Przekraczając Rubikon

AGENDA 21 – GLOBALNY PLAN DEPOPULACJI.

AGENDA 21 – GLOBALNY PLAN DEPOPULACJI.

Czy wiecie, że istnieje plan ONZ o nazwie Agenda 21, który biorąc pod uwagę obecne środowisko sugeruje wyludnienie Ziemi o 95% w 2030 – 2050 r. Czy myślicie, że to tylko teoria spiskowa? Wydaje się to niemożliwe i niewiarygodne, ale informacje są jawne i każdy może je zweryfikować. Przeczytaj ten artykuł.

Świat się budzi, żyjemy kłamstwem wyjaśnia artykuł zatytułowany „Dokument ONZ ujawnia plan wyeliminowania 95% światowej populacji w 2030 r. W celu stworzenia nowego ładu światowego”. Organizacja Narodów Zjednoczonych to oficjalne dobroczynna organizacja zajmująca się ochroną życia ludzkiego wszędzie tam,

 gdzie występuje konflikt, działająca na rzecz międzynarodowej współpracy i pokoju. Prawda jest jednak inna. ONZ posiada tajny i misterny plan wyludnienia świata o 95% do 2030 r. Plan ten nazwano Agendą 21.

„Według raportów, Agenda 21 Departamentu Spraw Gospodarczych i Społecznych Narodów Zjednoczonych Unite i dział zrównoważonego rozwoju zostały opracowane jako środek do restrukturyzacji światowej populacji w celu zmniejszenia wpływu na środowisko i poprawy jakości życia. Jednak jednym z głównych sposobów osiągnięcia tego jest bezpośrednia i specyficzna depopulacja”.

Jak twierdzi ONZ: „Plan działania zostanie przyjęty na poziomie globalnym, krajowym i lokalnym przez organizacje ONZ, rząd i duże grupy we wszystkich obszarach, w których ludzie mają szkodliwy wpływ na środowisko „.

Inny dokument najwyraźniej wydany przez Senat USA we wrześniu 1994 r., Zatytułowany „Ocena różnorodności biologicznej Narodów Zjednoczonych w sprawie rozwoju populacji ludzkiej”, mówi nam, że: „Rozsądne oszacowanie dla uprzemysłowionego społeczeństwa światowego na poziomie obecnego życia materialnego Ameryki Północnej byłby to miliard ludzi. Powinno to nastąpić w ciągu 30-50 lat, 2/3 populacji powinno zostać zmniejszone „. Dodaje, że „Organizacja Narodów Zjednoczonych twierdzi, że prawa obywateli nie są absolutne i niezmienne, ale istnieją dla wygody każdego rządu, który może je w każdej chwili zmienić:

Biorąc pod uwagę, że mamy rok 2019, aby osiągnąć taki poziom depopulacji w tak krótkim czasie, należy wprowadzić bardzo drastyczne zmiany. Wiec metody przez wielu ludzi znane i dziś stosowane to:

– Haarp, tajna broń, która manipuluje jonosferą powodując „naturalne” katastrofy, takie jak powodzie, trzęsienia ziemi, susze, siejąc głód na ogromnych terytoriach.

– rozprzestrzenianie się straszliwych wirusów, takich jak Ebola, rak, AIDS

– zainfekowane szczepionki

– chemtrails

– zatrucie wody oraz ograniczenie dostępu do niej

 – Dążenia do wywołania wojny światowej lub pandemii na kolosalną skalę

Wszystko po to, aby umożliwić prawdopodobne wyeliminowanie 95% obecnej populacji.

 Ponieważ rząd USA wynalazł i opatentował choroby takie jak :

– EBOLA (patent nr CA2741 523A1)

– ŚWIŃSKA GRYPA (patent nr 8 1 2 4 1 01)

– AIDS (patent nr 5676977)

– RAK (patent nr 6630507)

Kolejnym celm Agendy 21 jest ocalenie 5% światowej populacji, kim byli by ci ludzie?

Była by to przypuszczalnie elita władzy najbogatszych ludzi na ziemi oraz niewielka ilość ich niewolników.

Poza ONZ istnieją inne organizacje, które chcą wdrożyć własną Agendę 21 tworząc ogromne samowystarczalne miasta, gdzie w rajskich ogrodach wśród przepychu będzie pławić się elita a ich nowoczesna technologicznie zaawansowana armia rodem z filmów s-f będzie pilnować niewolników zamieszkujących slamsy. Nie jeden film pokazywał nam taki scenariusz.

Czy to wydaje się niemożliwe?

Wystarczy spojrzeć na to co się dziej na świecie a odpowiedzi nasuwają się same.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dUWByt813fA

Zapraszamy Do komentowania oraz do dyskusji na naszym fb?

Udostępnij

83 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AGENDA 21 – GLOBALNY PLAN DEPOPULACJI.

Globalna Świadomość23 listopada 20196 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZED CZYM UCIEKAŁA ARMIA AMERYKAŃSKA W SYRII?Następny artykuł”RAJ LUB ZAGŁADA” – PROJEKT VENUS.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

83 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • AGENDA 21 – GLOBALNY PLAN DEPOPULACJI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 83 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?