Otwórz oczy

ZASKAKUJĄCA SYMBOLIKA ZAMACHÓW W MOSKWIE

ZASKAKUJĄCA SYMBOLIKA ZAMACHÓW W MOSKWIE

Księga ksiąg Biblii nakazuje nam rozpoznawać znaki czasu. Oznacza to nic innego jak ocenę zdarzeń w oparciu o kryteria wywiadowcze. W związku z aktem terrorystycznym, który miał miejsce w nocy 22.03.24 w Moskwie, kilku uzbrojonych mężczyzn włamało się do sali koncertowej Crocus, otworzyło ogień do ludzi i wznieciło pożar. Zawalił się dach widowni (137 osób zginęło, 182 zostało rannych), dlatego aby zrozumieć, co się stało, zwróćmy uwagę na następujące kwestie:

– Do ataku terrorystycznego doszło w jedno z głównych świąt ży dowskich , Purim. Agalarowowie, właściciele sali koncertowej Crocus, są Chasydzkimi Ży dami. Najstarszy napisał książkę : ·Odcięcie ucha terrorysty i próba nakarmienia go to główny przysmak w Purim: „uszy Hamana” (patrz zdjęcie).

Purim to ży dowskie święto upamiętniające ocalenie Ży dów w starożytnej Persji przed zagładą przez dworzanina Hamana. „Uszy Hamana” to ciasteczka w kształcie trójkąta pieczone na święto Purim jako symbol zwycięstwa.

Warto zauważyć, że terroryści nie wzięli zakładników ani nie przedstawili żadnych żądań, dlatego konieczne będzie ustalenie znaczenia przekazu, jaki akt zastraszenia wysłał władzom rosyjskim.Narzędzia wywiadowcze ukrytej polityki pozwalają wyjaśnić odbiorcę przesłania i zakulisową władzę, która wysłała władzom sygnał w postaci potwornego aktu zastraszenia.

Zatem interpretacja sygnałów wywiadowczych pozwala nam stwierdzić, że atak terrorystyczny z 22.03.24 jest sygnałem dla Putina, który został dany przez „czarne kapelusze” (Ży dzi Chabadu) poprzez ogólnorosyjską masakrę. Legenda o tuszowaniu (fałszywym celu) – winne jest zdelegalizowane ISIS. Ultimatum wobec Putina w postaci ataku terrorystycznego zostało zorganizowane, ponieważ Putin odmówił zapalenia świec u Naczelnego Rabina Rosji Chabadu Berla Lazara podczas tegorocznego święta Chanuki w dniu 25.12.23. Ale wcześniej wyzywająco odwiedził Arabię Saudyjską i Zjednoczone Emiraty Arabskie 23 grudnia i przyjął Prezydenta Iranu w Moskwie 23 grudnia.

W 2024 r. zapalenie pierwszej świecy chanukowej odbyło się bez Putina. Okazanie przez Putina nieposłuszeństwa wobec Chabadu w święto zwycięstwa chabadowych Ży dów, Chanukę, zostało ukarane w święto Purim. Znakiem tego, który postawił Putinowi ultimatum, jest odcięte ucho Tadżyka (święte „uszy Hamana”). Następną rzeczą, której powinniśmy się spodziewać, jest ukaranie patriotów Z we wszystkich siłach bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej za nie uczestnictwo w ataku terrorystycznym.
Wniosek: Niebieski podwoi czerń na korzyść czerwieni. Andrey Devyatov – Rosyjski pułkownik – yandex.ru/push?uuid=7a2f2c0c-2993-4fb3-a311-b2711c60126e&ret

Skandal wokół posterunku policji Pavshino, znajdującego się na terenie Crocus Expo, nabiera tempa. Kanał telegramu „VChK-OGPU” oskarżył funkcjonariuszy policji o rzekomą bezczynność podczas ataku terrorystycznego na Crocus City Hall (co może świadczyć o „zamykanie oczu” lub „wewnętrznej robocie”)

Jako dowód dziennikarze kanału przytaczają zrzuty ekranu z nagrań wideo naocznych świadków z miejsca tragedii, wskazując na rzekomo stojącą w pobliżu wejścia furgonetkę służby psów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej, która tego dnia była zaangażowana w środki bezpieczeństwa na koncercie zespołu „Picnic”.
Wideo pokazuje również postać mężczyzny w kamuflażu z szewronem na rękawie podążającego za uciekającymi w zamieszaniu ludźmi. vremya.press/…oads/2024/03/Skandal-vokrug-otdeleniya-policii.mp4

„Nagranie wideo, które się pojawiło, pokazuje, że o 20:12 terroryści wybiegli z „Crocus” i spokojnie odjechali. Co więcej, ich samochód stał obok specjalnej furgonetki Służby Kynologicznej rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, przed której pracownikami miał miejsce atak terrorystyczny. Woleli się nie wtrącać”, pisze „VChK-OGPU.

W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Rosji w tej chwili kategorycznie zaprzeczają tej informacji. „Oficjalnie oświadczamy, że po otrzymaniu informacji o strzelaninie w jednostce dyżurnej UMWD Rosji w mieście Krasnogorsk, policja przybyła na miejsce w ciągu 5 minut. Mężczyzna w mundurze z psem, uchwycony na filmie, nie ma nic wspólnego z organami spraw wewnętrznych”, – powiedziała w swoim telegramie szefowa służby prasowej departamentu Irina Volk.

Należy jednak zauważyć, że w licznych opowieściach i filmach naocznych świadków, którzy doświadczyli tych strasznych wydarzeń w Crocus City Hall, z jakiegoś powodu nie ma bohaterów w policyjnych mundurach, którzy ratowali ludzi. yandex.ru/push?uuid=4a545c46-2edb-4887-b84f-6fb122e86d44&ret

*Chasydzi(chabad) odrzucili judaizm – jest to sekta kabalistyczna ,talmudystyczna i okultystyczna która podszywa się pod ortodoksyjnych ży dów , i są satanistami … wynika że za całą wojna ukraińską stoi Chabad , Putin i Żeleński muszą być im posłuszni…„Masoneria polska 2018 -Chabad Lubawicz, kabała, masoneria.Dr Stanisław Krajski o Ży dach z Chabad-Lubawicz.Noachizm, nadchodząca światowa religia…

Putin jest zakładnikiem……CHAZARSKICH (/CHABADU) OLIGARCHÓW

Komentarz redaktora SOTN : W wojnie rosyjsko-ukraińskiej jest tak wiele złego, że aż prosi się o prawdziwie obiektywną i niezależną analizę od początku do chwili obecnej.Po pierwsze, Kreml zezwolił neonazistowskiemu reżimowi w Kijowie na ludobójstwo rosyjskojęzycznych mieszkańców Donbasu przez 8 długich lat, zanim w lutym 2022 r. rozpoczął Specjalną Operację Wojskową. A to SMO zostało podjęte jedynie ze względu na oczywiste informacje wywiadowcze, do których NATO przygotowywało się zaatakować ten sam region wiosną 2022 r. Już samo to jest OGROMNĄ czerwoną flagą.

Do tego dochodzi niezwykły brak rosyjskiej reakcji wojskowej na regularne ataki na ludność cywilną w całym obwodzie białoruskim w Rosji. Potwierdzono nawet, że mieszkańców tych zachęcano do płacenia za własną obronę wojskową, taką jak ciężka broń, jak wyjaśniono w poniższym exposé.To, że Rosja pozwoliła na tak wiele poważnych ataków terrorystycznych na swój przemysł naftowy i gazowy bez odpowiedniej reakcji, jest kolejnym sygnałem, że coś jest bardzo nie tak z tym obrazem.

Czy ten szokujący atak terrorystyczny w Moskwie rzeczywiście został przeprowadzony przez zachodnią mafię chazarską przeciwko rosyjskiej mafii chazarskiej?!

To, że rosyjska armia tak niechętnie przejmowała Odessę, kluczowe ukraińskie miasto portowe, choć miała przewagę, aby to łatwo zrobić, również nie ma żadnego sensu. Szczególnie podejrzane jest utrzymywanie tak wielu poważnych ataków na rosyjską marynarkę wojenną, w wyniku których zatopiono wiele okrętów wojennych, w tym rosyjski okręt wojenny Moskwa, który był okrętem flagowym Floty Czarnomorskiej rosyjskiej marynarki wojennej. Jednak największą ofiarą są bardzo selektywne ataki rakietowe na kluczowe cele na całej Ukrainie, przy jednoczesnym celowym oszczędzaniu innych, znacznie cenniejszych celów. Jedynym rozsądnym wyjaśnieniem jest to, że tak naprawdę jesteśmy świadkami wojny pomiędzy chazarskimi (/Chabadu) oligarchami.

KLUCZOWE PUNKTY: Pod koniec każdej ery, kiedy bankierzy rządzą na gnieździe, wąż zaczyna pożerać własną głowę. Oznacza to, że najbogatsi, najpotężniejsi i najbogatsi ludzie na planecie zaczynają się nawzajem gwałcić, rabować i plądrować. W końcu cały świat od tysiącleci był podzielony na terytoria przestępcze, gdzie najsilniejsi zawsze dostają największy i najlepszy kawałek tortu. Dlatego też, kiedy wszyscy morderczy złodzieje wiedzą, że koniec już nadchodzi i rzeczywiście nadchodzi, nie szczędzą wysiłków, próbując wyrwać od innych złodziei wszystko, co się da, wiedząc, że niewiele mają do stracenia, zwłaszcza gdy „ nie ma honoru wśród złodzieje” .

Teraz ma to jeszcze większy sens, że Jewgienij Prigożin, nieżyjący już przywódca Grupy Wagnera, został usunięty przez jedną z rosyjskich frakcji chazarskich oligarchów… a nie przez Główną Dyrekcję Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy, jak wielu spekulowali. Kluczową kwestią jest to, że każda większa wojna jest w rzeczywistości konfliktem zbrojnym kierowanym przez bankierów, w którym globalny kompleks wojskowo-przemysłowy tylko zyskuje, a nigdy nie przegrywa. Jednakże w tym ogromnym przemyśle istnieje wiele wysoce konkurencyjnych grup, które rywalizują między sobą o łupy wojenne.

Ale tu nie chodzi tylko o bezczelne spekulacje wojenne, ale także o zdominowanie terytoriów przestępczości śliwkowej w dającej się przewidzieć przyszłości, zwiększenie udziału w rynku uzbrojenia wojennego i rozszerzenie wpływów w określonych branżach MIC.W tym celu cały świat obserwuje obecnie jedną z najbardziej nieprzeniknionych geopolitycznych szachownicy 5D we współczesnej historii. Dzieje się tak dlatego, że na Ukrainie toczy się ta niezwykle złożona i niebezpieczna gra pomiędzy chazarskimi (/chasydzkimi, lub za porozumieniem dopow.) oligarchami ; druga gra pomiędzy chazarskimi oligarchami w Rosji; jedna trzecia między chazarskimi oligarchami w Rosji i na Ukrainie.

KLUCZOWY PUNKT:NAPRAWDĘ?! Wywiad USA twierdzi, że wiedział, że ISIS-K planowało atak terrorystyczny na Moskwę. Innymi słowy, ISIS i Al-Kaida to nic innego jak terrorystyczne ramiona Grupy Terrorystycznej CIA-MI6-MOSSAD-NATO, która jest wyrzucany za każdym razem, gdy Zachodnia Wspólnota Wywiadowcza potrzebuje wiarygodnego zaprzeczenia ohydnej operacji terrorystycznej, takiej jak właśnie miała miejsce w Moskwie. 

Nie oznacza to jednak, że prezydent Putin nie robi wszystkiego, co w jego mocy, aby chronić obywateli rosyjskich, jakkolwiek, kiedykolwiek i gdziekolwiek może. Chodzi po prostu o to, że jest on przetrzymywany jako zakładnik na różne sposoby, w różnym stopniu i przez różne frakcje chazarskich oligarchów w Rosji. Prawdę mówiąc, Putin powiedział nawet Tuckerowi Carlsonowi, nieoficjalnie, zaraz po ich wywiadzie transmitowanym przez telewizję na całym świecie, co następuje:

PUTIN: Patrząc na wielkość gospodarek, jesteśmy mali. Jednak niewiele osób bierze pod uwagę nasze ogromne zasoby naturalne. Rosja ma w ziemi ponad 80 bilionów dolarów. Żaden kraj nawet nie jest nam bliski.

TUCKER: Jaka jest twoja opinia o prezydencie Bidenie?

PUTIN: Jesteśmy przekonani, że to nie on rządzi krajem. Powiedzmy, że mamy dobre źródła, które to potwierdzają, ale każdy może to sprawdzić na własne oczy. Stany Zjednoczone weszły obecnie w mroczny okres. Ma nieodpowiedzialne przywództwo.

TUCKER: OK. Słuszna uwaga, ale czy nie macie takich samych problemów w Rosji?

PUTIN:
Tak. Do pewnego stopnia. Ale w Rosji te interesy są bardziej zbieżne z myśleniem przeciętnego Rosjanina na ulicy. W Stanach Zjednoczonych tak nie jest. Elity cię opuściły.(Źródło:Ekskluzywna prywatna rozmowa Tuckera Carlsona z prezydentem Władimirem Putinem w Moskwie – transkrypcja opublikowana w tajemnicy, ale celowo)

Konkluzja : Rosyjska elita władzy, która kontroluje większość z tych 80 bilionów dolarów zasobów naturalnych, to albo chazarscy oligarchowie, albo elity, które są przez nich całkowicie kontrolowane. Zobacz: Oto jak miliarderzy Żydzi posiadają Rosję według słów Chabad Lubavicz

Uwaga: Poniższy artykuł został napisany przez osobę o głębokim dostępie do informacji poufnych, która oczywiście ma dostęp do informacji uprzywilejowanych i tajnych danych.

NATO wysyła jeszcze więcej dostaw, budując fabryki na Ukrainie.

Po pierwsze, raporty rosyjskiego Ministerstwa Obrony z pola bitwy po prostu nie dają wiary. Ale jeśli im wierzyć, nieustannie niszczą całe magazyny i kolumny sprzętu strategicznego i tak dalej. Jest rzeczą oczywistą, że jest to albo skrajnie przesadzone, albo kompletna fabrykacja mająca na celu wprowadzenie w błąd narodu rosyjskiego, a w mniejszym stopniu osób wspierających Rosję za granicą.

Aby udowodnić moją hipotezę, chcę, abyście rozważyli kilka faktów, które moim zdaniem powinny dać do myślenia każdej osobie zdolnej do myślenia, zamiast siać propagandową pauzę.Niemcy otwierają obecnie nowe fabryki broni na Ukrainie. Tutaj :W czwartek 14 marca 2024 r. Rheinmetall ogłosił plan budowy co najmniej czterech nowych zakładów produkcyjnych na Ukrainie, którego celem jest osiągnięcie w tym roku rekordowych obrotów na poziomie 10 miliardów euro (10,9 miliarda dolarów). Rheinmetall to niemiecka firma specjalizująca się w przemyśle obronnym i motoryzacyjnym, w szczególności w produkcji systemów obronnych, amunicji i pojazdów wojskowych.

Wcześniej po prostu produkowali broń w Niemczech i wysyłali ją przez granicę. W miarę trwania wojny tempo wzrosło i wysłano potężniejszą broń. Do tego wszystkiego chętnie przyznały się media ukraińskie i niemieckie . Naturalnie pytanie, które powinno pojawić się w umyśle każdej myślącej osoby, brzmi: dlaczego kraje NATO czują się coraz bardziej ośmielone, aby wysyłać broń na Ukrainę w miarę trwania konfliktu, a nie odwrotnie?

To znaczy, jeśli ich broń jest niszczona jeszcze przed dotarciem na pole bitwy, jak zapewnia rosyjskie Ministerstwo Obrony, a co za tym idzie, zachodni autorzy ZAnon, to dlaczego w takim razie a) filmy przedstawiające te systemy uzbrojenia NATO używane na froncie w całym Telegramie samizdat zastrzelonych przez rzeczywistych żołnierzy rosyjskich i korespondentów wojennych oraz b) kraje NATO zwiększają tempo swoich dostaw, nie ograniczając ich pomimo przegranej wojny z geniuszem Szojgu oraz c) obecnie przenoszą się do otwartych fabryk na Ukrainie, bliżej akcji, pomimo fakt, że wszystko, co jest związane z NATO, zostaje rozwalone na kawałki przez rakiety Szojgu?

Czy to ma sens? Nie, nic z tego nie ma sensu, ludzie… Powodem, dla którego najpierw Turcja była w stanie otworzyć fabryki dronów na Ukrainie, które miały być użyte przeciwko Rosji, a teraz Niemcy zrobią to samo, jest właśnie to, że Putin i Szojgu ODMAWIAJĄ atakowania kluczowej infrastruktury wojskowej na Ukrainie. Kreml aresztował nawet rosyjskiego patriotę Igora „Striełkowa” Girkina za poinformowanie milionów czytelników o tej kolosalnej zdradzie.

Czerwona lista 18 – pytania do ludzi prowadzących tę nie-wojnę ze Slavsquatem

Bombardują w głąb Rosji, uderzają w fabryki, magazyny, samochody przypadkowych ludzi, może nawet zabijają wiceprezesów największych koncernów naftowych, a pewnego dnia nawet zaczęli bombardować Naddniestrze. Tutaj :

Jednostka wojskowa w Naddniestrzu została zaatakowana przez drona kamikaze, doszło do eksplozji i pożaru – MGB Naddniestrza. .. Dzisiaj zamierzam zarzucić, że tak naprawdę wybitni rosyjscy biznesmeni dostarczają część kapitału na otwieranie na Ukrainie fabryk wojennych, które mają służyć do zadawania śmierci rosyjskim żołnierzom. Ale najpierw bardzo powiązana historia o fabrykach wojennych na Ukrainie, którą chciałem się podzielić: Kiedy zeszłej wiosny prasa rosyjska podała, że trzy ataki rakietowe zniszczyły Zakłady Czołgów w Charkowie Malyszew, specjaliści, którzy zrozumieli, co się dzieje, tylko [z irytacją] podnieśli ręce. Ta fabryka to miasto w mieście;

Na jego terenie działały 32 stołówki zakładowe, a sama kadra kucharzy liczyła 800 osób! Trzy ataki to w najlepszym razie unieruchomienie trzech warsztatów. Kropla w morzu. Przed rozpoczęciem „operacji specjalnej” zakład miał problemy finansowe, ale od wiosny ubiegłego roku napływają zamówienia, głównie na naprawę pojazdów opancerzonych. Wydawałoby się, dlaczego nie włączyć produkcji wojskowej wszystkich kalibrów jednocześnie? Okazuje się, że należy wziąć pod uwagę niuanse.

Zakład w dalszym ciągu realizuje zamówienia rosyjskie.W szczególności naprawia specjalny sprzęt arktyczny i antarktyczny. I produkuje nowe.Oczywiście zamówienia nie są realizowane bezpośrednio, ale za pośrednictwem krajów trzecich.Ale dobrze naoliwiony mechanizm działa pomimo czasu wojny. Jaki jest więc sens rozbijania go na kawałki? Można nazwać trzy takie „kraje trzecie” – Armenię (którą tracimy), Azerbejdżan i Kazachstan.

Ciekawe, nie? Że ukraińskie zakłady wojskowe w dalszym ciągu sprzedają sprzęt wojskowy rosyjskiemu rządowi, ale ukrywają to, robiąc to za pośrednictwem krajów trzecich. Armenia, jak ostatnio sprawdzałem, nie posiada dostępu do morza, a Azerbejdżan nie graniczy z kołem podbiegunowym, więc nie potrzebowałby takiego sprzętu.

Prawie wszystkie przedsiębiorstwa odeskie są nienaruszone. Dlaczego więc nasi ludzie nie uderzą w najważniejsze przedsiębiorstwo obronne – Zakłady Portowe w Odessie (OPZ)?Można przypuszczać, że wynika to ze wspólnych interesów z Uralchemem Dmitrija Mazepina, rurociągiem amoniaku z Togliatti oraz możliwością eksportu rosyjskiego amoniaku za granicę poprzez OPP. Ale w tej historii wszystko może wkrótce się zmienić, podobnie jak w fabule z HTZ.Któregoś dnia Mazepin ogłosił budowę analogu OPP na wybrzeżu Morza Azowskiego. Najwyraźniej nie wierzy się już w obietnice ukraińskich partnerów dotyczące rozpoczęcia wysyłki „w każdej chwili”.Potencjalnym celem staje się więc wcześniej nietykalne przedsiębiorstwo.I – co za zbieg okoliczności! – w tej chwili władze Odessy mówią o zagrożeniu obiektów .

Ach, więc gdy tylko potencjalna transakcja biznesowa dotycząca pompowania amoniaku do i przez Ukrainę poszła na marne, rosyjskie Ministerstwo Obrony nagle zmienia swoje cele uderzenia w Odessie i jest skłonne zacząć atakować tę krytyczną infrastrukturę, która dotychczas była ignorowana! Oczywiście, podczas gdy rosyjscy oligarchowie wciąż spodziewali się, że będą w stanie zawrzeć umowę ze swoimi szanowanymi partnerami z Kijowa w sprawie przesyłania soczystego i niedrogiego amoniaku do anal-satanistów, powiedziano nam, że byłoby to „niemoralne” lub „niehumanitarne” uderzył w infrastrukturę portową w Odessie. W rzeczywistości utrzymywałem, że cele zaatakowane w Odessie (silosy zbożowe) zostały wybrane tylko dlatego, że ograniczały zyski Patruszewa Jr., a nie ze względu na jakiekolwiek znaczenie militarne.

Co dokładnie dają ataki w Odessie?

Było to odważne twierdzenie, ale ta nowa informacja ogólnie potwierdza tę koncepcję, prawda? Teraz jednak w Odessie wszystko jest w porządku. Nazistowscy sataniści zapłacą za obniżanie wyników finansowych kumpli Putina! Skoro jednak mowa o potencjalnych celach, co z tą ogromną rafinerią ropy naftowej, która w dalszym ciągu napędza machinę wojenną UAF? Nadal poza zasięgiem!

Rafineria ropy naftowej w Kremenczugu, największe przedsiębiorstwo na Ukrainie, nadal działa i to na pełnych obrotach (co stanowi 16% wszystkich paliw i smarów na wojnę). Ileż było szlochów po rzekomo „masowych” i „precyzyjnych” atakach rakietowych na elektrownię! Przez pewien czas przedsiębiorstwo faktycznie działało na małej mocy, nie paląc pochodni w rurach. Ale roślina nigdy nie przestała działać. „Produkty naftowe transportowano drogą nocną. Teraz przestali to ukrywać, pochodnia pali się całą dobę, gotowe produkty naftowe wywożone są koleją”. I czyjego oleju przetwarza zakład, który otwarcie dostarcza paliwa i smary dla Sił Zbrojnych Ukrainy, nie został jeszcze zniszczony. Instalację wypełnioną produktami naftowymi można łatwo podpalić i bardzo trudno ugasić. Ze zdrowego rozsądku nie da się wytłumaczyć faktu, że zakład nadal działa.”

Opierając się na nieukierunkowaniu na kluczowe wojskowe obiekty przemysłowe na Ukrainie i wszelkiego rodzaju inną niezbędną infrastrukturę, która jest niezbędna dla wysiłku wojennego, jestem zmuszony stwierdzić, że rosyjscy oligarchowie faktycznie inwestują w te różne gałęzie przemysłu. To wyjaśniałoby, dlaczego wszyscy zarabiają tyle pieniędzy na rzezi, jak ja i inni wskazaliśmy wcześniej.

Rosja nie jest krajem, ale spółką LLC. A raczej oligarchia z przywiązanym do niej państwem, a nie państwo z oligarchią. Sam Putin na początku swojej kariery stwierdził, że postrzega siebie jako dyrektora generalnego Russia LLC i od tego czasu cała jego polityka odzwierciedla ten neoliberalny sposób myślenia.

„Rosyjski” bank Alpha/Alfa pomagający w zbieraniu funduszy na wojnę w Kijowie
Potrzebujemy Twojej pomocy. Z Otwartej Ukrainy: (moje szybkie tłumaczenie) Podczas gdy Alpha Bank stara się odzyskać dostęp do swoich miliardów za granicą, ukraiński oddział spokojnie zbiera pieniądze dla ukraińskich sił zbrojnych, a nawet przechwala się tym w mediach społecznościowych. Mam zamiar wskoczyć właśnie tutaj. Wkrótce zostanie przedstawionych więcej informacji, ale nie ma żadnego wyjaśnienia…Ale nie tylko Alfabank działa przeciwko rosyjskim wysiłkom wojennym. Sbierbank zamykał konta żołnierzy milicji Donbasu i rosyjskich organizacji humanitarnych, a nawet próbował finansować leczenie rannych weteranów.

Zbierałem informacje do kilku bardziej szczegółowych artykułów, ale postępowało powoli. Omówię bardziej szczegółowo: sytuację imigracyjną. Przeprowadziłem kilka wywiadów na ten temat. Perspektywy współpracy konserwatywnej rosyjsko-zachodniej. Aha, artykuł o staroobrzędowcach i ich roli we współczesnej Rosji oraz rewolucji bolszewickiej na rzecz Sta… Natomiast Kijów toczy poważną wojnę. Jak pisałem już zbyt wiele razy, żeby to teraz zliczyć, Ukraina wysadza w powietrze fabryki i magazyny w Rosji dosłownie cały czas, bez przerwy i całkowicie bezkarnie.

Aby sobie z tym poradzić, Kreml wyszedł i powiedział właścicielom tych fabryk, aby kupili własne systemy obrony powietrznej, ponieważ Shoigu nie chce, zawracać sobie głowy robieniem czegokolwiek w związku z tym problemem. Nie, nie żartuję. Tutaj : Co robić i jak zapobiegać atakom w przyszłości? Wcześniej rząd zalecał rosyjskim firmom zakup systemów obrony powietrznej do zwalczania dronów, gdyż fundusze Ministerstwa Obrony „koncentrują się na finansowaniu ważnych obiektów rządowych i wojskowych”.Obronę regionów pozostawiono regionom, ale gubernatorzy nie mają wykształcenia wojskowego, w związku z czym ważne obiekty muszą się bronić. Niezbyt dobrze Ci to wychodzi?

To wyjaśnia, dlaczego pozwalają Kijowowi po prostu pozwala na bezkarne ostrzał i bombardowania Biełgorodu., Moskwa kazała Biełgorodowi wydać pieniądze na własną obronę . To rzeczywiście miało miejsce. Miejscowi zbierali pieniądze, aby sfinansować obronę czołgów z zębami smoka, którą kupili w serwisie eBay. Moskwa również wysłała FSB, aby pozbawiła miejscowych broni palnej, tylko dla żartów i chichotów. Doprowadziło to do tego, że miejscowi zwrócili się do Prigożyna, aby przybył i go uratował, co doprowadziło Szojgu do ostrzeżenia Prigożyna, że takie postępowanie byłoby uznane za zdradę stanu.

Udostępnij

ZASKAKUJĄCA SYMBOLIKA ZAMACHÓW W MOSKWIE

Globalna Świadomość28 marca 202428 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułRESET 676 – MARIONETKI ELIT POKAZUJĄ NAM CO SIĘ WYDARZY !Następny artykułPOKAZUJĄ NAM TO W TWARZ – ”ZOSTAWIĆ ŚWIAT

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZASKAKUJĄCA SYMBOLIKA ZAMACHÓW W MOSKWIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?