Filmoteka świadomych

ALKOHOLOWY TERROR -PIJĄC ALKOHOL, SIKASZ WŁASNYM MÓZGIEM!

ALKOHOLOWY TERROR -PIJĄC ALKOHOL, SIKASZ WŁASNYM MÓZGIEM!

Alkohol etylowy to narkotyk z grupy depresantów do której należy też morfina i jej pochodne. Jak to działa. Depresanty blokują receptory neuroprzekaźników w mózgu powodując ogólne obniżenie aktywności mózgu. Były i są one stosowane jako środki przeciwbólowe, usypiające czy ogólnie relaksujące. Sprawa jest dość mocno skomplikowana, w mózgu istnieje kilkaset rodzajów receptorów, różne narkotyki wiążą się z różnymi receptorami i tym samym mogą wywołać odmienne efekty.

Alkohol depresantem? Tak, małe dawki alkoholu na początku blokują receptory w korze czołowej, która odpowiada za kontrolę emocji, wyższe funkcje intelektualne i społeczne, dlatego też paradoksalnie w małych ilościach etanol pobudza. Wystarczy jednak zwiększyć dawkę aby zablokować kolejne części mózgu i z czasem człowiek traci możliwość sprawnego chodzenia, zapamiętywania, a przy dalszym spożyciu świadomość. Następnego dnia, etanol zostaje rozłożony na kwas octowy i aldehyd octowy (to te substancje odpowiadają za kaca), receptory zostają odblokowane, a mózg wraca do starej sprawności. Dopiero nałogowe picie bez przerw powoduje ciężkie zmiany w mózgach alkoholików.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ALKOHOLOWY TERROR -PIJĄC ALKOHOL, SIKASZ WŁASNYM MÓZGIEM!

Globalna Świadomość10 lutego 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK OCZYŚCIĆ ORGANIZM Z GLIFOSATU?Następny artykułFEMINISTYCZNA OKULTYSTKA NAWOŁUJE DO LIKWIDACJI LUDZKOŚCI NA RZECZ RATOWANIA KLIMATU NA ZIEMI.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PROROCZY FILM ”RE-EVOLUTION” – CZEMU LUDZIE AKCEPTUJĄ OBECĄ SYTUACJĘ NA ZIEMI ? JANET OSSEBAARD POWRACA Z FILMEM -”UPADEK KABAŁY 2”

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ALKOHOLOWY TERROR -PIJĄC ALKOHOL, SIKASZ WŁASNYM MÓZGIEM!
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?