Bez kategorii

INSIDER Z RODZINY KRÓLEWSKIEJ – KATE MIDDLETON ZOSTAŁA POŚWIĘCONA”

INSIDER Z RODZINY KRÓLEWSKIEJ – KATE MIDDLETON ZOSTAŁA POŚWIĘCONA”

Według najlepszej przyjaciółki księżnej Diany i co najmniej dwóch doradców pałacowych zaznajomionych ze sprawą, księżna Walii Kate Middleton została zamordowana i zastąpiona przez sobowtóra w celach public relations.

Według Christine Fitzgerald, najlepszej przyjaciółki Diany w jej ostatnich latach, brytyjska opinia publiczna nie zaakceptowałaby kolejnej sytuacji z księżną Dianą, w której rodzinie królewskiej po raz drugi w ciągu kilku dziesięcioleci uszłoby na sucho morderstwo.

Zamiast tego sobowtóry zostaną wykorzystane do zatuszowania zbrodni i utrzymania opinii publicznej w niewiedzy na temat religii lucyferiańskiej elity i jej krwawych ofiar dla bestii.

Ale jest tylko jeden problem z diabolicznym planem rodziny królewskiej. Stali się aroganccy i nieostrożni, zostawiając odciski palców na całym miejscu zbrodni.

23 lutego przed Pałacem Buckingham zauważono dwa czarne konie ze „schwytanym” białym koniem i czarną flagą.

Członkowie rodziny królewskiej dwa razy ostatni raz odprawiali tę głęboko symboliczną ceremonię w stosunku do świata przed I wojną światową w 1912 r. i dzień przed śmiercią królowej Elżbiety II w 2022 r.

Eksperci okultyzmu ostrzegali nas, że elita właśnie zasygnalizowała, że ​​świat wszedł w fazę ognia i ofiar z ludzi. Oczywiście większość ludzi zignorowała tę starożytną mądrość – ale być może powinni byli jej posłuchać.

Natychmiast po rzadkiej obserwacji schwytanego białego konia zmarł Jacob Rothschild, królewski Thomas Kingston, a teraz, według jej najbliższych, Kate Middleton, księżna Walii, została zamordowana w głośnej krwawej ofierze Iluminatów .

Chociaż dokładne daty rytuałów okultystycznych różnią się co roku ze względu na fazy księżyca i inne zmienne, nie ma nic nowego w tym, że rodzina królewska składa ofiary z ludzi w pierwszym kwartale roku.

Na przestrzeni wieków bezwzględni członkowie rodziny królewskiej mordowali z zimną krwią niezliczone ofiary, w tym dzieci. Wydarzenia te często celebrowano poprzez kult Baala lub Molocha – bóstwa, do którego oddawania czci Hillary Clinton przyznała się w swoich e-mailach opublikowanych przez WikiLeaks w 2016 roku.

Nikt przypadkowo nie używa Molocha w rozmowie. Większość ludzi nawet nie wie, kim jest Moloch. Jednakże w Bohemian Grove od XIX wieku składano krwawe ofiary Molochowi, starożytnemu bogu ofiar z ludzi, składając według wielu raportów spalone ludzkie mięso.

Niezależnie od tego, czy gromadzą się wśród sekwoi w Kalifornii, czy w pałacach w Wielkiej Brytanii, globalna elita na całym świecie jest taka sama, praktykuje tę samą religię lucyferiańską i podziela te same wady – pedofilię i morderstwa.

Praktyka ta jest również wspomniana w Biblii. Jeremiasz 19:5 mówi:

„Zbudowali wyżyny Baala, aby palić swoje dzieci w ogniu jako ofiarę dla Baala, czego nie nakazałem ani o którym nie wspomniałem, i nie przyszło mi to do głowy”.

Dziś nadal istnieje starożytna praktyka składania ofiar krwi. Jednakże w dobie środków masowego przekazu elita okultyzmu uczestniczy w megarytuałach, których świadkiem może być cały świat. Dlaczego? Dla zwiększenia mocy magicznej.

Nazywa się to Objawieniem Metody i jest podprogowym narzędziem wojny psychologicznej, które służy jako sprytny i okultystyczny sposób na zwiększenie władzy elit, które nami rządzą i pozbawianie władzy ludzi.

Ale na nieszczęście dla dynastii Windsorów, źle to schrzanili. Nawet NPC łączą kropki i zdają sobie sprawę, że coś jest naprawdę nie tak.

Rodzina królewska udostępniła obecnie w sumie cztery – tak, cztery – sfałszowane zdjęcia mediom głównego nurtu, które mają na celu pokazać Kate Middleton zachowującą się normalnie w miejscach publicznych.

Bez wątpienia znasz kilka pierwszych sfałszowanych zdjęć, które stały się wirusowe na całym świecie, gdy stało się oczywiste, że są fałszywe. Nawet media głównego nurtu musiały przyznać, że to, co każdy mógł zobaczyć na własne oczy, było prawdą.

Trzecie zdjęcie, przedstawiające Kate Middleton w samochodzie, również zostało natychmiast zdemaskowane. Nie ma najmniejszej szansy, że to ta sama kobieta. Na początek nowa Kate jest co najmniej 10 lat młodsza i pozbawiona wszelkich trosk – w przeciwieństwie do prawdziwej Kate, która zdaje się rozumieć swój los, podobnie jak Diana.

Z kolei czwarta wersja, pokazująca Kate na spacerach z Williamem na farmie, miała według mainstreamowych mediów „zakończyć internetowe plotki” . Był tylko jeden problem. Zdjęcie zostało szybko zdementowane jako kolejna podróbka.

Zdjęcia szczęśliwej i zdrowej Kate w czerwonej marynarce zostały zrobione we wrześniu ubiegłego roku.

Rodzina królewska została zepchnięta w kąt i desperacko próbuje zatuszować zbrodnię.

Ale jest jeszcze gorzej.

Próbując otrząsnąć się z wpadki związanej ze zdjęciami, rodzina królewska opublikowała bardzo niewyraźne wideo, na którym William i Kate idą obok siebie, rzekomo wykonując swoje codzienne obchody, rzekomo bardzo szczęśliwi i beztroscy.

„Ludzie, nie ma tu nic do oglądania, księżna Walii żyje i ma się dobrze” – to bardzo wyraźny przekaz, jaki rodzina królewska wysyłała do świata.

Ale znowu zostali złapani . I tym razem oszustwo jest śmiertelne.

Śledczy wykorzystali sztuczną inteligencję, aby „rozmazać” celowo zamazaną twarz księżnej Walii – a panie i panowie, przedstawiam Kate Middleton Body Double numer 1.

W tym momencie możemy całkowicie zignorować wszystko, co rodzina królewska mówi na temat Kate Middleton.

Zdaniem wujka Kate, Gary’ego Goldsmitha, który mówi o niej, jakby przełykał ślinę, w rodzinie królewskiej dzieje się coś złego i nie wolno mu o tym rozmawiać.

Wujek Gary mówi, że Kate wróci, chociaż jego ton nie może być mniej przekonujący.

Ile Gary wie? Wystarczająco wyraźnie, aby zrozumieć, że nie może mówić swobodnie i bez strachu.

Choć nie można go winić za ugryzienie się w język, inni odważni głosiciele prawdy ryzykują wszystko, aby głośno mówić o zbrodniach światowej elity.

Według hollywoodzkiej gwiazdy Mela Gibsona elita Iluminatów wkroczyła w przesadę, normalizując swoje zło na arenie światowej, przygotowując ludzkość na kolejny etap swojego lucyferiańskiego programu.

A książę William, następca tronu, znajduje się w centrum ich planu.

Wyjaśniając, że gdy po raz pierwszy spotkał księcia Williama, za nim szedł demon ucztujący na jagnięcinie, Gibson twierdzi, że rola Williama jako antychrysta i przyszłego króla Nowego Porządku Świata jest tajemnicą poliszynela światowej elity.

W 2004 roku kontrolowana przez Rothschildów Associated Press opublikowała fotografię księcia Williama pozującego z barankiem podobnym do Jezusa Chrystusa, którego Biblia nazywa barankiem bożym.

Dla nieświadomych zdjęcie jest całkowicie niewinne. Jednak dla wtajemniczonych zaznajomionych z masonerią i Księgą Apokalipsy książę William jest na zdjęciu identyfikowany jako antychryst.

Antychryst jest opisywany w sztuce i literaturze jako przystojny i czarujący, a także mistrz kłamstw i oszustw. Masoni nazywają go Bafometem, czyli Kozłem Mendesa.

Antychryst jest powszechnie przedstawiany z rozszczepionymi tylnymi kopytami. Dlaczego William trzyma na zdjęciu rozszczepione tylne kopyto?

Według Gibsona zdjęcie stanowiło tajny komunikat brytyjskiej rodziny królewskiej w imieniu światowej elity, ogłaszający wstąpienie księcia Williama na króla Iluminatów.

Książę William jest oczywistym wyborem do tej roli. Jako najstarszy syn księżnej Diany, która również została złożona w ofierze w rytuale krwi Iluminatów, William był przygotowywany do tej roli od urodzenia i pozostaje pod kontrolą Domu Rothschildów, podobnie jak jego przodkowie.

Twierdzenia Gibsona potwierdza francuski mistyk Nostradamus.

Niedawno odkryto serię mrożących krew w żyłach przepowiedni francuskiego astrologa i wieszcza na temat śmierci królowej w 2022 roku i nagłej abdykacji króla Karola III.

Nostradamus zyskał międzynarodowy rozgłos dzięki przewidywaniu przyszłych wydarzeń, takich jak śmierć Henryka XIII, wielki pożar Londynu, dojście do władzy Adolfa Hitlera oraz bomby atomowe na Hiroszimę i Nagasaki.

Tylko w 2019 roku Nostradamus przepowiedział pożar, który zrównał z ziemią katedrę Notre Dame w Paryżu , i przewidział, że w 2020 roku tajemnicze źródła uwolnią ludzkość od wirusa.

Teraz fragmenty opublikowane przez Nostradamusa w 1555 roku ukazują jego spostrzeżenia na temat „abdykacji angielskiego Karola III” wkrótce po śmierci królowej.

Według Nostradamusa król Karol zostanie wyparty przez brytyjską opinię publiczną po tym, jak uzna, że ​​jest „niegodny”, co doprowadzi do mianowania młodego mężczyzny nowym królem.

Według Nostradamusa panowanie Karola będzie krótkie i całkowicie katastrofalne. Jego poddani, Brytyjczycy, powstaną przeciwko niemu, wściekli z powodu zdrady narodu.

Czy Nostradamus mógł mieć na myśli bliską przyjaźń Karola z Klausem Schwabem i jego lojalność wobec globalistycznego Światowego Forum Ekonomicznego? Charles złożył już przysięgę wierności WEF, przyznając, że Wielki Reset jest jego priorytetem numer jeden, który zagraża suwerenności jego narodu.

Z drugiej strony Nostradamus mógł rozmawiać z bliską przyjaźnią Charlesa z Jimmym Savile, najbardziej płodnym brytyjskim pedofilem.

A może mistyk miał na myśli setki dzieci w wieku szkolnym, które rzekomo zostały zgwałcone przez Karola i jego potwornych przyjaciół.

Wybierz, co chcesz.

Zbrodnie globalnej elity są ogromne i liczne, a większość ludzi nie jest gotowa zaakceptować zdeprawowanej natury tych, którzy nimi rządzą.

Udostępnij

INSIDER Z RODZINY KRÓLEWSKIEJ – KATE MIDDLETON ZOSTAŁA POŚWIĘCONA”

Globalna Świadomość23 marca 202423 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPUTIN – ”ELITY ZACHODU JEDZĄ DZIECI”Następny artykułPATENT S3B512C – KARTY PŁATNICZE Z BIOMETRYCZNYM ODCISKIEM PALCA NADCHODZĄ- ”NIE KUPISZ I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSYJSKA TRIADA NUKLEARNA – ”JEŚLI POLSKA WEJDZIE NA UKRAINĘ TO JUŻ TU ZSTANIE” POLSKA W KLINCZU ! – CO PLANUJE

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • INSIDER Z RODZINY KRÓLEWSKIEJ – KATE MIDDLETON ZOSTAŁA POŚWIĘCONA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?