Świat jest inny

PUTIN – ”ELITY ZACHODU JEDZĄ DZIECI”

PUTIN – ”ELITY ZACHODU JEDZĄ DZIECI”

Zdaniem prezydenta Rosji Władimira Putina, który ujawnił, że światowe elity angażują się w nałogi, w tym pedofilię i kanibalizm, wielu zachodnich przywódców politycznych cierpi na rodzaj szaleństwa, którego nie można leczyć.

Od lat krążą pogłoski o zdeprawowanych apetytach elit, w tym Klausa Schwaba, Obamów i Clintonów, a Putin, świeżo po miażdżącym zwycięstwie w wyborach w Rosji, wybrał ten moment, aby ujawnić prawdziwą naturę kliki, która przejęła niewybieralną władzę na zachodzie.

Wygłaszając wcześniej przemówienie do narodu, Putin nie tracił czasu na dolewanie oliwy do ognia śmietnika wywołanego hipokryzją światowych elit.

Podczas gdy Putin właśnie wygrał wybory krajowe, zdobywając 87% głosów, światowa elita w dalszym ciągu oczernia jego niezwykle popularną prezydenturę, oskarżając go o bycie dyktatorem.

Jednak w międzyczasie na Zachodzie rządzą niewybrani biurokraci, w tym bandyta z Deep State Barack Obama, który właśnie złożył niezaplanowaną wizytę, aby spotkać się z premierem Wielkiej Brytanii Rishi Sunakiem na Downing Street, aby przekazać najnowsze instrukcje globalistów.

Jak podkreśla Putin , Stany Zjednoczone pod rządami Demokratów nie są już demokracją.

Putin twierdził, że obecna administracja USA wykorzystuje wszystkie swoje zasoby, w tym uzbrojenie Departamentu Sprawiedliwości i środków prawnych, aby zaatakować politycznego rywala w tegorocznych wyborach prezydenckich.

Trump stoi w obliczu bezprecedensowej litanii procesów cywilnych i karnych, mimo że był przypuszczalnym kandydatem Partii Republikańskiej w listopadowych wyborach, a elity dokładały wszelkich starań, aby udaremnić jego marsz na prezydenta.

Ale Putin nie skończył analizować serca ciemności globalistycznej kliki.

Według Putina elity „napełniają brzuchy ludzkim mięsem, a kieszenie pieniędzmi”, porównując tę ​​deprawację do „wampirycznego balu” , zanim przepowiedzą, że „koniec tej ery” jest bliski, ponieważ ludzie na świecie powoli, ale z pewnością przebudzi się do prawdy i odrzuci agendę globalistyczną.

Putin to człowiek, który bardzo ostrożnie dobiera słowa. Kiedy rosyjski prezydent mówi, że światowa elita to potwory żerujące na dzieciach i wypełniające ich brzuchy własnym ciałem, ma na myśli każde słowo.

Według Putina globalistyczna klika prowadzi wojnę przeciwko dzieciom, która obejmuje normalizację pedofilii zarówno za pomocą subtelnych, jak i jawnych środków.

„Patrzcie, co robią ze swoimi narodami – niszczenie rodziny, tożsamości kulturowej i narodowej” – powiedział Putin. „Perwersję, kpiny z dzieci i pedofilię uznano za normę. Norma ich życia.”

Kiedy Putin powiedział, że miliony ludzi na Zachodzie rozumie, że elity prowadzą główny nurt w kierunku prawdziwej duchowej katastrofy, mówił do nas. Od dawna rozumiemy chorobę leżącą u podstaw globalistycznego programu elity.

Jednak wiele osób jeszcze się nie obudziło. Potrzebujemy wszelkiej możliwej pomocy, aby rozpowszechnić informację o prawdziwej naturze elit i obudzić jak najwięcej ludzi.

Pandemia Covida wcale nie była pandemią, ale globalną operacją strategiczną mającą na celu kontrolę ludzkości, planowaną od kilkudziesięciu lat.

Ale nie musisz wierzyć mi na słowo.

To prosto z Moskwy, wynik śledztwa rosyjskiego wywiadu wojskowego, którego zadaniem jest odkrycie prawdziwych przyczyn pandemii i zrozumienie, kto jest winny tej zbrodni przeciwko ludzkości.

Według wysokiego rangą rosyjskiego generała: „Ten koronawirus i tak zwana pandemia wcale nie jest pandemią. To globalna operacja strategiczna mająca na celu kontrolę ludzkości. Syjoniści i potęgi finansowe tego świata chcą zmniejszyć populację! Chcą około 100 milionów własnych i około miliarda, żeby im służyło”.

Pandemia Covida była po prostu najnowszym z długiej serii globalistycznych oszustw mających na celu zastraszenie ludzi, zmuszanie ich do uległości i stopniowe odbieranie im wolności.

Krótko po tym, jak ta wiadomość się rozeszła, Putin oświadczył, że Klaus Schwab i starsi porucznicy WEF są uzasadnionymi celami wojskowymi, ponieważ bezwstydnie próbowali przejąć władzę w globalistycznym zamachu stanu.

Putin jest tak przekonany, że Covid-19 był bronią biologiczną przeciwko ludzkości, że pieczołowicie sporządził 2000-stronicowy raport, szczegółowo opisujący zbrodnie amerykańskiego Deep State i jego globalistycznych kumpli, oskarżając ich o pozostawienie odcisków palców na całym miejscu zbrodni.

Według Putina aktorzy Big Pharma i amerykańskiego Deep State są winni „wyprodukowania” pandemii Covid-19 w celu przejęcia władzy nad światem, a 2000-stronicowy raport wymienia Hillary Clinton, Baracka Obamę, Joe Bidena i George’a Sorosa jako współspiskowców w spisku przeciwko ludzkości.

„Rosja pragnie sprawiedliwości za stworzenie i uwolnienie SARS-CoV-2, podczas gdy Zachód tuszuje pochodzenie oraz cenzuruje naukowców i dziennikarzy” – oznajmiła w czwartek Ambasada Rosji w Stanach Zjednoczonych .

Rosja przedstawiła teraz czarno-białe dowody i przedłożyła ONZ ponad 2000 stron raportów udowadniających, że elita globalistyczna i głębokie państwo USA w zmowie z Big Pharma są odpowiedzialne za wywołanie pandemii.

Oczywiście media głównego nurtu zrobiły wszystko, co w ich mocy, aby zamieść tę wiadomość pod dywan.

Globalna elita pomimo Putina, ponieważ przeciwstawia się ich programowi społecznemu, jednocześnie odmawiając przyjęcia ich polityki niszczącej gospodarkę.

W latach 1999–2014 PKB Rosji wzrósł 10-krotnie, a jej pozycja na świecie wzrosła z 22. na 8. miejsce. Relacja długu Rosji do PKB spadła ze 100% w 1999 r. do 17% w 2016 r. Rezerwy walutowe wzrosły z praktycznie zera do szóstej co do wielkości na świecie. Rezerwy złota również wzrosły i stały się szóstymi co do wielkości na świecie.

Innymi słowy, Putin ponownie uczynił Rosję wielką. Dlatego też jego wskaźnik akceptacji nadal znacznie przekracza 80%.

Ale on jeszcze nie skończył. Putin od dawna obiecuje zniszczyć Nowy Porządek Świata i wie, że aby to zrobić, musi odciąć głowę wężowi.

Putin rozumie, że globaliści nie będą usatysfakcjonowani, dopóki wszystko, co kochasz i celebrujesz, nie zostanie zniszczone.

Twoje tradycje, kultura, wartości rodzinne i religie są zagrożone. Nie przestaną, dopóki nie złamią ciebie, twojego ducha i twojej historii.

Na nieszczęście dla Schwaba i jego planu demontażu suwerenności każdego kraju na ziemi oraz jego dystopijnej wizji mikroczipów, więzień na świeżym powietrzu i skrajnego wyludnienia ostatnie dwa lata nie poszły zgodnie z planem. W rzeczywistości były one katastrofą dla globalistów.

Ludzie na świecie powoli, ale niezawodnie budzą się do prawdy o jego złym planie, a Schwab i jego kumple boją się teraz, że zostanie wymierzona sprawiedliwość.

Udostępnij

PUTIN – ”ELITY ZACHODU JEDZĄ DZIECI”

Globalna Świadomość23 marca 202423 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł4 ROCZNICA NAJWIEKSZEJ WOJSKOWEJ OPERACJI PSYCHOLOGICZNEJ – W BRYTYJSKIM PARLAMENCIE WZYWAJĄ DO KARY ŚMIERCI DLA CZŁONKÓW ”COVIDOWEJ KABAŁY”Następny artykułINSIDER

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PUTIN – ”ELITY ZACHODU JEDZĄ DZIECI”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?