Przekraczając Rubikon

WSZYSCY PREZYDENCI USA WYWODZĄ SIĘ Z JEDNEGO PRADAWNEGO RODU.

WSZYSCY PREZYDENCI USA WYWODZĄ SIĘ Z JEDNEGO PRADAWNEGO RODU.

Czy wiesz że wszystkich 44 prezydentów U.S.A. wprowadziło Europejską królewską linię krwi do gabinetu? 34 potomków było genetycznie spokrewnionych od tylko jednej osoby. Karola I Wielkiego (Charlemagne), brutalnego Króla Franków z ósmego wieku. 19 z nich było bezpośrednimi potomkami Króla Edwarda III z Anglii. W rzeczywistości, prezydencki kandydat z największą ilością królewskich genów wygrywał każdą pojedynczą Amerykańską elekcję.

„Ta informacja pochodzi od Burke’s Peerage, która jest Biblią genealogii arystokratów, z siedzibą w Londynie. Każde prezydenckie wybory w Ameryce,zaczynając od Georgea Washingtona w 1789 do Bill Clintona, zostały wygrane przez kandydata z największą ilością Brytyjskich lub Francuskich genów. Z 42 prezydentów do Clintona, 33 było związanych z dwoma osobami: Alfredem Wielkim, królem Anglii i Charlemagne, najbardziej znanym monarchą Francji. I tak to idzie: 19 z nich związanych jest z Angielskim Edwardem III, który ma 2000 linii krwi łączących go z Księciem Karolem. To samo dzieje się w przypadku rodzin bankierów Amerykańskich. George Bush i Barbara Bush pochodzą z tej samej linii krwi, co linia krwi Pierce, która zmieniła swoje nazwisko z Percy, kiedy przekroczyła Atlantyk. Percy aż do dzisiaj jest jedną z Brytyjskich rodzin arystokratycznych. Byli zaangażowani w Spisek Prochowy (Gunpowder Plot) zmierzający do wysadzenia Parlamentu w czasach Guy Fawkesa.”  – David Icke, „Alice in Wonderland and the World Trade Center”


Jeśli Ameryka zadeklarowała Niepodległość od Europejskich monarchów w 1776, jak to jest możliwe, że każdy pojedynczy prezydent jest potomkiem Europejskiego monarchy? Jeśli prezydenci są demokratycznie wybierani, tak jak nam się to mówi, to jakie są szanse, że zawsze wybieralibyśmy Brytyjską albo Francuską monarchistyczną linię krwi aby nas prowadziła?

„Ameryka zawsze była pod wpływem i kontrolą tych samych rodzin Brytyjskich i Europejskich, które konwencjonalna historia określa jako tych, co byli pośród pokonanych podczas tzw. ‘walki o niepodległość”. -Michael Tsarion, „Astrotheology and Sidreal Mythology” -Michael Tsarion, “Astrotheology and Sidereal Mythology”

„Jeśli to naprawdę jest Wolna Ziemia i jeśli tak jak twierdzono, każdy może zostać prezydentem, to można by się spodziewać, że 43 prezydentów od George Washingtona do Georga W. Busha jakoś by się poróżniło genami. Prezydenci Stanów Zjednoczonych są tak samo królewską dynastią jak cokolwiek innego w Europie, skąd właśnie ich linia krwi pochodzi.”  -David Icke „Tales from the Time Loop”


Badacze tacy jak David Icke, Michael Tsarion i Fritz Springmeier wraz z fundacjami takimi jak New England Historical Genealogy Society, Burkes Peerage, Roman Piso Homepage i inne wiarygodne genealogiczne źródła udokumentowały te królewsko prezydenckie linie krwi. Obecnie, zagłębiając się wystarczająco daleko w prezydenckie drzewo genealogiczne, wytrwały badacz odkryje, że 44 prezydentów dzieli to samo pokrewieństwo, należące do tych samych przodków, często nazywanych 13-tym więzem krwi Iluminatów, dynastią Merovingian albo / lub dynastią linii krwi Windsor-Bush.

Jeśli dokopiesz się wystarczająco głęboko odkryjesz, że wszyscy prezydenci pochodzą od jednej rodziny… Rzecznik Burke Peerage, będącej Biblią arystokratycznej genealogii, powiedział że wszystkie wybory prezydenckie od czasów Georga Waszyngtona w 1789 r., wygrywane były przez kandydata z największą ilością królewskich genów. Teraz możemy zobaczyć jak i dlaczego. Prezydenci USA nie są wybierani przez głosowanie, ale przez krew!”-David Icke, “The Windsor-Bush Bloodline”

Zgodne relacje są czasami odległe, aż do 10-tego lub 15-tego kuzyna, ale w kraju z setkami milionów ludzi do wyboru, to po prostu nie może być szansa lub przypadek. Gary Boyd Roberts, genealog z New England Historic Society Genealogic dokładnie wytropił te połączenia w swojej książce „Ancestors of American Presidents.” Sam George W. Bush jest bezpośrednio związany z 16 byłymi prezydentami USA, takimi jak George Washington, Millard Fillmore, Franklin Pierce, Abraham Lincoln, Ulysses Grant, Rutherford Hayes, James Garfield, Grover Cleveland, Teddy Roosevelt, William H. Taft, Calvin Coolidge Herbert Hoover, Franklin D. Roosevelt, Richard Nixon i Gerald Ford. 

Bush jest ściśle związany z królem Albanii i ma pokrewieństwo z każdym z członków Brytyjskiej rodziny królewskiej i Izby Windsor. Jest on związany z 20-stoma Brytyjskimi Książętami, 13 kuzynem Brytyjskiej Królowej Matki i jej córki królowej Elżbiety.  Jest 13-stym dalszym kuzynem księcia Karola i ma bezpośrednie korzenie od króla Henryka III, Karola II i Edwarda I z Anglii. Poprzez Dynastię Windsorów i Króla Henryka III, Bush i Bill Clinton są również genetycznie powiązani.

Według Burke’s Peerage, nawet według oficjalnej genealogii, Bill Clinton jest genetycznie związany z Dynastią Windsorów, obecną rodziną królewską w Wielkiej Brytanii; z każdym Szkockiego monarchom; do Króla Henryka III z Anglii; oraz z Robertem I z Francji.” -David Icke, „Alice in Wonderland and the Wolrd Trade Center”

W 2004 roku George W. Bush startował jako „Republikanin” przeciwko „Demokracie” Johnowi Forbes Kerry’emu – jego 16-temu kuzynowi. Ci kuzyni, powiązani z tymi samymi monarchami Brytyjskimi i Francuskimi, są również braćmi tajnego stowarzyszenia „Czaszka i Kości” (Skull and Bones). John Kerry pochodzi od Króla Henryka II z Anglii i Ryszarda Lwie Serce, lidera trzeciej krucjaty Chrześcijańskiej w 1189 roku. Ma również powiązania z rodziną królewską w Albanii, Szwecji, Norwegii, Danii, Rosji, Persji i Francji, ale wciąż za małe królewskie geny do najwyższego George’a Busha. Wcześniej, w 2000 roku widzimy tę samą historię – George W. Bush ściera się łeb w łeb z Al Gorem; kolejnym rzekomym demokratą i kuzynem rodziny Busha.

„Al Gore jest potomkiem Edwarda I, Rzymskiego Cesarza Ludwika I, II i Karola II i jest bezpośrednim potomkiem Karola, co czyni go dalekim kuzynem Richarda Nixona i George W. Busha. Więc główni „demokratyczni” kandydaci przeciwko Bushowi w latach 2000 i 2004 byli w rzeczywistości jego kuzynami!” -Michael Tsarion”, „Where History Finds DVD”


„Historia Stanów Zjednoczonych nigdy nie miała dwóch kandydatów na prezydenta będących jednocześnie obdarowanymi królewskim sojuszem. U tych którzy dążyli do Białego Domu zawsze był istotny „czynnik królewski”, wliczając w to prezydentów George Washingtona, Thomas Jeffersona, Theodore Roosevelta, Franklin Roosevelta i Ronalda Reagana, jak i innych, wszystkich chlubujących niebieskie powiązania krwi. Al Gore … potomek Edwarda I, jest on również kuzynem byłego prezydenta USA Richarda Nixona, który zrezygnował z Białego Domu w 1974 roku za udział w skandalu Watergate. Jednak,
Al Gore ma bezpośrednie powiązania z Świętym Cesarstwem Rzymskim. Jest potomkiem Rzymskich cesarzy Ludwika II, Karola II i Ludwika I, a zatem jest także bezpośrednim potomkiem Charlemagne, Cesarza z ósmego wieku. Problem jest taki, że powiązania
Al Gore i Charlemagne także uczyniły go kuzynem George W. Busha.” –
Harold Brooks Baker, Dyrektor Publikacji Burke’s Peerage ze str. 7, magazyn NEXUS, Tom 8, nr 1, edycja styczeń-luty

Poprzez umieszczanie członków rodu na dwóch stronach Amerykańskiej sztucznej politycznej dychotomii, starsi monarchowie mają zagwarantowane prawa do tronu pod przykrywką demokratycznych wyborów. Już w 1996 roku widzimy tą samą taktykę jak „Demokrata” Bill Clinton pokonał „Republikanina” Bob Dole’a, swojego kuzyna.

„Nawet Bill Clinton i Bob Dole, którzy ‘sprzeciwili’ się sobie w wyborach w 1996 roku, są dalekimi kuzynami. Mogą doszukać się swoich przodków aż w Anglii u Henryka III, który panował w latach 1227 – 1273 oraz u prezydentów USA William Henry i Benjamin Harrison … Clinton ma krew znacznie bardziej królewską niż Dole i bezpośrednio wywodzi się z tego samego rodu co Windsorowie (House of Windsor), każdy Szkocki monarcha i Król Robert I z Francji. Dlatego to on został wyborem Bractwa.” -David Icke, „The Biggest Secret” (191-192)

W ostatnich wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych pod koniec 2016 roku nie było wyjątku, po bliższym przyjrzeniu się obydwu kandydatom okazuje się, że, zarówno Trump jak i Hillary Clinton są potomkami Jana (Johna) z Gaunt, XIV-wiecznego szlachcica. Gaunt, pierwszy Księżę Lancaster, był synem króla Edwarda III. Wg MyHeritage, Trump jest spokrewniony poprzez jego matkę, Mary Anne Macleod, aż do jego 17-tego pradziadka Johna Beauforta, natomiast Clinton jest z nim spokrewniona, poprzez jej ojca i rodzinę Rodham, aż do jej 17-tej prababki Joan Beaufort. Oboje kandydatów to swoi 19-ci kuzyni.

Żadne z nich nie skomentowało tego faktu (nie skomentowało, bo nikt się ich o to nie pytał). Książę Lancaster miał dziecko (Beafort) ze swoją trzecią żoną, Katherine Swynford. Swynford była jego nałożnicą, później jednak poślubiła Gaunta. Jego syn z pierwszego małżeństwa został królem Henrykiem IV. Jeśli iluminaci są tak cwani, czy jest to możliwe, że przygotowali oni idealną rozgrywkę szachową? Posiadają swoich ludzi po obu stronach. Nie ma znaczenia kto z nich wygra – każdy z tych ludzi popchnie dalej ICH agendę. Linia krwi Windsor-Bush sięga od Amerykańskich prezydentów, z powrotem do Brytyjsko/ Europejskiej rodziny królewskiej i na tym nie koniec.

Kontynuuje poprzez cesarzy Rzymskich, aż do Babilońskich Królów i Egipskich Faraonów blisko początku notowanej historii. Od Marii Antoniny i Króla Ludwika XVI, linia Francuska kontynuuje z powrotem poprzez Ludwika XVI, Karola XII, Henryka IV, VI, Robert Philip II i wielu innych Francuskich monarchów. Przechodzi przez rodzinę de Medici, a konkretnie Królową Katarzynę Medycejską z Francji, która wspierała wyprawę Kolumba do „Nowego Świata” wraz z krwią Królowej Izabeli z Kastylii, Króla Ferdynanda z Hiszpanii i Dynastii z Lotaryngii (House of Lorraine). Byli to również Królowa Izabela i Król Ferdynand, którzy rozpoczęli 350 lat Hiszpańskiej Inkwizycji, która nakazała zamordowanie milionów ludzi, którzy odmówili przejścia na Chrześcijaństwo. A z Dynastii Lotaryngii, Książę Godfroi de Bouillon został pierwszym Krzyżowym Królem z Jerozolimy. 

„Ojciec George i jego żona Barbara [Bush] obydwoje są potomkami Godfroi de Bouillon-a, który w 1099 roku, doprowadził Europejskich szlachciców do udanego oblężenia odzyskując Jerozolimę od religijnych wyznawców Islamu i przeniósł się do pałacu Królewskiego na Wzgórzu Świątynnym … Godfroi de Bouillon był pierwszym królem Jerozolimy i Księciem Dolnej Lotaryngii, głównego regionu dla rodu Iluminatów …  Więc kiedy George W. Bush, potomek de Bouillon ze swojego ojca i matki, mówił o „walkach” przeciw „islamskiemu terroryzmowi” … nie było to przejęzyczenie … jak odnotowano.”  -David Icke, „Alice In Wonderland and World Trade Center Disaster”

Brytyjski linia sięga od Księcia Williama i Harry’ego, przez Księcia Karola i Księżną Dianę, Królową Elżbietę II, Króla Jerzego VI i V, Króla Edwarda VII, Królową Wiktorię, Król Edward’a III, II, I i Króla Jerzego III, II , I. Następnie przechodzi przez Króla Jakuba I (King James), który zlecił i sfinansował obecnie szeroko na świecie czytaną wersję Biblii (wersja KJV). Przed Jakubem był Mary Stuart, Król Henryk III, II, I, Król Jan (podpisał Magna Carta) i z powrotem do dynastii Plantagenet i Habsburgów w ramach Cesarstwa Rzymskiego. Inne gałęzie rodu przenieśli do Szkocji, Austrii, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, a nawet do Meksyku: 


„Ta sama linia krwi zawiera także kluczowe Szkockie rodziny takie jak Lords of Galloway oraz Comyns; Marie-Louise z Austrii, która poślubiła Napoleona Bonaparte; Maksymiliana, Cesarza Habsburga z Meksyku, który zmarł w 1867 roku.To rozchodzi się i rozchodzi od kraju do kraju i poza kraj. Ten rodowód łączy się z każdą trwającą rodziną królewską w Europie, w tym z Królem Hiszpanii Juan Carlos-em i Holenderskimi, Szwedzkimi i Duńskimi liniami królewskimi.” -David Icke, „The WindsorBush Bloodline”

Przed Habsburgami, Dynastia z Lotaryngii (House of Lorraine) oraz Karol Wielki (Charemange) byli Merowingami (Meroveus/Merovee) – wczesno średniowieczną dynastią Frankijską, która początkowo przyniosła rud do Francji i Europy Północnej. Już w IV wieku Rzymska linia krwi przechodzi przez Cesarza Konstantyna, pierwszego wyznawce Chrześcijańskiego cesarstwa, który zainicjował przejście Imperium Rzymskiego do Chrześcijańskiego Państwa oraz przewodniczył pierwszemu Soborowi Nicejskiemu. Był on potomkiem Rzymskiej Rodziny Piso, która zostanie omówiona później. Przed nimi był Herod Wielki z Biblijnej sławy i Ptolemeusz XIV, syn najbardziej-znanego Rzymskiego cesarza Juliusza Cezara.

Cezar faktycznie poślubił się do rodu poprzez Kleopatrę, najbardziej znaną Egipską Królową. Nieco dalej w przód ta sama linia krwi doprowadzi nas do Aleksandra Wielkiego:


„Jednym znanym połączeniem tego rodu jest Philip z Macedonii (382-336 pne), który poślubił Olimpias, a ich synem był Aleksander Wielki (356-323 pne), tyran, który splądrował ten kluczowy region Grecji, Persji, Syrii, Fenicji, Egiptu, Babilonii, dawnych ziem Sumeru, i wzdłuż do Indii przed śmiercią w Babilonie w wieku 33 lat. Podczas jego rządów Egiptem, założył on miasto Aleksandria, jedno z największych ośrodków dla ezoterycznej wiedzy w świecie starożytnym. Aleksander był nauczany przez Greckiego filozofa, Arystotelesa, który z kolei był nauczany przez Platona, a on przez Sokratesa. Linia krwi  i ukryta zaawansowana wiedza zawsze idą razem.” -David Icke, „The WindsorBush Bloodline”

Linia krwi dajej mija Alexandra, obok Nebuchadnezzar, IV, III i innych królów Babilonu, aż do dawnych afrykańskich królów i faraonów Egiptu Ramzesa II, I, Totmesa IV, III, II, I, Amenhotepa III, II, I i wielu więcej. Przez tysiąclecia ci Królowie, Królowe, Faraonowie i Cesarze obsesyjnie krzyżowali się ze sobą w celu zachowania i rozpowszechniania ich rodu. Oni rządzą nami od początku zapisywanej historii, twierdząc, że dano im boskie prawo do tronu przez Boga lub bogów.

„To ‘Boskie prawo’ jest po prostu prawem by rządzić poprzez DNA. Mamy głowę państwa w Wielkiej Brytanii do dziś, która jest tam tylko dlatego, że jej DNA oraz całej pasożytniczej hierarchii  rodziny królewskiej jest skonstruowane zgodnie z związkiem DNA człowieka do króla lub królowej …co jest królewskim rządzeniem poprzez DNA, jeśli nie skandalicznym rasowym i genetycznym elitaryzmem? Ta ‘Boskość’ z reguły nie ma nic wspólnego z ‘Boskością’ i wszystkim co mogłoby pochodzić z prawdziwego pochodzenia tych rodów. Oni twierdzą że zeszli z „bogów” starożytnego świata. Rodziny Królewskie nieustannie się krzyżowały ze sobą od czasów starożytnych, ponieważ starają się zachować korupcyjne DNA, które może być szybko rozcieńczone poprzez czerpanie z siebie samego. Co ciekawe, rodziny Iluminatów i elita władzy robią to samo aż po dziś dzień. Czemu? Są oni tej samej linii krwi. Królewska ‘boska’ linia krwi starożytnego Sumeru i Babilonu (obecnie Iraku), Egiptu, doliny Indusu i dalej rozszerzana do Europy aby stać się królewską i arystokratyczną rodziną, która rządzi, kontynentem i większością świata przez Imperium Brytyjskie i tych z Francji, Belgi, Holandii, Niemiec i tak dalej. Gdy ludzie zaczęli kwestionować i odrzucać otwarte dyktatury Monarchów, reguła Królewskiej linii krwi zaczęła przechodzić do „podziemia” poprzez działania wśród ludności we wszystkich obszarach, które kontrolują nowoczesne społeczeństwa.” -David Icke, „Tales from the Time Loop”


Źródło:

https://www.ancestry.com/boards/topics.royalty.links/212/mb.ashx

Udostępnij

 1. Моментально возводимые здания: финансовая выгода в каждом кирпиче!
  В современной реальности, где время – деньги, объекты быстрого возвода стали реальным спасением для компаний. Эти современные сооружения включают в себя твердость, финансовую выгоду и ускоренную установку, что дает им возможность идеальным выбором для разнообразных коммерческих задач.
  Быстровозводимые здания
  1. Молниеносное строительство: Моменты – наиважнейший аспект в коммерции, и сооружения моментального монтажа обеспечивают значительное снижение времени строительства. Это преимущественно важно в условиях, когда актуально оперативно начать предпринимательство и начать зарабатывать.
  2. Финансовая эффективность: За счет оптимизации производства и установки элементов на месте, экономические затраты на моментальные строения часто приходит вниз, чем у традиционных строительных проектов. Это позволяет сократить затраты и получить лучшую инвестиционную отдачу.
  Подробнее на http://www.scholding.ru
  В заключение, скоростроительные сооружения – это первоклассное решение для бизнес-мероприятий. Они включают в себя быстроту монтажа, экономическую эффективность и надежные характеристики, что придает им способность первоклассным вариантом для профессионалов, готовых начать прибыльное дело и выручать прибыль. Не упустите возможность сэкономить время и средства, лучшие скоростроительные строения для вашего следующего начинания!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WSZYSCY PREZYDENCI USA WYWODZĄ SIĘ Z JEDNEGO PRADAWNEGO RODU.

Globalna Świadomość29 stycznia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł„ILLUMINATI” – GRA KARCIANA KTÓRA PRZEPOWIADA PRZYSZŁE WYDARZENIA.Następny artykułJAK ZABIJANA JEST TWOJA SZYSZYNKA ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? KANYE WEST UJAWNIA JAK DZIAŁA ”MK ULTRA” W HOLLYWOOD

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • WSZYSCY PREZYDENCI USA WYWODZĄ SIĘ Z JEDNEGO PRADAWNEGO RODU.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?