Świat jest inny

EPIDEMIA ”TURBO RAKA” I ZAGADKA ZNIKNIĘCIA KSIĘŻNEJ KATE

EPIDEMIA ”TURBO RAKA” I ZAGADKA ZNIKNIĘCIA KSIĘŻNEJ KATE

Według informatora Światowego Forum Ekonomicznego, który ujawnił mroczną prawdę za kurtyną, ogłoszenie przez księżną Walię Kate Middleton choroby nowotworowej to mała, ale ważna część rozległej i pochłaniającej wszystko operacji psychologicznej, której celem jest manipulowanie masami.

Podczas gdy elita nakazała mediom głównego nurtu przyspieszenie programu mającego na celu oświecenie społeczeństwa gazem i normalizację raka we wszystkich jego postaciach w miarę rozgrywania się katastrofalnych konsekwencji szczepionki na Covid, elity traktują sagę Middleton jak sztukę teatralną Kabuki, kpiąc nas, rozpowszechniając coraz bardziej absurdalne fałszywe zdjęcia i filmy.

Elita i jej oddział psychologiczny ma tylko jeden problem: traumatyzować masy i manipulować nimi, aby się podporządkowały. Ludzie budzą się do swoich gier, a my mamy wszystkie dowody, których potrzebujemy, aby udowodnić, że jeśli chodzi o globalną elitę, nic nie jest takie, jakim się wydaje i wszystko jest kłamstwem.

Raz utracone zaufanie trudno odzyskać i niestety dla rodziny królewskiej jej egoistyczne kłamstwa zostały dokładnie zdemaskowane, jedno po drugim.

Rodzina królewska udostępniła obecnie w sumie cztery – tak, cztery – sfałszowane zdjęcia mediom głównego nurtu, które mają na celu pokazać Kate Middleton zachowującą się normalnie w miejscach publicznych.

Bez wątpienia znasz kilka pierwszych sfałszowanych zdjęć, które stały się wirusowe na całym świecie, gdy stało się oczywiste, że są fałszywe. Nawet media głównego nurtu musiały przestać oświecać opinię publiczną i przyznać, że tak, rodzina królewska w jakiejś sprawie nas okłamywała.

Trzecie zdjęcie, przedstawiające Kate Middleton w samochodzie, również zostało natychmiast zdemaskowane. Nie ma absolutnie żadnej szansy, że to księżna Walii. Na początek nowa Kate jest co najmniej 10 lat młodsza i pozbawiona wszelkich trosk – w przeciwieństwie do prawdziwej Kate, która zdaje się rozumieć swój los, podobnie jak Diana.

Jak zdecydowali się kontynuować tę serię bezwstydnych kłamstw pośród wiarygodnych twierdzeń, że Kate Middleton spotkała ten sam los, co ostatnią księżną Walii… to znaczy śmierć w wyniku rytualnej ofiary?

Rodzina królewska postanowiła zatrzeć ślady i udowodnić, że Kate Middleton żyje, publikując okropne wideo ze sztuczną inteligencją, w które nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy.

Istnieje niezliczona ilość rozdań, które dowodzą, że ten film to kolejna fałszywa produkcja medialna rodziny królewskiej, która desperacko próbuje ukryć prawdę o Middleton.

Zwróć uwagę na tło filmu – nic się nie rusza. Ani jednego płatka, liścia ani źdźbła trawy.

Niezwykle sceptyczny po fałszywym filmie z okazji Dnia Matki i wyraźnie fałszywym filmie przedstawiającym zakupy Kate z Williamem, dochodzenie sprawdziło film z ogłoszeniem raka za pomocą dwóch różnych programów do wykrywania sztucznej inteligencji.

Absolutnie nikt o dociekliwym umyśle nie był zaskoczony, że potwierdzono, że wideo to sztuczna inteligencja.

Okazuje się, że śpiew ptaków w tle jest zapętlony. Natura się nie porusza. Ławka, na której siedzi, wydaje się wyraźniejsza niż ona sama. A piękny wiosenny dzień w niczym nie przypomina Anglii, która w marcu tego roku wciąż jest mroźna.

Pod koniec filmu słychać również usterkę w jej głosie, gdy wypowiada słowo „prywatność”.

Usterka sugeruje, że wideo może być również Deepfake, ponieważ wszystkie najdrobniejsze szczegóły są wyłączone, w tym zniknięcie pierścionka w jej lewej dłoni w pewnym momencie filmu.

Lista anomalii jest długa i jest zbyt długa, abyśmy mogli ją szczegółowo opisać w tym filmie. Ale tu jest kicker.

W Internecie znaleziono film sprzed siedmiu lat, na którym Kate nosi dokładnie te same ubrania i ma dokładnie takie same włosy. Jest jasne, że wykorzystano go jako szablon sztucznej inteligencji w filmie o raku.

Mamy więcej niż wystarczające dowody, aby udowodnić, że film Kate Middleton dotyczący raka to kolejny fałszywy film, ale obywatele, którzy czerpią informacje z mediów głównego nurtu, łatwo dadzą się oszukać.

Co rodzi dwa pytania – co się tu tak naprawdę dzieje i co elity chcą osiągnąć?

Według najlepszej przyjaciółki księżnej Diany, Christine Fitzgerald, tak zwany bombowy film o raku to w rzeczywistości dzieło sztucznej inteligencji składające się ze starych filmów przedstawiających Kate, mające na celu oszukanie mas, aby zaakceptowały pokręconą narrację elity.

W rzeczywistości, według Fitzgeralda, Kate Middleton została zamordowana w krwawej ofierze Iluminatów, aby zaspokoić potrzebę elity złożenia krwi bestii. Filmy oparte na sztucznej inteligencji, takie jak filmy o raku i dublety podczas wystąpień publicznych, będą w przyszłości wykorzystywane do dalszej manipulacji i kpin z publiczności.

Dlaczego mieliby posuwać się do takich skrajności, aby zapalić społeczeństwo gazem? To proste, zdaniem osobistego prawnika Kate Middleton, który potwierdza twierdzenia Christine Fitzgerald, że księżnej Walii nie ma już w krainie żywych.

Rodzina królewska została zepchnięta w kąt i desperacko próbuje zatuszować zbrodnię, ponieważ opinia publiczna nie zaakceptowałaby kolejnej podejrzanej śmierci, takiej jak śmierć księżnej Diany.

Jako Dodi Al-Fayed, ojciec chłopaka Diany, który również zmarł tej pamiętnej nocy, trzyliterowe agencje działające w imieniu elity zrobiły wszystko, aby utrudnić mu śledztwo.

Niektóre rzeczy się nie zmieniają.

Fitzgerald ujawnił także, że zabójstwo rytualne Kate Middleton było przez lata tajemnicą poliszynela w kręgach elit, w miarę jak trwały przygotowania w ramach obsesji światowych elit na punkcie znaków i symboli.

Elita Iluminatów poszła w przesadę normalizując swoje zło na arenie światowej, przygotowując ludzkość na kolejny etap swojego lucyferiańskiego programu.

Niezależnie od tego, czy gromadzą się w Bohemian Grove, na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, czy w brytyjskich pałacach królewskich, światowa elita jest na całym świecie taka sama i praktykuje tę samą religię lucyferiańską.

Co więc elita próbuje osiągnąć za pomocą tej demonicznej opery mydlanej?

To nie przypadek, że sztuczna inteligencja Kate Middleton zachorowała na rzadką postać raka, aby zaprezentować ją światu. Elity desperacko pragną normalizacji zjawiska turboraka, gdyż konsekwencje wprowadzenia mRNA dosięgają zaszczepione masy.

Według informatora firmy Pfizer, który ostrzega, że ​​każdy zaszczepiony mRNA to chodząca i gadająca bomba zegarowa, która czeka na wybuch, w ciągu najbliższych kilku lat turborak pochłonie życie setek milionów, jeśli nie miliardów ludzi.

Liczba zachorowań na raka gwałtownie rośnie na całym świecie, a media głównego nurtu zaangażowały się, aby przekonać ludzi, że jest to normalne, w samą porę, zanim masom zostanie wpojona nadchodząca szczepionka przeciwnowotworowa mRNA firmy Pfizer.

Chore i pokręcone ghule odpowiedzialne za ogromny wzrost zachorowań na nowotwory turbomają teraz ogromne korzyści finansowe, zmuszając cały świat do zaszczepienia się przeciwko problemowi, który spowodowały.

Jak wyjaśnia brytyjski poseł do parlamentu Andrew Bridgen, elity przygotowują się na epidemię turboraka, która ogarnie świat.

Ostrzeżenie Bridgen w samą porę dotyczące gwałtownie rosnącej liczby zgonów z powodu nowotworów w wyniku szczepionek mRNA pojawia się, gdy pracownicy firmy Pfizer zaczynają informować o oszustwie.

Zbrodnie globalnej elity są ogromne i liczne, a większość ludzi nie jest gotowa zaakceptować zdeprawowanej natury tych, którzy nimi rządzą.

Udostępnij

EPIDEMIA ”TURBO RAKA” I ZAGADKA ZNIKNIĘCIA KSIĘŻNEJ KATE

Globalna Świadomość29 marca 202429 marca 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPOKAZUJĄ NAM TO W TWARZ – ”ZOSTAWIĆ ŚWIAT ZA SOBĄ” I ZNISZCZENIE MOSTU W BALTIMORENastępny artykułZJAWISKO ”CZARNEGO ŁABĘDZIA” –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • EPIDEMIA ”TURBO RAKA” I ZAGADKA ZNIKNIĘCIA KSIĘŻNEJ KATE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?