AGENDA 2030

COŚ PRZED NAMI UKRYWAJĄ ? GATES PRZEWIDUJE NAGŁY SPADEK ŚWIATOWEJ POPULACJI

COŚ PRZED NAMI UKRYWAJĄ ? GATES PRZEWIDUJE NAGŁY SPADEK ŚWIATOWEJ POPULACJI

Badanie opublikowane w czasopiśmie medycznym The Lancet wykazało, że do roku 2050 w 155 z 204 krajów nastąpi załamanie demograficzne w związku z dalszym spadkiem współczynnika dzietności.

Z badania finansowanego przez Gates wynika, że ​​w 2021 r. „całkowity współczynnik dzietności” na całym świecie wynosił 2,23, oscylując jedynie nieco powyżej poziomu 2,1 dziecka na kobietę potrzebnego do utrzymania wzrostu populacji.

Jednak liczba ta spadła ze zdrowego poziomu 4,84 w 1950 r., a badacze przewidują, że liczba ta będzie nadal spadać do 1,83 w 2050 r., a do 2100 r. spadnie już do 1,59.

W badaniu zauważono, że do tego czasu zaledwie w 26 krajach wskaźnik urodzeń będzie przewyższał liczbę osób umierających, a „większość świata przejdzie w fazę naturalnego spadku liczby ludności”.

Spadek liczby ludności byłby pierwszym takim zjawiskiem od siedmiu stuleci.

Ostatni raz zdarzyło się to po tym, jak w połowie XIII wieku pandemia dżumy czarnej śmierci zabiła aż 50 milionów ludzi, zmniejszając liczbę ludności na świecie z 400 milionów do 350 milionów.

Komentując badanie, jego współautorka, dr Natalia Bhattacharjee, stwierdziła, że ​​spadający współczynnik dzietności radykalnie zmienia świat, „całkowicie zmieniając konfigurację światowej gospodarki i międzynarodowej równowagi sił oraz będzie wymagał reorganizacji społeczeństw”.

Według informatora Fundacji Gatesa, który przyznał, że szczepionki mRNA Billa Gatesa, komary i produkcja żywności Billa Gatesa stanowią część wielozadaniowego planu, amerykańskie zasoby żywności zostały zalane lekami wyludniającymi, których celem jest cicha i podstępna sterylizacja większości rasy ludzkiej. -powściągliwy atak eugeniczny na rasę ludzką.

Ten zły plan był realizowany od lat, a teraz widzimy, jak rozgrywa się on na naszych oczach ze wszystkimi jego psychopatycznymi szczegółami.

Według nowych, niepokojących badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie liczba plemników u mężczyzn w Ameryce Północnej, Europie i Australii spada tak szybko, że do roku 2060 większość mężczyzn w tych krajach będzie bezpłodna .

Jak wynika z nowego badania, liczba plemników u mężczyzn z krajów zachodnich spadła o 50–60% w latach 1973–2011 i tendencja ta będzie się utrzymywać aż do całkowitej niepłodności mężczyzn.

Co ciekawe, w badaniu, w którym przeanalizowano dane dotyczące liczby plemników ponad 40 000 mężczyzn, nie stwierdzono spadku liczby plemników u mężczyzn z Afryki, Ameryki Południowej i Azji – części świata mniej zdominowanych przez Big Pharma, GMO i toksyczne, komercyjnie dostępne produkty. żywność przetworzona.”

Udostępnij

COŚ PRZED NAMI UKRYWAJĄ ? GATES PRZEWIDUJE NAGŁY SPADEK ŚWIATOWEJ POPULACJI

Globalna Świadomość26 marca 202426 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułINFORMATOR WEF – ” NOWYM 11 WRZEŚNIA BĘDZIĘ ŚWIATOWY GŁÓD KTÓRY JUŻ TESTUJĄ ELITY”Następny artykułCO SKRYWAJĄ TAJNE BUNKRY RODZINY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • COŚ PRZED NAMI UKRYWAJĄ ? GATES PRZEWIDUJE NAGŁY SPADEK ŚWIATOWEJ POPULACJI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?