AGENDA 2030

INFORMATOR WEF – ” NOWYM 11 WRZEŚNIA BĘDZIĘ ŚWIATOWY GŁÓD KTÓRY JUŻ TESTUJĄ ELITY”

INFORMATOR WEF – ” NOWYM 11 WRZEŚNIA BĘDZIĘ ŚWIATOWY GŁÓD KTÓRY JUŻ TESTUJĄ ELITY”

Według informatora Światowego Forum Ekonomicznego, globalne elity planują kolejną fałszywą flagę, gorszą niż 9/11. Twierdzi on, że spowodowany wyniszczającym „globalnym głodem” „szok systemowy” pozwoli elicie na wprowadzenie mechanizmów, które zapewnią im tyrańską kontrolę nad ludzkością.

Rządom w Unii Europejskiej zinfiltrowanym przez WEF nakazano angażowanie się w gry wojenne symulujące zbliżający się globalny kryzys żywnościowy, według informatora, który ostrzega, że fałszywa flaga uderzy jeszcze w 2024 r. – a kiedy tak się stanie, uderzy mocno.

Trwają przygotowania do przejęcia władzy przez elity pod fałszywą flagą, a jeśli zwrócisz uwagę, już wszędzie możesz dostrzec dowody oszustwa.

Globalistyczni miliarderzy, tacy jak Mark Zuckerberg, są zajęci desperacką budową ogromnych podziemnych bunkrów, a Elon Musk ostrzegł, że na horyzoncie pojawia się coś wielkiego. Czas pokaże, czy rozumie powagę sytuacji.

Wojna rosyjsko-ukraińska i jej wpływ na dostawy nawozów i zbóż, a także protesty rolników w Europie, które zakłóciły łańcuchy dostaw supermarketów, położyły podwaliny pod elity do wykorzystania burzy globalnych napięć geopolitycznych.

Jak zwykle, elita nie marnuje czasu, aby sprowadzić piekło na ludzkość.

W zeszłym miesiącu w Brukseli odbyła się gra wojenna lub ćwiczenia przygotowawcze, które zakładały niedobór żywności w Europie w latach 2024-2025, co wywołałoby poważny głód na świecie.

Bloomberg donosi: „… W ciągu dwóch dni w centrum Brukseli w zeszłym miesiącu około 60 urzędników Unii Europejskiej i rządu , ekspertów ds. bezpieczeństwa żywnościowego, przedstawicieli przemysłu i dziennikarzy zebrało się, aby zmierzyć się z możliwością czegoś, co jeszcze kilka lat temu było ledwo dostrzegane: pełnowymiarowego kryzysu żywnościowego.

Piotr Magnuszewski, specjalista ds. modelowania systemów i projektant gier, który pomógł stworzyć grę wojenną konferencji UE, powiedział uczestnikom: „Spodziewajcie się pewnego poziomu chaosu” , ostrzegając , że „czasami możecie się pogubić i nie mieć wystarczających informacji”.

Elity wyciągnęły wnioski z 9/11 i plandemii Covid i nie planują nigdy więcej pozwolić niezależnym mediom na ujawnienie swoich programów lub zwykłym ludziom na wyrażanie swoich opinii w mediach społecznościowych.

Według Billa Gatesa ” wyciągnięte wnioski ” zdecydowanie sugerują znacznie silniejsze podejście do tzw. „dezinformacji” niż podczas pandemii Covid . Jak to wygląda w prawdziwym świecie? Oznacza to, że będzie jeszcze więcej cenzury i tłumienia wolności słowa, gdy zostanie uruchomiona kolejna fałszywa flaga.

Oni są w pełni świadomi, że my, ludzie, przejrzeliśmy ich kłamstwa i oszustwa i powstajemy przeciwko nim.

Są również w pełni świadomi, że rozumiemy, iż gry wojenne i ćwiczenia przygotowawcze są próbą generalną przed ich nieuchronnymi fałszywymi flagami i dystopijnymi planami dla ludzkości.

Skąd o tym wiemy? Pamiętacie ” Event 201 „, ćwiczenie gotowości na wypadek pandemii koronawirusa przeprowadzone w październiku 2019 r. pod czujnym okiem Światowego Forum Ekonomicznego oraz Fundacji Billa i Melindy Gatesów , z udziałem zwykłych podejrzanych, w tym Światowej Organizacji Zdrowia, chińskiego CDC i Anthony’ego Fauciego?

Czas był doskonały, a pandemia COVID-19 rozpoczęła się zaledwie kilka tygodni po ćwiczeniach i przebiegła dokładnie tak, jak przewidywano. Globalistyczna elita była w niebie. Światowe Forum Ekonomiczne nie mogło powstrzymać się od radości z sytuacji i pochwały „brutalnie skutecznych” lockdownów.

Przeciętny człowiek był zmuszany do służalczej lojalności przez strach i terror przez media głównego nurtu, które bezwstydnie służyły jako poplecznicy elity. Więziono, karano, chorowano, wstrzykiwano nam zastrzyki i zubożono. Konsekwencje gospodarcze dla zwykłych ludzi są katastrofalne i nadal rosną.

Jeśli wątpisz, że elity są z tego powodu zadowolone, spójrz na psychopatyczny uśmiech Billa Gatesa, gdy prezenter CNN Fareed Zakaria mówi, że ożywienie gospodarki zajmie dużo czasu.

Oczywiście, bogaci stawali się jeszcze bogatsi. Dzisiejsza elita jest bardziej elitarna niż kiedykolwiek wcześniej.

I, oczywiście, same elity nie musiały cierpieć z powodu karnych blokad. Światowa Organizacja Zdrowia i Światowe Forum Ekonomiczne mają siedzibę w Szwajcarii, jednym z niewielu krajów, które nie wprowadziły blokad i nakazów noszenia masek.

To jedna zasada dla ciebie, a inna dla mnie.

Oto, co wiemy. Elita planuje przeciwdziałać niedoborom żywności w Europie, która historycznie była jednym z najlepiej odżywionych regionów na świecie. Kiedy kostki domina zaczną się przewracać i pojawią się konsekwencje dla reszty świata, świat pogrąży się w niszczycielskim głodzie, który sprawi, że 9/11 i pandemia Covid będą wyglądały jak dziecinna zabawa.

Elita budowała się od ostatnich dni covidowej plandemii do dziś. Bill Gates nagle zwrócił swoją uwagę na rolnictwo i szybko stał się największym właścicielem ziemskim w Ameryce. Mamy też do czynienia z falą pożarów produkcji żywności w USA i Europie, co obciąża łańcuch dostaw.

Oto pięć najbardziej niepokojących przyszłych wydarzeń, które światowa elita szczegółowo opisała podczas wydarzenia gier wojennych w sercu UE w zeszłym miesiącu .

Po pierwsze, planują spowodować nieurodzaj.

„Jest więc rok 2025 i jest więcej nieurodzajów” – czytamy w raporcie. „Mają one wpływ na ceny pasz dla zwierząt, co spowalnia produkcję zwierzęcą i rybną. Niektóre statki przewożące zboże zawracają z Europy, aby obsłużyć tych, którzy zaoferują więcej niż w innym miejscu”.

Każdy, kto słuchał protestujących europejskich rolników, zrozumie, że nadciągający głód jest spowodowany przez elity. Wytyczne Zielonej Agendy WEF przyjęte przez państwa UE doprowadzają rolników do bankructwa.

Po drugie, planują ograniczyć eksport oleju palmowego i obwiniać teoretyków spiskowych za konsekwencje.

„Ograniczenia eksportu oleju palmowego w Azji zmniejszają obecnie podaż podstawowych produktów spożywczych, od margaryny po chleb. Szerzą się oskarżenia o korporacyjną chciwość, dezinformację i teorie spiskowe”.

Oczywiście elity już planują obwiniać tzw. teoretyków spiskowych i dezinformację za globalny niedobór żywności.

Po trzecie, planują jeszcze bardziej pogłębić niedobory nawozów, powodując gwałtowny wzrost cen żywności

„Koszty nawozów i energii potrzebnej do uprawy roślin i prowadzenia szklarni gwałtownie wzrosły po inwazji Rosji na Ukrainę”.

Jeśli nie obwiniają tak zwanych teoretyków spiskowych za globalny głód, będą obwiniać Putina, ich ulubione straszydło.

Po czwarte, planują wzniecić powszechny chaos na ulicach

„Sprawy rozwiną się jeszcze bardziej później w 2025 roku” – ostrzega raport. „Złodzieje plądrują supermarkety. Policja walczy o ograniczenie rozprzestrzeniania się zamieszek w miastach. Ryby i mięso nie są dostępne w sklepach spożywczych w Niemczech. Farmerzy bankrutują”.

Światowa elita wyznaczyła rok 2025 na całkowity upadek społeczeństwa w Europie, ponieważ zwykli ludzie umierają z głodu i działają przeciwko tym, którzy zmusili ich do życia w więzieniu pod gołym niebem.

Po piąte, przygotowują się do rozprawienia się z powszechnym gniewem skierowanym przeciwko elitom

„W międzyczasie uwaga opinii publicznej przesuwa się na chciwość traderów towarowych. Małe gospodarstwa rolne upadają jak kostki domina, gdy rozprzestrzeniają się ataki na imigrantów. Czy UE jest tonącym statkiem, ktoś na filmie?

Według Schwaba właściwym środkiem jest wyludnienie większości światowej populacji. Według uczniów Schwaba nawet 94% ludzkości musi zostać zabitych.

Jednak przed wielką rzezią wszyscy elitarni uczestnicy gier wojennych zgodzili się, że ludzkość musi zostać odzwyczajona od mięsa i zmuszona do jedzenia robaków i rakotwórczej syntetycznej sztucznej wołowiny Billa Gatesa.

Dlaczego elity miałyby toczyć wojnę z tymi, którzy dostarczają nam żywności?

Coraz więcej ludzi budzi się i widzi globalną elitę taką, jaką zawsze była: szalonymi psychopatami nastawionymi na destrukcję i dominację.

Udostępnij

INFORMATOR WEF – ” NOWYM 11 WRZEŚNIA BĘDZIĘ ŚWIATOWY GŁÓD KTÓRY JUŻ TESTUJĄ ELITY”

Globalna Świadomość26 marca 202426 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł4 LATA PO – CO UMKNĘŁO NAM PODCZAS NAJWIĘKSZEJ OPERACJI PSYCHOLOGICZNEJ W HISTORIINastępny artykułCOŚ PRZED NAMI UKRYWAJĄ ? GATES

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ? CYFROWE IDENTYFIKATORY NA CAŁYM ŚWIECIE ! NIE UCIEKNIESZ OD

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • INFORMATOR WEF – ” NOWYM 11 WRZEŚNIA BĘDZIĘ ŚWIATOWY GŁÓD KTÓRY JUŻ TESTUJĄ ELITY”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?