extra-terrestrial

UFO I PODZIEMNA FORTECA HITLERA W ZATOCE VOSTOK.

UFO I PODZIEMNA FORTECA HITLERA W ZATOCE VOSTOK.

Historia mówi, że w połowie maja 1945 r. Dowódca niemieckiej floty morskiej Karl Donitz, jeden z niewielu mężczyzn, których Hitler nazwał swoim następcą, nakazał swoim podwładnym generałom Wilhelmowi Keitelowi i Alfredowi Jodlowi podpisanie bezwarunkowej kapitulacji z aliantami, akceptując pełne zajęcie terytorium Niemiec.

Zaskakującą rzeczą jest to,że jedna z kluczowych niemieckich baz poza Niemcami, która znajdowała się na Antarktydzie, nie została uwzględniona w kapitulacji. Przywódcy III Rzeszy mieli możliwość przeniesienia większości osiągnięć technologicznych i naukowych, co sprawia, że ​​większość najważniejszych nazistowskich sekretów i tajnych projektów są ukryte w pobliżu jeziora Vostok na Antarktydzie.

Czy UFO pochodzi z nazistowskich baz niemieckich w pobliżu jeziora Wostok?

Od tamtych wydarzeń na świecie odnotowano niesamowitą liczbę obserwacji UFO, takich jak te opisane przez argentyński personel na Antarktydzie we wczesnych latach 80. Obserwacje te zaczęły pojawiać się na całej planecie po kapitulacji Niemiec na niebie miedzy innymi w Argentynie, USA, Republice Południowej Afryki, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Chile i innych krajach. Fakt ten sprawia, że do dziś największe mocarstwa na świecie konsekwentnie zaprzeczają i ukrywają prawdę o tych dziwnych wydarzeniach. Czy UFO jest kontrolowane przez Niemców z baz znajdujących się w bazie na jeziorze Wostok?

Tworząc o wiele dziwniejszą teorię,aby spojrzeć na ten fakt z innego punktu widzenia, teoretycy spiskowcy wskazują, że nieuchwytne UFO może być pochodzenia ziemskiego. Technologia nazistowskiej III Rzeszy mogła być dalece bardziej rozwinięta niż nam się wydaje.

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w tej teorii spiskowej byłby fakt, że gdyby taka niemiecka siła istniała naprawdę, i mieliby tę wielką przewagę technologiczną, to czemu nie wykorzystali jej w II wojnie światowej, aby pozwolić swojemu krajowi wygrać wojnę? Lub dlaczego, nie użyli tych możliwości go po II wojnie światowej aby osiągnąć swoje cele?

Dla wielu nie jest tajemnicą, że w umysłach przywódców światowych elit istnieje strach związany z tą kwestią i tego rodzaju teoriami spiskowymi.

Odtajnione rosyjskie raporty dowodzą prężnego poszukiwania ukrytych niemieckich baz nazistowskich. Rosyjskie media opublikowały ostatnio raport na temat jeziora Wostok i jego anomalii:

”Zostały poczynione ogromne postępy podczas poszukiwania tajnej bazy zbudowanej przez niemieckich nazistów pod powierzchnią lodu w obszarze jeziora Wostok. Naszym celem jest tajna baza, jak wybudował admirał Karl Dontiz dla Hitlera w 1943 r. Nazwana ona była -niezniszczalną fortecę dla Fuhrera na drugim końcu planety”.

Według archiwów niemieckiej marynarki wojennej, miesiąc po kapitulacji nazistów, niemiecki okręt podwodny U-530 dotarł do Bieguna Południowego z portu w Kilonii. Członkowie załogi zbudowali lodową jaskinię i rzekomo ukryli w niej kilka skrzynek z relikwiami Trzeciej Rzeszy, w tym tajne dokumenty Hitlera. Chodzą także pogłoski, że później okręt podwodny U-977 dostarczył do tajnej kryjówki szczątki Hitlera i Ewy Braun jako bazę DNA w celu ich późniejszego sklonowania.

Zdaniem części ekspertów, naziści, jeszcze w czasie II wojny światowej, budowali bazę na Antarktydzie. Miała ona być zlokalizowana w pobliżu słynnego, ukrytego pod czterokilometrową warstwą lodu, Jeziora Wostok. Do powierzchni tego zbiornika wodnego dowiercili się właśnie rosyjscy naukowcy.

Dziennikarze – opierając się na założeniach niektórych historyków – wskazują, że jest to teoria wielce prawdopodobna. Zgodnie z tą hipotezą, jezioro wcale nie zostało odkryte przed 20 laty przez naukowców, ale jeszcze przez nazistów. Jak poinformowało Polskie Radio, powołując się na wiadomość opublikowaną przez rosyjską agencję RIA Novosti, istnieją dokumenty, które mają potwierdzać także o wiele bardziej nieprawdopodobny wątek tej historii. Z tajnych akt ma wynikać, że po zakończeniu II wojny światowej do bazy tej przetransportowano ciało tyrana oraz jego żony Ewy Braun. W późniejszym okresie naziści mieli prowadzić tam prace nad klonowaniem swojego wodza.

Wspomniane materiały podobno potwierdzają, że w 1945 r. Niemcy, przy pomocy okrętu podwodnego U-530, dopłynęli do skutego lodem kontynentu. Jednostka miała przybyć z portu w Kilonii. Wkrótce do brzegu Antarktydy miał przycumować także okręt U-977, który rzekomo transportował ciało Fuhrera oraz jego życiowej partnerki.

„Uważa się, że pod koniec II wojny światowej, naziści przenieśli się na biegun południowy, gdzie w pobliżu Jeziora Wostok zaczęli konstruować bazę” – poinformowała agencja RIA Novosti, która powołała się również na wypowiedź jednego z niemieckich admirałów. Z ust Karla Dontiza – naczelnego dowódcy Kriegsmarine – miały paść w 1943 r. następujące słowa: „Niemiecka flota jest dumna, że udało się stworzyć dla Fuhrera trudną do zdobycia bazę na drugim końcu świata”.

Dowodem na to, że naziści rzeczywiście próbowali majstrować przy Jeziorze Wostok, mają być dziwne otwory, które właśnie udało się odkryć rosyjskim naukowcom.

Przez długi czas spekulowano, że szczątki Hitlera i jego żony zostały przetransportowane do tej rzekomej tajnej bazy. Co skłoniło wielu badaczy do kontynuowania badań i wykopalisk w celu odkrycia bazy w pobliżu jeziora Wostok.

https://misterio.tv/misterios/ovnis/los-ovnis-se-originaron-en-las-bases-alemanes-nazis-cerca-del-lago-vostok

Udostępnij

192 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

UFO I PODZIEMNA FORTECA HITLERA W ZATOCE VOSTOK.

Globalna Świadomość14 lutego 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŚMIGŁOWCE POLICYJNE L.A.P.D W POŚCIGU ZA UFO W BIAŁY DZIEŃ.Następny artykuł„KIEDY ZABRAKNIE SŁOŃCA”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

192 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • UFO I PODZIEMNA FORTECA HITLERA W ZATOCE VOSTOK.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 192 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?