Zdrowo i pozytywnie

JEŚLI CZUJESZ ŻE NIE NALEŻYSZ DO TEGO ŚWIATA? TO MOŻE BYĆ DOBRA RZECZ.

JEŚLI CZUJESZ ŻE NIE NALEŻYSZ DO TEGO ŚWIATA? TO MOŻE BYĆ DOBRA RZECZ.

Czy macie czasem takie przeczucie że nie należycie do tego świata i tego społeczeństwa? Bylibyście zaskoczeni, wiedząc, że to może być dobry objaw. Dorastaliśmy, wierząc, że aby być szczęśliwym, musimy należeć do czegoś: społeczeństwa, kraju, grupy społecznej, a także rodziny.

Chęć bycia częścią czegoś większego od nas wydaje się być naszą wrodzoną potrzebą, która prawdopodobnie ma korzenie ewolucyjne Pamiętasz dobrze znane przekonanie, że człowiek jest zwierzęciem społecznym?. 

Jak mówi Wikipedia, „poczucie przynależności jest ludzką potrzebą emocjonalną, aby zostać zaakceptowanym członkiem grupy”.

Ale co się dzieje, gdy niektórzy ludzie nie tylko nie mają takiej potrzeby, ale także czują, że nie mają nic wspólnego z tym światem? Niektóre osoby po prostu nie uważają się za innych od reszty, mają tylko inne gusta, sposoby myślenia i priorytety w życiu. Nie lubią rzeczy i, które robią wszyscy i nie dążą do celów, do których dąży większość.

Mówimy o kategoriach ludzi, którzy najprawdopodobniej mają poczucie oderwania się od „Matrixa”, ponieważ mają inną strukturę psychiczną i emocjonalną. Wszystko to wcale nie jest złe, w rzeczywistości jest oznaką większej wrażliwości i świadomości.

Oto kilka cech, którymi wyróżniają się tacy ludzie:

GŁĘBOCY MYŚLICIELE.

Niestety społeczeństwo, w którym żyjemy, zawsze przywiązywało większą wagę do prymitywnych instynktów i rzeczy materialnych. Dlatego logiczne jest, że ci, którzy potrafią głęboko myśleć, nie mają poczucia przynależności do tej rzeczywistości. Jeśli jesteś głębokim myślicielem, prawdopodobnie wiesz, co naprawdę ma sens w życiu. Dlatego tak rozczarowuje Cię widok ludzi wokół ciebie, którzy dążą do materialnych celów i interesują się nieistotnymi rzeczami. Jest to nie tylko rozczarowujące, ale czasem zastanawiasz się, co tutaj robisz wśród tych ludzi i czujesz, że jesteś z innego świata.

STARE DUSZE.

Stare dusze często czują, że nie należą do tego świata, zwłaszcza gdy stają się dorosłe. Ponieważ są pasjonatami nietuzinkowych rzeczy, niektórzy mogą użyć tego jako pretekstu, aby podkreślić swoje różnice i wyśmiewać się z nich. I może to być bolesne doświadczenie w trudnym dzieciństwie i wieku dojrzewania, które sprawia, że ​​czują się jak odmieńcy, którzy nie mają miejsca na świecie. W wieku dorosłym przepaść dzieląca cię od innych powiększa się. Jednak odnajdujesz własną ścieżkę życia i nie martw się tym, co o tobie myślą.

OSOBY EMPATYCZNE.

Ludzie empatyczni są tak wrażliwi na emocje i energię innych, że bycie między innymi może być nieprzyjemne. Jeśli jesteś jedną z tych osób, wiesz, że za każdym razem, gdy oglądasz wiadomości lub dowiadujesz się czegoś smutnego o kimś, kogo znasz, bardzo ci to przeszkadza. Wszystkie te skutki uboczne bycia empatycznym mogą również powodować uczucie odłączenia. Nic więc dziwnego, że ta kategoria ludzi cierpi z powodu bycia częścią świata pełnego chciwości, okrucieństwa i przemocy.

DOTKNIĘCI DUCHOWYM PRZEBUDZENIEM.

Przebudzenie duchowe to wspaniałe doświadczenie, które wznosi cię na wyższy poziom świadomości i przekształca w istotę duchowo głęboko rozwiniętą. Można to jednak porównać do odczuć i doświadczeń związanych z bólem, ponieważ fundamentalne zmiany nigdy nie są łatwe. Nie tylko zaczynasz zadawać sobie pytania dotyczące egzystencji, ponownie rozważając swoje relacje i życiowe decyzje, ale możesz także czuć się odległy od ludzi wokół ciebie i całego świata. Wszystko to dzieje się, ponieważ stałeś się bardziej świadomy i rozumiesz rzeczy, których wcześniej nie chciałeś rozumieć. Jeśli czujesz, że nie należysz do tego świata, pamiętaj, nie ma nic złego. Zamiast martwić się o to, co myślą inni i uzyskać ich aprobatę, spróbuj znaleźć swoją pasję i cel w życiu.

Źródło:

https://misterio.tv/misterios/el-misterioso-presentimiento-de-no-pertenecer-a-este-mundo-tu-lo-has-sentido

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JEŚLI CZUJESZ ŻE NIE NALEŻYSZ DO TEGO ŚWIATA? TO MOŻE BYĆ DOBRA RZECZ.

Globalna Świadomość9 lutego 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTEORIE PŁASKIEJ ZIEMI – CZY BIEGUN POŁUDNIOWY ISTNIEJE?Następny artykułJAK OCZYŚCIĆ ORGANIZM Z GLIFOSATU?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DIOKSYNY – ZABÓJCZA TRUCIZNA GLOBALISTÓW PRAWIE W KAŻDYM RODZAJU POŻYWIENIA GLOBALNA.INFO NA YOUTUBE DOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE – PRZECHODZIMY NA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JEŚLI CZUJESZ ŻE NIE NALEŻYSZ DO TEGO ŚWIATA? TO MOŻE BYĆ DOBRA RZECZ.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?