AGENDA 2030

PATENT S3B512C – KARTY PŁATNICZE Z BIOMETRYCZNYM ODCISKIEM PALCA NADCHODZĄ- ”NIE KUPISZ I NIE SPRZEDASZ BEZ TEGO ZNAMIENIA”

PATENT S3B512C – KARTY PŁATNICZE Z BIOMETRYCZNYM ODCISKIEM PALCA NADCHODZĄ- ”NIE KUPISZ I NIE SPRZEDASZ BEZ TEGO ZNAMIENIA”

Wydaje się absurdalne, że w naszych czasach ludzie wciąż przeciągają karty i podpisują zakupy, podczas gdy mikrochipy biometryczne mogą sprawić, że wszystko będzie szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze. Nie chciałbyś raz na zawsze pozbyć się tych brudnych i zakażonych koronawirusem pieniędzy? Nie chciałbyś aby wszystko było znacznie prostsze i szybsze? Żyć wreszcie bez zbędnych dodatków, tylko mikrochip i możesz w pełni korzystać z zakupów i sprzedaży. Ooh… Cóż za piękne życie, prawda?

I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

Apokalipsa Świętego Jana 13, 15-18.

Podczas gdy wszystkich absorbują i następnie rozpraszają te tak zwane szczepionki przeciw COVID-19 i cyfrowy paszport odpornościowy (GreenPass), to właśnie mikrochipy biometryczne stały się najgorętszym NOWYM sektorem w Dolinie Krzemowej i będą one kluczowym elementem tego, w jaki sposób zniewolą cię w nadchodzącej „nowej normalności”Nie wiem czy kiedykolwiek słyszeliście o tym, ale jesteśmy teraz w „Kroku numer 3” trzystopniowego procesu, który rozpoczął się na dobre w 1994 roku. Przyjrzyjmy się, czym są zatem te 3 Kroki, dobrze?

A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia.”

Księga Apokalipsy Świętego Jana 14:9-11.

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Państwo, Kochani Rodacy, w 1994 roku, kiedy internet został publicznie udostępniony, „Krok numer 1” poprowadził cię przed komputer, który był dosłownie połączony z całym światem. Krok ten został natychmiast przyjęty i był krokiem bajecznie udanym. Spójrzcie tylko na obecne pokolenie, które nie wyobraża sobie życia bez siedzenia przed komputerem, co notabene niszczy więzi ludzkie, psychikę, osobowość i zdecydowanie wyobcowuje danego człowieka.

Krok numer 2” rozpoczął się około 2007 roku wraz z wydaniem pierwszego na świecie smartfona, iPhone’a. Wywołało to sensację na całym globie i spowodowało eksplozję powstających mediów społecznościowych. To z kolei spowodowało, że komputer był dosłownie na tobie. Dziś więcej czasu spędza się przeglądając media społecznościowe, aniżeli obcuje z drugim człowiekiem. Człowiek pogłębił swoje wyobcowanie i pogłębił w sobie „otchłań niewypowiedzianej samotności”.

Krok numer 3” jest obecnie w toku, a po jego zakończeniu komputer zostanie „umieszczony w człowieku”Nowy Porządek Świata, wymagał stworzenia tej tak zwanej pandemii właśnie w tym celu. Co to oznacza? To oznacza, że czas się przebudzić, czas zrozumieć, że „oni” to jest globaliści (na przykład Bill Gates czy Klaus Schwab), traktują nas jak chorobę. Traktują nas jak swoją własność. Pozwolisz im na to? Cóż… Wszystko zależy od ciebie a następnie od siły nas wszystkich.

Tak więc do meritum, otóż rozwiązanie zaprezentowane przez Samsunga działa zgodnie z najnowszymi specyfikacjami bezpieczeństwa Mastercard dla kart płatniczych, a jednocześnie jest zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa (CC EAL 6+) w zakresie; „ochrony aktywów o wysokiej wartości przed znaczącymi zagrożeniami”W 2021 roku Samsung ogłosił, że współpracuje z Mastercard nad biometryczną kartą płatniczą z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.

Mówiono wówczas, że technologia: „zaadoptuje nowy chipset bezpieczeństwa z firmy Samsung LSI”, zamiast korzystać z technologii Mastercard, więc nowy chipset S3B512C wydaje się być tym, do czego się odnosił. Chip może również pozwolić na: „szybsze i bezpieczniejsze interakcje podczas robienia zakupów”, zauważa Samsung. Eliminuje potrzebę kodu PIN, a nawet wykorzystuje technologię zapobiegającą fałszowaniu, aby blokować oszukańcze metody. Natomiast według mnie jest to po prostu oswajanie ludzkości z nadchodzącym „znamieniem bestii”.

Udostępnij

PATENT S3B512C – KARTY PŁATNICZE Z BIOMETRYCZNYM ODCISKIEM PALCA NADCHODZĄ- ”NIE KUPISZ I NIE SPRZEDASZ BEZ TEGO ZNAMIENIA”

Globalna Świadomość24 marca 202424 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułINSIDER Z RODZINY KRÓLEWSKIEJ – KATE MIDDLETON ZOSTAŁA POŚWIĘCONA”Następny artykułUJAWNIAMY ! TAK FUNDACJA ROCKEFELERA WYKREOWAŁA PANDEMIĘ ZA 14 MILIONÓW

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PATENT S3B512C – KARTY PŁATNICZE Z BIOMETRYCZNYM ODCISKIEM PALCA NADCHODZĄ- ”NIE KUPISZ I NIE SPRZEDASZ BEZ TEGO ZNAMIENIA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?