Świat jest inny

TAJEMNICZE DZIAŁANIA CERN PODCZAS NAJWIĘKSZEGO ZAĆMIENIA SŁOŃCA !

TAJEMNICZE DZIAŁANIA CERN PODCZAS NAJWIĘKSZEGO ZAĆMIENIA SŁOŃCA !

Maszyna, Wielki Zderzacz Hadronów (LHC), wyrzuca protony na siebie, aby je rozerwać i zbadać cząstki subatomowe znajdujące się w środku.

Teorie sugerują, że istnieje 17 różnych grup cząstek, a Europejska Organizacja Badań Jądrowych, lepiej znana jako CERN, potwierdziła istnienie jednej z nich w 2012 roku za pomocą Wielkiego Zderzacza Hadronów (LHC).

Teraz zespół ponownie uruchomił LHC po dwuletniej hibernacji, mając nadzieję na rozwikłanie większej ilości tajemniczych zjawisk, zwłaszcza ciemnej materii.

InfoWars donosi: Podczas zaćmienia Słońca w przyszłym miesiącu zespół naukowców spróbuje udowodnić istnienie ciemnej materii, która według szacunków stanowi około 28% wszechświata, chociaż nigdy nie została zaobserwowana.

Podczas gdy LHC działa zwykle przez miesiąc każdego roku, wraca do pracy od dwóch lat po tym, jak został zamknięty podczas kryzysu energetycznego w Europie w 2022 roku.

W zeszłym tygodniu naukowcy ujawnili, że wewnątrz akceleratora cząstek odkryto „duchową” strukturę.

Popularne konto X „Concerned Citizen” skomentowało testy zaćmienia w CERN, a także wskazało, że NASA będzie wystrzeliwać rakiety nazwane na cześć egipskiego bóstwa węża podczas tego wydarzenia.

Misja NASA, znana jako Perturbacje atmosferyczne wokół Ścieżki Zaćmienia (APEP), otrzymała akronim na cześć „wężowego bóstwa z mitologii starożytnego Egiptu”, które było „nemezis bóstwa słońca Ra”.

„Mówi się, że Apep ścigał Ra i prawie go pożerał od czasu do czasu, co spowodowało zaćmienie Słońca” – czytamy na stronie internetowej NASA .

Według Ancient Egypt Online , ” Apep był starożytnym egipskim duchem zła, ciemności i zniszczenia „. Jako nemezis boga słońca Ra , był złowrogą siłą , której nigdy nie można było całkowicie pokonać. Każdej nocy, gdy słońce wędrowało przez podziemia (lub po niebie), jego ryk wypełniał powietrze i rozpoczynał atak.

Projekt NASA ma na celu zbadanie, w jaki sposób zaćmienie Słońca, które powoduje nagły spadek światła słonecznego, wpływa na górne warstwy atmosfery ziemskiej.

Udostępnij

TAJEMNICZE DZIAŁANIA CERN PODCZAS NAJWIĘKSZEGO ZAĆMIENIA SŁOŃCA !

Globalna Świadomość3 kwietnia 20243 kwietnia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPOLSKA PODPISUJE TRAKTAT Z WEF ! 3 LATA WIĘZIENIA ZA OBRAZĘ PEDOFILÓW !Następny artykułWYCIEKŁY DANE Z WYSPY EPSTEINA !

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

W EUROPIE POWSTAJE NOWY CERN, KTÓRY PRZYĆMI SWOJEGO POPRZEDNIKA ! DZIWNE WYDARZENIA PO ZAĆMIENIU SŁOŃCA – TAJEMNICZA ANOMALIA ANTARKTYCZNA TAJNA

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICZE DZIAŁANIA CERN PODCZAS NAJWIĘKSZEGO ZAĆMIENIA SŁOŃCA !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?