Teorie spiskowe

CZY MARILYN MONROE ZGINĘŁA BO ZNAŁA NAJWIĘKSZE TAJEMNICE USA?

CZY MARILYN MONROE ZGINĘŁA BO ZNAŁA NAJWIĘKSZE TAJEMNICE USA?

Za każdym razem, gdy celebryci zostają znalezieni martwi, fani i teoretycy spiskowi nie przestają wysuwać hipotez na temat tego, co naprawdę wydarzyło się w związku z ich śmiercią. Chociaż wiele tez w tym temacie jest daleko posuniętych, każdy próbuje odnaleźć swoją prawdę.

Śmierć Marilyn Monroe pozostawiła wiele wątpliwości, rzekome samobójstwo zostało podważone praktycznie w chwili, gdy cały świat dowiedział się o jej śmierci. Odejście Marilyn Monroe pozostaje tajemnicą, ale dokument, który ukazał się w zeszłym roku, wydaje się wskazywać, że prawdziwym powodem jej śmierci nie było samobójstwo, ale morderstwo. Morderstwo z powodu wiedzy, której nie powinna posiadać.

Co wiedziała aktorka?

Czy Marilyn Monroe została zabita z powodu wiedzy którą posiadała o istotach pozaziemskich? Wiele osób zdaje sobie sprawę z nie oficjalnego romansu między amerykańskim symbolem seksu lat 60 a prezydentem, Johnnem Kennedym. Podczas swojej znajomości para odbyła wspólnie wiele spotkań i podróży, które miały być owiane tajemnicą. Kto wie czy po kilku drinkach lub upojnej nocy Kennedy nie opowiedział Marilyn największych tajemnic USA, w tym historii związanych z katastrofą w Roswell.

Ten cały związek nie był na rękę agencji CIA. Niektórzy starsi pracownicy Białego Domu często słyszeli dyskusje między prezydentem a wyższym kierownictwem Centralnej Agencji Wywiadowczej na temat jego relacji z aktorką. Cała historia zaczęła nabierać naprawdę tajemniczej barwy, kiedy po korytarzach białego domu zaczeły chodzić pogłoski, że Monroe, zaczęła się angażować w sprawę kontrowersyjnego przypadku Roswell.


Dokument, który został opublikowany w ubiegłym roku omawia sposób, w jaki rząd Stanów Zjednoczonych ukrywa przed populacją dane dotyczące życia pozaziemskiego. W nim możemy obserwować wszystkie badania przeprowadzone przez Stevena Greera, który od wielu lat pracuje nad szerzeniem prawdy o UFO i jego związku z Ziemią.

Dokument przedstawiony przez Greera był wielokrotnie omawiany. Biorąc pod uwagę zaledwie kilka dni przed śmiercią Monroe, CIA przeprowadziło śledztwo z którego wynikało że aktorka opowiada niesamowite historie, w swoim gronie, które usłyszała od prezydenta.

Informacje te dotarły w końcu najpopularniejszej dziennikarki telewizyjnej w owym czasie Dorothy Kilgallen, której tajemnicze samobójstwo w 1965 r. mogło mieć związek z dochodzeniem w sprawie kampanii wyborczej prezydenta Kennedy’ego. Dalej aby było jeszcze ciekawiej Kilgallen napisała także serię artykułów dotyczących UFO w owym czasie.

Dziennikarka wielokrotnie dzwoniła do Prokuratury Generalnej i skarżyła się ,że jest ignorowana przez Prezydenta i jego brata, zagroziła nawet, że ujawni to co wie na specjalnej konferencji prasowej.

Dowody na zabójstwo.

Dokumenty ze śledztwa CIA potwierdzają, że Monroe znała wiele tajemnic ze względu na jej romanse z prezydentem i jego bratem, prokuratorem generalnym. Jedną z tych tajemnic była wizyta prezydenta w ukrytej bazie lotniczej z zamiarem przedstawienia mu wyników z badań nad technologią pozaziemską.

Dowody te jednoznacznie wskazują na to, że Marilyn Monroe została zlikwidowana a jej samobójstwo zostało upozorowane, nie tylko z powodu jej tajnego romansu z prezydentem i jego bratem, ale dlatego że posiadała wiedzę i informację na temat życia pozaziemskiego.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZY MARILYN MONROE ZGINĘŁA BO ZNAŁA NAJWIĘKSZE TAJEMNICE USA?

Globalna Świadomość2 marca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPODRÓŻNIK W CZASIE Z ROKU 2118 ŚCIGANY PRZEZ C.I.A.Następny artykułTAJNE WEJŚCIA DO BAZY W STREFIE 51 WIDNIEJĄ NA GOOGLE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY MARILYN MONROE ZGINĘŁA BO ZNAŁA NAJWIĘKSZE TAJEMNICE USA?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?