Teorie spiskowe

MISTYCZNE DRZEWA EDENU.

MISTYCZNE DRZEWA EDENU.

Czy wyobrażaliście sobie kiedyś jak wyglądał świat przed Biblijnym potopem? Ziemia w czasach Noego diametralnie różniła się od tej Ziemi, którą znamy dziś. Naukowcy twierdzą, że biosfera, pożywienie i woda były całkowicie inne. Ludzie i zwierzęta  byli o wiele więksi w tamtych czasach i żyli przez kilka set lat. Biblia mówi, że Noe i jego syn Matusalem dożyli 950 lat!

”Drzewo to rosło i było potężne; jego wysokość sięgała nieba, a było widoczne aż po krańce całej ziemi.” Księga Daniela 4:8 – Sen Nebukadnesara o drzewie.

Naukowcy tłumaczą to zjawisko specyficzną biosferą Ziemi w tamtym czasie w, której organizmy żywe rosły o wiele większe a ich metabolizm i przemiana materii działały w zupełnie inny sposób.

Powstała też teoria o pradawnych ogromnych drzewach Edenu a ich ślady na ziemi mamy podobno do dziś.

Zgodnie z tą teorią drzewa potrafiły osiągać wysokość do 20 km, z pniami o średnicy do 2 km.

Tysiące lat temu kataklizm spowodował zniszczenie 99 procent biosfery Ziemi i zabrał ze sobą „prawdziwe lasy”. Jeśli szukamy dowodów na istnienie tych starożytnych gigantycznych drzew. wystarczy spojrzeć na takie elementy geologiczne jak góry, płaskowyże i mesy a odkryjemy, że mogą to być pozostałości tych starożytnych drzew.

W lipcu 2017 r. W mediach społecznościowych pojawił się obraz, który rzekomo był starożytnym, skamieniałym pniem tego, co kiedyś było wielkim, przedpotopowym drzewem:

To zdjęcie jest jednym z wielu rzekomo przedstawiających gigantyczne starożytne pnie drzew. Według niektórych teoretyków spiskowych takie obrazy służą jako dowód, że na ziemi znajdowały się niegdyś ogromne drzewa i że nasze obecne lasy to tylko nisko położone krzewy, zubożałe resztki bogatego ekologicznie świata, w którym rosły 20-kilometrowe drzewa z pniami dwie mile w poprzek.

Idąc dalej tym tropem, cała skała na Ziemi nie jest skałą lecz resztkami pozostawionymi przez ten starożytny, święty las, który kiedyś tętnił życiem.

Możliwe, że dzisiejsza Ziemia ma zaledwie jedną dziesiątą obfitości, którą kiedyś miała, za to jej zdolność do podtrzymywania życia pozostaje niezmieniona.

https://www.youtube.com/watch?v=Vg8wtmiXDdc

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MISTYCZNE DRZEWA EDENU.

Globalna Świadomość2 stycznia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułLUKASYNO – ”TEORIA SPISKU”Następny artykułIBUPROFEN ZABIJA CO ROKU TYSIĄCE LUDZI, WIĘC JAKA JEST ALTERNATYWA?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MISTYCZNE DRZEWA EDENU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?