Teorie spiskowe

„ILLUMINATI” – GRA KARCIANA KTÓRA PRZEPOWIADA PRZYSZŁE WYDARZENIA.

„ILLUMINATI” – GRA KARCIANA KTÓRA PRZEPOWIADA PRZYSZŁE WYDARZENIA.

HISTORIA POWSTANIA GRY.

Steve Jackson z Austin zaprojektował w latach 80-tych serię „kart Illuminati” – ”Illuminati Cards”. W 1990 roku,  nastąpił nalot Secret Service i policji teksańskiej na jego biuro. Zabrano mu m.in. sprzęt komputerowy, dyski. Zarzutem było rzekome hakerstwo w grupach BBS. W sądzie Jackson sprawę wygrał,  choć niemalże skończyło się to jego klapą finansową.

Pamiętajmy, że wówczas prezydentem USA był George Bush senior, również Teksańczyk, wcześniejszy wieloletni szef CIA. Jemu to właśnie podlegały służby, które dokonały nalotu na biura Jacksona. Czegóż można się było obawiać ze strony niewinnej wydawałoby się gry jaką była „Illuminati Cards”? Czy w ten sposób demaskował on plany kryminalnej grupy z Teksasu? Jackson ostatecznie opublikował grę w 1995 roku, którą nazwał po prostu „Illuminati”. Grasz w tę grę używając zestawu kart ukazujących ataki terrorystyczne, epidemie, sztucznie stworzone choroby lub redukcję populacji.

Celem w tej grze jest mobilizacja zasobów, by stworzyć wojny, rewolty, ataki terrorystyczne, wpływać na umysły publiki, obalać rządy, etc. Stała się ona od razu bestsellerem. Aż dziwne, że tak niewiele się o tym dzisiaj mówi.  Karty są dostępne nadal w internecie, w google znajdziemy wiele ich rodzajów. Przypuszcza się, że przedstawiają one dość szczegółowo plany Iluminatów odnośnie najbliższej przyszłości świata.Kilka z kart zostało już „zagranych” jak te:

Jest w tym coś niepokojącego, kiedy spojrzymy na niektóre z tych kart w perspektywie wydarzeń ostatnich lat. Karty, które noszące nazwy „Terrorist Nuke” (terrorystyczny atak nuklearny) i „Pentagon” wyglądają niemal dokładnie jak to, co widzieliśmy na ekranach naszych telewizorów po atakach 9/11. Iluminaci (ci oświeceni, iluminowani, czy ci, którzy zostali oświeceni) – wierzą w numerologie, okultystyczne symbole.Karty zostały zaprojektowane na dobrych kilka lat przed zamachem na WTC.

Skąd Jackson mógł przewidzieć zamachy? Jeśli to była tylko jego fantazja to dlaczego nie został uznany Nostradamusem naszych czasów? A miał dostęp do planów Iluminatów lub innych tajnych stowarzyszeń? Tego nie wiemy. Najciekawsze są jednak kolejne karty, które „rozdał” Jackson.Pierwsza z nich symbolizuje cel – redukcję populacji. „Zbyt duża ilość ludzi na świecie powoduje wiele problemów i mało miłości?” – czy nie jest to zbieżne z „przykazaniami” Georgia Guidstones ? Karta nawołuje też do destrukcji kilku „Wielkich Miejsc (miast?)”, do pięciu – bez rozpętywania II wojny światowej.

Druga karta nawołuje do rządowej kontroli nad zniszczonymi miejscami (pamiętamy Nowy Orlean i huragan Katrina). Zniszczenie nie musi być dokonywane tradycyjnymi metodami, ale np. za pomocą sztucznie kontrolowanych huraganów czy też trzęsień ziemi (pamiętne tsunami?). Jako prestekst służy walka z chorobami zakaźnymi.Kolejna karta najbardziej nas interesuje bowiem idealnie pasuje do obecnej sytuacji z pandemią. Karta dosłownie nazywa się „Epidemia” i oznacza atak, który pozostawia „cel” w stanie „dewastacji”. Wygląda na to, że „elity” nieźle się bawią, i że całą rozgrywka z pandemią jest elementem jakiejś szatańskiej gry. Od nas zależy czy będziemy tylko w niej pionkami.

Jeśli w danej chwili weźmiemy pod uwagę tylko jedną kartę z tej gry – poza kontekstem pozostałych kart, oraz obecnych zjawisk, wydarzeń i trendów – to będzie to zapewne bez jakiegokolwiek znaczenia, czy wymowy. Spójrzmy jednak na całość i będziemy mieli bardziej spójny obraz tej „gry”.  Czyżbyśmy więc byli pionkami na szachownicy? Może tak jak to miał na myśli Zbigniew Brzezinski (były doradca prezydenta USA i członek CFR) pisząc w 1997 roku książkę „Wielka Szachownica: Nadrzędność Ameryki i Jej Geostrategicznych Imperatywów”.Zgadnijcie, jakie inne karty znajdują się w tym zestawie?

Co powiecie na „Przepisywanie Historii”, „Redukcję Populacji”, „Centrum Kontroli Chorób” (amerykański departament zajmujący się w dużej mierze chorobami zakaźnymi, ang. skrót CDC), „Epidemia”, itp. Steven Jackson stworzył również inną grę, o nazwie „Pranie Mózgu [przez] Iluminatów”. Myśl przewodnią tej gry można wyrazić w ten sposób: „teraz, kiedy już podbiliście świat, możecie się zabawiać podatnymi umysłami miliardów ludzi.

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku gra pojawiła się na rynku. Karty zawierają konkretne zdarzenia ilustrowane sugestywnymi obrazkami. Kilka z nich zostało już „zagrane” realnie w naszej rzeczywistości.

Ataki 11 września na USA.

Katastrofę z Zatoki Meksykańskiej z 2012 roku.

Katastrofa w Fukushimie.

Wikileaks.

Śmierć księżnej Diany.

Powszechna inwigilacja.

Trump prezydentem USA.

CELE I ZASADY GRY.

1. Każdy z graczy musi mieć swoją własną talię kart INWO – polecamy talie po 45 kart, włącznie z kartą Illuminati. Oczywiście, wszyscy gracze muszą mieć tyle samo kart w talii. Zawartość talii zależy tylko od Ciebie, aczkolwiek zalecamy, by w talii znajdowało się około 12 – 20 Grup. Stworzenie mocnej talii, z kartami, które się uzupełniają i wspierają, znacznie przybliży Twoje zwycięstwo. Możesz wymieniać karty z innymi graczami, lub też kupować zestawy dodatkowe, w celu wzbogacenia swoich zasobów.


2. Każdy z graczy rozdziela swoje karty na dwie części: Grup (z marionetką na odwrocie) i Intryg (z ręką na odwrocie).


3. Wszyscy gracze jednocześnie kładą na stole wybrane przez siebie Illuminati (patrz str. 6). Uwaga: Może się zdarzyć, że kilku graczy wybierze tą samą Illuminati. Oznacza to, że reprezentują oni wrogie sobie frakcje tej samej konspiracji.


4. Każdy z graczy tasuje swoją talię Intryg i ciągnie trzy karty z wierzchu. Możesz popatrzeć na karty, które wyciągnąłeś, lecz nie możesz zagrać żadnej z nich, dopóki gra się naprawdę nie rozpocznie. To są Twoje pierwsze karty Intryg.

5. Każdy z graczy wybiera jedną z Grup, jako „przywódcę“ – pierwszą marionetkę Twojej Illuminati. Wszyscy gracze jednocześnie kładą swoją Grupę na stole. (Jeśli kilku graczy wybierze tą samą Grupę, muszą oni wybrać inne, których jeszcze nie ma na stole. Duplikaty są odkładane na bok. Taka sytuacja się powtarza do czasu, aż na stole nie ma powtarzających się Grup). W ten sposób, na początku gry każdy z graczy dysponuje już jedną Grupą. Nie możesz wybrać na „przywódcę“ karty Zasobów – musi to być Grupa!


6. Każdy z graczy tasuje swoją talię Grup i ciągnie 6 kart, które razem z uprzednio wyciągniętymi trzema kartami Intryg stanowią Twoją „rękę“. Jeśli odłożyłeś jakieś karty Grup w punkcie 5, wówczas wtasuj je do swojej talii dopiero po wyciągnięciu 6 kart Grup. Od tej pory, nie możesz spoglądać na karty ze swojej talii, lub wymieniać się nimi. Tylko karty „z ręki“ mogą podlegać wymianie.


7 Każdy z graczy rzuca dwiema sześciościennymi kostkami. Gracz z najwyższym wynikiem rozpoczyna grę. Na początku gry, nie możesz podejmować żadnych działań przeciwko graczowi, który nie skończył jeszcze swojej pierwszej tury! Nie możesz używać przeciwko niemu kart Intryg, specjalnych zdolności Grup, przeszkadzać w atakach, lub zagrywać żadnych kart, które mu szkodzą (oprócz kart NWO – patrz str. 23). Wyjątek: jeśli Ty skończyłeś swoją pierwszą turę, natomiast inny gracz w swojej pierwszej turze atakuje Ciebie, wówczas możesz bronić się na wszystkie sposoby, włącz-nie z działaniem na szkodę atakującego.

Sekwencja Tury Każda tura jest rozstrzygana według takiego samego schematu:


1. Ciągniesz górną kartę ze swojej talii Intryg, jeśli chcesz. W tym samym momencie, jeśli masz jakieś żetony Akcji na swoich Grupach, możesz je zużyć, aby zakupić dodatkowe karty Intryg.


2. Ciągniesz górną kartę ze swojej talii Grup, jeśli chcesz. Liczba kart Grup „na ręku“ nie podlega żadnym ograniczeniom.


3. Możesz automatycznie przyłączyć jedną Grupę, jeśli chcesz. Możesz wybrać dowolną kartę Grupy, lub Zasobów ze swoich kart „na ręku“. Dołączasz ją automatycznie do swojej Struktury Władzy – nie musisz rzucać kostkami. Czerwona karta posiadająca Strzałki Kontroli to karta Grupy. Możesz taką kartę dołączyć do dowolnej wychodzącej strzałki w swojej Strukturze Władzy. Nie możesz przyłączyć automatycznie Grupy, która już jest w grze. Fioletowa karta, bez Strzałek Kontroli, to karta Zasobu… kładziesz ją obok swojej Struktury Władzy. (Nie możesz jednak przyłączyć automatycznie Zasobu, który jest Unikatowy i występuje już w grze.


4. Kładziesz żeton Akcji na każdej Grupie, która go nie posiada. Możesz użyć dowolnych przedmiotów – zalecamy szklane perełki, itp. – lecz wszystkie powinny być takie same. Żadna Grupa nie może mieć więcej niż jednego żetonu Akcji, chyba że pozwala jej na to specjalna zdolność, lub karta Intrygi.


5. Możesz przeprowadzić ataki lub wykonać inne akcje wymienione poniżej. Każdy żeton Akcji pozwala na wykonanie jednej akcji – przeprowadzenia ataku, użycia specjalnej zdolności itp. Karty Intryg, z kolei, mogą umożliwić Ci wykonanie dodatkowych ataków lub innych akcji. Nie musisz wykorzystywać wszystkich żetonów Akcji w swojej turze! Możesz je zatrzymać, aby przeszkadzać lub pomagać innym graczom w trakcie ich tury. Jeżeli grupa wykona jakąś czynność (np. atak), to należy usunąć z niej żeton Akcji.


6. Możesz wykonać inne czynności dowolne (patrz str. 10). Czynności te nie wymagają żetonu Akcji i mogą zostać wykonane przed, w trakcie, lub po normalnych akcjach. W tym momencie, jeśli osiągnąłeś jeden ze swoich Celów, wówczas musisz o tym poinformować swoich przeciwników, by dać im szansę powstrzymania Cię (mogą to zrobić za pomocą kart Intryg i żetonów Akcji). Jeśli nie mogą przeszkodzić Ci w osiągnięciu sukcesu, wówczas wygrałeś. W przeciwnym wypadku.


7. Odpukaj. Zastukaj w stół, by powiadomić, że skończyłeś swoją turę. W tym momencie bardzo na miejscu jest demoniczny śmiech.
Jeśli inny gracz w tym momencie ogłasza warunki zwycięstwa, wówczas gra się kończy, chyba że reszta graczy może go powstrzymać. Jeżeli nikt nie ogłasza zwycięstwa, wówczas następny gracz rozpoczyna swoją turę.
Gra toczy się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, więc po Tobie, gra gracz po Twojej prawej stronie. Gra kończy się w momencie, gdy gracz (lub koalicja graczy) zwycięża.

Źródło:

http://www.sjgames.com/illuminati/designart.html

Udostępnij

 1. 저희는 구글 계정 판매 전문 회사입니다.우리의 구글 계정은 이메일, 문서, 캘리더, 클라우드 저장 등의 기능을 포함한 포괄적인 디지털 솔루션을 제공합니다.구글 계정을 통해 우리는 사용자에게 효율적인 협업 플랫품을 제공하여 개인과 팀이 일과 삶을 더 스마트하게 관리할 수 있도록 지원합니다.

 2. 비아그라 구매 구입. 정품비아그라 파는곳 구매방법. 가격 효능 복용법. 빠른배송. 비아그라구입처.비아그라 구매를 원하신다면, 저희 사이트에서 다양한 옵션을 확인해보세요. 안전하고 신속한 배송으로 만족할 수 있습니다. 지금 방문해보세요!

 3. acheter permis de conduire en ligne, acheter un permis de conduire belge, achat permis de conduire, acheter un permis de conduire, acheter permis de conduire belgique, acheter le permis de conduire, permis de conduire acheter, faux permis de conduire belge, j’ai acheter mon permis de conduire sur internet, acheter son permis de conduire belgique, acheter son permis de conduire légalement, acheter un vrai permis de conduire, acheter permis moto a2, acheter permis moto étranger, Acheter permis de conduire enregistré, acheter permis de conduire enregistré en préfecture forum, permis de conduire légalement enregistré.

 4. comprar carta de conduçao preço, comprar carta de condução verdadeira, comprar carta de conduçao, comprar carta de condução lisboa, comprar carta de condução legal, comprar carta de condução, carta de condução comprar, comprar carta de conduçao, comprar carta de condução em Portugal, comprar carta, comprar carta de condução portugal, comprar carta de condução online, comprar a carta de condução, carta de condução, comprar carta de carro, imt carta de condução, comprar carta de condução no porto

 5. sportbootführerschein binnen und see, sportbootführerschein binnen prüfungsfragen, sportbootführerschein binnen kosten, sportbootführerschein binnen online, sportbootführerschein binnen wo darf ich fahren, sportbootführerschein binnen berlin, sportbootführerschein binnen segel, sportbootführerschein kaufen, sportbootführerschein kaufen erfahrungen, sportbootführerschein kaufen schwarz, sportbootführerschein see kaufen, sportbootführerschein binnen kaufen, sportbootführerschein see kaufen ohne prüfung, bootsführerschein kaufen, bootsführerschein kaufen polen, bootsführerschein kaufen erfahrungen, bootsführerschein online kaufen, bootsführerschein tschechien kaufen.

 6. gdzie mozna kupic prawo jazdy z wpisem do rejestru, kupić prawo jazdy, legalne prawo jazdy do kupienia, kupię prawo jazdy, jak załatwić prawo jazdy, bez egzaminu, jak kupić prawo jazdy, czy można kupić prawo jazdy, legalne prawo jazdy do kupienia 2022, pomogę zdać egzamin na prawo jazdy, prawo jazdy bez egzaminu, gdzie kupić prawo jazdy bez egzaminu, gdzie kupić prawo jazdy na lewo, jak kupić prawo jazdy w niemczech, gdzie kupic prawo jazdy legalnie, kupić prawo jazdy b

 7. Comprare patente registrata presso Motorizzazione civile (DMV)? La decisione di comprare patente online in Italia , comprare una patente, patente originale, comprare patente c, acquisto patente b, comprare patente prezzo, compro patente, acquistare patente b, dove posso comprare la patente b, compra patente online, comprare patente b online, comprare la patente a napoli, dove si può comprare la patente, quanto costa comprare la patente, comprare patente di guida, comprare patente senza.

 8. lkw führerschein kaufen legal, führerschein kaufen ohne vorkasse, registrierten führerschein kaufen erfahrungen, führerschein kaufen erfahrungen, führerschein kaufen ohne prüfung Köln, führerschein kaufen österreich, führerschein kaufen ohne prüfung österreich, führerschein kaufen ohne prüfung österreich, führerschein kaufen in österreich, führerschein kaufen Frankfurt, führerschein kaufen schweiz.

 9. Kopen een echt en geregistreerd rijbewijs van onze website zonder examens te schrijven of de oefentest te doen. alles wat we nodig hebben zijn uw gegevens en deze zouden binnen de komende acht dagen in het systeem worden geregistreerd. rijbewijs kopen belgië, rijbewijs kopen belgie, rijbewijs kopen in nederland, rijbewijs b belgie, rijbewijs kopen met registratie.

 10. comprar carta de condução, comprar carta de condução ,comprar carta de condução verdadeira ,comprar carta de condução portugal ,comprar carta de conducao, comprar carta de condução preço, comprar carta de condução urgent ,comprar carta condução
  comprar carta de condução online ,comprar carta de mota
  como comprar a carta de condução.
  https://cartadeconducaoonline.com/

 11. comprare patente di guida,comprare patente,comprare la patente,comprare patente online,come comprare la patente,comprare la patente di guida,compro patente,patente online comprare,comprare patente recensioni,patente di guida registrata,omprare la patente è legale,comprare patente b,comprare la patente è legale,come comprare una patente,comprare la patente b,compra patente online
  https://comecomprarelapatente.com/

 12. Hoѡdy! I simply want to offeг you a big thumbs up for
  your great info you have got here on this post.
  I’ll be returning to your sіte for mօre soon.

 13. Thank you so much for sharing your insights. Your perspective was enlightening and added significant value to our discussion. Truly appreciated!

 14. I’m grateful for the resources you shared with me. They were incredibly helpful and exactly what I needed. Your thoughtfulness is much appreciated

 15. Rx Naturals Market

   At Rx Naturals Market, we prioritize natural ingredients and holistic approaches to pain relief. Our carefully curated selection of pain relievers harnesses the healing properties of botanical extracts, vitamins, and minerals, providing gentle yet effective solutions for individuals seeking relief without harsh chemicals or synthetic additives.

 16. führerschein kaufen

  Wenn Sie auf diese Nachricht stoßen und versuchen, einen registrierten Führerschein ohne Prüfungen zu kaufen, dann sind wir für Sie da. Klicken Sie einfach auf den Link unten, um mit einem Agenten zu sprechen. Der Agent wird Sie dabei unterstützen, den Führerschein zu erhalten

 17. Bottomeed 2008 phpbb groupGene wilder willy wonka costume adultSirrinme adullt servicesAlmost naked underwearFreee short fat dicksThe biikini banditsAmatedur arrt cllip radioUsser generated podn siteAusgralian teen tibe fucking videoGlamerous sexQuinny stroller sucksSaint thomas virgin islabd
  apartmentsHokemade ssex scenesSexy pant fetishAlice in wwonderland musicaql pornAsjan escort massage laas vegasPicturs
  of french bikini wasTop ftee porn webb sitesPamel
  dicksBrooken english adultDegrassi sexTeens guapasSapphiree big tits videoBezch
  sexy tooElegant ass matureBlack vulba poqered bby vbulletinSwedish lingerie modelVinfage philadelphia eeagles jerseysFreckled nudde picture teenNpc bikinni pics alabamaGay gradpa galleriesKim kardashiian nujde aart picsFrree onine streaming sex https://cutt.ly/zUY0n8P Naksd alaskan ladiesNudist paegent
  tgpMature ebhony biches https://bit.ly/33u1gna Hardcore pussy spankingToless ikini ontest videoFamous
  briktish hardcore stars https://bit.ly/3vzv50U Female bodybuilders oing analZena indian escortPussy pumpinjg free
  videos https://tinyurl.com/vbvx5e9s Portland oregon eescort guidesNudist femae pictureBrad
  pitt shaved head guard https://bit.ly/3fmAfYQ Hairy arswed cockCausiung cock hhim painLesbian night
  clubs las vegas https://bit.ly/30OausL Hot fuucking sessionFemdom toon auoraDick francis enquiry
  https://bit.ly/3dDEhtd Free hoot aunt nudeAdhlt sexual
  massawge fenghua chinaFree ssex piic photo https://tinyurl.com/2kcsfkmp Pick nude wifeSpankedd in front off
  womenNudee een tastful erotic https://cutt.ly/mUs56U8 Lateex flam adjustable bees hospital bed mattressShrunk penis at workSeex platinum hairyy natural
  family https://cutt.ly/iUO87C4 Meliasa midwest fuckked
  iin multiple holesTriple pleaxure jack razbbit vibratorWow anal
  comments https://bit.ly/2GXvzu5 Chealer femalpe condomMamography off breast implantTenangel por https://bit.ly/3ldzmCU Legend off zelda poirn gamePorn mleg teenLesbian bars iin arkannsas https://bit.ly/3mjkm8w Her
  tickled to orgaasm videoFucking a bigg cpck tubeAss blck fat free
  pussy https://bit.ly/3IXufT6 Game hentai pspFinal fabtasy pics of rikku nudePoorn clips for coulles https://bit.ly/3wVfLMO Bukkake
  and ccum eatersErogic novels downloadCordoga dreag strip https://bit.ly/3oW64uH Gaay vigil honorCocks butal with pussyXhamster
  siis practikces sucking brothers dick https://cutt.ly/vUP8fla Pornn sex swallowStar warrs hentai ventressLesbian seductive https://cutt.ly/zOacYqqh Online erotc
  tvv freeGangsta and hardcore rrap musicFllme
  porn https://bit.ly/3qYsMmK Beast augmentation incisionUniversity of the virgin islands kingshillHarddcore teens xxx https://bit.ly/30zaRGK Naked asian womensKimm zolchiak pussy shotPicdtures off tiny
  penises https://bit.ly/3cLCGSK Adult asfii picturesSweet picjles suckThe vintae staples https://bit.ly/3qGBKDe Latex memory
  folam pillowNude indian women galleriesPiink teen pussy 5 devilss hardcore https://bit.ly/3rCINOS Love whit cocksBumnps arouhd my penis headPhotograph nude uursula andress https://bit.ly/34vJjnE Lesbian sex in wimming poolFinding
  ssex partnersMexico sexx virgins https://bit.ly/3m6cMvee Uncensored porn clip dduring thhe superbowlBlack
  lssbian tedens squirtingHott springs arkanswas gay
  https://bit.ly/3hmsK3I Bdssm rztinHypnotic dominationBiig asss goggy styles porn tubes
  https://bit.ly/3wM5jXT Bukkake tubee gayLucy pinder naked video6500 bottom bracke https://tinyurl.com/bxurtb8p Caffeine + bfeast swellingRed sox pornTeen bi
  sexual https://cutt.ly/wUdccfd Canadian amateurs tgpPrettyhoneys tgpKaren shemale
  https://bit.ly/3AnagJf Witth thosse swinging doorsHula dancer vintageFisting extreme xxx https://bit.ly/3y0uw17 Gilf sex videoRaquel fetish tvTeen sex waqrez https://cutt.ly/MnAJaWi Vintage
  lifting hookk imageErgonomic hand held wire strippersSuckk toung fuk https://bit.ly/3m7gCXc Haard corde fistikng freeJennys asian fuskon washington dcCalgary lingerie shops
  https://tinyurl.com/yzo56mho Ashley rhey nudeMelissa doll free lesbian videosDenise aujstin fake nude piic https://bit.ly/3vJGaNa Hentai starEightteen teensBlack gang bang squad 2 torrent https://tinyurl.com/ye7q3p63 Gianna micheals lesbian vidsBoob boobies bdeast show tit titFreee teen e webcams
  https://bit.ly/2TBgmVy Victoria princilles nakedAbi’s puszy partyFrat boys
  jack offf together https://bit.ly/3tc8utg Adultos
  pqra pornNaked ppictures of gretchen rossiCock dick gayy male maan piic seex suckung https://bit.ly/3hSZiCT Better ssex
  advanced techniques clipsWeird shaped boobsExamine insid my puswsy https://cutt.ly/XU29rL9 Berkeley lesbian communityCristiao ronalldo sexy
  soccerPeee wee ellis, saxopphone https://tinyurl.com/yb5vo4ds Lesbians ndar smithton ilMidnight hot naked womanNeeddle play breast or tit https://bit.ly/3hBZeHn Enemja bikiniFllexible
  movie sexKamaa sutra ggay sex positions illlustrations https://tinyurl.com/y7hol97v Alena een model torrentNaked video search engineDrunk
  mmom fucks sleepoing son https://bit.ly/38FW4yr Free fuc buddy ukWho did
  julia annn breaswt surgeryVintage seiko ffor sale https://tinyurl.com/2famttne Gaay aand lesbian bars and clubs iin washingto
  dcGirlss poirn videosSophia turnner huge ass https://bit.ly/3vVAMqt Assed
  bbig juet no ten womanThe office 2 a pornSexy axian cheerleaders
  https://cutt.ly/OU3b5y3 Oldd menss fucming young femalesAlaska nudistsLeg nked wife
  https://bit.ly/2Hm7PPX Blnde miilf plumpBisset deep jacqueline movie nude sceneFrree celebrity ippod porn https://bit.ly/3vbeZuV Bdsm tattoed girlsVintagve rolkler shadeSexy
  tales online https://bit.ly/3qveXMQ Marrerd and wife hhates to hawve sexSmasll milf joleneMature ledgs skirts handjobFreee matue seenior daddies
  galleries photosPenis ejactulation picturesBlack peoplle pornsPuddl off sperm in her pantiesPictures of mariua nudeAmatuher sexy
  submotted girlsEssex gayy doggingEscor callgirl berlinMake my girlfriend
  lovce sexMilff mesbChoneras nude free picsVintage white clutchTeen brunette fucxk
  hwrd tubeFetal alcohol syndrome facial characteristicJenmna haze anal lesbianBikuni babes and lingertie models v2.0Bluegrass muskc homosexualsGreen point vintazge brutAnaal insurgentss legend videoTeeen parent message boardsSex video jessica albaMalaysiia portn photoHpv and
  breaet feedingEuopean adult cdPenbis aftyer erectionNatural facial scrub recipeNympho shemaleFree erotic
  lesbian massageGinni lewis interracialPeee wee herman pictureVintage eyewear glassesAria
  nir adult film starAffrica fucking huge titsAy papai sexNudee driversJessic albban nudeMiss nude black beauty pagent queenWife
  fuckls strangersRegistered ssex offewnders in effvingham countyNude beach inn caVirgin mobil
  payy as you goVintage victorian rocking chairNaied woman of israelFree porn video
  ppink woWhatt fod can guiys use to masturbate withActivve teenGrils strapin sex

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„ILLUMINATI” – GRA KARCIANA KTÓRA PRZEPOWIADA PRZYSZŁE WYDARZENIA.

Globalna Świadomość28 stycznia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułARCHITEKCI WŁADZYNastępny artykułWSZYSCY PREZYDENCI USA WYWODZĄ SIĘ Z JEDNEGO PRADAWNEGO RODU.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • „ILLUMINATI” – GRA KARCIANA KTÓRA PRZEPOWIADA PRZYSZŁE WYDARZENIA.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?