extra-terrestrial

PRADAWNE BUNKRY PRZECIWATOMOWE ODNALEZIONE W INDIACH.

PRADAWNE BUNKRY PRZECIWATOMOWE ODNALEZIONE W INDIACH.

Indie mają status jednej z najstarszych kultur na ziemi, nic dziwnego, że to tam w miejscowości Bihar odnaleziono kompleks tajemniczych jaskiń.

Nie pierwszy raz w Indiach odkryto tego typu budowle. W tym barwnym kraju odnajdziemy takie monumentalne budowle jak Świątynia Padmanabhaswami oraz enigmatyczną Świątynię Weerahhadra, obie budowle w hinduizmie mają status „nietkalnych” a wybudowane zostały ponad 2000 lat temu.

Może to zbieg okoliczności, lecz ostatnio odkryto dwie sztucznie stworzone jaskinie w Barabar i w Nagarjuna, oba te miejsca zlokalizowane są nieopodal miasta Gaya.

Według archeologów Ich budowę datuje się na IV wiek przed naszą erą, na ścianach odkryto pradawne teksty religijne co wskazuje, że było to miejsce zamieszkałe przez nieznanych Hinduskich braminów.

Najbardziej zadziwiająca jest budowa tych jaskiń, wnętrze posiada nieskazitelne perfekcyjne łuki oraz gładkie jak tafla szkła i kamienne ściany. Jest to imponujący fakt biorąc pod uwagę czas, w którym owe jaskinie zostały wybudowane.

Można wyciągnąć śmiałe wnioski, że do budowy jaskiń użyto jakiejś nieznanej starożytnej technologii. Według tradycyjnej historii i metod budowlanych z tamtych czasów stworzenie tak perfekcyjnej konstrukcji wewnątrz było by po prostu niemożliwe.

Nie wiadomo dokładnie w jakim celu wybudowano te jaskinie, ale badacze mają już swoje wnioski.

Wielu archeologów twierdzi ze są to schronienia na wypadek jakiejś nieznanej katastrofy a więc mamy tu do czynienia z pradawnymi bunkrami.

Powstaje pytanie kto je stworzył oraz kogo miały chronić i przed czym?

W 2013 roku w górach Bucegi położonych na terenie Rumunii odkryto gigantyczne podziemne sklepienie wykonane tą samą techniką co jaskinie w Indiach.

Badacze starożytnych kosmitów wiążą te dwa miejsca z pradawnymi Anunnaki, którzy zostawili ślady swojego istnienia na całej planecie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PRADAWNE BUNKRY PRZECIWATOMOWE ODNALEZIONE W INDIACH.

Globalna Świadomość14 grudnia 20196 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICZA ŚMIERĆ SUPER-ŻOŁNIERZA, MAX’A SPIERS’A W POLSCE.Następny artykułNAJCIEKAWSZE TAJNE STOWARZYSZENIA I ICH LOKALIZACJE.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PRADAWNE BUNKRY PRZECIWATOMOWE ODNALEZIONE W INDIACH.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?