Teorie spiskowe

TAJEMNICZA ŚMIERĆ SUPER-ŻOŁNIERZA, MAX’A SPIERS’A W POLSCE.

TAJEMNICZA ŚMIERĆ SUPER-ŻOŁNIERZA, MAX’A SPIERS’A W POLSCE.

Pewnego letniego dnia w lipcu 2016 roku Max Spiers, brytyjski ufolog i zwolennik teorii spiskowych napisał sms do swojej matki z Polski, gdzie miał wygłosić wykład. Wiadomość brzmiała następująco: „Twój chłopak ma kłopoty. Jeśli coś mi się stanie, zbadajcie to.”

Kilka dni później, przed serią swoich wystąpień, Spiers został znaleziony martwy na kanapie w mieszkaniu, niedaleko miejsca, gdzie miał przemawiać. Pierwsza sekcja zwłok wykazała, że ​​jego śmierć była spowodowana przyczynami naturalnymi. Matka Spiersa zakwestionowała tą oficjalną wersję twierdząc, że ostatnia wiadomość tekstowa jej syna potwierdza, że ktoś stoi za jego śmiercią. Najbardziej dziwnym i podejrzanym faktem jest, jak donosi wiele źródeł, że zmarł niedługo po wymiotowaniu jakiegoś czarnego płynu. Rodzina i przyjaciele Spiersa są przekonani, że został zamordowany przez swoich byłych mocodawców.

Warto jednak zauważyć, że nie jest to pierwsza dziwna śmierć wśród ufologów. W sumie było 137 badaczy UFO, którzy zmarli podejrzanie od 1960 roku. W oparciu o te statystyki wielu z tych teoretyków obawia się również, że Nowy Porządek Świata jest gotów mordować w imię utrzymywania swoich nikczemnych działań w ukryciu.

Chociaż nie możemy zbyt łatwo wyciągać wniosków, zwłaszcza gdy dotyczy to dochodzeń w sprawie morderstwa, warto spojrzeć w przeszłość, aby ustalić, co mogło skłonić sprawców do działania. Oto klika faktów z życia Maxa Spiersa, które rzucają na sprawę inne światło.

Max był bardzo ciekawą i barwną postacią, twierdził że jest super-żołnierzem „MILAB” (military abduction). Żołnierze MILAB są specjalnie uzdolnionymi ludźmi wybranymi od urodzenia do pracy w tajnych rządowych projektach wojskowych. Niektóre raporty mówią, że kandydaci na żołnierzy są od wczesnych lat uprowadzani przez organizacje rządowe, aby służyć wojsku w ich tajnych projektach. Spiers nie twierdził, że ma zdolności parapsychiczne, ale twierdził, że ma zdolność zwaną zdalnym widzeniem, która umożliwiała mu oglądanie wydarzeń z odległości przy użyciu trzeciego oka. To właśnie dzięki tej zdolność Max zdobył wiedzę na temat Nowego Porządku Świata, istot pozaziemskich, a także innych potężnych grup interesów w rządach USA i świata.

Podobnie jak wielu teoretyków spiskowych, Spiers był również zapalonym badaczem Nowego Porządku Świata, i propagował nowe informacje o działaniach globalnych elit, która według niektórych ma na celu utworzenie jednego rządu światowego.

W jednym z wywiadów Spiers powiedział, że obcy są w stanie sklonować każdego człowieka lub zwierzę na tej ziemi. Twierdził że spotkał się twarzą w twarz ze swoim własnym klonem, który przez chwilę groźnie wpatrywał się w jego oczy, a potem odszedł. Mówił także o istnieniu podziemnych obiektów wojskowych, pojęcie to również krzyżuje się z inną istniejącą teorią o podziemnych cywilizacjach obcych.

Max twierdził, że społeczeństwa na całym świecie są poddawane szerokiej propagandzie za pośrednictwem telewizji, mediów i propagandy rządowej, co daje wszystkim fałszywy pogląd na to, co dzieje się na świecie. Typowym przykładem były ataki terrorystyczne z 11 września, śmierć księżnej Diany i zabójstwo JFK. Uważał również, że około dwa miliony obywateli USA uczestniczyło w latach 50. w nielegalnym programie CIA pod nazwą Project MK-Ultra, w którym CIA wykorzystywała obywateli USA do prowadzenia badań nad kontrolą umysłu.

Podczas ostatniego wywiadu w telewizji Max brzmiał tak, jakby był pod wpływem narkotyków lub chorował. Utrudniało to dokładne rozeznanie, o czym czasami mówił, ale w wywiadzie mówił o tym, że ma w gardle implant obcego pochodzenia, co sprawiało mu kłopoty z mówieniem. Wiemy z raportów o uprowadzeniach przez obcych, że takie implanty są czasami zgłaszane i znajdowane pod skórą uprowadzonych przez lekarzy. Niektórzy uważają, że implanty są rodzajem urządzenia do namierzania i kontroli.

Podobnie jak David Icke, znany teoretyk spiskowy, Spiers utrzymywał, że wielu wiodących polityków na świecie to gadzi kosmici – reptailanie, którzy mogą zmieniać swój wygląd. Trzeba tutaj wyjaśnić, że Max również uważał, że każda osoba na tej planecie ma również gadzie DNA. Uważał, że tę zdolność do zmiany kształtu i wysoki poziom gadziego DNA posiada wielu polityków, w tym członkowie rodziny Busha, oraz brytyjska rodzina królewska.

Projekt IBIS był rzekomo nazistowskim programem niemieckim w 1972 r., Którego celem było stworzenie idealnego i najbardziej wyrafinowanego genetycznie człowieka. Program, rzekomo skończył się w 1980 roku. Matki podobno przyjmowały leki i chemikalia podczas ciąży, co poprawiało DNA i ogólną siłę dziecka, które miało przyjść na świat. Max Spiers powiedział mediom, że jest dzieckiem i produktem tego programu. Z tego powodu niektórzy w alternatywnych mediach nazywali go „super żołnierzem”.

W późniejszym okresie życia twierdził, że został wprowadzony do tajnego nazistowskiego programu, w którym został poddany praniu mózgu. Kiedy miał 31 lat udało mu się wyrwać z systemu programowania i uciec z tajnej bazy. Wtedy to zaczął ujawniać wiele sekretów, które poznał i tajemnic z którymi miał do czynienia.

Jego dramatyczna i nagła śmierć w Polsce podczas nagrywania wykładów dla porozmawiajmy.tv pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi a oficjalne wyniki autopsji, które mówią o ataku serca są sprzeczne z tym co się naprawdę wydarzyło. Matka Maxa oraz ludzie z jego otoczenia mają swoją wersję wydarzeń i twierdzą że był to udany zamach na jego życie za ujawnianie tajemnic które znał.

https://www.youtube.com/watch?v=TYQv45gt7aE

źródło:

https://www.therichest.com/shocking/15-facts-about-the-life-of-max-spiers/

Udostępnij

164 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJEMNICZA ŚMIERĆ SUPER-ŻOŁNIERZA, MAX’A SPIERS’A W POLSCE.

Globalna Świadomość13 grudnia 20196 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułAK-47 i jego przesłanie do narodu.Następny artykułPRADAWNE BUNKRY PRZECIWATOMOWE ODNALEZIONE W INDIACH.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE

164 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICZA ŚMIERĆ SUPER-ŻOŁNIERZA, MAX’A SPIERS’A W POLSCE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 164 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?