Przekraczając Rubikon

NAZISTOWSKIE SEKRETNE STOWARZYSZENIA GLOBALNEGO HOLOKAUSTU.

NAZISTOWSKIE SEKRETNE STOWARZYSZENIA GLOBALNEGO HOLOKAUSTU.

Na przestrzeni dziejów w całej historii świata powstało wiele tajnych stowarzyszeń. Niektóre z nich przestały istnieć, inne działają do dziś owiane chmurą mitów i tajemnic. Jednak większość historii tajemnych stowarzyszeń dotyczy czasów nazizmu w XX wieku.

Reżim nazistowski żywił się okultystycznymi ideami, które pojawiły się na przełomie XIX i XX wieku. Ideologowie reżimu próbowali pogodzić swoją wizję przyszłości z tajnymi praktykami magii. Ta oderwana od rzeczywistości wizja była bezpośrednim powodem Holocaustu oraz pchnęła nazistów w stronę programu badań nad superbronią – Wunderwaffen.

Aby zrozumieć w co wierzyli nazistowscy przywódcy, wystarczy wspomnieć o przypadku Himmlera który, Wierzył że jest reinkarnacją Średniowiecznego króla Saxonii. Inny wpływowy nazista z lat trzydziestych w Niemczech to Karl Maria Wiligut, został uratowany przez Reichsfuhrera z szpitala psychiatrycznego, w którym został zamknięty, twierdził, że jest reinkarnacją wszystkich niemieckich królów z ostatnich 228 000 lat. Twierdził, że pamiętał styl życia paleolitycznych przodków ludu aryjskiego, którzy według niego byli gigantami posiadającymi bronią bogów.

Wiligut i Himmler

Himmler wierzył w tę ideę i w oparciu o swoje twierdzenia opracował serię pogańskich obrzędów i rytuałów, aby zastąpić tradycyjną religię. Jako pierwotny święty punkt narodu aryjskiego wybrał magiczny kompleks Externstein, który był pradawnym obserwatorium astronomicznym a samo miejsce znajdowało się w pobliżu centrum władzy SS na zamku Wewelsburg. Miejsce to stało się centrum rasistowskiej teorii nazizmu w którym czysta rasa aryjska miała zdominować świat. Jednocześnie teorie Wiliguta były wspierane i uzupełniane ideami innego tajnego stowarzyszenia okultystycznego, z którego wyrósł nazizm.

Zamek Wewelsburg.
Okultystyczne komnaty zamkowe.

Towarzystwo Thule.

Relacje niemieckiego narodowego socjalizmu z tajnymi stowarzyszeniami i organizacjami nazistowskimi były szeroko badane. Motywacją tych badań było okultystyczne tło działalności Hitlera. Tezę tę po raz pierwszy przedstawiono w słynnej i bardzo udanej książce „Dawn of the Mages – Return of the Sorcerers” (Zmierzch Magów – powrót do czarnoksięstwa) w której narodowy socjalizm definiuje się jako połączenie magie ezoterycznej z myślą technologią.

Thule logo.

Ale znacznie ważniejsza dla ukrytego tła narodowego socjalizmu była rola Towarzystwa Thule. To rasistowskie ugrupowanie powstało w Monachium na początku XX wieku. Początkowo znane jako grupa badawcza niemieckiej starożytności, jej członkowie twierdzili, że pochodzenia rasy aryjskiej należy szukać w mieście o nazwie Thule, położonym w mitycznym regionie Hiperborei.

Ich związek i zdolność wpływania na narodowy socjalizm były znaczące, ponieważ założyciel towarzystwa Thule, Rudolf von Zebottendorf, hojnie sponsorował Niemiecką Partię Robotniczą, którą Hitler później przekształcił w swoją partię nazistowską. Tajne stowarzyszenie Thule utrzymywało bliskie kontakty z wyznawcami teozofii, której twórcom i założycielem była Madame Bławatska. Uważana ona jest za założycielkę Teozofii i twórcę nauczania tajemnych doktryn. W 1875 r. napisała książke „The Secret Doctrine”, która miała ogromny wpływ w dzisiejszych czasach na powstanie religijnego kultu, sekty New Age.

Książka, która łączy naukę i religię, opowiada o tajnej wiedzy zdobytej przez Bławatską podczas jej podróży po Indiach i Tybecie. Książka posiada antysemicką i rasistowską narrację, gdyż opowiada ona o aryjskiej rasie panów.

Rudolf von Sebottendorf przebywając na wschodzie i opublikował dokument zatytułowany „Praktyka starożytnej tureckiej masonerii”. Praktyki opisane w broszurze obejmowały powtarzanie sylab, gestów i kroków, których celem była wstępna transformacja człowieka. Nie jest wiadome z którą turecką organizacją masońską kontaktował się Zebottendorf. Mówią, że tajne stowarzyszenie Thule zajmowało się rzeczami materialnymi, politycznymi, społecznymi i gospodarczymi. Podczas gdy Towarzystwo Vril zajmowało się działalnością bardziej mistyczną.

Po dojściu Hitlera do władzy Towarzystwo Thule zostało rozwiązane, a kiedy Von Sebottendorf opublikował książkę o tej organizacji , został aresztowany, a jego książka zakazana.

Twierdzi się jednak, że niektórzy członkowie Thule i ich pomysły zostały włączone do Trzeciej Rzeszy. Niektóre nauki Towarzystwa Thule zostały zebrane w książkach Alfreda Rosenberga. Wiele okultystycznych pomysłów było również popularnych wśród Heinricha Himmlera, który wykazał duże zainteresowanie okultyzmem. W 1919 r. Niemic Karl Haushofer założył tajne stowarzyszenie o nazwie „Bracia Światła”, a lata później bractwo przekształciło się Towarzystwo Vril.

Towarzystwo Vril

Słynna medium pochodzenia austriackiego, Maria Orsic, wraz z innymi młodymi kobietami, które twierdziły, że mają umiejętności paranormalne, oddzieliła się od towarzystwa Thule w 1919 r. I założyła „Alldeutshe Gesselschaft für Metaphisik” (Niemieckie Towarzystwo Metafizyki), znane jako Vril.

Ta grupa młodych mediów, dzięki swoim długim włosom, była w stanie połączyć się z prawdziwą rasą aryjską, znajdującą się na planecie Aldebaran, w gwiazdozbiorze Byka. Na tajnym spotkaniu w obecności członków Thule i esesmanów z DHvSS (Ludzie Czarnego Kamienia) Maria Orshich twierdziła, że ​​otrzymała wiadomość w języku sumeryjskim, w której „bracia” przekazali jej informacje techniczne i plany dotyczące pojazdu pozaziemskiego.

Są dwie ciekawostki na ten temat. Po pierwsze, Maria Orshich wybrała do kontaktu z kosmitami język sumeryjski, chociaż go nie znała. Po drugie, jej teorie pokrywały się z tym, czego dowiadujemy się o Anunnaki z planety Nibiru w mitologii Sumeryjskiej.

Większość jej działań w społeczeństwie Vril była przedmiotem licznych spekulacji. Vril to substancja występująca w powieści sci-fi autora Edwarda Boulevarda-Lyttona pt.: „The Coming Race”. Wielu teozofów, wychowanków Bławatskiej uważało, że jest to prawdziwa historia rasy wyższej, która żyła w trzewiach Ziemi i używała energii o nazwie „Vril”.

Vril logo.

Dietrich Eckart, polityk i ideolog, uzależniony od morfiny i władzy, mason alchemik, rasista, był najbliższym przyjacielem Hitlera aż do jego śmierci, uczestniczył w tworzeniu stowarzyszenia. Plotka głosiła, że ​​posiadał hipnotyczną moc perswazji.

Społeczeństwu Vril przypisuje się zabójstwa polityczne, seanse spirytystyczne w których kontaktowali się z duchami pradawnych władców i królów, orgie seksualne i ofiary z ludzi. Wiele zaginięć dzieci w Bawarii było związanych z tą organizacją, ponieważ jak twierdziła Teozofia, energia życiowa niewinnego dziecka dla tajnych stowarzyszeń była najczystsza i służyła jako brama między światem astralnym a materialnym.

Towarzystwo Ahnenerbe

Towarzystwo Ahnenerbe (Niemieckie Towarzystwo Dziedzictwa) poświęcało się badaniu pradawnej wiedzy.

Ahnenerbe logo.

Organizacja została utworzona w 1935 r. Za pośrednictwem Narodowej Niemieckiej Socjalistycznej Partii Robotniczej. Działalność „Anenerbe” była pierwotnie ukierunkowana na antropologię i archeologię w celu wykazania teorii wyższości rasy aryjskiej. Wśród wypraw archeologicznych, etnologicznych i antropologicznych stowarzyszenie penetrwało kraje Himalajów, Brazylii i inne kraje Ameryki Południowej.

W Skandynawii istniała legenda o niesamowitym kraju na Wielkiej Północy, gdzie słońce nigdy nie zachodzi i gdzie żyli przodkowie rasy aryjskiej. Kiedy kontynent Hyperborea zaczął się zanurzać, jego mieszkańcy budowali gigantyczne tunele w skorupie ziemskiej za pomocą dużych maszyn co pozwoliło im osiedlić się w Himalajach. To podziemne królestwo nazywało się Agarta lub Agarti, a w jego centrum znajdowała się Szambala.

W latach 1938–1939 nazistowska wyprawa została wysłana do Tybetu pod dowództwem Ernsta Schaefera, w towarzystwie pięciu niemieckich mędrców i dwudziestu członków SS. Hielscher, szef ezoterycznego oddziału ”Anenerbe”, brał czynny udział w tej misji. Misją było nawiązanie więzi z tajemniczymi mieszkańcami jaskiń leżących w mieście Agarta. W tym czasie w Niemczech miało miejsce bardzo ważne nawrócenie buddystów. Kolejny plan, który również zachęcał do wyprawy, polegał na przywróceniu dawnej tradycji duchowej związanej z pogaństwem i praktyką templariuszy, o których mówi się, że nadal żyją w tych regionach północnej Azji.

Mityczna kraina Agarty.

Towarzystwo Anenerbe było również odpowiedzialne za stworzenie Wunderwaffen – zaawansowanej broni wojskowej. Właśnie dlatego powstał na terenie naszego kraju w górach Sowich, kompleks wojskowy „RISE” w którym Himmler i jego naukowcy opracowali i testowali tajemnicze obiekty latające o których wiedzę czerpali z teorii Vril, skandynawskich legend, oraz hinduskich latających wimanów.

Nic dziwnego, że naziści próbowali stworzyć artefakty, takie jak Die Glocke, Haunebu czy słynny Promień Śmierci. Naprawdę wierzyli w moc i starożytność artefaktów wielkiej rasy swoich domniemanych przodków.

Die Glocke (dzwon).
Haunebu.

Źródło:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

NAZISTOWSKIE SEKRETNE STOWARZYSZENIA GLOBALNEGO HOLOKAUSTU.

Globalna Świadomość28 listopada 201929 grudnia 2019

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł„Pradawna prawda jest tu dziś nieznana jak mantra, zadziałało kłamstwo szarlatana”Następny artykułBLACK FRIDAY – DZIEŃ W KTÓRYM NIE KUPISZ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KSIĘGA HENOCHA – CZY ” UPADLI” SĄ WIĘZIENI NA ANTATKTYDZIE ? JAK PIERWSZY BIBLIJNY RESET ZMIENIŁ GATUNEK CZŁOWIEKA ? CO

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KTO NA TYM ŚWIECIE WIE NAJWIĘCEJ O KOSMITACH ? POLSKA PODDANA ZBIOROWEJ TERAPII OKULTYSTYCZNEJ TARTARIA – SKRADZIONA HISTORIA PRAWDZIWE OBLICZE

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (2) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NAZISTOWSKIE SEKRETNE STOWARZYSZENIA GLOBALNEGO HOLOKAUSTU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?