemnicą, ale jedna rzecz jest jasna: była to narzędzie dla Czarnej Szlachty do realizacji swoich celów. Skomplikowane rytuały, symbolika i hierarchiczna struktura masonerii zapewniły podatny grunt dla rozpowszechniania ich ideologii i rekrutacji wpływowych członków.
 2. Rycerze Kolumba: Założeni przez księdza Michaela J. McGivneya w 1882 roku Rycerze Kolumba mogą wydawać się życzliwą, katolicką organizacją bratnią. Jednak jego powiązania z Czarną Szlachtą są głębokie. Rycerze są znani z tego, że za kulisami wspierają interesy Watykanu i elitarnych rodzin, często wpływając na kwestie polityczne i społeczne.
 3. Rycerze Maltańscy: Suwerenny Zakon Maltański, powszechnie znany jako Rycerze Maltańscy, jest potężnym i tajnym zakonem w Kościele katolickim. Rycerze Maltańscy, których korzenie sięgają epoki średniowiecza, służyli jako obrońcy Kościoła i jego interesów. Zaangażowanie Czarnej Szlachty w ten zakon zapewniło jej dalszy wpływ.
 4. Templariusze: Templariusze, średniowieczny zakon mnichów-wojowników, są kojarzeni z Czarną Szlachtą ze względu na ich ogromne bogactwo i wpływy. Zdolność finansowa i powiązania templariuszy pozwoliły Czarnej Szlachcie rozszerzyć swój zasięg na sferę finansów i bankowości, jeszcze bardziej umacniając jej kontrolę nad sprawami globalnymi.
 5. Skull & Bones: Na Uniwersytecie Yale od wieków działa tajne stowarzyszenie znane jako Skull & Bones, szczycące się elitarnym członkostwem, w skład którego wchodzą wpływowi politycy, biznesmeni i liderzy przemysłu. Jej powiązania z Czarną Szlachtą były przedmiotem wielu spekulacji, z oskarżeniami o mroczne rytuały i tajny wpływ na amerykańską politykę.

Zasłona tajemnicy: Potęga Czarnej Szlachty polega na jej zdolności do działania w cieniu, pociągania za sznurki władzy, a jednocześnie pozostawania w ukryciu przed publiczną kontrolą. Ich wpływ obejmuje stulecia i kontynenty, kształtując bieg historii tak, aby służył ich interesom.

Chociaż Biały Papież może wydawać się symbolem duchowego przewodnictwa, a Watykan latarnią wiary, pod powierzchnią kryje się złożona sieć intryg i władzy. Szary Papież i Czarny Papież zapewniają, że Watykan pozostanie fortecą wpływów Czarnej Szlachty, podczas gdy tajne stowarzyszenia, takie jak masoneria, Rycerze Kolumba, Rycerze Maltańscy, Templariusze i Skull & Bones, realizują swoje programy w skali globalnej.

Podsumowując, świat, który widzimy, nie zawsze jest taki, jakim się wydaje. Za fasadą wiary i duchowości kryje się w cieniu ukryty świat władzy i wpływów. Czarna szlachta i jej enigmatyczna triada władzy – Biały Papież, Szary Papież i Czarny Papież – ukształtowały historię w sposób, który trudno nam sobie wyobrazić. Ich dziedzictwo przetrwało, co stanowi świadectwo trwałej mocy tajemnic, manipulacji i ukrytych planów w korytarzach władzy.

Tunel o długości 1500 mil: z Watykanu do Jerozolimy

W wyniku szokującego odkrycia, które spowodowałoby opadnięcie szczęki nawet najdzikszym teoretykom spiskowym, odkryto podziemny tunel rozciągający się na niewiarygodną długość 2500 mil od Watykanu do Jerozolimy. Ale to nie wszystko! To niesamowite znalezisko szczyci się także oszałamiającą skarbnicą złota, tak ogromną, że do jej przetransportowania potrzebna była armada 650 samolotów! Przygotuj się na zagłębienie się w hipnotyzujące głębiny tego enigmatycznego i kontrowersyjnego odkrycia.

W świecie, w którym tajemnice kryją się w cieniu, ta niesamowita historia sprawi, że będziesz kwestionować wszystko, co myślałeś, że wiesz. Ukryty pod świętymi terenami Watykanu, niepozorny tunel wije się pod oceanami, górami i lądami, łącząc dwa najbardziej szanowane miasta na świecie:  Watykan i Jerozolimę.  To, co kryje się w tym labiryncie cudu, jest po prostu zdumiewające!

Udostępnij

TAJNE STOWARZYSZENIA WATYKANU – CZARNY PAPIERZ, BIAŁY PAPIERZ I SZARY PAPIERZ

Globalna Świadomość31 stycznia 2024

Tunel o długości 1500 mil: z Watykanu do Jerozolimy

W wyniku szokującego odkrycia, które spowodowałoby opadnięcie szczęki nawet najdzikszym teoretykom spiskowym, odkryto podziemny tunel rozciągający się na niewiarygodną długość

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”ONI ŻYJĄ” – MUSK WSZCZEPIA LUDZIOM NEURALINKNastępny artykułTAJEMNICE RAPORTU ”INWAZJA ROSJI NA NATO” – CO PLANUJE NWO ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • TAJNE STOWARZYSZENIA WATYKANU – CZARNY PAPIERZ, BIAŁY PAPIERZ I SZARY PAPIERZ
 • Tunel o długości 1500 mil: z Watykanu do Jerozolimy
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?